معرفی و دانلود کتاب چگونه دیگران را تحلیل کنیم؟

عکس جلد کتاب چگونه دیگران را تحلیل کنیم؟
قیمت:
۱۴۰۰۰ تومان - 2.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب چگونه دیگران را تحلیل کنیم؟ و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب چگونه دیگران را تحلیل کنیم؟ و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب چگونه دیگران را تحلیل کنیم؟

آیا تا به حال آرزو کرده‌اید که ای کاش می‌توانستید منظور مردم را درک کنید؟ آیا تاکنون به این فکر کرده‌اید که راز پنهان در پشت نگاه‌ها و کلمات دیگران را پیدا کنید؟ کتاب چگونه دیگران را تحلیل کنیم؟ نوشته‌ی جک لارنسون، دقیقاً به شما می‌گوید که چگونه می‌توانید با کمک زبان بدن، ارتباطات کلامی و غیرکلامی و شخصیت‌شناسی به شناخت بهتری از خود و اطرافیان‌تان دست پیدا کنید.

درباره‌ی کتاب چگونه دیگران را تحلیل کنیم:

آیا دوست دارید ذهن آدم‌ها را بخوانید؟ آیا می‌خواهید بدانید چگونه می‌شود بی‌درنگ آدم‌ها را درک کرد؟ بسیاری از دانشمندان و اندیشمندان می‌گویند خواندن ذهن آدم‌ها و فهمیدنشان فقط با نگاه کردن به آن‌ها کاری است محال. درست می‌گویند، هرگز نمی‌توانید کسی را بشناسید مگر این‌که با او گفت‌وگوی زیادی داشته باشید، رفت‌وآمد کنید و بیرون بروید.

پس چگونه می‌توانید بفهمید یک شخص چه موقع خوشحال، اندوهگین، علاقه‌مند و هیجان‌زده است و دقیقا چه احساسی دارد؟ درواقع خواندن احساسات واقعی یک شخص کار ساده‌ای نیست و باید پیش از آن‌که چیزی را از کسی بخواهید و انتظار داشته باشید به راحتی به خواسته‌تان می‌رسید، شرایط را بررسی کنید و آن فرد را بشناسید.

پیش از آن‌که آدم‌ها تصورات اولیه‌شان را بروز دهند به کندوکاو آن‌ها بپردازید. آیا هیچ وقت شده بخواهید کسانی را بشناسید و به تصمیم‌ها و هدف‌های آن‌ها پی ببرید؟ این‌که یاد بگیرید چگونه به شکلی مناسب از این شیوه بهره ببرید، در بهبود بخشیدن و تقویت بسیاری از زمینه‌های کاری، روابط شخصی و توسعه فردی شما مؤثر خواهد بود. تیپ‌ها و شخصیت شناسی ارائه شده در کتاب، می‌تواند به مخاطب کمک کند که روشی دقیق برای چگونگی ارزیابی درست افراد به دست آورد.

پس برای آنکه بدانید چگونه باید بر دیگران تاثیر بگذارید و آن‌ها را جذب کنید، شیوه‌ها و راهکارهای کتاب چگونه دیگران را تحلیل کنیم؟ (?How to analyze people) را به کار گیرید و بیاموزید چگونه به شکلی درست به ارزیابی دیگران بپردازید و به خودتان نیز آموزش دهید که ندای درونی‌تان که بخشی از ناخودآگاه‌تان است، اهمیت زیادی دارد و می‌تواند روی ارتباط‌گیری و شیوه تعامل شما اثر بگذارد.

پس پیش از آن‌که صدها هزار تومان برای کلاس‌های خودپیشبردی هزینه کنید، کمی وقت بگذارید و از اطلاعاتی که جک لارنسون (Jack Lawrenson) در کتاب «چگونه دیگران را تحلیل کنیم» برایتان فراهم کرده است، بهره‌ی لازم را ببرید.

کتاب چگونه دیگران را تحلیل کنیم برای چه کسانی مناسب است؟

اگر می‌خواهید ارتباط بهتری با اطرافیانتان برقرار کنید و شناخت بهتری نسبت به آن‌ها داشته باشید، کتاب چگونه دیگران را تحلیل کنیم برای شماست.

در بخشی از کتاب چگونه دیگران را تحلیل کنیم می‌خوانیم:

وارونه کردن و بی‌اثر کردن تصورات اولیه تقریباً غیرممکن است. به همین دلیل است که درست برخورد کردن با آن اهمیت بسیار زیادی دارد. وقتی با کسی ملاقات می‌کنید، آخرین چیزی که انتظار آن را می‌کشید این است که هر نشانه‌ای از بی‌اعتمادی از بین برود. تصورات منفی شما در نخستین برخورد، فضای روابط آینده را تعیین خواهند کرد. بنابراین بدون توجه به شغل و زندگی اجتماعی شما، بهترین برداشت و تصوری که نشان دهید بسیار مهم و حیاتی است.

بیشتر وقت‌ها پیش از آن‌که با شخصی ملاقات کنید یک‌سری اطلاعات قبلی از او دارید؛ یعنی فرصت دارید تا خود را آماده کنید بهترین برخورد را داشته باشید. برای این کار به مدت‌زمان زیادی نیاز ندارید؛ چند لحظه هم برای این‌که از زمان موجود بیشترین استفاده را بکنید کافی است. زبان تن، حالت چهره، طرز نگاه، شفافیت و قدرت صدا و حالت شخص را بررسی می‌کنید.

جان کلام این‌که، تمرکز شما در آن مدت زمان و پیش از آن‌که با شخص مد نظر دست بدهید و آشنا شوید، باید براساس اعتماد باشد. به این منظور لازم است از تمامی ویژگی‌های رفتار مؤثر استفاده کنید.

بار دیگر که با شخص جدیدی ملاقات می‌کنید این روش را به کار بگیرید.

اگر می‌خواهید بهترین تصورات اولیه را از آدم‌ها داشته باشید، باید اسامی را از یاد نبرید. کسانی که اسم دیگران را فراموش نمی‌کنند مورد اطمینان آن‌ها قرار می‌گیرند. اگر با کسانی ملاقات کنید و ببینید آن‌ها با اسم شما آشنا هستند تحت تأثیر قرار می‌گیرید؛ تأثیر آن زمانی بیشتر است که شما عضو گروهی باشید و آن‌ها شما را به اسم صدا کنند، در حالی که این نخستین دیدار آن‌ها با شما باشد.

فهرست مطالب کتاب

چرا باید این کتاب را بخوانید؟
پیش‌گفتار
تصور اولیه
تجزیه و تحلیل رفتار متقابل
گونه‌های شخصیت
ارتباط غیرکلامی: خواندن (فهمیدن) زبان تن
خودت را بشناس؛ دیگران را بشناس
هنر سؤال کردن مؤثر
مهارت‌های شنیداری کارآمد
خواندن سرد آدم‌ها در اولین نگاه
چگونه حقیقت را تشخیص دهیم
چگونه مردم را بفهمید تا بتوانید حس‌های برترتان را برانگیزید
نتیجه‌گیری
کلام آخر

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب چگونه دیگران را تحلیل کنیم؟
نویسنده
مترجمعلی هداوند
ناشر چاپیانتشارات بذر خرد
سال انتشار۱۴۰۰
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات۱۴۰
زبانفارسی
شابک978-622-7283-39-6
موضوع کتابکتاب‌های ارتباطات و روابط عمومی
قیمت نسخه الکترونیک
۱۴۰۰۰ ت - 2.99 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب چگونه دیگران را تحلیل کنیم؟

Babak Tafti
۱۴۰۱/۲/۱۴
کتابی هست که دیدگاه کلی میده، و از مطالبی که داخلش هست میشه استفاده کرد و روی اون قسمت‌ها جهت اطلاع بیشتر مطالعه جداگونه‌ای کرد،
از جمله تست‌های شخصیتی مثل تست MBTI، خواندن زبان بدن و بعضی از کتاب‌هایی که بهش در متن اشاره شده مثل کتاب "بازی ها" اثر "اریک برن".
در کل دیدگاه خوبی میده و مجموعه‌ای از مطالب چندین کتاب هست.
Elnaz Habibi
۱۴۰۰/۱۲/۱۴
کتاب بدی نبود، تلفیق چند تا کتاب به صورت خلاصه وار....
کتابی که از هر دیدگاهی‌ی موضوع برداشته و صحبت میکنه
مثل زبان بدن، مثل شخصیت شناسی و....
اما کامل نیست
محمد امین
۱۴۰۱/۱/۱۵
کتاب خیلی خوبی بود اما توضیحاتش یکم بعضی جاها پیچیده میشد و درکشون یکم سخت اما در کل کتاب خوبی بود و ارزش خوندن داره
محمد جرایدی
۱۴۰۱/۱/۱۰
بد نبود تلفیقی از چندین کتاب بصورت ناقص و گذرا است
pouriya rezaee
۱۴۰۰/۱۱/۸
کتاب عالی و جامعی است
حسین فرامرزی
۱۴۰۰/۱۰/۲۲
عالی خیلی وقت بود دونبال این نوع کتاب میگشتم که پیدا کردم در اینجا
علی امیری
۱۴۰۰/۱۰/۲۷
واقعا کتاب خوبیه
مشاهده همه نظرات ۷

راهنمای مطالعه کتاب چگونه دیگران را تحلیل کنیم؟

برای دریافت کتاب چگونه دیگران را تحلیل کنیم؟ و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.