معرفی و دانلود کتاب معجزه آفرینی با اصول ذهن ناخودآگاه

عکس جلد کتاب معجزه آفرینی با اصول ذهن ناخودآگاه
قیمت:
19900 تومان - 2.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب معجزه آفرینی با اصول ذهن ناخودآگاه و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب معجزه آفرینی با اصول ذهن ناخودآگاه و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب معجزه آفرینی با اصول ذهن ناخودآگاه

شاید با خودتان فکر کنید که بخش ناخودآگاه ذهن، همواره غیرقابل‌ دسترس و غیرقابل‌ کنترل است، اما ابراهیم منصوری در کتاب معجزه آفرینی با اصول ذهن ناخودآگاه، که ذیل مجموعه کتاب‌های «عالیجناب ذهن» منتشر شده، به شما نشان می‌دهد که چطور این بخش را کنترل کنید و از طریق شناخت و تنظیم ذهن، نه تنها از شر افکار و احساسات منفی خلاص شوید، بلکه معجزات را وارد زندگی‌تان کنید.

درباره‌ی کتاب معجزه‌ آفرینی با اصول ذهن ناخودآگاه

حتماً شنیده‌اید که برخی معتقدند به‌ دست آوردن خوشبختی، ثروت، امید، عشق و یا هر خواسته‌ی دیگری در زندگی، وابسته به قدرت ذهن و رفتار درونی خود ماست. این بدین معناست که رسیدن به آرزوهای به ‌ظاهر دست‌نیافتنی، مستلزم داشتن افکار و احساسات مثبتی است که با ورود به ذهن ما، در موقعیت‌های مختلف بازتاب مثبت خود را در زندگی، به شکل دستیابی به آرزوها به ما نشان می‌دهد. ما قادریم از طریق ورود به دنیای قدرتمند و بی‌انتهای ذهن، به پاسخ تمام معماها و سوالاتی که در پی آن بوده و هستیم، دست پیدا کنیم. درواقع جهان پررمز و راز و پیچیده‌ی امروز، نتیجه‌ی همین ذهن گسترده‌ی انسان است. پس در سایه‌ی بهره‌گیری از قدرت نامحدود ذهن، می‌توان به هرآنچه در این جهان دست‌نیافتنی و مجهول می‌نماید، دست پیدا کرد.

ابراهیم منصوری در کتاب معجزه‌آفرینی با اصول ذهن ناخودآگاه، به این نکته اشاره می‌کند که ذهن انسان از دو بخش خودآگاه و ناخودآگاه تقسیم شده‌ است. در این میان، تنها 5 درصد از ذهن ما به شیوه‌ی خودآگاه عمل می‌کند و 95 درصد بقیه را ذهن ناخودآگاه تشکیل داده‌است. ذهن خودآگاه، همان بخش از ذهن شماست که تحلیلگر و بسیار منطقی است. همان بخشی که به بقای شما در برابر خطرات خارجی کمک می‌کند. بر همین اساس، تمام افکار و احساسات منفی نیز حاصل ذهن خودآگاه‌تان است. بنابراین، این ذهن ناخودآگاه یا همان ضمیر ناخودآگاه شماست که سازنده‌ی اصلی اتفاقات و وقایع اصلی زندگی‌تان است. برای ضمیر ناخودآگاه، هیچ محدودیتی نمی‌توان در نظر گرفت. این بخش از ذهن، بدون اینکه مدام وسواس به خرج دهد یا شما را از گذشته و آینده بترساند، افکار و احساسات را به صورت ارتعاش در خود وارد می‌کند و سپس برکات، فراوانی‌ها و موهبت‌ها را به زندگی‌تان جذب می‌نماید.

مسئله در اینجا این است که ما به طور مستقیم، به ذهن ناخودآگاه خود دسترسی نداریم. تنها دسترسی ما، به بخش خودآگاه ذهن است. کتاب معجزه‌آفرینی با اصول ذهن ناخودآگاه، اولین قدم برای ورود به قلمروی بی‌انتهای ذهن ناخودآگاه را آغاز تربیت ذهن خودآگاه تحلیلگر و به خدمت درآوردن آن برای جذب خواسته‌ها دانسته ‌است. در واقع از طریق کنترل و مدیریت این بخش 5 درصدی، ذهن ناخودآگاه 95 درصدی نیز مانند یک شخص بله‌قربان‌گو همیشه در اختیار شما خواهد بود تا آنچه می‌خواهید را خلق کند. البته که تربیت ذهن خودآگاه، با وجود سال‌ها سرکشی و به علت ورودی‌های نامناسب، در ابتدا کار سختی است. اما کتاب معجزه‌آفرینی با اصول ذهن ناخودآگاه، به شما کمک می‌کند که از طریق تمرین و آشنایی با اصول این بخش، ذهن منفی‌باف و سرکش را به بهترین و سودبخش‌ترین همراه تبدیل کنید.

کتاب معجزه‌ آفرینی با اصول ذهن ناخودآگاه برای چه کسانی مناسب است؟

این اثر برای تمام کسانی که به دنبال رسیدن به آرزوهای خود، با کمترین هزینه هستند، و به کنترل و مدیریت ذهن برای ایجاد معجزات بزرگ در زندگی‌شان علاقه‌مند هستند، بسیار مفید خواهد بود. همچنین اگر افکار و احساسات منفی نسبت به گذشته و آینده، مدام سد راه پیشرفت شما در زندگی شده‌ است، کتاب معجزه‌آفرینی با اصول ذهن ناخودآگاه معجزه‌ای در زندگی‌تان خواهد بود.

در بخشی از کتاب معجزه آفرینی با اصول ذهن ناخودآگاه می‌خوانیم

باید بدانید که شما به ثروت دست نمی‌یابید، بلکه شما ثروت را دریافت می‌کنید. در کتاب مقدس مسیحیان چنین آمده است: «بخواهید تا به شما داده شود.» در کتاب آسمانی مسلمانان نیز ذکر شده است: «بخواهید تا اجابت کنم.» هیچ مطلبی دربارۀ «به چیزی دست یافتن» نقل نشده است. زمانی‌که به ثروت فکر می‌کنید، اگر هنوز دیدگاه و اعتقادتان این است که باید کار خاصی انجام دهید یا باید راهی را بیابید که به ثروت برسید پس هنوز بر این باورید که ثروت چیزی است که باید به دنبالش بدوید یا در دنیای بیرونی به دنبالش باشید. چون زمانی‌که شما به دنبال چیزی می‌دوید، یعنی از فقدان و کم بودن آن می‌ترسید که افکار و احساسات منفی را به دنبال دارد و ذهن ناخودآگاهتان آن را از شما دورتر می‌کند.

اما وقتی زمان می‌گذارید و ذهن و قلبتان را تنظیم می‌کنید، کم‌کم راه‌های ورود ثروت به زندگی‌تان باز می‌شود. در ابتدا کم است، چون فرکانس و ارتعاش جذب ثروتتان در ذهن ناخودآگاه به‌اندازۀ کافی قدرتمند نیستند. اما باید این مسیر را آگاهانه و عامدانه ادامه دهید و از مسیرش لذت ببرید، چون تمام مسیر ثروت است و زمانی¬که ذهنتان تنظیم شود، از راه‌های مختلف آن را جذب خواهید کرد.

باید با پول رابطۀ عمیق و صمیمی برقرار کنید. همان‌طور که به محبوبتان عشق‌ می‌ورزید، باید درمقابل پول هم همین‌گونه باشید. نباید به آن به‌عنوان موجود مرده بیندیشید، بلکه باید بدانید که آن‌ها از جنس انرژی هستند. وقتی پول را باارزش و گرامی بدانید، می‌توانید ارتباط صمیمانه و دوستانه برقرار کرده و ارتعاش آن را دریافت کنید و همین باعث فراوانی آن در زندگی‌تان خواهد شد و شما را دنبال خواهد کرد. همچنین، لازم است که قانون افزایش و فراوانی را درک کرد. این قانون بیان می‌کند که جهان هستی منبعی است که تمام نیازهای شما درون آن وجود دارد و مهیاست.

فهرست مطالب کتاب

معرفی مجموعه «عالیجناب ذهن»
مقدمه
شناخت ذهن خودآگاه و ناخودآگاه
سپاسگزاری، دریچه دریافت و ورود به جهانی نو
اصول سپاسگزاری صحیح و معجزه‌آور
سؤال شایع درمورد سپاسگزاری
تعریف کلی ذهن ناخودآگاه
اصول ذهن ناخودآگاه
سطح آگاهی
جایگاه ایمان در اصول ذهن ناخودآگاه
یک سؤال که بتوانید با آن ذهن خودآگاه تحلیلگرتان را رام کنید
ارتعاش را فعال کنید
یک تکنیک ساده برای ایجاد ارتعاش
ذهن ناخودآگاه و دو بال پرواز
فکر و حس منفی ممنوع
قدرتمندترین انتخاب در زمان حال
تفاوت فکر با تفکر
تغییر یعنی استقبال از ناشناخته‌ها
رها کنید تا ذهنتان آرام بگیرد
تلقین، نه عبارات تأکیدی
جایگاه اصول ذهن ناخودآگاه در روابط فردی
مقایسه کردن ممنوع
سمِ غیبت هرگز
انتقاد جایی ندارد
ازخودگذشتگی یا خودسانسوری
با چه کسی درددل کنیم
سد نفرت را بشکن
نه اضطراب گذشته و نه ترس آینده
وابستگی احساسی یک مانع بزرگ است
از قضاوت شدن ترسی نداشته باشید
جذب در اصول ذهن ناخودآگاه
اصول جذب ثروت
مهارت خرج کردن لذت‌بخش
رازهای مگوی بخشش
اصول جذب سلامتی
اصول جذب عشق
دو اصل مهم در جذب روابط
جایگاه و نقش خدا در اصول ذهن ناخودآگاه
با حس خواسته‌ها را خلق کن
عوامل و مؤلفه‌های کلیدی در رسیدن به اهداف
چون آب روان باش

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب معجزه آفرینی با اصول ذهن ناخودآگاه
نویسنده
ناشر چاپیانتشارات نسل نواندیش
سال انتشار۱۴۰۰
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات104
زبانفارسی
شابک978-622-220-746-5
موضوع کتابکتاب موفقیت و خودسازی
قیمت نسخه الکترونیک
19900 ت - 2.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب معجزه آفرینی با اصول ذهن ناخودآگاه

محمد اساره
۱۴۰۲/۳/۱۶
🌹سلام به تمام دوستان کتابخوان و همراهان عزیز کتابراه🌺. فکر کنم انقدر که این کتاب اثر مثبت در من ایجاد کرد هیچ چیزی تا به امروز اینگونه من و متحول نکرده بود که به خودم ارزش قائل بشم و اینهمه نعمت باارزش که خدا در وجودم به من بخشیده بهش بی تفاوت نباشم چون باعث شناخت خودم شدم (ناگفته نماند به زیاد 5 کتابخانی علاقه‌ای نداشتم حوصلم نمیکشید حدود ماه با کتابراه آشناه شدم که به طرز عجیب دوستار کتاب و کتابخواندن شدم) کتاب‌های دیگری هم با این موضوعات خوانده بودم اما باور کنید یا نکنید بخش آخرش و که مطالعه میکردم و چشمم به پایان خورد یه حال عجیبی بهم دست داد چون دوست داشتم ادامه داشته باشه با این موضوعات زیبا و دلنشین.. خیلی خیلی عالی و تآثیر گذار بود.. از همه عاملان عزیز کتابراه هم تشکر میکنم چون همچین کتابهایی و باسلیقه‌های متفاوت و در اختیار دوستان گرامی قرار میدهد🙏🏻😊💞
نجمه
۱۴۰۱/۹/۲۹
من این کتاب رو خوندم از همون ابتدا واقعا عالی بود درک کردم واقعا ذهن ناخودآگاه و خودآگاه چیه و چجور کنترلش کنیم واقعا عالی بود... اینکه ما باید یاد بگیریم ذهن وخوداگاه را مدیریت و تربیت کنیم و اینکه احساسات منفی رو کنار بگذاریم احساسات مثبت مفید از سر شوق ذوق جایگزین کنیم تا در ذهن ناخود آگاه ثبت بشه و ارتعاش این احساسات را در زندگیمان درک کنیم.. اگر زندگی خوب سلامتی ثروت میخوایم باید اول خودمونو در اون شرایط قرار بدیم یعنی جوری که به اون هدفمون رسیدیم و از سرذوق و شوق دست و پانمیشناسیم و در همون حالت از خداسپاسگزاری میکنیم میخوایم خدارو بغل کنیم.. و این تمرین تکرارکنیم.. و خدا از راه ناشناخته‌ها ما رو به هدفمون میرسونه.. و ذهن خود آگاه تحلیلگر رو نگذاریم دخالت کنه که چگونه کی کجا باید این افکارمنفی رو کنار بگذاریم
بهاره
۱۴۰۲/۳/۳
به تمامی دوستان و عزیزانی که در زندگی سوالاتی بی جواب دارند توصیه میکنم که این کتاب با ارزش را بخوانند
در کلمه به کلمه این کتاب آموختن درسی برای زندگی است، پس به هیچ عنوان آن را از دست ندهید، در این کتاب علم روانشناسی جهان مانند تمامی کتابهای ب روز دنیا توضیح داده شده، اما نکته مثبت این کتاب به
نسبت آن‌ها، توضیحات کامل بر اساس آیات قرآن و، احادیث ائمه (س) است که با فرهنگ ایرانیان بسیار سازگار و دلنشین است
من سوالات زیادی داشتم که با خواندن این کتاب به جواب رسیدم
از نویسنده محترم آقای ابراهیم منصوری بخاطر نوشتن کتاب ارزشمند سپاسگزارم و از مجموعه کتابراه ممنونم که آن را در اختیار ما قرار دادند
مراد فتاحی
۱۴۰۱/۱۲/۲۰
به قول حضرت سعدی شکر نعمت نعمتت افزون کند کفر نعمت نعمت از کفت بیرون کند. کتاب حاضر یه نسخه بومی شده از شکر گذاری و قاتون جذب است که با فرهنگ ایرانی اسلامی ما کاملا متناسبه. شکر گذاری جدا از فایده‌های آتی که داره در لحظه حال آدمو خوب مبکنه و این خود نعمت بزرگی است.
شیما کعبی
۱۴۰۱/۱۰/۱۲
این کتاب با لحن خیلی ساده و خودمونی مطالب خیلی مفیدی رو ارائه میکنه و به کسانی که در زمینه مباحث قانون جذب علاقه دارن، توصیه میشه. این کتاب باعث شد درک عمیق تری از سپاسگزاری داشته باشم و بفهمم که شکرگذاری باید با چه حسی همراه باشه. کتاب خیلی روان و کوتاهی هست و شیرین.
سید میرحسینی
۱۴۰۲/۷/۲۹
بنظرم نقطه قوت این کتاب اینه که بین قانون جذب، رشد و کنترل ذهن و فرامین دینی ارتباط معنا داری برقرار کرده با ذکر شاهد مثال از قرآن و روایات.
و این واسه کسانی که پس زمینه ذهنی مذهبی دارن میتونه خیلی جذاب باشه.
زهرا ز
۱۴۰۲/۲/۹
دارم این کتابو میخوندم هنوز تموم نشده ولی درهمین حدی که خوندم یه کتاب فوق العاده و عالی هستش.. تمام حرف‌های نویسنده درست و صحیح هست.. میتونیم با استفاده از ذهن و تمرکز به خیلی از خواسته هامون برسیم. عالیی
زهرا واحدی
۱۴۰۱/۱۰/۱۷
سلام. خیلی خوب بود. البته اضافه کنم که آقای ابراهیم منصودی استاد دو دوره‌ی من بود. براب همین مشتاق بودم که کتابش را بخوانم. این کتاب را باید بصورت درس خواند واجرا کرد. ممنون از کتابراه.
وحیده سجادی
۱۴۰۱/۱۱/۱۶
قوانین ذهن ناخودآگاه خیلی راحت هستند که به نظرم نویسنده کتاب خیلی از کلمات ثقیل استفاده کرده و پیچیده توضیح داده ولی اون قسمت تمرین که برای تجسم خلاق گفته عالیه به نظر من.... همه چیز حس درونی هست
فاطمه بادرستانی
۱۴۰۱/۱۲/۸
بسیار شیرین و روان بود مطالب این کتاب
و محتوای ارزشمندی ارائه شده که فقط با درک و هضم درست میشه اون‌ها رو به کار گرفت و به نتایج مورد نظر دست یافت ممنون از نویسنده محترم
مهدی کارگر
۱۴۰۲/۹/۱۰
عالی است
مرور پیوسته مطالب برای ملکه شدن در ذهن
و پشتکار در به عمل بستن مطالب مفید کتاب
میتواند به معنای واقعی کلمه برایتان معجزه افرینی
کند
Masoud Khodaei
۱۴۰۱/۱۱/۲۱
واقعا عالی بود و هرانسانی باید اطلاعاتی از نحوه کارکرد خوداگاه و ناخوداگاه داشته باشه تا راحت تر با چالش‌های زندگی روبرو بشه
ممنون از پرسنل خوب کتابراه🙏
مصطفی علیزاده
۱۴۰۱/۷/۱۰
نویسنده چنان ساده و روان توضیح داده که هر کسی با هر سطح دانشی مطالعه کنه درکش سهل و اسان هست پیشنهاد خوبیه برا اشنایی با ذهن ناخوداگاه.
محمد سواری
۱۴۰۱/۶/۲۴
کتاب خیلی خوبی بود...
ضمیر ناخودآگاه انسان خیلی فوقالعاده هست و تو با این کتاب میتونی یاد بگیری چطور به خوبی ازش استفاده کنی...
لاله دلیلی
۱۴۰۲/۸/۳۰
تشکر از آقای منصوری بزرگوار. این کتاب بسیار کامل و جامع و شفاف به موضوع ذهن ناخودآگاه پرداخته و اطلاعات عمیق و دقیق به خوانده می‌دهد.
مشاهده همه نظرات 32

راهنمای مطالعه کتاب معجزه آفرینی با اصول ذهن ناخودآگاه

برای دریافت کتاب معجزه آفرینی با اصول ذهن ناخودآگاه و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.