معرفی و دانلود کتاب مدرسه جاسوسی 3: جاسوس دو جانبه

عکس جلد کتاب مدرسه جاسوسی 3: جاسوس دو جانبه
قیمت:
39600 تومان - 4.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب مدرسه جاسوسی 3: جاسوس دو جانبه و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب مدرسه جاسوسی 3: جاسوس دو جانبه و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب مدرسه جاسوسی 3: جاسوس دو جانبه

کتاب مدرسه جاسوسی 3: جاسوس دو جانبه نوشته‌ی استوارت گیبز، ادامه‌ی ماجراهای نفسگیر بن را دنبال می‌کند که این بار از مدرسه‌ی جاسوسی اخراج می‌شود و پیشنهادی عجیب از سازمان تبهکار اسپایدر دریافت می‌کند. داستانی فوق‌العاده هیجان‌انگیز با چاشنی طنز و ماجراجویی که به هیچ عنوان قابل پیش‌بینی نیست. این کتاب جذاب از پرفروش‌ترین آثار نیویورک‌تایمز در بخش کودک و نوجوان به شمار می‌آید.

موضوع کتاب مدرسه جاسوسی 3: جاسوس دو جانبه چیست؟

مدتی از حضور بن در مدرسه‌ی جاسوسی می‌گذرد که امتحانی عملی در مدرسه برگزار می‌شود؛ در این امتحان تمام دانش‌آموزان باید با تفنگ‌های پینت‌بال به یکدیگر شلیک کنند. وارن یکی از هم تیمی‌های بن است که بدون اطلاع او با شلیک بمب واقعی به جای بمب رنگی که تمام محاسباتش را بن انجام داده، باعث اخراج بن از مدرسه جاسوسی می‌شود. بعد از اخراج از مدرسه، سازمان اسپایدر به سراغ بن می‌آید تا او را جذب موسسه‌ی تبهکاری خودشان کند... به نظر شما بن این پیشنهاد را می‌پذیرد؟ اگر می‌خواهید بدانید چه ماجراهایی در انتظار شخصیت اصلی داستان است کتاب مهیج جاسوس دو جانبه (Evil Spy School) را دنبال کنید.

درباره‌ی مجموعه مدرسه جاسوسی:

این مجموعه‌ی هفت جلدی متفاوت و جذاب که از پرفروش‌ترین‌های نیویورک تایمز به شمار می‌آید، نوجوانان بسیاری را در دنیا شیفته خود کرده است. شخصیت محوری این داستان‌ها پسری به نام بن است که با وارد شدنش به ماجراهای جاسوسی اتفاقات بامزه و مهیجی را رقم می‌زند. استوارت گیبز (Stuart Gibbs) در داستان‌های مدرسه جاسوسی (Spy School) به طرز ماهرانه‌ای بن را که تا حدودی دست و پا چلفتی هم هست در موقعیت‌های مختلف قرار می‌دهد و با ماجراجویی‌های مختلف و کشف رمز و رازهای هر داستان نوجوانان علاقه‌مند به داستان‌های معمایی و هیجان‌انگیز را به شدت جذب خود می‌کند به قدری که به سختی می‌توانند از خواندن آن دست بکشند.

کتاب مدرسه جاسوسی 3: جاسوس دو جانبه مناسب چه کسانی است؟

این داستان جذاب به نوجوانانی که به ماجراهای جاسوسی و هیجان‌انگیز علاقه دارند، پیشنهاد می‌شود.

در بخشی از کتاب مدرسه جاسوسی 3: جاسوس دو جانبه می‌خوانیم:

من فقط سیزده سال داشتم و تا همین هفت ماه پیش کل تجربه‌ی جاسوسی‌ام در تماشای فیلم‌های جیمز باند خلاصه می‌شد. ولی در این مدت به خنثی کردن نقشه‌های اسپایدر (سازمان مخفی ویرانگری که کارشان خراب‌کاری و ایجاد هرج‌و‌مرج بود) کمک کرده بودم و برای همین فعالیت عملی‌ام از بقیه‌ی همکلاسی‌هایم بیشتر بود. ولی به این معنی نبود که در وسط نبرد، چه واقعی و چه غیرواقعی، احساس راحتی می‌کردم.

امروز یک نمونه‌اش بود. اولین روز برگشتنمان به مدرسه زمان برگزاری آزمون سالانه‌ی ارزیابی مهارت‌های بقا و مبارزه بود. وقتی وارد آکادمی شدم، وسط سال تحصیلی بود. برای همین امتحان امبوم را تنهایی دادم. ولی حالا مدیریت مدرسه باید هم‌زمان کل سال اولی‌ها را ارزیابی و کل دانش‌آموزهای قبلی را مجدداً ارزیابی می‌کرد؛ شش پایه (از هفت تا دوازده) که هر کدام پنجاه دانش‌آموز داشت. در مجموع می‌شدیم سیصد نفر.

برای همین چنین نبرد غیرواقعی تمام‌عیاری به راه افتاده بود. مدرسه را به دو تیم تقسیم کرده بودند: سرخ (آن‌ها) و آبی (ما). هر کدام وظیفه داشتیم وسیله‌ای را که تحت محافظت شدید بود از رقیب بدزدیم و مراقب وسیله‌ی خودمان هم باشیم. در واقع نسخه‌ی وسیع‌تر و احتمالاً دردناک «بیرق را بگیر» بود. شاید چون فقط بازی بود (و همه‌ی بچه‌هایی که دنبالم کرده بودند، تازه‌وارد بودند)، من هم باید مثل اریکا آرامشم را حفظ می‌کردم، ولی نمی‌توانستم. عصبی بودم و می‌ترسیدم جلوی استادها (که داشتند عملکردمان را با دقت از کنار زمین تماشا می‌کردند و بهمان نمره می‌دادند) گند بزنم.

فهرست مطالب کتاب

1- توپخانه ی سنگین
2- اخراج
3- زندگی غیرنظامی
4- استخدام
5- غوطه وری
6- تحصیل
7- استخراج
8- تجدید دیدار
9- تمرین تیراندازی
10- تفریح
11- برقراری ارتباط
12- گمراهی
13- ورزش های آبی
14- بازیابی
15- نفوذ
16- انهدام
17- فعالیت های شبانه
18- تخلیه
19- مکان امن
20- طعمه
21- محاصره
22- مذاکرات
23- تخریب دسته جمعی
سپاسگزاری
درباره‌ی نویسنده

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب مدرسه جاسوسی 3: جاسوس دو جانبه
نویسنده
مترجممریم رفیعی
ناشر چاپیانتشارات پرتقال
سال انتشار۱۳۹۹
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات279
زبانفارسی
شابک978-600-462-155-7
موضوع کتابکتاب داستان و رمان نوجوان
قیمت نسخه الکترونیک
39600 ت - 4.99 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب مدرسه جاسوسی 3: جاسوس دو جانبه

Reza amiri
۱۴۰۲/۲/۲۲
اول از همه بگم که این جلد کتاب نسبت به جدایی قبلی خیلی خیلی جذاب تر و کامل تر بود
لحظات نا امید کننده یا حتی غیرمنتظره‌ای که توی این سه جلد کتاب اتفاق افتادن آدمو به خوندن جلد‌های بعدی جذب میکنه ولی برخلاف تصوری و انتظاری که از همچین مجموعه‌ی بی نقصی میره مقدار هیجان و برخورد هاش تو جلد بعدی کمتر
میشه
این به این معنی نیست که جلد‌های بعدی افت داشته باشه یا داستان جذابی رو دنبال نکنه اما بازهم این مقدار از هیجان توشون وجود نداره اما باز هم بی نقص و عالی هستن و انتظارات من رو که برآورده کردن
پیشنهاد میکنم که حتما حتما سراغ جلد‌های بعدی هم برید
ترنم ضیاء
۱۴۰۱/۶/۱۷
شگفت انگیزه
کتاب بسیار هیجان انگیز اگر قرار بود برای مدتی در راه درست وارد راه غلط بشید چی میشد بن ریپلی بازم برای ماموریت شگفت انگیز فعال شده ماموریتی که خودش حتی ازش خبر هم نداره و بعد از کلی بالا پایین بلاخره به هدف دست پیدا میکنن شخصیت پردازی به قدری خوبه که هر شخصیت مکمل دیگری محیط سازی کتاب هم طوری که احساس میکنید در اونجا حضور دارید
... ...
۱۴۰۱/۵/۲۹
سلام این کتاب نسبت به تمام کتاب‌های قبلیش یعنی جلد یک و دو دیدگاه متفاوت تری داره و همینطور داستان جذاب تری داره اما متاسفانه جلد‌های بعد از این جلد خسته کننده و تقریبا قابل پیش‌بینی میشه
محمدحسین متقی زاده
۱۴۰۱/۱۰/۲۵
وای خیلی عالی بود با هر کلمه آدم رو متعجب می‌کرد واقعا پیشنهاد میکنم بخونید حرف نداشت👌👌
k
۱۴۰۱/۳/۷
تا حدی خوب بود
به صورت کلی لذت میبرید👍🏽
مهتا ایمانی
۱۴۰۱/۸/۱۹
داستانش داره آبکی میشه
محمد جواد طاهری
۱۴۰۱/۸/۱۸
کتاب جالبی بود توصیه میکنم بخونید
پیمان فقیه
۱۴۰۱/۱۱/۲۲
پسرم عاشقشه عالیه
مشاهده همه نظرات 8

راهنمای مطالعه کتاب مدرسه جاسوسی 3: جاسوس دو جانبه

برای دریافت کتاب مدرسه جاسوسی 3: جاسوس دو جانبه و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.