معرفی و دانلود کتاب آزمون اشتیاق: روش ساده برای کشف سرنوشت شما

عکس جلد کتاب آزمون اشتیاق: روش ساده برای کشف سرنوشت شما
قیمت:
۹۰۰۰ تومان - 1.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب آزمون اشتیاق و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب آزمون اشتیاق و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب آزمون اشتیاق: روش ساده برای کشف سرنوشت شما

ژانت بری اتوود و کریس اتوود در کتاب آزمون اشتیاق، شما را در جهت کشف استعدادهای منحصر به فردتان یاری می‌دهند؛ استعدادهای نهادینه شده‌ای که رسیدن به کمال مطلوب و موفقیت شما را تضمین می‌کنند. این اثر یکی از پرفروش‌ترین کتاب‌های انگیزشی نیویورک تایمز به شمار می‌آید.

درباره کتاب آزمون اشتیاق:

با خواندن این کتاب پرفروش و الهام‌بخش، معنای حقیقی زندگی‌تان را بیابید!

چه معنایی از داشتن زندگی پراشتیاق در سر داریم؟ زندگی مشتاقانه زندگی‌ای هیجان‌انگیز، موفق، سرحال و بانشاط، هدفمند، انگیزشی، سرگرم‌کننده، راحت، خوش و بدون‌وقفه است. چنین زندگی‌ای هم‌راستا با قصد و نیت ماست.

همه‌ی ما دوست داریم یک زندگی هدفمند و بامعنا داشه باشیم؛ اما چیزی که شاید کمی متناقض به نظر آید، این است که لذت‌جویی در زندگی و علاقه به تفریح و نشاط مانع رسیدن به این اهداف بلند مدت در زندگی می‌شود. کتاب آزمون اشتیاق (The Passion Test) برای رفع این تناقض به رشته تحریر درآمده و بر این باور است که در اصل تناقضی میان این دو امر وجود ندارد.

محور اصلی این کتاب، اشتیاق است؛ میل ما به زندگی و چیزی که عمیقا قلب ما را شادمان می‌کند. اما اشتیاق از نگاه نویسنگان کتاب آزمون اشتیاق چه معنایی دارد؟ ژانت بری اتوود و کریس اتوودد معتقدند که اشتیاق‌های شما همان عشق‌هایی است که در زندگی دارید. این‌ها چیزهای بسیار مهمی برای شما هستند. هنگامی که از این‌ها حرف می‌زنید یا انجام‌شان می‌دهید، هیجان‌زده می‌شوید و به وجد می‌آیید.

ترکیب داستان‌سرایی و علم خردی که این دو نویسنده نسبت به روح و روان انسان دارند، سبب دلنشین شدن روایت مطالب انگیزشی این اثر شده است. همچنین بسیاری از پزشکان و متخصصان این حوزه، کتاب آزمون اشتیاق را اثری موفق و تاثیرگذار قلمداد می‌کنند.

در حقیقت می‌توان گفت ژانت بری اتوود (Janet Attwood) و کریس اتوود (Chris Attwood) کتاب آزمون اشتیاق را با این هدف تألیف کرده‌اند که مسیر درست زندگی را به شما نشان دهند و تلاش می‌کنند با آموزه‌هایی که در این کتاب به تفصیل ذکر شده است، شما را در این مسیر سعادتمندی ثابت‌قدم نگه دارند.

نکوداشت‌های کتاب آزمون اشتیاق:

- آشنایی با این کتاب برای من تجربه‌ای آگاهی‌بخش بود که تأثیری ماندگار در من گذاشت. این کتاب مفاهیمی همچون اولویت‌ها، علاقه‌ها و موفقیت در زندگی را برایم روشن‌تر کرد. (تری تیرنی)

- این فرایندی به‌واقع شگفت‌انگیز و ارزشمند است که با آن می‌توانم اشتیاقم را پیدا کنم. من سال‌ها دنبال پاسخ‌هایی گشته‌ام که به دلیل یا دلایلی مرا از یافتن حقیقت دور کرده است. می‌توانم پیشاپیش ببینم که آزمون اشتیاق مرا به سفری برده است که در پایان آن متوجه می‌شوم اشتیاق من کجا قرار دارد. به‌قدری به هیجان آمده‌ام که می‌توانم قدم بعدی این فرایند را بردارم. (دی برمان)

خواندن کتاب آزمون اشتیاق به چه کسانی پیشنهاد می‌شود؟

اگر تصور می‌کنید امکان شناخت حقیقی معنا و هدف زندگی‌تان با یک تست ساده امکان‌پذیر نیست، کتاب آزمون اشتیاق را حتما مطالعه نمایید. این اثر الهام‌بخش به تمامی دوستداران کتاب‌های انگیزشی توصیه می‌شود.

جملات برگزیده کتاب آزمون اشتیاق:

- کسی که دلیلی برای زیستن دارد، می‌تواند هر چیزی را تحمل کند. (نیچه)

- کسانی که با استعدادی به دنیا آمده‌اند، درخواهند یافت که با استفاده از این استعداد بیشترین شادمانی‌ها نصیب‌شان می‌شود. (گوته)

- وقتی رستگاری را دنبال می‌کنید درهایی رویتان گشوده می‌شود که هرگز از وجودشان آگاه نبودید و آن درها فقط به شما تعلق دارند. (ژوزف کمپل)

- هدفم از اینجا بودن این است که به کوهی تبدیل شوم، نه اینکه کوچک به‌اندازۀ دانه‌ای شن باشم. زین پس تمام تلاشم را به‌کار می‌گیرم که به مرتفع‌ترین کوه‌ها تبدیل شوم تا زمانی که فریاد بزند بس است. (اگ ماندینو)

در بخشی از کتاب آزمون اشتیاق می‌خوانیم:

وقتی گنگوتری را ترک کردیم، خورشید در هوای صاف و آسمانِ بدون ابر می‌درخشید. فکر می‌کردم رفتن به آنجا «مثل آب خوردن است.»

از کنار مریدان ژاپنی پیلوت بابا عبور کردم. با خود گفتم باید بدانند که از زنی هالیوودی چه کارهایی ساخته است.

حدود دو ساعت پس از صعود، بارش برف آغاز شد. کم‌کم سرما در من اثر کرد. تا هنگامی که در حال حرکت بودیم، مشکلی نبود. اما همین که برای استراحت ایستادم، تمام بدنم شروع کرد به لرزیدن. سردرد گرفته بودم و حالت تهوع داشتم. بدتر از همۀ این‌ها، احساسات بر من غلبه کرده بود و در حال راه رفتن گریه می‌کردم.

نزدیکی‌های گوموخ در اردوگاهی دولتی متوقف شدیم تا شب را آنجا بگذرانیم. همه از حال من باخبر شده بودند. در یکی از چادرها به حالتی نزار روی برزنتی افتادم و از بخت خوش، سروکلۀ پزشکی از اهالی احمدآباد پیدا شد. او به من گفت که ارتفاع‌زده شده‌ام. چیزی برای نگرانی وجود نداشت، کافی بود قرص‌هایی را که او به من داد مصرف کنم.

کمی بعد یک پزشک هومئوپاتیک از راه رسید. او نیز پس از کمی گفتگو، چند عدد قرص به من داد. آنگاه یک متخصص گیاه‌درمانی آمد و برگی را به من داد و خواست که آن را بجوم. مدعی بود که آن برگ فواید درمانی فراوان دارد. زن مهربان دیگری یک شلوار جین به من داد و گرم‌تر شدم و سرانجام کسی نیز آمد و یک جفت جوراب پشمی به من داد.

فهرست مطالب کتاب

پیشگفتار
مقدمه
بخش یک: کشف اشتیاق‌های شما
1: آغازِ آغاز
2: آزمون اشتیاق متولد می‌شود
3: شرکت در آزمون اشتیاق
4: زندگی پراشتیاق خود را خلق کنید
5: خواسته‌های خود را برآورده کنید
6: اجازه دهید رؤیایتان تحقق یابد
7: دنیا به شکلی است که شما هستید
بخش دو: اشتیاق‌های قهرمانان زندگی واقعی
8: شکست را انتخاب نمی‌کنیم
9: موضوع بر سر فردی دیگر است
10: در ذهن بازی کنید و برنده شوید
11: حرکت به‌سوی اعتماد
12: استعفا از مقام مدیرکلی دنیا
13: یکپارچگی درونی
پی‌گفتار

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب آزمون اشتیاق: روش ساده برای کشف سرنوشت شما
نویسنده،
مترجممهدی قراچه داغی
ناشر چاپینشر البرز
سال انتشار۱۳۹۸
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات۲۵۲
زبانفارسی
شابک978-600-9876-32-7
موضوع کتابکتاب موفقیت و خودسازی
قیمت نسخه الکترونیک
۹۰۰۰ ت - 1.99 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب آزمون اشتیاق

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.

راهنمای مطالعه کتاب آزمون اشتیاق

برای دریافت کتاب آزمون اشتیاق و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.