معرفی و دانلود کتاب فلسفه زندگی موفق

عکس جلد کتاب فلسفه زندگی موفق
قیمت:
۲۰۰۰۰ تومان - 4.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب فلسفه زندگی موفق و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب فلسفه زندگی موفق و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب فلسفه زندگی موفق

جیم ران در کتاب فلسفه زندگی موفق، با کمک تفکر و خرد باستانی به شرح و تفسیر اصول اساسی موفقیت می‌پردازد؛ اصولی که به شما کمک می‌کند پله‌های ترقی را یکی پس از دیگری طی کنید.

تاکنون کتاب‌های بسیاری درباره‌ی موفقیت و کامیابی نوشته شده که راه‌های رسیدن به آن را مورد تحلیل و بررسی قرار داده‌اند. اما شاید این سوال را از خود بپرسید که اصولی‌ترین و مهم‌ترین قطعه‌ی پازل موفقیت چیست؟ اما در اصل هیچ قانون و فرمولی جهت رسیدن به کامیابی در جهان وجود ندارد و هر کسی به شیوه‌ی منحصر به فردی قادر به تجربه‌ی آن است.

جیم ران در کتاب فلسفه زندگی موفق (The Philosophy for Successful Living) به شما یادآوری می‌کند که زمان از پول باارزش‌تر است. همیشه می‌توانیم پول و ثروت بیشتری به دست آوریم اما زمانی که از دست رفته را هیچ‌گاه نمی‌توان دوباره به دست آورد. بنابراین باید نتیجه گرفت که شما باید زمان و وقت خود را با هوشمندی سپری کنید و بهترین‌ها را در زمانی که دارید به دست آورید.

وقتی که در حال آموختن و یادگیری هستید، در واقع در حال سرمایه‌گذاری روی خود و آینده‌تان می‌باشید. در همین فرصت‌هاست که می‌توانید به ایده‌های ناب برای رسیدن به یک زندگی متفاوت و عالی برسید. این ایده می‌تواند در زمینه سلامت، درآمد و ارتباطات باشد و آینده‌ی شما را دگرگون کند.

جیم ران اعتقاد دارد که در مواجهه با مشکلات، به جای اینکه آرزو کنیم که سختی و چالش‌های زندگی‌مان کوچک شوند و یا از بین بروند، باید خودمان را بزرگ و قوی کنیم؛ در این زمان است که قادر هستیم با هر سختی و مشکلی مقابله نماییم. قوی بودن به معنای خشن بودن نیست! انسان می‌تواند رئوف و مهربان باشد اما از قدرت بالایی هم برخودار باشد.

همچنین جیم ران در این کتاب مانند سایر آثارش روی نظم تأکید دارد. او می‌گوید که با نظم دادن به امور زندگی و برنامه‌ریزی می‌توانید به هدف‌های بزرگ دست پیدا کنید. در واقع او انضباط را پلی بین هدف و پیشرفت می‌داند.

جیم ران را بیشتر بشناسیم:

اِمانوئِل جیمز ران یا به اختصار جیم ران در شهر واشنگتن در سال 1903 چشم به جهان گشود. افرادی همانند جیم ران (Jim Rohn) با کلام نافذشان می‌توانند کیفیت زندگی افراد بسیاری را بهبود بخشند. سمینارهای او در آمریکا و سراسر دنیا، انگیزه بخش هزاران نفر در دنیا شده است.

جیم ران مربی استادی چیره‌دست در زمینه‌ی رشدِ شخصی بوده است؛ به طوری که در زمان حیاتش بیشتر از 5 میلیون نفر در سراسر دنیا در سمینارهای او شرکت کرده بودند و میلیون‌ها نفر هنوز هم آثار و آموزه‌های او را مطالعه می‌کنند.

در بخشی از کتاب فلسفه زندگی موفق می‌خوانیم:

وقتی 25 ساله بودم، قاعده‌ی کلی و اصل عمومی جالبی را در اقتصاد آموختم. این اصل می‌گوید که ما ضرورتاً زمانی پول دریافت می‌کنیم که ارزشی را به بازار ارایه کنیم. ایده‌ی کلی این است که اهمیتی ندارد تو چه کسی هستی، بلکه اگر ارزشی را به بازار بیاوری، پاداش خواهی گرفت. این شیوه‌ای است که بازار عمل می‌کند. وقتی 25 سال داشتم خودآموزی را آغاز کردم، سپس تقریباً 31 ساله بودم که میلیونر شدم. حس می‌کنم که بخشی از این موفقیت ناشی از همین حقیقتی بود که توانستم مفهوم آن را از صمیم قلب بپذیرم و در آغوش گیرم.

این حقیقت درباره‌ی بازار را در ذهنِ خود نگاه دارید. بازار جای غیرقابلِ شناسایی و راز‌آلود و گیج‌کننده‌ای نیست. بلکه بازار از مردم تشکیل شده است. اما این تازه آغاز ماجرا است. من حقیقتِ تغییردهنده‌ی زندگی را آموختم که شامل دو بخش بود. بخش نخست این که شما در ازای چیزی که به بازار ارایه می‌کنید، پول دریافت می‌کنید و بخش دوم این که شما در ازای چیزی که می‌شوید (شخصیتی که تبدیل به آن می‌شوید)، پول دریافت می‌کنید.

اگر رهبر، ناظر یا کارآفرین شوید، به همان میزانی پول دریافت خواهید کرد که نقش‌آفرینی می‌کنید. همان‌طور که در بالا گفتم، شما در ازای چیزی که ارایه می‌کنید و شخصی که تبدیل به آن می‌شوید، پول دریافت خواهید کرد. بسیار مهم است که به یاد داشته باشید که همه‌ی شرکت‌ها، به استثنای شرکت‌های انحصارطلب، معمولاً به صورتِ مداوم محصولات خود را بهبود می‌بخشند. با پیروی از همین الگو شما نیز لازم است تا به یاد داشته باشید که شخص شما نیز محصول خودتان هستید. فهم این حقیقت و پذیرش و در آغوش کشیدن آن، جوهر و اساس رشد شخصی است.

فهرست مطالب کتاب

پیش‌گفتار مترجمان
درباره‌ی جیم ران
سرآغاز: از پیله‌تان سر برآورید
فصل 1: نردبان اقتصادی و دختر پیشاهنگ کلوچه‌ فروش
فصل 2: فلسفه‌ی کارایی و بهره‌وری
فصل 3: کار کردن با دیگران
فصل 4: نگاهی به اصولِ بنیادین
فصل 5: پالایش و تقویت فلسفه و بینش شخصی‌تان
فصل 6: جایگاه مالی شما و سنجش موفقیت
فصل 7: شش گام برای پیشبُرد یک زندگی فوق‌العاده
پیوست: گفت‌وگویی با جیم ران و باب پروکتور مصاحبه‌کننده: ویک جانسون

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب فلسفه زندگی موفق
نویسنده
مترجمتوحید فریدونی، امیررضا هاشمی
ناشر چاپیانتشارات ذهن آویز
سال انتشار۱۳۹۹
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات۹۶
زبانفارسی
شابک978-600-118-213-6
موضوع کتابکتاب موفقیت و خودسازی
قیمت نسخه الکترونیک
۲۰۰۰۰ ت - 4.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

راهنمای مطالعه کتاب فلسفه زندگی موفق

برای دریافت کتاب فلسفه زندگی موفق و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.