معرفی و دانلود کتاب بانوی سیابی

عکس جلد کتاب بانوی سیابی
قیمت:
۶۰۰۰ تومان - 1.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب بانوی سیابی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب بانوی سیابی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب بانوی سیابی

کتاب بانوی سیابی نوشته‌ی محسن سلیمان پور شامل شش داستان کوتاه مهیج و چالش برانگیز است که شما را به تفکر وا داشته و ذهنتان را درگیر خواهد کرد.

در بخشی از کتاب بانوی سیابی می‌خوانیم:

اواخر بهار بود. کم کم بوی تابستان و گرما داشت همه جا را فرا می‌گرفت. سر سبزی بهار به زردی گرائیده بود. گندمزارهای سبز زرد شده بودند. سر خوشه‌های گندم اندکی به یک سو کج شده بودند. داس‌ها و دستان پینه بسته‌ی کشاورزان برای درو کردن خوشه‌های طلایی گندم بی‌تاب بودند. خوشه‌های طلایی گندم بی‌صبرانه انتظار جدایی از خاک را می‌کشیدند.

مدرسه‌ها تازه تعطیل شده بودند. کلاس دوم دبستان را با موفقیت به پایان رسانده بودم. همه‌ی این رنگ عوض کردن‌ها و بی‌تابی‌ها را کنار گندمزار بزرگ پدربزرگم دیده بودم.

از شهر به روستا رفته بودم. از خانه‌ی خودمان به خانه‌ی پدربزرگ و مادربزرگ مهربانم رفته بودم. پدربزرگ سر داس‌هایش را تیز، تیز کرده بود. داس‌ها می‌خواستند نقش منجی خوشه‌های طلایی گندم را بازی کنند.

در حیاط بزرگ خانه‌ی پدربزرگ و مادربزرگم بازی می‌کردم. کنار درختان به آرامش می‌رسیدم صبح‌ها به مادربزرگ کمک می‌کردم. به درختان بزرگ و با صفای حیاط آب می‌دادم. بعضی وقت‌ها زیر پای گاوهای پدربزرگ را پاک می‌کردم، مادربزرگ لحظه‌ای بیکار نمی‌نشست‌. او یک لباس بلند تیره و منقش به نقش گل‌های رنگارنگ بر تن می‌کرد. مادربزرگ یک گلونی (روسری) تیره به سر می‌کرد. رنگ پوست و چهره‌ی مادربزرگ گندم‌گون بود. مادربزرگ گاهی شیر می‌جوشاند و گاهی ماست در مشک آویزان شده‌اش می‌ریخت. او مشک را تکان می‌داد و حاصل تلاش و تکان دادن‌های مادربزرگ می‌شد دوغ و کره‌هایی خوشمزه.

فهرست مطالب کتاب

نامه‌ای از تنهایی‌ام به مادر بزرگ
بانوی سیابی
ترک صحنه‌ی نمایش
مال حالو کجا
مغز کله پاچه
توهم و واقعیت
بازگشت به شهادتگاه

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب بانوی سیابی
نویسنده
ناشر چاپیانتشارات ارشدان
سال انتشار۱۳۹۸
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات۱۰۸
زبانفارسی
شابک978-622-251-149-4
موضوع کتابکتاب‌های داستان و رمان ایرانی
قیمت نسخه الکترونیک
۶۰۰۰ ت - 1.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب بانوی سیابی

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.

راهنمای مطالعه کتاب بانوی سیابی

برای دریافت کتاب بانوی سیابی و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.