معرفی و دانلود کتاب عادات برنده: 4 رازی که ادامه زندگی شما را تغییر خواهد داد

عکس جلد کتاب عادات برنده: 4 رازی که ادامه زندگی شما را تغییر خواهد داد
قیمت:
۷۵۰۰ تومان - 1.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب عادات برنده و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب عادات برنده و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب عادات برنده: 4 رازی که ادامه زندگی شما را تغییر خواهد داد

اگر می‌خواهید با هیجان‌انگیز‌ترین اسرار زندگی افراد موفق آشنا شوید، کتاب عادات برنده به قلم دیک لایلز را از دست ندهید. این اثر در قالب یک داستان جالب سعی دارد رمز و رازها و عادت‌های یک فرد موفق را با شما در میان بگذراد و کمک‌تان کند تا زندگی خود را تغییر داده و طعم خوش موفقیت را بچشید.

درباره کتاب عادات برنده:

این کتاب برجسته تنها یک اثر سرگرم کننده نیست؛ چرا که دیک لایلز (Dick Lyles) اصولی کاربردی و سودبخش از عادات را به شما آموزش داده و پیامی به ظاهر ساده اما تامل‌برانگیز ارائه می‌دهد؛ اصولی که نه تنها شما را در محیط کار بلکه در زندگی شخصی‌تان نیز به شخصی موفق تبدیل خواهد کرد.

دیک لایلز در کتاب عادات برنده (Winning Habits) می‌گوید که اغلب آدم‌ها به دو دسته تقسیم می‌شوند: گروه نخست کسانی که پیوسته مشتاق کمک به سایرین هستند و گروه دوم افرادی که میلی به یاری رساندن به اطرافیانشان ندارند. این کتاب، به اعضای گروه اول تقدیم شده است، کسانی که همیشه به دنبال راهکارهایی کارآمد برای کمک به احتیاجات هم‌نوعانشان هستند. چرا که دیک لایلز در کتاب عادات برنده به شما نشان می‌دهد چطور با مردم به خوبی رفتار کنید.

ماجرای داستان کتاب حاضر از جایی آغاز می‌شود که آلبرت و جنیفر به تازگی از شیکاگو به کالیفرنیا نقل مکان کرده‌اند، زندگی آن دو به دلیل تغییر در محل سکونت و کارشان متحمل تحولات بسیاری شده است. جنیفر که در کارش ترفیع می‌گیرد تا یکی از خطوط تولید شرکت جدید را با خط تولیدی که قبلا در شهر شیکاگو بالا برده بود، هماهنگ و یکسان کند.

در آغاز داستان فکر جابه‌جایی از شهری به شهر دیگر برای آلبرت و جنیفر بسیار سخت و هولناک است. آن دو علاوه بر اینکه نمی‌خواهند از دوستان و خانواده‌شان دور شوند، می‌ترسند با محل زندگی جدید خود کنار نیایند. چرا که شیوه زندگی در کالیفرنیا با جایی که آلبرت و جنیفر در آن متولد شده‌ و پرورش یافته‌اند خیلی تفاوت دارد. اما در ادامه داستان آن‌ها با اتفاقاتی روبه‌رو می‌شوند که دیدگاه‌شان را به بسیاری از مسائل تغییر می‌دهد.

نکوداشت‌های کتاب عادات برنده:

- سریع‌ترین راه ایجاد فرهنگ برنده شدن در شرکتتان، وادار کردن همه به خواندن "عادت های برنده" و پذیرفتن رازهای آن است. (هری پل)

- کتاب "عادت‌های برنده" ثابت می‌کند که دیک لایلز در حال تبدیل شدن به یکی از نویسندگان برجسته زمانه است. این کتاب، داستانی جذاب است که مطمئنا در زندگی‌تان تغییری ایجاد می‌کند. (درئا زیگارمی)

- عملکرد بالای پایدار، اغلب پاداش خودش است. عادت‌های برنده می‌تواند به همه کمک کند در مسیر خصوصیشان به سمت زندگی کامل قرار بگیرند. (دکتر باب نِلسون)

- به هر طرف که می‌چرخیم این را می‌شنویم که توسعه یک اخلاق کاری قوی، چقدر مهم است. هیچ کس تا به حال این را به وضوحی که دیک لایلز در کتاب "عادت‌های برنده" توضیح می‌دهد، به ما نشان نداده بود. این کتابی است که خواندن آن برای هرکسی که می‌خواهد به اوج برسد، ضروری است. (پل استافر)

- دیک لایلز در نوآوری تازه‌اش، عادت‌های برنده، ارمغانی از تجربه حقوقی و درک کسب و کار آورده است. این کتاب که به طرز منحصر‌ به فردی در قالب داستان نوشته شده، بسیار فراتر از سرگرم کردن است و به صورت مقایسه، اصول کاربردی و عمیق زیادی را مجسم در عادت‌ها آموزش می‌دهد. (دکتر استفان آر. کاوی)

کتاب عادات برنده به چه کسانی پیشنهاد می‌شود؟

اگر می‌خواهید زندگی‌تان را متحول کنید و به موفقیت‌های بسیاری دست یابید، این کتاب برای شما مفید و سودمند خواهد بود.

در بخشی از کتاب عادات برنده می‌خوانیم:

بعد از ظهر یکشنبه به سرعت فرا رسید. دریا سالار موافقت کرد او را در قایقش که در اسکله جزیره کُورُونادُو لنگر انداخته بود، ملاقات کند. آلبرت دقیقا در زمان مقرر شده، ساعت یک، در لنگرگاه حاضر شد. پیدا کردن قایق بادبانی دریا سالار کار سختی نبود. قایق در انتهای طولانی‌ترین اسکله، لنگر انداخته بود، اگر چه بزرگترین نبود، اما با اختلاف زیاد، برجسته‌ترین بود. همه چیز آن در نور درخشان آفتاب، برق می‌زد. زیبایی و تمیزی آن بر سایر شناورهای آن نزدیکی، غلبه می‌کرد.

آلبرت در اسکله کنار قایق بادبانی تردید کرد. مطمئن نبود تردید او به این دلیل است که می‌ترسد به نحوی با قدم زدن روی این شاهکار، شکوه آن را از بین ببرد، یا به خاطر دیدار با دریا سالار جان پل جونز فِرِگِت استرس گرفته بود. بعدا مشخص شد این ترس‌ها بی‌مورد بود، زیرا در یک لحظه راهنما ظاهر شد، از کابین قایق بیرون آمد و یک دستش را روی نرده‌ها گذاشت و با نگاهی نافذ، به آلبرت خیره شد.

آلبرت مبهوت شد. موهای دریا سالار ضخیم، مجعد و خاکستری نقره‌ای بود. ابروهایش هم به همان اندازه خاکستری و همچنین ضخیم و پرپشت بود، اما به نظر می‌رسید دچار الکتریسیته ساکن شده‌اند، زیرا موها از هر طرف پیشانی تقریبا یک اینچ ایستاده بودند. چشم‌های آبی‌اش، عمیق و در برابر ابروهای نقره‌ای، جذاب بودند. اگر فقط به چشم‌ها توجه شود، احتمالا تصاویر کریس کرینگِل (Kris Kringle) به ذهن می‌آید.

اما پشت آن‌ها چهره‌ای حکاکی شده از سنگ مرمر قرار داشت، با یک فک مربعی که اقتدار را بیشتر از مهربانی، برجسته کرده بود. به راحتی مشخص بود که دریا سالار چگونه در موقعیت‌های متفاوت زیادی فرماندهی را به دست گرفته بود. او با تمام وجودش حضور قدرتمندی داشت.

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب عادات برنده: 4 رازی که ادامه زندگی شما را تغییر خواهد داد
نویسنده
مترجمآرش صدر
ناشر چاپی شادن پژواک
سال انتشار۱۴۰۰
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات۹۹
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب موفقیت و خودسازی
قیمت نسخه الکترونیک
۷۵۰۰ ت - 1.99 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب عادات برنده

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.

راهنمای مطالعه کتاب عادات برنده

برای دریافت کتاب عادات برنده و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.