معرفی و دانلود PDF کتاب اولین کتاب آموزشی من: روز و شب

عکس جلد کتاب اولین کتاب آموزشی من: روز و شب
قیمت:
10000 تومان - 1.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب اولین کتاب آموزشی من: روز و شب و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب اولین کتاب آموزشی من: روز و شب و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب اولین کتاب آموزشی من: روز و شب

وایولت پیتو در کتاب اولین کتاب آموزشی من: روز و شب، یادگیری و درک کودکان از زمان را تقویت می‌کند و به آن‌ها یاد می‌دهد که هر کاری ساعت مناسب خود را دارد. این کتاب با آوردن مثال‌های تصویری و جذاب به کودکان می‌آموزد که این نظم و ترتیب در امور مختلف علاوه بر زندگی انسان‌ها در طبیعت نیز وجود دارد و حتی حیوانات هم به طور طبیعی از آن پیروی می‌کنند.

درباره‌ی مجموعه اولین کتاب آموزشی من:

این مجموعه از کتاب‌ها شامل آموزش‌هایی کاربردی برای کودکان است که علاوه بر اینکه آن‌ها را سرگرم می‌کند، باعث افزایش خلاقیت و علاقه‌ی آن‌ها به کسب مهارت‌های مختلف می‌شود. مجموعه اولین کتاب آموزشی من برای کودکان دوست داشتنی و جذاب بوده و آن‌ها را از همان سنین خردسالی به یادگیری و آموختن علاقه‌مند و مشتاق می‌کند.

کتاب اولین کتاب آموزشی من: روز و شب مناسب چه کسانی است؟

وایولت پیتو (Violet Peto) کتاب اولین کتاب آموزشی من: روز و شب (My first day and night) را برای کودکان 3 تا 6 سال تهیه کرده است.

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب اولین کتاب آموزشی من: روز و شب
نویسنده
مترجمحوا میرمحمدی
ناشر چاپیانتشارات تازه‌ها
سال انتشار۱۳۹۸
فرمت کتابPDF
تعداد صفحات33
زبانفارسی
شابک978-964-7834-97-1
موضوع کتابکتاب علمی و آموزشی کودک
قیمت نسخه الکترونیک
10000 ت - 1.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب اولین کتاب آموزشی من: روز و شب

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.

راهنمای مطالعه کتاب اولین کتاب آموزشی من: روز و شب

برای دریافت کتاب اولین کتاب آموزشی من: روز و شب و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.