معرفی و دانلود سریال صوتی رقص با عفریت - قسمت دوم: شیطان همه جا آدم دارد

عکس جلد سریال صوتی رقص با عفریت - قسمت دوم: شیطان همه جا آدم دارد
قیمت:
5000 تومان - 1.49€
خرید کتاب صوتی
۳۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی سریال صوتی رقص با عفریت - قسمت دوم و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی سریال صوتی رقص با عفریت - قسمت دوم و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی سریال صوتی رقص با عفریت - قسمت دوم: شیطان همه جا آدم دارد

مسعود داوود در سریال صوتی رقص با عفریت - قسمت دوم داستان ترسناک و هیجان‌انگیز فردی به اسم «جمال» را تعریف می‌کند که بعد از دیدن اتفاقی دوست دوران مدرسه‌اش حوادث عجیبی برایش رخ می‌دهد. این سریال صوتی هر دوشنبه به طور مداوم در کتابراه منتشر می‌شود.

درباره سریال صوتی رقص با عفریت:

جمال زمان زیادی است که بیکار است و تنها با کار کردن در اسنپ زندگی‌اش را می‌گذراند. او به چند نفر بدهکار است و این موضوع شدیداً کلافه‌اش کرده است. کار او در حال حاضر جابه‌جا کردن بسته‌های ارسالی مشتریان است. یکی از روزها که خسته و دلسرد بود و می‌خواست بسته‌ای را به دست کسی برساند، متوجه شد که فردی که قرار است بسته را دریافت کند، دوست دوران مدرسه‌اش، حمید است.

حمید بعد از دیدن جمال بسیار خوشحال می‌شود و از او می‌خواهد به مهمانی که قرار است در خانه‌اش برگزار کند بیاید. جمال در ابتدا تمایلی به شرکت در این مهمانی ندارد. ولی بعد از رفتن به آنجا با افراد زیادی آشنا می‌شود و از همین طریق شغل جدیدی پیدا می‌کند. اما نمی‌داند که آن مهمانی شروع اتفاقات ترسناکی است که زندگی‌اش را دگرگون می‌کند.

مسعود داوود در کتاب رقص با عفریت داستانی را روایت کرده که با شنیدن آن ترس در بندبند وجودتان رخنه می‌کند. راویان این داستان به شکل هیجان‌آوری داستان را تعریف می‌کنند. به طوری که با شنیدن آن ممکن است نتوانید تنها در اتاقتان بخوابید!

سریال صوتی رقص با عفریت مناسب چه کسانی است؟

اگر به شنیدن داستان‌های ترسناک و هیجان‌آور علاقه دارید، این سریال صوتی مناسب شما است.

در بخشی از سریال صوتی رقص با عفریت می‌شنویم:

بعد از شنیدن چیزایی که مامانم گفت دودل شدم. کم پیش میاد بترسم. نه اینکه نترسم. اما آدم جا زدن به خاطر ترس نیستم:

- «خواب خوبی نبود. تو رو تو یه تپهٔ بزرگ دیدم که یه چشمه و درخت داشت. ترسیده بودی. ترسیده بودی و داشتی دنبال من می‌گشتی. من داشتم می‌دیدمت اما تو منو نمی‌دیدی. حتی صدامم نمی‌شنیدی. وای جمال دلم آشوب بود. هی جیغ کشیدم. هوار زدم. اونقدر داد زدم تا منو دیدی. ولی همین که خواستی بیای سمت من این از ما بهترونا دورت حلقه زدن...»

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
12 دقیقه
رقص با عفریت / قسمت دوم: شیطان همه جا آدم دارد

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابسریال صوتی رقص با عفریت - قسمت دوم: شیطان همه جا آدم دارد
نویسنده
گویندهمحمدمهدی رستمی
ناشر صوتی استودیو نوار
سال انتشار۱۴۰۰
فرمت کتابMP3
مدت۱۲ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی داستان و رمان ایرانی، کتاب‌های داستان و رمان ایرانی
قیمت نسخه صوتی
5000 ت - 1.49 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات سریال صوتی رقص با عفریت - قسمت دوم

نرمین صوفی
۱۴۰۱/۷/۶
همونطورکه توقسمت اول نظردادم اینجابازم تکرارمیکنم که قسمتها خیلی کوتاهن و چیزخاصی نمیشه ازش متوجه شد درکل ۱۲ دقیقه چنددقیقه اول صرف موزیکوی مقدمه‌ی کوچیک میشه دیگه چیزی برای خوده داستان که هیچی نمیشه ازمتوجه شد نمیمونه اما بازم زحمت کشیده شده هرچندناقص تشکرمیکنم و ممنون
محمدرضا پیرسال
۱۴۰۰/۱۱/۵
داستان جالبی داره ولی مدت زمانش کم و قیمتش نسبت به زمانش، زیاده
negar soltani
۱۴۰۰/۱۱/۲۰
داستان بسیار هیجان انگیز و جذاب بود برام
محمد تشکری زاده
۱۴۰۰/۹/۲۰
بد نبود ولی قسمت‌ها خیلی کوتاه هستش
مشاهده همه نظرات 4

راهنمای مطالعه سریال صوتی رقص با عفریت - قسمت دوم

برای دریافت سریال صوتی رقص با عفریت - قسمت دوم و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.