معرفی و دانلود PDF کتاب آیلین شجاع در جشنواره رنگ‌ها

عکس جلد کتاب آیلین شجاع در جشنواره رنگ‌ها
قیمت:
۲۹۰۰ تومان - 0.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب آیلین شجاع در جشنواره رنگ‌ها و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب آیلین شجاع در جشنواره رنگ‌ها و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب آیلین شجاع در جشنواره رنگ‌ها

کتاب آیلین شجاع در جشنواره رنگ‌ها نوشته‌ی راکبول اسلام، ماجرای زیبای دختر بچه‌ای را به تصویر می‌کشد که وقتی عمویش را در جشنواره گم می‌کند اصلاً نمی‌ترسد و با آرامش دنبال او می‌گردد تا پیدایش کند.

موضوع کتاب آیلین شجاع در جشنواره رنگ‌ها چیست؟

این داستان در مورد آیلین دختر بچه‌ی کوچکی‌ست که همراه با عمویش به جشنواره‌ی رنگ‌ها می‌رود. در میان شلوغی جشنواره و مغازه‌ها ناگهان آیلین عمویش را گم می‌کند. آیلین که دختری شجاع است از گم شدن نمی‌ترسد پس بدون اینکه گریه کند دنبال عمویش می‌گردد. در همین زمان او پسر کوچکی را می‌بیند که پدر و مادرش را گم کرده است، اما آیلین می‌داند چه کاری باید انجام دهد...

درباره‌ی مجموعه «کتاب‌های تصویری داستان من»:

این مجموعه با به تصویر کشیدن موضوعات بسیار متنوع و جذاب، قدرت تخیل کودکان را تقویت می‌کند. از خصوصیات بارز مجموعه حاضر این است که با استفاده از تصاویرشان می‌توانید داستان را برای کودک خود تعریف کنید و یا از او بخواهید تا با نگاه کردن به تصاویر و بهره‌گیری از قوه‌ی تخیلش داستان را از زبان خودش برایتان تعریف کند.

در هنگام مطالعه‌ی کتاب‌های این مجموعه حتماً از کودک خود در مورد تصاویر سوال بپرسید و تخیلش را به چالش بکشید تا تقویت شود. با مجموعه «کتاب‌های تصویری داستان من» لحظه‌هایی شیرین برای کودکانتان به ارمغان آورید.

کتاب آیلین شجاع در جشنواره رنگ‌ها مناسب چه کسانی است؟

راکبول اسلام (Rakibul Islam) این داستان آموزنده و شیرین را برای کودکان بالای 4 سال نوشته است.

در بخشی از کتاب آیلین شجاع در جشنواره رنگ‌ها می‌خوانیم:

او همه جای جشنواره را گشت؛ اما اثری از عمویش پیدا نکرد. آیلین خیلی غمگین و نگران شده بود. اما او دختر زرنگی بود و شجاعتش را از دست نداد. آیلین با خودش فکر کرد و گفت: "من می‌دانم چجوری چیزهای گم شده را پیدا کنم. " من همه جای محل جشنواره را به دنبال عمو خواهم گشت.

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب آیلین شجاع در جشنواره رنگ‌ها
نویسنده
مترجممجید عاطفی
ناشر چاپی دانش نگاران برنا
سال انتشار۱۴۰۰
فرمت کتابPDF
تعداد صفحات۲۶
زبانفارسی
شابک978-622-7493-77-1
موضوع کتابکتاب داستان کودک
قیمت نسخه الکترونیک
۲۹۰۰ ت - 0.99 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب آیلین شجاع در جشنواره رنگ‌ها

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.

راهنمای مطالعه کتاب آیلین شجاع در جشنواره رنگ‌ها

برای دریافت کتاب آیلین شجاع در جشنواره رنگ‌ها و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.