معرفی و دانلود کتاب افکار منفی را رها کن: آرامش ذهن و خوشبختی را در هر روز زندگی‌ات پیدا کن

عکس جلد کتاب افکار منفی را رها کن: آرامش ذهن و خوشبختی را در هر روز زندگی‌ات پیدا کن
قیمت:
۱۷۰۰۰ تومان - 5.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب افکار منفی را رها کن و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب افکار منفی را رها کن و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب افکار منفی را رها کن: آرامش ذهن و خوشبختی را در هر روز زندگی‌ات پیدا کن

در اولویت قرار دادن ذهن چه سودی برای انسان دارد؟ این پرسشی است که پاسخش را تنها در کتاب ‌‫افکار منفی را رها کن‮‬‌‫ خواهید یافت​​​​​​. نینا پیوروال و کیت پتریو در این کتاب به شما نشان می‌دهند که چطور افکارتان را مجدداً سر و سامان داده و از انجام کارهایی که با خود واقعی‌تان سنخیتی ندارند دست بکشید.

درباره کتاب ‌‫افکار منفی را رها کن‮‬‌‫:

زندگی همیشه هم ساده نیست. قطعا برای همه شما پیش آمده که گاهی با وجود انجام دادن تمامی کا‌ر‌ها باز هم وقتی به‌ رختخواب می‌روید گمان می‌کنید هنوز هیچ کاری را درست پیش نبرده‌اید. این حس‌ها در بیشتر موارد یکی پس ‌از دیگری شما را مضطرب می‌کنند. ممکن است با چالش‌های زیادی مواجه شوید یا ذهنتان باعث شود گیج شوید. حتی لحظاتی وجود دارند که حس می‌کنید در یک «گردونۀ موش» گیر افتاده‌اید، بی‌وقفه روی آن می‌دوید و نمی‌توانید از نظر فیزیکی یا ذهنی از آن پیاده شوید.

بله همه شما این احساسات را می‌شناسید و این لحظات را تجربه کرده‌اید. در این موارد هیچ چیزی نمی‌خواهید جز اینکه کمی آرامش و آسایش ذهنی پیدا کنید. چیزی که نینا پیوروال (Nina Purewal) و کیت پتریو (Kate Petriw) در کتاب افکار منفی را رها کن (Let that sh*t go: find peace of mind and happiness in your everyday) با ارائه راهکارهایی کاربردی به شما کمک می‌کنند تا به آن دست یابید.

به وسیله‌ی راهکارهای این کتاب شما می‌توانید برای همیشه از «گردونۀ موش» ذکر شده بیرون بجهید و زندگی خود را طوری جلو ببرید که همیشه خواهان آن بودید. نکتهٔ جالب اینجاست که نیازی نیست برای یافتن آرامش، در کارهای روزمره‌تان تغییر ایجاد کنید. نیازی نیست شغلتان را تغییر دهید، به فلان کلاس خاص بروید یا سال‌ها در کوه‌و‌کمر زندگی کنید. تنها کافی‌ست کارهای روزمره خود را به صورت متفاوتی انجام دهید.

این کتاب را به عنوان جعبهٔ کمک‌های اولیه در نظر بگیرید که به شما می‌گوید به چه چیزی نیاز دارید تا به آرامش بیشتری دست یابید و هرگونه مشکلی که ممکن است سد ‌راهتان قرار گیرد را حل کنید. در واقع این کتاب راجع به دور ریختن افکار منفی دربارۀ خودتان، ابراز تأسف به خاطر گذشته و نگرانی بابت آینده است.

کتاب افکار منفی را رها کن باعث‌ نمی‌شود حس کنید که باید کار دیگری را به فهرست کارهایتان اضافه کنید؛ بلکه راه ساده‌ای نشانتان می‌دهد تا به آگاهی‌تان از زندگی روزانه‌ شکل دوباره دهید. یکی از نکات مهم این کتاب در این است که در ابتدای هر فصل نظری اجمالی به موضوع آن فصل انداخته می‌شود تا شما بتوانید عمق مطلب را درک کنید، سپس یک‌ سری راهکار‌های عملی، تصویر‌های کلی و مثال‌هایی از ورود آرامش به زندگی روزانه‌ ارائه خواهد شد.

کتاب ‌‫افکار منفی را رها کن‮‬‌‫ مناسب چه کسانی است؟

تمامی افرادی که می‌خواهند خود را از افکار منفی برهانند و کیفیت زندگی خود را افزایش دهند، به خواندن این کتاب جادویی دعوت می‌شوند.

با نینا پیوروال و کیت پتریو بیشتر آشنا شویم:

یک فاجعۀ غیرمنتظره در کودکی نینا پیوروال باعث شد تا او بیست سال پیش سفر ذهن‌آگاهی خود را آغاز کند. او بعد از یک دهه فعالیت در یک شرکت به کالیفرنیا نقل مکان کرد تا ارتباطش را با دنیای شرکت‌ها قطع کند و راهش را در مسیر یافتن خوشبختی ادامه دهد. همین علاقه‌مندی او به دیگران نیز کمک کرد آرامش خود را در همان هرج و مرج و شلوغی‌های زندگی پیدا کنند. او مؤسس شرکت پیور مایندز است؛ شرکتی که کارگاه‌های آموزشی مراقبه و مدیتیشن برگزار می‌کند.

کیت پتریو که کارگاه آموزشی بهداشت روان برگزار می‌کند، یکی دیگر از بنیان‌گذاران شرکت پیور مایندز است. این کارگاه‌ها با استفاده از کاهش استرس و الگوهای افکار منفی، روی رسیدن به خوشبختی متمرکز هستند. نخستین باری که کیت به فکر مراقبه و مدیتیشن افتاد، زمانی بود که سعی می‌کرد استرس موجود در شرکت‌های بزرگ را برطرف کند. بعدها به دلیل آن که فعالیت‌های او روی حالات روحی، روابط و کارایی او تأثیر بسزایی گذاشته بود، تصمیم گرفت آن را با تمام انسان‌ها به ‌اشتراک بگذارد.

در بخشی از کتاب ‌‫افکار منفی را رها کن می‌خوانیم:

معمولاً عشق را به چیزی بیرونی نسبت می‌دهیم. عاشق ورزش هستیم، عاشق فلان رستوران، فلان ماشین، فلان برنامهٔ تلویزیونی، فلان‌جا برای تعطیلات و فلان آهنگی که در بار شنیدیم و ما را به دوران درخشان هیپ‌هاپ در دههٔ نود برد. تمام این‌ها عالی هستند، اما مهم‌ترین نوع عشقی که باید پرورش دهیم، عشق به خود است.

تانیا ‌پُرتر، یکی از راهنماهای نینا یک بار به او گفت: «اگه ما خودمون رو بی‌قید‌ و شرط دوست نداشته باشیم نمی‌تونیم دیگران رو بی‌قید و شرط دوست داشته باشیم». بگویید چه ‌شد؟ ابتدا این قضیه باعث شد نینا بسیار معذب شود. شاید او خودش را به اندازه‌ای که باید دوست نداشت، اما قطعاً بی‌قید و شرط عاشق دیگران بود، اما هرچه بیشتر در مورد این قضیه فکر ‌کرد بیشتر متوجه صحتش شد. عشق را یک لیوان آب در نظر بگیرید. اگر لیوانتان خالی باشد نمی‌توانید از لیوانتان هیچ قطرۀ آبی به لیوان دیگران بریزید.

وقتی خودتان را عمیقاً دوست نداشته باشید، عشقتان به دیگران می‌تواند شرطی شود. ممکن است عاشق کسی باشید؛ چون نیاز دارید که او هم به شما عشق بورزد یا چون انتظارات خاصی از عشق کسی دارید، اما وقتی خودتان را بی‌قید و شرط دوست داشته باشید هیچ نیازی ندارید که در قبال عشقی که می‌دهید چیزی دریافت کنید. به این می‌گویند عشقی آزاد، عمیق و صادقانه که باعث می‌شود از بند قید و شرط رها شوید.

فهرست مطالب کتاب

درمورد نویسنده
مقدمه
فصل اول: آگاهی؛ خداحافظی با گذشته و نگرانی‌های آینده
فصل دوم: عشق ‌به ‌خود؛ چیزی که در مدرسه یاد نگرفتید اما احتمالاً باید یاد می‌گرفتید
فصل سوم: پذیرش؛ شما نمی‌توانید تعداد لایک‌های اینستاگرام خود را کنترل کنید
فصل چهارم: وسعت دید؛ شما از گردوغبار لعنتی ستاره‌ها به وجود آمده‌اید
فصل پنجم: حقیقت وجود؛ فقط یک نمونه از «شما» ‌ی اعجازانگیز وجود دارد
فصل ششم: بخشش؛ زمانش رسیده از این واژه استفاده کنیم
فصل هفتم: پشت‌صحنه؛ فنّاوری ‌ذن خود را پیدا کنید
فصل هشتم: آشکارسازی؛ دقیقاً چه غلطی کردید؟
فصل نهم: مرحلۀ بعدی؛ تمرین ذهن
نتیجه‌گیری

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب افکار منفی را رها کن: آرامش ذهن و خوشبختی را در هر روز زندگی‌ات پیدا کن
نویسنده،
مترجمالهه علوی
ناشر چاپیانتشارات کتاب کوله پشتی
سال انتشار۱۳۹۹
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات۳۰۳
زبانفارسی
شابک978-600-461-324-8
موضوع کتابکتاب موفقیت و خودسازی
قیمت نسخه الکترونیک
۱۷۰۰۰ ت - 5.99 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب افکار منفی را رها کن

shahrzad izadi
۱۴۰۰/۳/۲۹
بسیار بسیار عالی و کاربردی. واقعا استفاده کردم. ارزش چندین و چند بار خوندن رو داره. حتما بخونید و از روشهای کاربردی که ارائه داده استفاده کنید.
الهام بهرامان
۱۴۰۰/۵/۳
بسیارعالی، فکر می‌کنم تمام معلمین مدارس باید این کتاب را بخونند و در مدارس آموزش داده شود. زندگی در لحظه چیزی ست که از مردم گرفته شده.
فروزان رحمانی
۱۴۰۰/۳/۱۹
خیلی کتاب خوب و ارزشمندی است من کتاب زیاد خوندم اما این کتاب خیلی متفاوته عالی است.
مهتاب روه
۱۴۰۰/۳/۲۹
خوبه ولی بیشتر جملاتش تکراریه ولی درکل آموزنده است تکراری یعنی این روزا خیلی تو تینستا دیدیم🙂🙂🙂🙂🙃
عباس امیری والا
۱۴۰۰/۳/۱۰
محشره، واقعا این کتاب ترفندای ساده و جالبی برای ارامش ذهن میده
فروغ رجب پور
۱۴۰۰/۴/۳۱
هنوز کامل مطالعه نکردم.... ان شالله مفید واقع خواهد شد
آذر کاروان کس
۱۴۰۰/۴/۲
با سلام و احترام کتاب فوق العاده‌ای بود
محمدحسین یوسفی
۱۴۰۰/۵/۱۰
بسیار عالی وتاثیر گذار سپاس
مشاهده همه نظرات ۱۱

راهنمای مطالعه کتاب افکار منفی را رها کن

برای دریافت کتاب افکار منفی را رها کن و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.