معرفی و دانلود کتاب حکایت دولت و فرزانگی (میلیونر یک شبه)

عکس جلد کتاب حکایت دولت و فرزانگی (میلیونر یک شبه)
قیمت:
۱۰۰۰۰ تومان - 2.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب حکایت دولت و فرزانگی (میلیونر یک شبه) و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب حکایت دولت و فرزانگی (میلیونر یک شبه) و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب حکایت دولت و فرزانگی (میلیونر یک شبه)

کتاب حکایت دولت و فرزانگی (میلیونر یک شبه) نوشته‌ی مارک فیشر، یکی از درخشان‌ترین و پرفروش‌ترین کتاب‌های قرن بیستم در حوزه روانشناسی و موفقیت است. این کتاب با روایت داستان مردی جوان، حقایقی را به شما می‌آموزد که منجر به دگرگونی‌های عظیمی در زندگیتان می‌شود.

کتاب حکایت دولت و فرزانگی (The instant millionaire: a tale of wisdom and wealth) درباره‌ی زندگی جوانی باهوش است که 32 سال سن دارد و در یک شرکت تبلیغاتی کار می‌کند. او اصلاً از شرایطش راضی نیست و به دنبال راهی برای بالا بردن درآمدش می‌گردد، اما هیچ راهی پیدا نمی‌کند و هر روز ناامیدتر از دیروز می‌شود.

او برای حل مشکلش به سراغ عموی ثروتمندش می‌رود تا از او پول بگیرد، اما عمویش به او پولی نمی‌دهد و در عوض از برادرزاه‌اش می‌خواهد تا پیرمردی ثروتمند را ملاقات کند که در جوانی تلاش کرده و اکنون ثمره‌ی تلاشش را گرفته است. پیرمرد تمام تجربه‌های شخصی‌اش را در قالب 15 داستان برای جوان تعریف می‌کند و نکاتی را به او یاد می‌دهد که همه‌ی ثروتمندان آن را انجام داده‌اند.

این کتاب با هدف توضیح چگونه ثروتمند شدن و معروف شدن نوشته شده و برای تمام کسانی که به دنبال رسیدن به این هدف هستند مناسب می‌باشد. شما با خواندن این کتاب متوجه می‌شوید افرادی که زمان خود را از دست می‌دهند به این امید که روزی شرایط بهتری پیش بیاید و خود به خود به سمت موفقیت حرکت کنند، هیچ وقت به اهدافشان نمی‌رسند. شما باید همین حالا را برای انجام کارهای بزرگ دریابید.

در زمان‌های گذشته مردم این باور را داشتند که هر کسی بیشتر کار کند، موفق‌تر خواهد بود و پول بیشتری به دست می‌آورد. اما امروزه این باور پوسیده است و هر فردی که باهوش‌تر باشد می‌تواند خیلی زودتر به ثروت و دارایی دست پیدا کند و به آرزوهایش برسد.

در این کتاب شما در قالب داستان‌هایی جذاب و گیرا، اصول موفقیت و ثروتمند شدن را یاد می‌گیرید. راهکارها و شیوه‌های موفق شدن در کار و زندگی کاملاً اصولی بیان شده و اصلا به جزئیات پرداخته نشده است، زیرا شما بعد از وارد شدن در این راه‌ با جزئیات آشنا خواهید شد و با رعایت راهکارها به اهداف خود خواهید رسید.

مارک فیشر را بیشتر بشناسیم:

مارک فیشر (Mark Fisher) در سال 1968 متولد شده و نویسنده، فیلسوف و نظریه‌پرداز فرهنگی است. فیشر به ادامه تحصیلات خود در دانشکده بازرگانی وارتون پنسیلوانیا پرداخت و موفق به گرفتن مدرک BMA در رشته حسابداری شد. او که به فلسفه بسیار علاقه‌مند بود مجدداً به دانشگاه رفت و لیسانس فلسفه را از دانشگاه هال گرفت. همچنین او دارای یک مدرک دکترای افتخاری می‌باشد و مدتی به تدریس فلسفه مشغول بوده است.

در بخشی از کتاب حکایت دولت و فرزانگی (میلیونر یک شبه) می‌خوانیم:

روزی روزگاری مرد جوان باهوشی بود که می‌خواست ثروتمند بشود. او بسیار ناامید بود و مشکلات زیادی هم داشت که می‌توانست آن‌ها را انکار کند، اما با این حال هنوز هم به ستاره‌ی شانس و اقبالش ایمان داشت.

همچنان‌که منتظر بود شانس به او روی آورد، به عنوان دستیار مدیر حسابداری در یک آژانس تبلیغاتی کوچک کار می‌کرد. حقوقش کافی نبود و گاهی احساس می‌کرد که از شغلش ناراضی‌ست. دیگر دلش با این کار نبود.

در این فکر بود که کار دیگری انجام دهد، مثلاً نوشتن یک رمان که بتواند او را مشهور و پولدار کند و یک بار برای همیشه او را از شّر مشکلات مالی‌اش خلاص کند؛ اما آیا آرزویش کمی غیرواقعی و فراتر از تصور نبود؟ آیا استعداد کافی برای نویسندگی داشت یا اینکه اصلاً شیوه‌ی نوشتن یک کتاب پرفروش را بلد بود؟ یا فقط قرار بود صفحات کتاب را با حرف‌های بی سرو تهِ دلگیر و بی‌ارزشِ غم و اندوهِ درونش پُر کند؟

بیش از یک‌سال بود که شغلش کابوس روز و شبش شده بود. رئیسش اغلب صبح‌ها، وقتش را صرف روزنامه خواندن می‌کرد و قبل از اینکه به مدت سه ساعت برای صرف یک ناهار عادی غیبش بزند، یادداشت‌هایی هم می‌نوشت. دائم هم نظرش را عوض می‌کرد و دستورهای ضد و نقیض می‌داد.

اما تنها رئیسش نبود، اطرافش پر بود از همکارانی که آن‌ها هم از کارشان خسته و ناراضی بودند و انگار وجدانشان را از دست داده‌ بودند و همگی هرکاری دلشان می‌خواست انجام می‌دادند. جرأت نداشت به هیچ‌کدام از آن‌ها بگوید که خیال دارد کارش را رها کند و نویسنده بشود. می‌دانست که آن‌ها به این فکر و خیالش، می‌خندند. وقتی سر کار بود، گاهی احساس می‌کرد در جزیره‌ای دورافتاده زندگی می‌کند که حتی زبان او را متوجه نمی‌شوند و نمی‌توانست از خواسته‌هایش با آن‌ها حرف بزند.

هربار دوشنبه صبح، بعد از تعطیلات آخر هفته، وقتی‌که قرار بود سرکار برود، از خودش می‌پرسید چطور یک هفته‌ی دیگر اداره را تحمل کنم. از پرونده‌ی انباشته شده روی میزش، از سر و صدای تقاضای مشتریانی که می‌خواستند سیگارها، ماشین‌ها یا نوشابه‌هایشان را بفروشند، به شدت احساس تنفر می‌کرد.

فهرست مطالب کتاب

مقدمه‌ی مترجم
پیشگفتار
فصل اول: داستان مشاوره‌ی مرد جوان با عموی ثروتمندش
فصل دوم: داستان ملاقات مرد جوان با باغبان پیر
فصل سوم: ماجرای آموزش مرد جوان برای غنیمت شمردن فرصت‌ها و خطرها
فصل چهارم: داستان حبس شدن مرد جوان در اتاق
فصل پنجم: داستان آگاهی یافتن مرد جوان از مفهومی به نام ایمان
فصل ششم: داستان آموزش مرد جوان برای تمرکز روی یک هدف
فصل هفتم: داستان آگاهی یافتن مرد جوان از ارزشِ تصویرسازی از خود
فصل هشتم: داستان مرد جوان و کشف قدرت کلمات
فصل نهم: داستان مرد جوان و اولین دیدارش با سرشتِ گل سرخ
فصل دهم: داستان آموزش مرد جوان برای تسلط بر ضمیر ناخودآگاهش
فصل یازدهم: داستان صحبت‌های مرد جوان و مربی‌اش درباره‌ی اعداد و دستورالعمل‌ها
فصل دوازدهم: داستان آگاهی یافتن مرد جوان از خوشبختی و زندگی
فصل سیزدهم: داستان یادگیری مرد جوان از بیان خواسته هایش در زندگی
فصل چهاردهم: داستان مرد جوان و پی بردن به راز باغ گل سرخ
فصل پانزدهم: داستان مرد جوان و پیرمرد که هرکدام به مسیر متفاوتی می‌روند
کلام آخر

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب حکایت دولت و فرزانگی (میلیونر یک شبه)
نویسنده
مترجممرجان شمیل شوشتری
ناشر چاپیانتشارات یوشیتا
سال انتشار۱۳۹۹
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات۹۶
زبانفارسی
شابک978-622-641288-9
موضوع کتابکتاب موفقیت و خودسازی، کتاب‌های داستان و رمان خارجی
قیمت نسخه الکترونیک
۱۰۰۰۰ ت - 2.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب حکایت دولت و فرزانگی (میلیونر یک شبه)

Hadi Fani
۱۴۰۰/۱/۹
سلام. من کتاب و تازه خوندم ولی سالهای پیش براساس کتاب‌های کیوساکی از این روش استفاده کردم. ضمیر ناخوداگاهم با افکار مثبتی که داشتم خیلی باعث پیشرفت خودم و اطرافیانم شد. ولی همین ضمیر موقعی که اوضاع اقتصادی کشور به هم ریخت منم خیلی می‌ترسیدم و افکار منفی میومد سراغم سوار همین افکار شد و تمام فکرای و منفی رو به سرم آورد از هرچی می‌ترسیدم و تو ذهنم داشتم تو زندگیم به واقعیت تبدیل شد برگشتم به عقب تو کار و حرفه خودم. 😞😞
واقعا ذهن مثبت و کمال طلب داشتن تو زندگی خیلی مهمه و یک نعمت خدایی هست
زهرا عسگری
۱۴۰۰/۱/۱
خیلی خوبه
من این طوری متوجه شدم که باید یک مبلغ مشخص پول برای هفته ماه یا سال در نظر بگیرید مثال هفته‌ای ۱۰ میلیون تومان یا ماهی ۴۰ میلیون تومان درآمد داشته باشید مبلغ دلخواه خودتون رو به صورت عبارات تاکیدی مثبت و شکرگزاری بنویسید
مثلا
خدایا شکرت که من ماهیانه ۵۰ میلیون تومان درآمد دارم.
علامه ی شهید
۱۳۹۹/۲/۱۷
بسیار زیبا و تاثیر گذار، راه ملیونر شدن را برایت هموار می‌کند و فقط بایدآن را بخواهی و برای انجامش با اراده‌ای محکم تلاش کنی فقط سعی کن قبل ان معجزه‌ی سپاس گذاری راندا برن را بخوانی، خواهی دید که ملیونر شدن چقدر آسان خواهد شد، الحمدلله رب العالمین
atf atf
۱۴۰۰/۸/۱
سلام کتابخونا☺
این کتاب واقعا تاثیرگذاره و اگه یه نفر به گفته‌هاش دقت کنه چرا که موفق نشه؟!
من به تمام گفته‌هایش ایمان دارم!
خودم به شخصه اصلا دوست نداشتم که این کتاب به انتها برسه ولی خب برام بینظیره و تا الان برام نتیجه هم داشته خداروشکر😍
محمد آذرخش
۱۳۹۹/۶/۱۵
برای اینکه بفهمی تجربیات کتاب چقدر درسته قرار نیست که میلیونر بشی مثال اصلی اون اینه تو هروز به خودت بگو من امسال رتبه‌ی یک میشیم و اگه اینو به خودت تحمیل به دست قرار نیست که حتما میلیونر بشی در کل عالی بود
حامد رزمجو جلودار
۱۴۰۱/۲/۷
کتاب خوبی بود
به کسانی که در این حیطه مطالعه میکنند کتاب «قوانین ثروتمند شدن از والاس واتلز» رو توصیه میکنم
اگر کتابی میشناسید که در زمینه ثروت خوب هست لطفاً اینجا بنویسید تا بخونم
ممنون
ز شفایی
۱۳۹۹/۶/۲۱
یکی از بهترین کتابهاس که مطالعه کردم، ذهنیت انسان رو در رابطه با ثروت و.... کاملا تغییر میده
بعد با خواندن الکی آدن ثروتمند نمیشه در کنارش باید توکل به خدا و تلاش در کار داشته باشیم
محمد علی نجارزاده
۱۳۹۹/۵/۲۵
مثل این کتاب دیگه نوشته نخواهد بهترین کتاب برای موفقیت و انگیزش، درست مثل کار نتورک مارکتینگ و برای کسانیکه در این تجارت کار میکنند بی نظیر است. ممنون از دوستم که باعث تغییر نگرش من از موفقیت شد
mohammadhossein
۱۳۹۹/۲/۲۲
این کتاب رو لطفا حتما بخونید که فوق العادس.
یادش بخیر به توصیه یکی از دوستام خریدمش و خوندمش. اولین کتابی بود که توی حوضه ثروت مند شدن خوندم. واقعا تاثیر گذار بود!
میلاد حبیب اللهی
۱۴۰۱/۱/۳۱
این کتاب رو حتما سالی 2 بار مطالعه کنید و یقین بدونید که هر بار که می‌خوانید نگرشتون متفاوت تر و عمق درکتون از محتوا بیشتر میشه، این کتاب دریچه نگاهتون رو عوض خواهد کرد
فاطمه صابری
۱۴۰۰/۵/۲۴
من قبلا از اپلیکیشن امیر شریفی استفاده کرده بودم. و زمینه قبلی داشتم.
برای ثروتمند شدن باید روی ذهنمان کار کنیم.
کتاب بسیار عالی و زبان ان بسیار روشن و روان است.
fereshte fereshte
۱۴۰۰/۱/۱۳
این کتاب زندگی منو تغییر داد. خدود ٤ ماه از خوندنش میگذره و میتونم بگم سبک زندگیم عوض شد. چندبار خوندمش تا تونستم ذهنمو تغییر بدم. به شدت پیشنهاد میکنم
Emran pourrahim
۱۳۹۹/۵/۲۴
آیا کسی هست که واقعا به این کتاب عمل کرده باشه و ثروتمند شده باشه؟
یا صرفا حرف‌های انگیزشی هست که اکثر افراد میتونن بزنن و مقطعی طرف رو جو زده کنند.
Omidن Sam
۱۳۹۹/۴/۱۹
کتابی سرشار از نکته‌های مهم و کلیدی اما در عین حال ساده و روان برای پولدار شدن و رسیدن به موفقیت، البته به شرط تلاش و بکارگیری نکات.
مهدی گلزار
۱۳۹۹/۲/۲۲
منم این کتاب قبلا مطالعه کردم. کتاب جالب و تاثیر گذاریه
مشاهده همه نظرات ۱۰۰

راهنمای مطالعه کتاب حکایت دولت و فرزانگی (میلیونر یک شبه)

برای دریافت کتاب حکایت دولت و فرزانگی (میلیونر یک شبه) و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.