معرفی و دانلود کتاب حکایت ثروت و فرزانگی: میلیونر یک شبه

عکس جلد کتاب حکایت ثروت و فرزانگی: میلیونر یک شبه
قیمت:
15000 تومان - 3.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب حکایت ثروت و فرزانگی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب حکایت ثروت و فرزانگی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب حکایت ثروت و فرزانگی: میلیونر یک شبه

اگر از علاقمندان به حوزه موفقیت و کسب ثروت باشید حتما نام کتاب حکایت ثروت و فرزانگی را شنیده‌اید. کتابی به قلم مارک فیشر که در سال‌های اخیر رکورد فروش را از آن خود کرده است. این کتاب که محتوایی روانشناسی دارد، از زبان مردی میلیونر روایت می‌شود و مخاطب را از سریع‌ترین راه به دارایی واقعی، رشد و توسعه فردی و تغییرات مثبت هدایت می‌کند.

درباره کتاب حکایت ثروت و فرزانگی:

«دنیا باید دقیقاً بداند که چه میزانى توقع دارید و چقدر مى‌خواهید.»

مارک فیشر در کتاب ثروت و فرزانگی (The Instant Millionaire: A Tale of Wisdom and Wealth) در قالب روایتی داستانی نکات رسیدن به موفقیت مالی را با زبانی ساده و تاثیر‌گذار بیان می‌کند و به شما کمک می‌کند با شناسایی اهداف خود، ساده‌ترین و هوشمندانه‌ترین راه برای رسیدن به ثروت را بیابید.

این کتاب روایت زندگی جوانی‌ست که از موقعیت خود راضی نیست و به دنبال تغییر این وضعیت می‌گردد. پس به سراغ عموی توانگر خود می‌رود تا از او پول بگیرد اما عمویش به جای پول، پسر را به باغبانی ثروتمند معرفی می‌کند. گفت وگوی جذاب و تاثیرگذار باغبان نکته‌سنج، با مرد جوان، به چندین حکایت روانشناسی ارتباط پیدا می‌کند که راهگشای ذهن و ایجاد انگیزه و خلاقیت در زندگی هر فرد خواهد بود. درواقع نویسنده کتاب با بیانی خردمندانه از زبان این پیرمرد میلیونر به مخاطب می‌آموزد که برای ثروتمند شدن باید چه میزان باهوش، زیرک و شجاع باشد.

این کتاب اولین بار در سال 1990 به چاپ رسید و با عنوان حکایت دولت و فرزانگی نیز شناخته می‌شود. کتاب حکایت ثروت و فرزانگی به 21 زبان دنیا ترجمه شده است.

نکوداشت‌های کتاب حکایت ثروت و فرزانگی:

- شگفت‌انگیز... کتابی ساده و قانع‌کننده که مجموعه‌ای از پرسش‌های قدرتمند را برمی انگیزد. (مجله موفقیت)
- سرشار از توصیه‌های مخصوص که درهای موفقیت مالی و رفاه شخصی را به روی شما باز می‌کند. (مجله Stepping Up)
- «میلیونر یک شبه، کتابی لذت‌بخش برای خواندن و بازخوانی، که بینشی جدید برای دستیابی شما به پتانسیل واقعی‌تان به همراه می‌آورد.» (وس رابرتز، نویسنده کتاب اسرار رهبری آتیلا هو)

مطالعه‌ی کتاب حکایت ثروت و فرزانگی را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم:

این کتاب راز دیرین یک شبه میلیونر شدن را با حکمت و درایت به مخاطب می‌آموزد و به کسانی که به دنبال تغییر ذهنیت خود هستند، کمک زیادی می‌کند تا با برداشتن موانع ذهنی به ثروت واقعی دست پیدا کنند و کلید موفقیت را برای همیشه در دستان خود داشته باشند.

مارک فیشر را بیشتر بشناسیم:

او متولد 1968 نویسنده معروف توسعه فردی در سال‌های اخیر، فیلسوف و نظریه‌پرداز فرهنگی است که در دانشکده بازرگانی وارتون پنسیلوانیا موفق به گرفتن مدرک BMA در رشته حسابداری شد. اما به دلیل علاقه زیاد به فلسفه مجدداً به دانشگاه رفت و لیسانس فلسفه را از دانشگاه هال گرفت. مارک فیشر (Mark Fisher) دارای یک مدرک دکترای افتخاری می‌باشد و مدتی به تدریس فلسفه مشغول بوده است. او در طی این سال‌ها به واسطه کتاب‌های پرفروشش به شهرتی جهانی دست پیدا کرده است.

این نویسنده‌ی کانادایی چند کتاب پرفروش و مطرح دیگر را نوشته که از جمله‌ی آن‌ها می‌توان به کتاب «معبد میلیونرها، کتاب فروشنده و میلیونر و...» اشاره کرد.

در بخشی از کتاب حکایت ثروت و فرزانگی می‌خوانیم:

جوان گفت: من متوجه منظور شما نمى‌شوم. این عدد بیشتر نشانگر داشتن ذهنى سالم است. من روحیه‌اى بلند پرواز ندارم و گام‌هایم را روى زمین مى‌گذارم. من نمى‌توانم به خود بقبولانم که سالانه بیشتر از این مبلغ را کسب کنم. در حالى که هنوز نه شغل درست و حسابى دارم و نه فن و حرفه‌اى بلد هستم و نه هیچ سرمایه اولیه‌اى.

- داشتن چنین تفکرى در همه جا، ارزنده نیست، گرچه قابل احترام است اما، اشکال این نظریه این است که تنها وضع کنونى را مورد محاسبه قرار مى‌دهد و شرایط خارجى را نادیده مى‌انگارد. اما باید همیشه به خاطر داشت که: حوادث زندگى، سایه‌اى از اندیشه انسان است. اگر این ذهنیت نادرست را قبول داشته باشى که عوامل بیرونى، سازنده زندگى هستند. این امر در تو تأثیر خواهد گذاشت. چون زندگى همانى است که تو تصورش را مى‌کنى. پس اگر در صدد تغییر هستى، ابتدا باید از خود شروع کنى. فکرت را عوض کن. اگر چه بسیارى از «عقل‌گرایان» با این نظر به شدت مخالف هستند.

اما همیشه کسانى که کارهایى بزرگ آفریده‌اند، این مخالفت عقل‌گرایان را نادیده گرفته‌اند و در حیطه کارى خود به موفقیت‌هاى بى‌نظیرى دست یافته‌اند.
با قبول این اصل، هیچ سدى براى وجود هوش و ذکاوت به وجود نخواهد آمد. دلیل ومنطق دو بال براى رسیدن به قله خوشبختى محسوب مى‌شوند. اما داشتن این دو بال تنها براى پرواز کافى نیست. باید از آن‌ها بهره گرفت، ولى تنها در حد یک وسیله براى رسیدن به هدف.

شاید، اعتقاد صرف به دلیل و منطق در بسیارى از موارد، انسان را از اقدام به کار و انجام امور باز دارد، چرا که کارهاى بزرگ در پرتو قدرت ذهن شکل مى‌گیرند و افراد خلاق هیچگاه به شرایط چندان اهمیتى نمى‌دهند که بتوانند مانع پیشرفت آن‌ها شوند.

اگر به زندگى بزرگان نگاهى بیندازى، خواهى دید که شرایط آنان، بسیار سخت‌تر از اوضاع کنونى بوده است، اما، آنان از نیروى درونى خود بهره گرفته و به موفقیت رسیده‌اند. تمام افرادى که ثروتمند شده‌اند، خود این را باور داشته‌اند که مى‌توانند چنین شوند و شده‌اند.

فهرست مطالب کتاب

مقدمه ناشر
فصل اول: مشورت مردجوان با یکى از منسوبین ثروتمند خود
فصل دوم: آشنایى جوان با یک باغبان سالخورده
فصل سوم: آموزش جوان به منظور غنیمت شمردن موقعیت‌ها و احتمال خطر
فصل چهارم: حکایت محبوس گشتن جوان
فصل پنجم: تعلیم ایمان
فصل ششم: تعلیم تمرکز بر روى هدف
فصل هفتم: دانستن ارزش خود
فصل هشتم: آموزش قدرت کلام
فصل نهم: دوستى جوان با دل گل سرخ
فصل دهم: آموختن تسلط به ضمیر ناخودآگاه
فصل یازدهم: ارقام و فرمول آن
فصل دوازدهم: تعلیم سعادت و زندگى
فصل سیزدهم: آموزش بیان کردن اهداف
فصل چهاردهم: وقوف به اسرار باغ گل سرخ
فصل پانزدهم: زمانى که هر یک به راه خود مى‌روند
سخن آخر

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب حکایت ثروت و فرزانگی: میلیونر یک شبه
نویسنده
مترجمفاطمه محمدی پور
ناشر چاپیانتشارات نقش و نگار
سال انتشار۱۴۰۰
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات156
زبانفارسی
شابک978-964-7002-39-4
موضوع کتابکتاب موفقیت و خودسازی
قیمت نسخه الکترونیک
15000 ت - 3.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب حکایت ثروت و فرزانگی

مهدی سلطانی سیر
۱۴۰۲/۱/۷
مسلماً هر کسی دنبال ثروت هست ولی بهش نمیرسه چون اگه میخوای به چیزی دست پیدا کنی اول باید ذهنت بهش رسیده باشه بعد خودت
پس این کتاب مخصوص اینه که ذهنت و برای رسیدن به ثروت و فرزانگی آماده کنه و با مرور هرچه بیشتر و درک مفاهیمش ذهنمون ثروتمند میشه
مرتضی معصومی
۱۴۰۱/۷/۴
سلام، درمورداین کتاب یه متن نوشتم اما دستم خورد کلید برگشت، دیگه حوصله نداشتم دوباره تایپ کنم، فقط میتونم بگم بهترین پیش نیاز تو زمینه رشد فردی و کسب درامد،
جاداره ۱۰ بار بخونیش.. عالییییییییییی
Zahra Nowroozi
۱۴۰۱/۸/۱۷
کتاب بسیار مفید و پر نکته ایست ولی ترجمه کتاب بسیار ضعیف بود. آموزه‌های کتاب به سادگی اصول تقویت باور و ذهنیت ثروتمند را در قالب یک داستان زیبا توضیح میدهد
شایلی
۱۴۰۱/۴/۲۴
کتاب مفیدی بودتوصیه میکنم حتمابخونیدباعث میشه یکم دیدبازتری نسبت به درامد، ثروت، واینکه چی میخوایم توزندگی باشیم یاچه کسی باشیم کمک کنه.
محبوبه رادمرد
۱۴۰۱/۸/۲۹
خیلی عالی بود اینکه باید دیدمون رو به زندگی بزرگ کنیم و بزرگ بخواهیم و همه چیز از ذهن ما سرچشمه میگیره
زینب رفیعی
۱۴۰۱/۸/۱۲
کتاب عالی بود بنظرم داره باور انسانها رو تقویت میکنه وبه رشد شخصیتی بالایی میرسونه
ناهید ناظمی
۱۴۰۱/۷/۱۹
خیلی لذت بردم کتاب کاربردی هست توصیه می‌کنم حتما مطالعه کنید.
سعید میرزائی
۱۴۰۱/۷/۲۹
برای ساختن یه ذهن قوی و کشف مسیر زندگی پیشنهاد میشه
کاملیا حسینیان
۱۴۰۱/۴/۹
واقعا عالیه و ارزش بارها خوندن داره.
مهدی رضایی
۱۴۰۱/۳/۱۳
خوب بود
بنظرم به خوندنش میارزه 👌
آرش آرش
۱۴۰۱/۸/۱۳
بسیار عالی و خوب بود
محدثه
۱۴۰۱/۱۱/۷
داستانی بود بد نیست
مشاهده همه نظرات 12

راهنمای مطالعه کتاب حکایت ثروت و فرزانگی

برای دریافت کتاب حکایت ثروت و فرزانگی و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.