معرفی و دانلود کتاب تجارت بزرگ 2: توانگری (پرزنت اعتقادی)

عکس جلد کتاب تجارت بزرگ 2: توانگری (پرزنت اعتقادی)
قیمت:
۲۰۰۰۰ تومان - 4.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب تجارت بزرگ 2: توانگری (پرزنت اعتقادی) و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب تجارت بزرگ 2: توانگری (پرزنت اعتقادی) و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب تجارت بزرگ 2: توانگری (پرزنت اعتقادی)

محمود محمدی ارمندی در کتاب تجارت بزرگ 2: توانگری (پرزنت اعتقادی)، به بررسی موضوعاتی چون؛ مرام غایی یک نتورکر، تعریف بازاریاب و تجارت بازاریابی شبکه‌ای و... می‌پردازد.

یکی از مشاغل عدالت محور، بازاریابی شبکه‌ای است که نمونه کاملی از صنایع متنوّع مارکتینگ؛ بازاریابی در جهان و کشور ایران است و به تنهایی سهم قابل توجّهی را به کارآفرینی و تولید ثروت عمومی اختصاص داده و برای خانواده‌های کشور عزیزمان فرصت تلاش و توانگری را فراهم کرده؛ بهانه‌ها را به باور رسانده، باورها را به شهود تبدیل کرده است و امید وافر می‌رود که بتواند بیش از پیش به رسالت خود، که همانا رشد و شکوفایی همه جانبه و کمک به اعتدال اقتصادی جامعه است، برسد. هم اکنون به ترتیب کشورهای آمریکای شمالی، چین، کشورهای اروپایی از جمله آلمان و ایتالیا و ژاپن در بخش بازاریابی بهترین هستند.

اعتراف بسیاری از بزرگان جهان درمورد بازاریابی شبکه‌ای:

- در بین تمامی شغل‌های پر درآمد دنیا، شغل بازاریابی شبکه‌ای بیشترین تعداد میلیونر را به جهان تحویل داده است. (برایان تریسی)

- اگر الان به دوران بیست سالگی خود بازگردم؛ شغل بازاریابی شبکه‌ای را انجام می‌دهم؛ به این خاطر که پدیده‌ای است که می‌توان بدون سرمایه (پول)، سازمان (تیم) بزرگی را تشکیل داد و به مردم زیادی کمک کرد. (باب پراکتو)

- اگر من شانس این را داشتم که یکبار دیگر از اول شروع کنم، بازاریابی شبکه‌ای را انتخاب می‌کردم. (بیل گیتس؛ بزرگترین ثروتمند و نیکو کار دنیا)

- بازایابی شبکه‌ای از نظر ماهیت و طراحی، نظامی کاملا عادلانه و همگانی است و از نظر اجتماعی، نظامی مسئولانه برای تولید ثروت می‌باشد. (رابرت کیوساکی)

- سیستم بازایابی شبکه‌ای به گونه‌ای درست شده که هرکس می‌تواند در تولید ثروت سهمی داشته باشد؛ زیرا این راه، خیلی همگانی است. درب این سیستم به روی همه کسانی که نیرو، عزم و پشتکار دارند باز است. (رابرت کیوساکی)

کتاب تجارت بزرگ 2 مناسب چه کسانی است؟

کتاب تجارت بزرگ 2 (business plan) مناسب مشتاقان به کار اقتصادی بازاریابی شبکه‌ای است که با استفاده از آن می‌توانند در کار فردی و تیمی و گروهی خود نهایت استفاده را ببرند.

در بخشی از کتاب تجارت بزرگ 2 می‌خوانیم:

عبارت بازاریابی شبکه‌ای اولین بار در سال 1982 از طریق «جان نسبیت» (John Nesbit) در کتاب «مگاترندز» (Megatrends) [آینده پژوهی]، همه گیر شد. در آن جا نویسنده پیش‌بینی می‌کند همانگونه که دنیای ما بطور روزافزونی تکنولوژیک می‌شود، مصرف کنندگان بیشتری برای تصمیم‌گیری به ارتباطات شخصی‌شان وابسته می‌شوند. هر فردی به دلیل انباشت بیش از حد اطلاعات بازاریابی پیرامونش، مجبور است هر روز اطلاعات بیشتری را برای استفاده، فیلتر کند. این موضوع اهمیت مهارت‌های ارتباطی مانند ارتباط مؤثر، گوش دادن، حل مسأله و صحبت در جمع را افزایش می‌دهد.

آقای نسبیت پیش بینی کرد که کسب‌وکارها بطور فزاینده‌ای به انتقال پیام‌های بازاریابی‌شان از طریق شبکه‌های ارتباطی شخصی‌شان وابسته خواهند شد؛ این عبارت توسط تعدادی از لیدرهای (حامیان) اصلی شرکت «اَم وی» (AmWay) استفاده شد و مثل برق و باد بین سایر توزیع‌کنندگان شرکت‌های فروش مستقیم چندسطحی منتشر شد. به همین دلیل و از همان زمان بود که در همه جا این دو عبارت یعنی بازاریابی چندسطحی و بازاریابی شبکه‌ای را هم معنا دانستند و تفاوتی بین این دو قائل نیستند. لازم به ذکر است که روش بازاریابی شبکه‌ای توسط بسیاری از انواع دیگری از کسب‌وکارها نیز به کار گرفته شده است و نه فقط فروش مستقیم؛ بلکه از نمایندگان معاملات املاک و بیمه گرفته تا کلوب‌های سلامتی، همه از بازاریابی شبکه‌ای برای جذب مشتریان و خریداران بهره می‌برند. هر چند این روش اغلب شامل تبلیغات شفاهی می‌شود اما با تبلیغات شفاهی صرف متفاوت است چون در بازاریابی شبکه‌ای، محرّک‌ها و مشوّق‌هایی برای تبلیغات شفاهی وجود دارد.

فهرست مطالب کتاب

پیشگفتار
فصل اوّل: توانگرئ (پرزنت اعتقادی)
فصل دوم: موضوع‌شناسی و تعریف بازاریاب (شبکه‌ساز راهبر - نتورکر) و تجارت بازاریابی شبکه‌ای (پرزنت سیستمی)
فصل سوم: موضوع بازاریابی شبکه‌ای (n. m)
فصل چهارم: تاجر راه موفقیّت
فصل پنجم: جوانمردان یخ‌شکن
فصل ششم: بررسی آبجکشن‌های خانواده و تجارت
فصل هفتم: بررسی مسائل (آبجکشن‌های) «لیدرشیپی و تحقیقی»
فصل هشتم: بررسی سؤالات شایع تجارت بزرگ
فصل نهم: مرام غایی یک نتورکر
منابع، مآخذ و ارجاعات

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب تجارت بزرگ 2: توانگری (پرزنت اعتقادی)
نویسنده
ناشر چاپینشر رستان
سال انتشار۱۳۹۸
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات۱۸۴
زبانفارسی
شابک978-600-8178-16-3
موضوع کتابکتاب‌های بازاریابی و فروش
قیمت نسخه الکترونیک
۲۰۰۰۰ ت - 4.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

راهنمای مطالعه کتاب تجارت بزرگ 2: توانگری (پرزنت اعتقادی)

برای دریافت کتاب تجارت بزرگ 2: توانگری (پرزنت اعتقادی) و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.