معرفی و دانلود کتاب معجزه چرخ زندگی

عکس جلد کتاب معجزه چرخ زندگی
قیمت:
16000 تومان - 3.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب معجزه چرخ زندگی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب معجزه چرخ زندگی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب معجزه چرخ زندگی

کتاب معجزه چرخ زندگی به قلم یاسمن محمدحسینی، به شما نشان خواهد داد تا با نگاهی واقع‌بینانه به ابعاد مختلف زندگی، می‌توان هر چه بهتر، آن را به اعتدال رسانده و احساس بهتری از زندگی را دریافت کرد.

یاسمن محمدحسینی در این کتاب پس از شرح ضرورت تعادل در زندگی، ابعاد مختلف زندگی را معرفی کرده و در آخر روش ارزیابی آن را مطرح می‌کند. همچنین او سعی بر این داشته است تا با نگارشی ساده همراه با زبانی داستان گونه، مطالب را بیان کند.

کتاب حاضر برگرفته از قصه‌ای است که زندگی محمدحسینی را متحول کرد و آن‌قدر هیجان انگیز بود که تصمیم گرفت آن را به رشته تحریر درآورد. این داستان در سراسر تاریخ بارها تکرار شده است؛ در فرهنگ‌ها، مکان‌ها و زمان‌های متفاوت. شاید بتوان دفعات تکرار این داستان را به تعداد انسان‌های موفق دنیا نسبت داد.

شاید همه ما شنیده باشیم زندگی همانند یک چرخ است؛ اما آیا توجه کرده‌اید که این چرخ در چه وضعیتی به سر می‌برد؟ آیا به آن رسیدگی می‌کنید؟ اصلاً می‌دانید که این چرخ چگونه طراحی شده است؟

همه افراد به دنیایی گام گذاشته‌اند که در آن احتمال احساس کردن شادی‌های شگرف و عشق‌های رویایی از یک‌سو و احتمال روبه‌رو شدن با دشواری‌های بزرگ و رنج‌های آزار دهنده از سوی دیگر کمابیش به میزان یکسانی وجود دارد. شما به دنیا آمده‌اید و قرار است زندگی در این دنیای زیبا و در عین حال پر دغدغه و دشوار را تجربه کنید. تصمیم با شماست، می‌خواهید معمولی باشید و زندگی خود را به تقدیر بسپارید یا داستان زندگی خود را آن‌طور که دوست دارید بنویسید. این داستان شماست و شما نویسنده آن هستید.

برای کسانی که جویای رضایت حقیقی از زندگی هستند، کتاب معجزۀ چرخ زندگی یک تغییر دهندۀ کامل ریتم زندگی خواهد بود که کمک می‌کند به سطوح بالاتر رضایت از زندگیشان برسند. موفقیت شخصی و حرفه‌ای شما را در همۀ ابعاد بسیار فراتر از چیزی می‌برد که درگذشته به آن دست پیدا کرده‌اید. این موفقیت می‌تواند به معنی پیشرفت‌های قابل توجه در وضعیت سلامتی، شادی، ارتباطات، شرایط مالی، شرایط معنوی، کسب‌وکار، شرایط خانوادگی و همۀ جنبه‌های مهم زندگی‌تان باشد.

برای آن‌هایی که در دریایی از آشفتگی در ابعاد زندگی دست ‌و پا می‌زنند و از لحاظ احساسی، ذهنی، جسمی، مالی، ارتباطی و غیره دوران تلخی را سپری می‌کنند، تعادل در چرخ زندگی ثابت کرده تنها چیزی است که می‌تواند هرکسی را توانمند سازد تا در کمترین زمان ‌بر ناخوشی‌ها غلبه کرده و تغییراتی باور نکردنی در زندگی ایجاد کند.

اگر خواهان آن هستید که رضایت‌مندی قابل توجهی در جهات مختلف زندگی خود ایجاد کنید یا دنبال یک تغییر شادی‌بخش در زندگی هستید و می‌خواهید شرایط زندگی فعلی‌تان به سرعت به یک خاطره تبدیل شود، کتاب درستی را انتخاب و یک سفر شگفت‌انگیز را آغاز کرده‌اید، سفری که همراه با شادی و آگاهی است.

یاسمن حسینی، مدرس، مشاور، کوچ و نویسنده در زمینه بهبود فردی، بهره‌وری فردی، کارآفرینی و دروس مدیریتی است. او از سال 1392 تدریس در دانشگاه را آغاز و دوره‌های آموزشی متنوعی در شهرهای مختلف ایران برگزار کرده است.

جملات برگزیده کتاب معجزه چرخ زندگی:

- بزرگ‌ترین خطر حساب نشدۀ زندگی، متکی بودن به دیگران برای کسب امنیت است.
- سفر یک هزار مایلی با برداشتن قدم نخستین شروع می‌شود.
- زندگی ایده‌آل یک نگرش است، یک باور است، یک عادت است؛ همانا زندگی انعکاس باورهای ما است.
- نتایج زندگی، حاصل انتخاب‌های ماست، انتخاب‌های ما حاصل باورهای ماست؛ در نتیجه باورهای ما از زندگی، سرنوشت‌ساز خواهند بود.
- فقط از طریق ناکامی برانگیخته می‌شویم که روی پای خود بایستیم و بر آنچه ما را ناکام کرده است، غلبه کنیم.
- کار کن تا زندگی کنی، نه اینکه زندگی کنی که کار کنی. مصمم برای رسیدن به هدف‌هایت قدم بردار. اما ابعاد دیگر زندگی‌ات را هم فراموش نکن.

در بخشی از کتاب معجزه چرخ زندگی می‌خوانیم:

نکتۀ مهم و جالب در مورد اشخاص موفق این است که چرخ گردون همۀ آن‌ها به دفعات در مقاطعی از زندگی مخدوش شده است. بسیاری از افراد با برخورد چرخ گردون با موانع تسلیم و از ادامۀ مسیر منصرف شدند. آن‌ها موفق نمی‌شوند چون با نخستین شکست از میدان بیرون می‌روند. یاد سرگذشت معدن‌کاری افتادم که بعد از ماه‌ها تلاش دست از کار کشید و این در شرایطی بود که کمتر از یک متر با طلا فاصله داشت، اما بعداً این درس را در سایر شئونات زندگی‌اش مورداستفاده قرارداد و به موفقیت‌های بزرگ رسید.

امروزه افراد موفق به کشف بزرگی رسیده‌اند، واقعیتی که موجب شده است از زندگی بیشتر لذت ببرند. آن‌ها دریافتند که زندگی در لحظه‌هاست و با اعتیاد به کار از سلامتی خود می‌گذرند و زندگی خانوادگی‌شان را از دست می‌دهند؛ آن‌ها دریافتند که رسیدن به زندگی ایده‌آل حاصل داشتن زندگی متعادل است: داشتن کار رضایت‌بخش و ضمن آن توجه به سلامتی، داشتن روابط خوب و عالی و زندگی شاد خانوادگی، درگیر بودن در فعالیت‌های اجتماعی و داشتن آرامش درون و احساس موفقیت و رضایت از زندگی. محققان در یک تحقیق دریافتند اغلب اشخاصی که مورد سؤال و مصاحبه قرار گرفته‌اند، گفته‌اند ترجیح می‌دهند از سرعت خود بکاهند، کمتر کار کنند و فرصت بیشتری از اوقاتشان را با دوستان و خانواده سپری کنند.

در محیط کار همیشه موفقیت یکی از مدیرانم برایم بسیار جذاب بود، ایشان بدون این‌که به‌اجبار درصدد این باشد در کار خود پیشرفت کند هرروز شادتر و راضی‌تر به نظر می‌رسید، بدون این‌که حقوق کسی را ضایع کند یا به دنبال شادی و رضایت بدود. سبک زندگی ایشان خیلی برایم جالب بود، همیشه رأس ساعت 12 باهمسرش تماس می‌گرفت و جویای حال او و فرزندانش می‌شد. کلامش بسیار محبت‌آمیز بود و صمیمی باهمسرش صحبت می‌کرد. همیشه از پرسنل جویای این بود که چه تفریح، کتاب، انیمیشن، بازی و پوشاکی مناسب کودکان است و درصدد آن بود که کودکانی شاد داشته باشد. به فکر سلامتی خود بود، سروقت نماز می‌خواند، بسیار شوخ‌طبع بود، به کسی توهین نمی‌کرد، اطلاعات تخصصی و عمومی خود را افزایش می‌داد و از همه مهم‌تر این‌که تنها در محیط کار از اینترنت استفاده می‌کرد و در منزل همیشه تلفن همراهش خاموش بود و این زمان را تنها با خانواده سپری می‌کرد. ایشان معروف بودند به انرژی و خوش‌خنده بودن. شادی، سلامتی، رضایت از زندگی و موفقیت ایشان زبان‌زد همه بود.

فهرست مطالب کتاب

سخنی با خوانندگان
داستان من
چرا داستان زندگی شما مهم است؟
چرا خواندن این کتاب ضروری است؟
بخش اول: چرخ زندگی
توصیف چرخ زندگی
نتایج زندگی
چرخ زندگی
نارضایتی سرآغاز شروع
ارزیابی چرخ زندگی
تعادل در چرخ زندگی
بخش دوم: ابعاد چرخ زندگی
ابعاد چرخ زندگی
کسب‌وکار و امورمالی
ارتباطات و امور اجتماعی
تفریح و لذت
تندرستی و سلامتی (روانی- ذهنی و جسمی - فیزیکی)
رشد شخصی
معنویات
خانواده
عواطف و احساسات
بخش سوم: بازبینی چرخ زندگی
بازخوانی چرخ زندگی

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب معجزه چرخ زندگی
نویسنده
سال انتشار۱۳۹۸
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات244
زبانفارسی
شابک978-600-8124-94-8
موضوع کتابکتاب موفقیت و خودسازی
قیمت نسخه الکترونیک
16000 ت - 3.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب معجزه چرخ زندگی

مهتاب محمدی کیوانی
۱۴۰۱/۲/۶
ما برای شاد بودن لازم است به همه ابعاد زندگی خود رسیدگی کنیم به اصطلاح باید چرخ زندگی مان بچرخد و این کتاب با بررسی این ابعاد یک به یک به این کار می‌پردازد.
جاوید شمشیری
۱۴۰۰/۵/۱۴
یعنی حالم بد شد وقتیکه دیدم این کتاب مرجع معرفی نکرده.... خیلی بهتر بود مرجع و مآخذ رو بگید.... من نمیدونم چرا ما اینجوری هستیم
reza
۱۴۰۱/۶/۲۹
خالی از لطف نیست اما من به چیزی که میخواستم دست پیدا نکردم
امین یوسفی
۱۳۹۹/۵/۱۸
کتاب فوق العاده‌ای است
مشاهده همه نظرات 4

راهنمای مطالعه کتاب معجزه چرخ زندگی

برای دریافت کتاب معجزه چرخ زندگی و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.