معرفی و دانلود کتاب حواسم بهت هست

عکس جلد کتاب حواسم بهت هست
قیمت:
33800 تومان - 6.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب حواسم بهت هست و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب حواسم بهت هست و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب حواسم بهت هست

کتاب حواسم بهت هست نوشتۀ تریسا دریسکل، داستانی معمایی است که ماجرای ناپدید شدن دختری جوان و زیبا به نام آنا را به تصویر می‌کشد. این اثر یکی از پرفروش‌ترین کتاب‌های سایت آمازون در سال 2017 بوده و از همان صفحه‌ی اول ذهنتان را درگیر صحنه‌های جذاب و جنایی خود می‌کند.

موضوع کتاب حواسم بهت هست چیست؟

تریسا دریسکل (Teresa Driscoll) در کتاب حواسم بهت هست (I am watching you) به روایت داستان دو دختر به نام‌های آنا و سارا می‌پردازد که برای اولین بار سفری مجردی به لندن را تجربه می‌کنند و با زنی به نام الا لانگفیلد همسفر می‌شوند.

در طول مسیر دو مرد جوان که دو کیسه زباله مشکی را حمل می‌کنند، سوار قطار می‌شوند و نظر الا لانگفیلد را جلب می‌کنند و بعد از مدتی از گفتگوهای آن دو مرد متوجه می‌شود که نام دو جوان آنتونی و مارک است و به تازگی از زندان آزاد شده‌اند.

نزدیکی دو مرد جوان به دختران ذهن الا را آشفته می‌کند و تصمیم می‌گیرد که به دخترها هشدار دهد و یا پدر و مادرشان را از این موضوع آگاه کند اما بعد از مدتی از این قضیه سرباز می‌زند!

در نتیجه در کمتر از 24 ساعت بعد خبری الا را شوکه می‌کند و موجی از عذاب وجدان تمام وجودش را دربرمی‌گیرد. دختری جوان به نام آنا مفقود شده است! حال سوال اینجاست که چه چیزی منجر شد که او در این قضیه مداخله نکند؟ اگر شما بودید در این جریان دخالت می‌کردید؟!

پس از گذشت یک سال همچنان اثری از آنا نیست و الا به خاطر کاری که نکرده همچنان خود را سرزنش می‌کند، ولی او تنها کسی نیست که آن ماجرا را فراموش نکرده است. یک فرد ناشناس دائماً نامه‌های تهدیدآمیزی برایش می‌فرستد و او احساس می‌کند که جانش در خطر است. بعد از مدتی متوجه می‌شود که بهترین دوست آنا، سارا، هنوز تمام اتفاقات را به پلیس نگفته و والدین او رازهایی را پنهان کرده‌اند.

در بخشی از کتاب حواسم بهت هست می‌خوانیم:

در لندن، در هتلی به اسم هتل بهشت که این اسم برازنده‌اش نیست در یک اتاق دونفرۀ خفه، سارا می‌تواند صدای مادرش را بشنود که اسم او را زمزمه می‌کند، به‌ طوری‌ که چشم‌هایش را محکم می‌بندد.

حالا اتاق متفاوتی است. شبیه همان اتاق است، اما در طبقه‌ای دیگر. اتاقی که در آن با آنا وسایلش را باز کرد دیگر در دسترس نیست، هر چند سارا نمی‌تواند دلیلش را بفهمد. آنا به آنجا برنگشت. آیا پلیس حرفش را باور نکرد؟ او اینجا برنگشت. می‌فهمید؟

در این اتاق هنوز بوی بد و نامطبوع وجود دارد. چیزی که او را به یاد پشت کمد می‌اندازد. قایم‌ باشک‌ بازی دوران کودکی. سارا با چشمان بسته آرزو می‌کند می‌توانست حالا بازی کند، بو و تبش، مادرش و پلیس را نادیده بگیرد و قایم‌ باشک‌ بازی کند. بله. به زمانی برگردد که آنا داشت موهایش را خشک می‌کرد اتوی مو نیز برای صاف‌ کردن موهایش گرم شده بود و آن‌ها بلندتر از صدای موتور، دربارۀ اینکه امروز چه‌ کاری باید انجام دهند صحبت می‌کردند. ابتدا از کدام مغازه دیدن کنند؟ و اینکه آیا سارا در مورد تلاش برای پرسه در اطراف استلا مک‌ کارتی جدی است، زیرا فروشنده می‌تواند از لباس‌هایشان بفهمد که آن‌ها در واقع قصد خرید چیزی را ندارند.

آنا. آنای دوست‌داشتنی و دیوانه‌کننده. بیش‌ از حد لاغر. بسیار زیبا. همچنین...

«عزیزم، بیداری؟ عزیزم، صدایم را می‌شنوی؟»

سارا که هنوز از مادرش دوری می‌کند، چشم‌هایش را باز می‌کند و در مقابل نوری که ازطریق درز پرده‌های باز، مثلثی را روی دیوار شکل می‌دهد، چهره درهم می‌کشد. او با لباس کامل در رختخواب دراز کشیده و از زیر پتو رفتن امتناع کرده بود، اطمینان داشت تا حالا دیگر خبرهای تازه‌ای از آنا رسیده است. هر دقیقه. هر دقیقه ممکن است او را پیدا کنند.

«عزیزم، خوشحالم که توانستی کمی بخوابی. حتی فقط برای یک ساعت. برای خودمان کمی چای درست کرده‌ام.»

«من چیزی نمی‌خواهم.»

«فقط یک جرعه با دو حبه قند. باید چیزی بخوری. کمی شکر...»

فهرست مطالب کتاب

ژانویۀ 2015
فصل 1: شاهد
فصل 2: پدر
فصل 3: دوست
یک سال بعد ژوئیۀ 2016
فصل 4: شاهد
فصل 5: پدر
فصل 6: شاهد
فصل 7: دوست
فصل 8: بازرس خصوصی
فصل 9: پدر
فصل 10: شاهد
فصل 11: پدر
فصل 12: بازرس خصوصی
فصل 13: شاهد
حواسم بهت هست...
فصل 14: دوست
فصل 15: شاهد
فصل 16: پدر
فصل 17: شاهد
فصل 18: دوست
فصل 19: شاهد
فصل 20: پدر
فصل 21: دوست
فصل 22: بازرس خصوصی
فصل 23: پدر
فصل 24: دوست
حواسم بهت هست...
فصل 25: شاهد
فصل 26: پدر
فصل 27: دوست
فصل 28: بازرس خصوصی
فصل 29: پدر
فصل 30: دوست
فصل 31: شاهد
فصل 32: پدر
فصل 33: دوست
فصل 34: بازرس خصوصی
فصل 35: شاهد
فصل 36: پدر
حواسم بهت هست...
فصل 37: بازرس خصوصی
فصل 38: دوست
فصل 39: پدر
فصل 40: شاهد
فصل 41: دوست
فصل 42: پدر
حواسم بهت هست...
فصل 43: شاهد
فصل 44: دوست
فصل 45: شاهد
فصل 46: آنا
فصل 47: شاهد
فصل 48: لوک
سخن آخر: الا
یادداشت نویسنده

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب حواسم بهت هست
نویسنده
مترجمفیروزه مهرزاد
ناشر چاپیانتشارات کتاب کوله پشتی
سال انتشار۱۳۹۸
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات328
زبانفارسی
شابک978-600-461-169-5
موضوع کتابکتاب‌های داستان و رمان خارجی
قیمت نسخه الکترونیک
33800 ت - 6.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب حواسم بهت هست

آذر کوهی
۱۳۹۹/۱۱/۲
کتاب شروع بسیار جالبی داره ولی ناگهان به صورت خیلی سطحی و بی ربط، یه دفعه قاتل رو مشخص میکنه و داشتان رو تمام میکنه، این حس به آدم دست میده که انگار نویسنده گفته خوب تا اینجاشو اومدم حالا بقیه اشو چیکار کنم حوصله بیشتر فکر کردن رو هم ندارم پس بذار بگم قاتل فلانیه، مهم اینه که خواننده نتونسته باشه حدس بزنه که قاتل فلانیه تا کتاب کتلب موفقی بشه، ولی وااقعا اففتضضاحه پایانش
Mobile Benq
۱۳۹۹/۸/۸
سلام از نظر من کتاب در پیدایش اخلاق و رفتار خیلی تعصیر گذاره... ربط به نوع کتاب داره که چجوری باشه و اثر گذاری رویه فرد مقابل تا چه حد اثر بزاره.. اگر کتاب خوب باشه و نوع نوشتاری و
دقیق باشه کتاب تعصیر بیشتری میزاره ولی اگر بد باشه اثرش مخربه...
کاربر م
۱۳۹۹/۴/۱۹
متن کمی کشدار و کسل کننده بود دلم می‌خواست زودتر از روی جزئیات و توضیحات اضافی رد شوم. اما ترجمه بسیار خوب و روان بود و در نهایت یک پایان بسیار غافلگیر کننده کاملا دور از انتظار و غیر قابل پیش بینی... ارزش یکبار خواندن را دارد
زهرا بهرامی
۱۴۰۱/۶/۲۵
ترجمه خوبه جزییاتش یه خرده حوصله سر بر هست ولی تعلیقاتش خوبه و آدم رو به خوندن ترغیب تشویق می‌کنه پایانش گرچه قابل حدس نبود ولی یه دفعه‌ای بودنش یه کم از جذابیتش کم می‌کرد
رضا گلی
۱۳۹۹/۴/۱۸
بی نظیر بود این کتاب با داستانه کاملا اموزنده و جالب
کاربر r
۱۳۹۹/۱۰/۱۸
کتاب خوبی بود. اگه کتاب‌های جنایی رو دوست دارید از این کتاب هم لذت می‌برید
لیلا شیرازی
۱۳۹۹/۴/۲۱
تا لحظه آخر، گره گشایی از داستان ادامه داره. خیلی هیجان انگیز بود.
الهام ذوالقدر
۱۳۹۹/۸/۲۸
جالب بود و نگاه متفاوتی به یک داستان جنایی
صدف پارسا
۱۳۹۹/۶/۱۶
داستان جالب و هیجان انگیزی داشت
فاطمه حسینی
۱۴۰۱/۱۲/۱۹
اولش کمی پیچیده بود ولی بعدش عالی بود
مشاهده همه نظرات 10

راهنمای مطالعه کتاب حواسم بهت هست

برای دریافت کتاب حواسم بهت هست و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.