معرفی و دانلود PDF کتاب توازن کار و زندگی

عکس جلد کتاب توازن کار و زندگی
قیمت:
۱۵۰۰۰ تومان - 3.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب توازن کار و زندگی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب توازن کار و زندگی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب توازن کار و زندگی

کتاب توازن کار و زندگی نوشته‌ی رابرت هولدن و بن رنشو، با بیانی ساده و روان به ارزیابی موفقیت و مفهوم آن پرداخته و سپس با ارائه راهکارهای سودمند به شما کمک می‌کند تا ضمن شناسایی نقاط قوت و ضعف خود در جهت بهبود و ارتقای توانایی‌هایتان اقدام نمایید.

توازن کار و زندگی (Balancing Work and Life) عنوان دیگری از مجموعه «مدیران برجسته» است که بر پایه تحقیقات علمی و با بیانی ساده و ساختاری منسجم چکیده‌ای از بایدها و نبایدهای مدیریتی در جهت موازنه کار و زندگی را برای مدیران، سرپرستان و سایر علاقمندان بازگو می‌کند.

در کتاب توازن کار و زندگی متوجه می‌شویم که موضوع ایجاد تعادل در زندگی روزمره از مباحث مطرح و مهم هزاره سوم میلادی به شمار می‌رود. از طرفی تغییرات بزرگ در ملاک‌های موفقیت و سعادت انسان، اهمیت این موضوع را چندین برابر نموده و از سوی دیگر دگرگونی‌های پرشتاب تکنولوژیک سبب شده تا افراد برای همگام شدن با این تحولات یک سری از ابعاد مهم زندگی‌شان را نادیده بگیرند و در چنگال پدیده ناخواسته کار، کار و باز هم کار گرفتار شوند. در عین حال، سازمان‌ها نیز غالبا از مسئولیت خود در قبال زندگی شخصی کارکنان آن چنان که باید و شاید آگاهی ندارند و یا از انجام آن شانه خالی می‌کنند.

نتیجه‌ی اسارت در زندگی کاری و غفلت سازمان‌ها از پرداختن به زمینه‌های برقراری تعادل بین زندگی شخصی و کاری کارکنان تقریبا در همه جا دیده می‌شود. کاهش کارایی و اثربخشی در عملکرد شغلی، ناتوانی در مدیریت زمان، افزایش استرس و تنش‌های روحی و پایین آمدن سطح علایق کاری و راندمان کارکنان از جمله این پیامدها است.

وجود چنین شرایطی موجب می‌شود تا افراد حتی لذت برخورداری از موفقیت‌های خود را به بهانه و بهای تلاش برای کسب موفقیت‌های جدید از دست بدهند و هر دم به دنبال کسب موفقیت جدیدی باشند که هیچ تضمینی برای ارضا و احساس لذت از تحقق آن وجود ندارد.

بنابراین باید به نحوی با ارتقای توان انطباق و سازگاری با تغییر و تحول و تبدیل تهدیدها و چالش‌های آن به فرصت‌های مغتنم به استقبال تغییر و تحول شتافت و تدابیری برای توانمندسازی فردی، تقویت خود باوری، تعیین اهداف واقع بینانه و بالاتر از همه لذت بردن و بهره‌مندی از موفقیت‌ها اندیشید.

رابرت هولدن (Robert Holden) و بن رنشو (Ben Renshaw) در کتاب حاضر شما را در یافتن معنا و مفهوم واژه‌ی موفقیت یاری کرده و نشان می‌دهد که چطور زندگی را با هدف متعالی و چشم‌اندازی جدید از سر بگیرید.

در بخشی از کتاب توازن کار و زندگی می‌خوانیم:

هدف، انگیزه شما برای انجام یک کار است. هدف چیزی است که به کار و زندگی شما معنا می‌بخشد. هدف پیدا کردنی نیست؛ چیزی است که باید آن را بر اساس آنچه برایتان حائز اهمیت است انتخاب کنید. به عنوان مثال، اگر برایتان مهم است که پدر یا مادر مهربان یا یک همکار دلسوز باشید در آن صورت ایجاد انگیزه در دیگران با استفاده از قدرت شخصیت فردی می‌تواند برایتان یک هدف باشد.

اگر دست یافتن به برخی اهداف شغلی برایتان مهم باشد، در آن صورت تبدیل شدن به یک الگوی نقش مؤثر برای اعضای گروه می‌تواند هدف شما باشد. هدف خود را دقیقا مشخص کنید تا زندگیتان جهت‌دار شود.

فهرست مطالب کتاب

ارزیابی موفقیت
شناخت خود
ایجاد تغییر
حفظ توازن

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب توازن کار و زندگی
نویسنده،
مترجمسعید علیمیرزایی
ناشر چاپیانتشارات سارگل
سال انتشار۱۳۸۵
فرمت کتابPDF
تعداد صفحات۷۲
زبانفارسی
شابک978-964-5890-44-6
موضوع کتابکتاب موفقیت و خودسازی، کتاب‌های مدیریت و رهبری
قیمت نسخه الکترونیک
۱۵۰۰۰ ت - 3.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب توازن کار و زندگی

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.

راهنمای مطالعه کتاب توازن کار و زندگی

برای دریافت کتاب توازن کار و زندگی و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.