معرفی و دانلود کتاب عدالت آتش

عکس جلد کتاب عدالت آتش
قیمت:
10000 تومان - 1.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب عدالت آتش و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب عدالت آتش و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب عدالت آتش

کتاب عدالت آتش نوشته امین ابراهیمی، جلد چهارم از مجموعه داستان هیجان‌انگیز کوردل است.

کتاب عدالت آتش، داستان پسری جوان است که با مشاهده نشانه‌هایی عجیب و ناشناخته به جنایتی هولناک پی می‌برد، در نتیجه کنجکاوی همیشگی او باعث می‌شود تا در پی یافتن راز این نشانه‌ها برآید.

پسر جوان در این مسیر با انسان‌هایی شرور از یک طرف و از طرف دیگر با موجودات غیر قابل تصوری رو به رو می‌شود که این خود بوجود آورنده مجموعه‌ای از حوادث بی‌نظیر است و...

مجموعه کتاب‌های علمی و تخیلی ناجی در فصل‌های مختلف منتشر شده‌اند. هر فصل نیز دارای چهار جلد کتاب است. کتاب عدالت آتش درواقع جلد چهارم از مجموعه ناجی محسوب می‌شود.

در بخشی از کتاب عدالت آتش می‌خوانیم:

همچنان در حال بررسی آن اتاق بودم که صدای افتادن چیزی بگوشم رسید! جا خورده بودم، این نشان می‌داد که در آن خانه تنها نبودم، خیلی با احتیاط از اتاق بیرون آمدم و در اتاق نشیمن به اطراف نگاه می‌کردم صدای عجیبی از زیرزمین خانه به گوش می‌رسید سریع اما با دقت خودم را به آن جا رساندم خیلی تاریک بود نمی‌شد اشیاء را به وضوح دید برای همین هم به دنبال کلید چراغ‌های آن جا بروی دیوارهای اطراف ورودی می‌گشتم چیزی مبهم و آویزان را در وسط زیرزمین می‌شد تشخیص داد اما چه می‌توانست باشد تجربیات گذشته‌ام آنچنان بود که هر احتمالی را می‌توانستم بدهم، صدای خرخر عجیبی همراه با تقلا کردنش را می‌شد شنید و دید، بیشتر از این به خودم اجازه ندادم که بدون عکس‌العمل باقی بمانم برای همین هم دوان‌دوان به سمت او رفتم درست حدس زده بودم او فردی در حال خودکشی بود.

فهرست مطالب کتاب

بخش اول: رویای ناتمام
بخش دوم: آغاز تحقیقات
بخش سوم: جایی برای مردمان پاک نیست
بخش چهارم: زایش ماده جدید از ترکیب مواد
بخش پنجم: بیماران نا امید
بخش ششم: قتل‌های سریالی
بخش هفتم: عدالت
بخش هشتم: میهمانی آخر

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب عدالت آتش
نویسنده
ناشر چاپیانتشارات مهرسار
سال انتشار۱۳۹۶
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات115
زبانفارسی
شابک978-600-95912-8-2
موضوع کتابکتاب‌های داستان و رمان ایرانی
قیمت نسخه الکترونیک
10000 ت - 1.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب عدالت آتش

زینب ممبینی
۱۴۰۱/۸/۲۴
سلام خسته نباشید به نویسنده کتاب خیلی خوب بود هیجانش عالی بود جذابولی امیدوارم جلد بعد هم داشته باشه چون اصلا خوشم نیومد که آخر داستان باز تموم شهاصلا دوتا شخصیت اصلی که گوینده و شنونده بودن معلوم نشد کجا بودن اون جای عجیب کجا بود اون روحی که اول داستان دنبال دختر بود چی بود پسره چرا مجبور شد از شه خانوادش جدا اصلا از قبل چطور با دختره آشنا شد مگه اتفاقی بینشون افتاده بود که بخاطرش داشت مثل پدرش یه خونه درست میکرد براش از همه مهمتر چه کاری میخواست انجام بده که از دختر خواست پیشش بمونه کمکش کنه.... کل داستان خیلی خوب بود ولی آخرش با باز تموم شدن و این همه سوال بی جواب کلی تو ذوقم خورد☹️
فاطمه صمدی
۱۳۹۶/۹/۲۵
دسترسی به کانال با گوشی آیفون چگونه هست در کل داستان عالی هستن
سمیرا شهرکی
۱۳۹۶/۱۰/۷
هیجان انگیز و عالی
مشاهده همه نظرات 3

راهنمای مطالعه کتاب عدالت آتش

برای دریافت کتاب عدالت آتش و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.