معرفی و دانلود کتاب آسیمه دهر

عکس جلد کتاب آسیمه دهر
قیمت:
۱۵۰۰۰ تومان - 3.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب آسیمه دهر و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب آسیمه دهر و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب آسیمه دهر

کتاب آسیمه دهر به قلم حسین یارمرادی، داستان زندگی اهالی روستایی در اطراف کرمانشاه را روایت می‌کند که به کشاورزی مشغولند و برای راهله یکی از افراد روستا مشکلی پیش می‌آید که روند داستان را به نحوی متفاوت پیش می‌برد.

حسین یارمرادی با قلم شیوا و روان زندگیِ روستایی را کاملا باورپذیر و واقعی به تصویر کشیده است، به گونه‌ای که شما زندگی روستایی و کشاورزی را از نزدیک احساس می‌کنید و پس از مدتی با اهالی آن منطقه، همذات‌‌پنداری می‌نمایید.

در بخشی از کتاب آسیمه دهر می‌خوانیم:

زن هم زن قدیم. مثل من. کی گفته کباب درست کردن کار مردهاس؟ مرد اگه چاقو دستش بدی بچه بازیش می‌گیره. همان کباب هم خودمان درست می‌کنیم و خلاص. شب هم که می‌شه مرد و زن باید داخل خانه‌ی خودشان بخوابن. نرن داخل باغ چادر بزنن با رفیقاشون. هرکسی خانه‌ی خودش. هر کسی هم حمام خودش. جای ماه گرفتگی و کبودی و خال و زخم و زهرمار هم شوهر آدم ببینه بهتر از مادر و خواهر و رفیقه.

رفیق هم خوبه ولی شریک آدم نباشه شرطه. شریک اگه خوش بود که خدا یکی برای خودش می‌گرفت. ولی رفیق خوبه. به شرط این باشه که هرکسی غذا خانه‌ی خودش بخوره و خوابم خانه‌ی خودش باشه. اصلاً زندگی به همین خواب و خوردنشه. سر پتی و لخت آزادِ آزاد کنار شوهرت. البته زن قدیم جلوی حلالش هم با حیاست. خجالت می‌کشه از شوهرش. شوهرشم با رفیقش شوخی کنه و حرف بزنه، زن که دخالت نمی‌کنه. منم که حرفی نمی‌زنم. به من چه آخه؟ به زن چه آخه؟ زن دخالت بکنه خون می‌شه. زن قدیم در هیچِ شوهر دخالت نمی‌کرد. چون هی حرف می‌شه و زیادی حرف می‌شه. به قول مادر شوهرم: زیادی گفتن هم فقط از قرآن خوشه»

فهرست مطالب کتاب

حیرانی
جوشِ میر
هرکسی خانه‌ی خودش
تمامِ عاشقی
بی عیار

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب آسیمه دهر
نویسنده
ناشر چاپینشر عطران
سال انتشار۱۳۹۹
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات۱۰۵
زبانفارسی
شابک978-622-734314-4
موضوع کتابکتاب‌های داستان و رمان ایرانی
قیمت نسخه الکترونیک
۱۵۰۰۰ ت - 3.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب آسیمه دهر

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.

راهنمای مطالعه کتاب آسیمه دهر

برای دریافت کتاب آسیمه دهر و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.