معرفی و دانلود کتاب چگونه از دارایی خود محافظت کنیم؟

عکس جلد کتاب چگونه از دارایی خود محافظت کنیم؟
قیمت:
۲۵۰۰۰ تومان - 5.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب چگونه از دارایی خود محافظت کنیم؟ و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب چگونه از دارایی خود محافظت کنیم؟ و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب چگونه از دارایی خود محافظت کنیم؟

کتاب چگونه از دارایی‌های خود محافظت کنیم؟ نوشته‌ی رابرت کیوساکی و گرت ساتن اسراری را فاش می‌کند که ثروتمندان برای محدود کردن مسئولیت خود، محافظت از سرمایه‌هایشان و به حداقل رساندن مالیات‌ها از آن بهره برده‌اند. چگونه از دارایی خود محافظت کنیم؟ یکی از مجموعه رهنمودهای پدر پولدار است و یکی از پرفروش‌ترین کتاب‌ها در زمینه مزایای داشتن کسب و کاربه شمار می‌رود و همچنین برای کمک بهتر به کارآفرینان و سرمایه‌گذاران در راستای استراتژی‌های حفاظت از سرمایه به چاپ رسیده است.

چگونه از دارایی‌های خود محافظت کنیم؟ حاوی توصیه‌های کیوساکی (Robert T Kiyosaki) بر مبنای انتخاب صحیح ماهیت شرکت، کاهش دادن مالیات و ساخت اعتبار کسب و کار است. همچنین این کتاب درباره چگونگی افزایش نقدینگی برای شرکت، چگونگی مراقبت از اموال در برابر کلاهبرداران و جدا کردن پول از کسب و کار جدید، بحث می‌کند.

 چگونه از دارایی‌های خود محافظت کنیم؟ (Start your own corporation: why the rich own their own companies and everyone else works for them) با استفاده از داستان‌ها و مثال‌های گویا به خوبی نگارش شده و درک رهنمون‌های چگونگی و چرایی حفاظت از کسب و کار را آسان می‌کند.

در بخشی از کتاب میخوانیم:

جانی لوله‌کش بود. اولین 5 سال کاریش را گذرانده بود و موفقیت‌هایش آغاز شده بود. مشتریانش از کار او راضی بودند و نام او ورد زبان همه شده بود. در حالیکه جانی لوله‌کش خوبی بود، اما از برخورد با مسائل حقوقی احساس ترس داشت. به نظر او وکلا و حسابداران باهوش بودند و کاری که می‌کردند سخت بود. جان وقتی پسر جوانی بود، وکیلی به طور ناعادلانه با پدر او رفتار کرده بود. او آن روز این خاطره را به یاد می‌آورد و نمی‌خواست با وکلا روبرو شود. بنابراین جان به جای مشورت با یک فرد متخصص درباره چگونگی اداره کردن کسب و کار، اجازه داد یک حسابدار نهادی را از فهرست مذکور برای او انتخاب کند. نتیجه فاجعه‌بار بود.

حسابدار پاره‌وقت جانی می‌دانست تأسیس یک شرکت تنها نیاز به پر کردن اسناد خاصی دارد، اما نمی‌دانست آنها را چطور مرتب کند. او می‌دانست یک شرکت نیاز به اظهارنامه‌های مالیاتی جداگانه دارد، اما نمی‌دانست چگونه ورودی‌ها و خروجی‌ها را آماده کند. و بنابراین به جانی پیشنهاد داد از یک مالکیت منحصر به فرد استفاده کند، زیرا نحوه رسیدگی کردن به آن را می‌دانست و بنابراین همیشه به مشتریانش این پیشنهاد را می‌داد. یک اندازه واحد برای همه.

مشکل اینجا بود که یک مالکیت منحصر به فرد هیچ محافظتی از سرمایه نمی‌کرد. جانی با راه‌اندازی مالکیت منحصر به فرد، مسئولیت نامحدودی در قبال بدهی‌ها، شکایات، و تعهدات کسب و کار به دست آورد. این مسئولیت نامحدود بدان معناست که خانه، پس‌انداز و سرمایه‌های شخصی او در برابر ادعای دیگران قرار می‌گرفت.

البته مانند تمام داستان‌های ترسناک، یک شیطان وارد کسب و کار جانی شد. او دمین را به عنوان کارمند استخدام کرد تا به حجم کار رو به رشد او کمک کند. دمین پسر نجیبی به نظر می‌رسید و کار لوله‌کشی را خوب می‌دانست. جانی هیچگونه زحمتی برای بررسی گذشته دمین به خود نداد. او در بازار کسب و کار تازه‌وارد بود و نمی‌دانست چه کارهایی لازم‌الاجرا هستند. دمین پس از یک هفته کاری به یکی از مشتریان جانی که در خانه تنها بود تجاوز کرد. بدون اینکه وارد جزئیات کثیف این داستان شویم، آن زن به دلیل اتفاقی که برای او در خانه‌اش افتاده بود و او و خانواده‌اش باید نقل‌مکان می‌کردند به سختی دچار آسیب روحی شد.

در عرض 3 هفته کسب و کار جانی مورد شکایت و پیگرد قانونی قرار گرفت. و به این دلیل که جانی مالک منحصر به فرد بود، خود او و نه شرکت، متهم شناخته شد و او باید از خود دفاع می‌کرد...

فهرست مطالب کتاب

فصل 1: فهرست نهاد شما
فصل 2: نهادهای خوب
فصل 3: شرکت یا LLC
فصل 4: استفاده از نهادهای نوادا و وایومینگ برای دریافت حداکثر مزیت
فصل 5: چطور یک ضبط اموال به نفع شما کار می‌کند؟
فصل 6: عبور از خط ایالتی
فصل 7: شرکت‌های حرفه‌ای
فصل 8: گام‌های سازمان برای تشکیل یک شرکت
فصل 9: اهمیت تشریفات شرکت
فصل 10: کسر مالیات کسب و کار
فصل 11: بیمه ساخت اعتبارات شرکتی
فصل 12: بیمه
فصل 13: مشارکت در سرمایه‌گذاری
فصل 14: جمع‌آوری پول
فصل 15: اعتبار رأی‌گیری
فصل 16: مدیر خود را بشناسید
فصل 17: نحوه استفاده از یک توافقنامه خرید - فروش
فصل 18: از خود و کسب و کارتان در برابر کلاهبرداران محافظت کنید
فصل 19: در نهایت چه اتفاقی می‌افتد؟
فصل 20: دام‌های گوناگون
فصل 21: هفت گام در دستیابی به مسئولیت محدود

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب چگونه از دارایی خود محافظت کنیم؟
نویسنده،
مترجممینا عسگری
ناشر چاپیانتشارات طاهریان
سال انتشار۱۳۹۶
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات۳۴۴
زبانفارسی
شابک978-600-6235-89-9
موضوع کتابکتاب‌های مالی و بیمه
قیمت نسخه الکترونیک
۲۵۰۰۰ ت - 5.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب چگونه از دارایی خود محافظت کنیم؟

salimian mahdi
۱۴۰۰/۴/۳
اصلا کتاب مفیدی نبود و اطلاعات به درد خود آمریکایی‌ها میخورد
حسن نیکومند
۱۳۹۸/۱۲/۲۵
بسیار ضعیف ترجمه شده است. برخی از جملات اصلا معنی نمی‌دهند.
shirzad haghi
۱۳۹۷/۴/۱۱
کتاب بسیار خوبی است
با تشکر از کتابراه
کریم کریمی
۱۳۹۸/۲/۳
بسیار خوبه و مفید
علی محمدی
۱۳۹۷/۲/۳۰
کتاب خیلی خوبیه. حتما بخونید
مشاهده همه نظرات ۵

راهنمای مطالعه کتاب چگونه از دارایی خود محافظت کنیم؟

برای دریافت کتاب چگونه از دارایی خود محافظت کنیم؟ و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.