معرفی و دانلود کتاب معجزه‌ای به نام بیت‌ کوین

عکس جلد کتاب معجزه‌ای به نام بیت‌ کوین
قیمت:
۴۵۰۰۰ تومان - 8.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب معجزه‌ای به نام بیت‌ کوین و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب معجزه‌ای به نام بیت‌ کوین و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب معجزه‌ای به نام بیت‌ کوین

آیا شما نیز از افرادی هستید که به سرمایه‌گذاری در بازار رمزارزهای دیجیتال علاقه دارند؟ مکسول فرگوسن در کتاب معجزه‌ای به نام بیت‌ کوین، شما را در این زمینه یاری می‌کند و چون مربی دلسوزی، از صفر تا صد سرمایه‌گذاری در این بازار جذاب را به شما می‌آموزد.

درباره‌ی کتاب معجزه‌ای به نام بیت‌ کوین

اگر شما نیز از افرادی هستید که به سرمایه‌گذاری علاقه‌مند است، باید بدانید که امروزه سرما‌یه‌گذاری در چه بازارهایی می‌تواند شما را به سود بیشتری برساند. بازار رمزارزهای دیجیتال و به خصوص بیت‌کوین، بازاری است که امروزه بسیاری، جذب آن شده‌اند. برخی از افراد با سرمایه‌گذاری در این بازار پرکشش، به سودهای هنگفتی دست پیدا کرده و توانسته‌اند زندگی خود را متحول کنند؛ اما قدم اول برای دست یافتن به این موفقیت، دانستن اصول و قواعد این بازار است.

بیت‌کوین، در ده سال گذشته، به پرسودترین سرمایه‌گذاری تبدیل شده است و امروزه بسیاری از شرکت‌های مهم، روی آن سرمایه‌گذاری می‌کنند؛ اما چرا بیت‌کوین تا این حد مجادله‌برانگیز و به موضوعی مهم در اقتصاد تبدیل شده است؟ ما هنگامی به اهمیت این بازار بیشتر پی می‌بریم که متوجه می‌شویم این موضوع برای بانک‌ها و حتی دولت‌ها هم به موضوعی مهم تبدیل شده است؛ بنابراین شناخت آن، یکی از امور مهم در دنیای امروز است.

مکسول فرگوسن (Maxwell Ferguson) در کتاب معجزه‌ای به نام بیت‌کوین (HODL Bitcoin Forever)، نه تنها به شکلی نظری، که به صورت عملی، شما را در سرمایه‌گذاری در بازار بیت‌کوین یاری می‌کند. او در ابتدا به بررسی تاریخچه‌ی رمزارزهای دیجیتال و بیت‌کوین می‌پردازد و نشان می‌دهدکه چگونه این بازار در دنیای امروز، بازاری قابل توجه و بااهمیت است؛ سپس با ارائه‌ی پیشنهادهایی عملی، مانند یک مربی، به آموزش ساز و کار بازار بیت‌کوین می‌پردازد. توضیحات این کتاب، ساده و عملی است و در نتیجه برای افراد مبتدی نیز راهنمایی مناسب است.

اگر شما قصد سرمایه‌گذاری در بازار بیت‌کوین را دارید، باید همواره به این نکته‌ی مهم توجه داشته باشید که چنین اقدامی، نیاز به دانش بالایی دارد؛ بنابراین کتاب معجزه‌ای به نام بیت‌کوین، به شما کمک می‌کند که به عنوان فردی حرفه‌ای به این بازار وارد شوید و بتوانید با تصمیم‌های عاقلانه، به موفقیت دست پیدا کنید.

کتاب معجزه‌ای به نام بیت‌ کوین برای چه کسانی مناسب است؟

مطالعه‌ی این کتاب برای تمام کسانی که قصد سرمایه‌گذاری در بازار بیت‌کوین را دارند، مناسب و ضروری است.

در بخشی از کتاب معجزه‌ای به نام بیت‌ کوین می‌خوانیم

طی ده سال گذشته، بیت‌کوین به طور متوسط سالانه 230 درصد سود کسب کرده است. دومین سرمایه‌گذاری برتر «شاخص نزدیک 100» است که در همین مدت فقط 20 درصد رشد کرد (یانگ، 2021). نزدیک مجموعه‌ای از شرکت‌های مستقر در ایالات‌متحده است که سرمایۀ آن‌ها 10 میلیارد یا بیشتر است و بازدۀ متوسط آن‌ها 14 درصد است. این بدان معناست که در 10 سال گذشته، بیت‌کوین از ارزشمندترین و سریع‌ترین نرخ رشد شرکت‌های آمریکایی بهتر عمل کرده است.
طی این یک دهه، فقط دو سال بود که بیت‌کوین با ضرر مواجه شد. در سال 2014 بیت‌کوین 58 درصد ارزش خود و در سال 2018، 73 درصد از ارزش خود را از دست داد.
در عین حال، طلا عملکرد چندان خوبی نداشت. اخیراً طلا آن‌قدرها که بسیاری از اقتصاددانان سنتی تصور می‌کردند، قابل‌اعتماد نبوده است. دلیل اصلی سرمایه‌گذاری مردم روی طلا این است که ارزش آن نسبتاً ثابت است. بیت‌کوین به‌عنوان محافظ جدید در برابر تورم، شروع به کنار زدن طلا کرده است.
کریپتوگرام دات کام دارای یک ماشین‌حساب سود بیت‌کوین است که می‌توانید از آن استفاده کنید تا ببینید اگر در یک روز معینی مبلغی را سرمایه‌گذاری کرده‌اید، سودتان چقدر خواهد بود. ه‌عنوان مثال، اگر شما 100 دلار روی بیت‌کوین در شب عید 2016 سرمایه‌گذاری کرده بودید، در زمانی که من دارم این کتاب را می‌نویسم، ارزش سرمایه‌گذاری‌تان به 7646.33 دلار می‌رسید و این یعنی هفت و نیم هزار درصد بازگشت سرمایه.

به‌عنوان مثال، اگر شما 100 دلار روی بیت‌کوین در شب عید 2016 سرمایه‌گذاری کرده بودید، در زمانی که من دارم این کتاب را می‌نویسم، ارزش سرمایه‌گذاری‌تان به 7646. 33 دلار می‌رسید و این یعنی هفت و نیم هزار درصد بازگشت سرمایه.

فهرست مطالب کتاب

مقدمه
فصل اول: تکامل پول
چه عواملی باعث مبادله می‌شوند؟
کمیابی
مقبولیت
تقسیم‌پذیری
قابلیت انتقال
دوام
مقاومت در برابر تقلب
بازگشت به بیت‌کوین
روند تکامل بیت‌کوین
مرحله 1: اثبات مفهوم
مرحله 2: پرداخت‌ها
مرحله 3: طلای الکترونیکی
مرحله 4: دارایی
مراحل 5 و 6
فصل دوم: بیت‌کوین چیست؟
چرا فقط 21 میلیون؟
چه کسی بیت‌کوین می‌خرد؟
اگر مهم نبود، آن‌ها از آن نمی‌ترسیدند
صنایع موازی و فناوری سبز
فصل سوم: چرا بیت‌کوین؟ چرا دیگر آلت‌کوین‌ها نه؟
سرمایه‌گذاری 101: عرضه و تقاضای بیت‌کوین
بیت‌کوین در مقابل آلت‌کوین‌ها
آشغال کوین‌ها
تبدیل سکه
نرخ هش
نصف شدن
1 بیت‌کوین = 1 بیت‌کوین
فصل چهارم: یک دارایی با بالاترین سود برگشتی طی یک دهه
میانگین بازگشت سرمایه
چرخۀ چهارسالۀ بیت‌کوین
مرحلۀ یک
مرحلۀ دو
مرحلۀ سه
مرحلۀ چهار
نحوۀ استفاده از این اطلاعات
فصل پنجم: قیمت احتمالی بیت‌کوین
رشد سودمندی
کمیابی
مقبولیت
تقسیم‌پذیری
قابلیت انتقال
دوام
مقاومت در برابر تقلب
آینده روشن به نظر می‌رسد
فصل ششم: باید چقدر بیت‌کوین داشته باشید؟
فصل هفتم: چه مدت باید بیت‌کوین را نگه دارید؟
سریع ثروتمند شوید
دست‌های الماسی
روانشناسی بازار
نهنگ‌ها
بازارهای خرسی و چرخه‌های تجاری
فصل هشتم: راه‌های به دست آوردن بیت‌کوین
استخراج
معامله
خرید به‌موقع
خرید با هر بار دریافت دستمزد و حقوق
پیگیری روند
خرید آلت‌کوین‌ها و تبدیل به بیت‌کوین
فصل نهم: ذخیرۀ بیت‌کوین
کیف‌پول‌های گرم
کلاه‌برداری
کیف‌پول‌های سرد
کیف‌پول سخت‌افزاری
کیف‌پول چندامضایی
2 از 2
2 از 3
3 از 3
سایر موارد
سکه‌های فیزیکی
نگهبان
نتیجه‌گیری
فراموشی
بیت‌کوین در حال رخ دادن است، به آن بپردازید.
فهرست منابع

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب معجزه‌ای به نام بیت‌ کوین
نویسنده
مترجمعلی سجادی فر
ناشر چاپیانتشارات رهام اندیشه
سال انتشار۱۴۰۰
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات۱۴۰
زبانفارسی
شابک978-622-264-206-8
موضوع کتابکتاب‌های تجارت الکترونیک
قیمت نسخه الکترونیک
۴۵۰۰۰ ت - 8.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب معجزه‌ای به نام بیت‌ کوین

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.

راهنمای مطالعه کتاب معجزه‌ای به نام بیت‌ کوین

برای دریافت کتاب معجزه‌ای به نام بیت‌ کوین و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.