معرفی و دانلود کتاب صوتی ثروتمندترین مرد بابل: رازهای موفقیت از زبان پیشینیان

عکس جلد کتاب صوتی ثروتمندترین مرد بابل: رازهای موفقیت از زبان پیشینیان
قیمت:
52000 تومان - 5.49€
خرید کتاب صوتی
۳۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب صوتی ثروتمندترین مرد بابل و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی ثروتمندترین مرد بابل و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی ثروتمندترین مرد بابل: رازهای موفقیت از زبان پیشینیان

چگونه آرزوهایمان به واقعیت می‌پیوندند؟ جورج سمیوئل کلاسون در کتاب صوتی ثروتمندترین مرد بابل با روایت داستان‌هایی جذاب از بابل باستان، درباره مهم‌ترین روش‌های کسب درآمد، حفظ و افزایش آن آموزش می‌دهد. این کتاب که در فهرست کتاب‌هایی که زندگی‌تان را دگرگون خواهد کرد قرار دارد، تابه‌حال 4 میلیون نسخه فروش رفته است.

درباره کتاب صوتی ثروتمندترین مرد بابل:

اگر دچار روزمرگی اقتصادی، بدهکاری و رکود مالی شده‌اید یا موفق نشده‌اید در طی چندین سالی که کار می‌کنید پس‌اندازی داشته باشید، باید گفت شما از رازهای ثروتمند شدن باخبر نیستید. بدیهی است که همه دوست دارند به تمام آرزوهایشان برسند و در وضعیت مالی خوبی قرار بگیرند. کافی است آمادگی آن را داشته باشید تا کلید موفقیت در دستانتان ظاهر شود.

قوانینی وجود دارند که اگر از آن‌ها آگاه باشید و رعایتشان کنید، زندگی‌تان بسیار غنی‌تر و پر سعادت‌تر خواهد شد. این قوانین پولی بسیار وسیع و تغییرناپذیر هستند و برای افراد متعددی کاربرد دارد. اگر دوست دارید بدانید این قوانین چه هستند، کتاب صوتی ثروتمندترین مرد بابل (The Richest Man in Babylon) را گوش کنید!

جورج سمیوئل کلاسون در این کتاب درمورد عوامل موفقیت‌های فردی صحبت می‌کند و راهنمایی‌هایی نیز درمورد مسائل اقتصادی به شما می‌دهد. با شنیدن این کتاب بینش‌هایی دریافت می‌کنید که از طریق آن پول بیشتری به دست می‌آورید، می‌توانید آن را پس‌انداز کنید و با استفاده از اندوخته‌هایتان به ثروت می‌رسید.

کتاب ثروتمندترین مرد بابل برای مشکلات مالی پیچیدهٔ شما راهکار ارائه می‌کند و به شما کمک می‌کند تا حتی در بدترین شرایط برنامهٔ دقیق و مشخصی برای ادارهٔ امور مالی‌تان داشته باشید. در این صورت است که قادر خواهید شد با اعتمادبه‌نفس خیلی بیشتری به زندگی و کار خود ادامه دهید.

دلیل نام‌گذاری این کتاب نیز به تاریخچهٔ شهر بابل برمی‌گردد. این شهر به‌عنوان ثروتمندترین شهر در زمان باستان شناخته می‌شد. ساکنین بابل از ارزش پول باخبر بودند و با استفاده از قوانین اقتصادی مربوط به پس‌انداز، از آن برای کسب درآمد بیشتر بهره می‌بردند. چیزی که باعث موفقیت آن‌ها شد و به موقعیتی رساند که همه آرزویش را داشتند ایجاد منبع درآمدی برای آینده بود.

افتخارات کتاب ثروتمندترین مرد بابل:

- از پرفروش‌ترین کتاب‌ها در آمریکا
- حضور در فهرست کتاب‌هایی که زندگی‌تان را دگرگون خواهند کرد

نکوداشت‌های کتاب ثروتمندترین مرد بابل:

- اثر کلاسیک جاودان کلاسون. (Barnes & Noble)
- کتابی حیرت‌انگیز حتی برای باتجربه‌ترین سرمایه‌گذار. (لس‌آنجلس تایمز)
- سرشار از توصیه‌هایی آزموده شده دربارهٔ پس‌انداز کردن و سرمایه‌گذاری. (واشنگتن‌پست)
- این کتاب را به همه پیشنهاد می‌کنم. (آنتونی رابینز)

کتاب صوتی ثروتمندترین مرد بابل مناسب چه کسانی است؟

اگر سرمایهٔ اندک و آرزوهای بزرگ دارید و نمی‌دانید چگونه باید از درآمد کم خود به موفقیت‌های عظیم دست یابید، شنیدن این کتاب صوتی کمک زیادی به شما خواهد کرد.

با جورج سمیئول کلاسون بیشتر آشنا شویم:

این نویسنده و سرمایه‌گذار آمریکایی از دانشگاه نبراسکا فارغ‌التحصیل شد و برای مدت کوتاهی در ارتش فعالیت کرد. او به‌عنوان تجارت‌پیشه‌ای موفق، شرکت «کلاسن مپ» را در شهر دنور بنیان نهاد و اولین اطلس راه‌های ایالات متحد آمریکا و کانادا را منتشر کرد. جورج سمیوئل کلاسون (George Samuel Clason) در سال 1926، نخستین سری از مقاله‌هایش درباره شیوه زندگی و موفقیت‌های اقتصادی را با استفاده از تمثیل‌های نگاشته شده بر لوح‌های مکشوف در بابل باستان به چاپ رساند.

برجسته‌ترین اثر وی کتاب «ثروتمندترین مرد بابل» به شمار می‌آید که در بسیاری از کشورها ترجمه شده و جزو پرفروش‌ترین آثار در زمینه موفقیت به شمار می‌آید. افراد مشهور زیادی از جمله «دونالد ترامپ» و «رابرت کیوساکی» از این کتاب الهام گرفته‌اند. از دیگر آثار کلاسون می‌توان به «کار درست خود را پیدا کنید» و «پیش به‌سوی طلا» اشاره کرد.

در بخشی از کتاب صوتی ثروتمندترین مرد بابل می‌شنویم:

یک کیسه پر از طلا یا کتیبه‌ای که جملاتی از سرشار از آگاهی و خردمندی در خود دارد. اگر حق انتخاب داشته باشید، کدام یک را انتخاب می‌کنید؟ شنونده‌ها که صورت آفتاب‌سوخته‌شان در تاریکی شب توسط نور شعلهٔ هیزم‌ها روشن و تاریک می‌شد، بادقت به این جملات گوش می‌دادند. «طلا طلا طلا». همهٔ بیست و هفت نفر با هم و یک‌صدا جواب دادند: «طلا»

کالاب پیر نیشخندی زد. دست خود را بالا برد و به تاریکی پشت سرش اشاره کرد و گفت: «خوب گوش کنید دوستان من!» صدای سگ‌های وحشی که از دل بیابان می‌آید را خوب گوش کنید. آن‌ها از شدت گرسنگی زوزه می‌کشند و واق‌واق می‌کنند. فکر می‌کنید اگر به آن‌‌ها غذا دهید چه خواهند کرد؟

همهٔ غذا را می‌خورند و وقتی سیر شدند شروع به سرمستی و جنگ و جدال و بازی با یکدیگر خواهند کرد بدون آن که به فکر فردایی باشند که بدون شک فرا خواهد رسید. فرزندان آدم نیز همین‌گونه‌اند.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
14 دقیقه
بخش یک
14 دقیقه
بخش دو
14 دقیقه
بخش سه
11 دقیقه
بخش چهار
12 دقیقه
بخش پنج
12 دقیقه
بخش شش
12 دقیقه
بخش هفت
12 دقیقه
بخش هشت
12 دقیقه
بخش نه
15 دقیقه
بخش ده
15 دقیقه
بخش یازده
15 دقیقه
بخش دوازده
13 دقیقه
بخش سیزده
10 دقیقه
بخش چهارده
11 دقیقه
بخش پانزده

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی ثروتمندترین مرد بابل: رازهای موفقیت از زبان پیشینیان
نویسنده
مترجممحسن واعظی
گویندهمهبد قناعت پیشه
ناشر صوتی رادیو مثبت
سال انتشار۱۴۰۰
فرمت کتابMP3
مدت۳ ساعت و ۱۲ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی روانشناسی و موفقیت، کتاب موفقیت و خودسازی
قیمت نسخه صوتی
52000 ت - 5.49 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی ثروتمندترین مرد بابل

Leyla Ghorbani
۱۴۰۱/۲/۲۷
یکی از بهترین کتابهای بود که تو زندگیم خوندم به‌همین دلیل کتاب صوتیشو تهیه کردم این کتاب داستانهای داره مربوط به هزاران سال قبل و قصد آموزش مدیریت و موفقیت مالی رو داره صدای گوینده عالی و متن آن هم طبق کتاب نوشتاریش بود ممتونم از کتابراه برای تهیه این کتاب صوتی🌹
حامد کارخانه
۱۴۰۱/۲/۴
این کتاب از اون دسته کتابهایی است که خواندش یا شنیدنش مهمه و میتونم بگم اثری مرجع است که بسیاری از نویسنده‌ها امروزی و افراد موفق رهنمودهاشو گرفتند و ادامه دادند و تکرار میکنند. اجرای کتاب و صدای گویندگان عالی بود گویی داری یک فیلم رو میبینی. تشکر
alireza azimi
۱۴۰۱/۸/۲۲
در کل کتاب خوبیه اما بیشتر احساس میکنم این کتاب اگر در پنجاه سال پیش مطالعه میشد سودمندی بیشتریو داشت، جدا ازینکه راهکارهایش در کشور ایران ممکنه برای همه چاره ساز نباشه، اما برای یکبار مطالعه کردن و درکل دونستن مطالبش کتاب خوبیه
Ali Ghorbani
۱۴۰۱/۳/۲۰
به شدت لذت بردم صداپیشه‌های حرفه‌ای و فن بیان گوینده مطالب آموزنده کتاب رو تاثیر گذار تر می‌کرد در مورد متن کتاب هم باید بگم که واقعا دیدگاه من رو نسبت به پول تغییر داد و بهتون پیشنهاد می‌کنم حتما این کتابو تهیه کنید👍
Morteza Emami
۱۴۰۱/۵/۱۹
باسلام، ارادتمند، قطعا بخوانید (گوش کنید) اما یک خواهش حتما حتما و حتما خودتان را محکوم به انجامش کنید بعد از مدتی واقعا لذت میبرید و هر کتاب اقتصادی و سواد مالی را بخوانید چکیده‌اش برای شما اشناست😊
Amin Asdaghi
۱۴۰۱/۱۱/۱۵
در کل کتاب خوبیه موضوعات زیادی واسه تشریح نداره ولی همون موضوع‌هایی که مدنظرشه به طور تخصصی و دقیق توضیح میده، ارزش وقت گذاشتن داره، گویندگان حرفه‌ای روش کار کردن. خسته نباشید
Mohammad Tabibi
۱۴۰۲/۱/۴
تفاوت معنادار صدای خواننده
من قبلا کتاب چاپی را خوانده بودم
بخش‌های زیادی از کتاب خوانش نشده است.
کتاب باید چند بار خوانده شود تا مفهوم اساسی آن درک شود
من خودم
۱۴۰۱/۱/۸
فقط میتونم بگم نشنوی از دستت رفته، هم یاد میگیری هم لذت میبری انگار میری به اون دوران و خودتو جای اون شخصیت میزاری
محمدرضا جمشیدی
۱۴۰۲/۲/۲۲
بسیار عالی آموزنده آنرا به کسانیکه روحییه سرمایه‌گذاری ندارند پیشنهاد میکنم تا درتصمیم گیری تعلل نکنند
فاطمه لبافی
۱۴۰۱/۱۱/۱۱
به نظرم باید چند بار خوند
ارزشش رو داره
در قالب داستان بسیار نکات قابل تانلی بیان شده در مسیر ثروتمند شدن
حمید رضا
۱۴۰۱/۵/۱۷
کتاب که با اینکه 5000 هزار سال پیش قوانینش گفته شده میتوان امروز از این روش برای زندگی کردن استفاده کرد
علی قربانی
۱۴۰۱/۴/۱۰
جالب و مفید بود و به نظرم گوش دادن یا مطالعه این کتاب برای بهتر شدن مدیریت مالی هر انسانی لازمه و گوینده هم عالی
رضائیان
۱۴۰۱/۹/۲۷
بسیار عالی و لذت بخش بود شنیدن این داستان زیبا
یکی از بهترین کتابهایی بود که خوندم
Amirnobari
۱۴۰۱/۴/۲۲
کمی از کتاب چاپی رو خوندم، ولی کتاب صوتی به نظرم استفادش آسان هست برای تمام کردنش.
لیلا رضایی
۱۴۰۱/۲/۱۴
کتابی عالی در زمینه مالی و تاریخی بود پیشنهاد می‌کنم حتما مطالعه شود👍
مشاهده همه نظرات 31

راهنمای مطالعه کتاب صوتی ثروتمندترین مرد بابل

برای دریافت کتاب صوتی ثروتمندترین مرد بابل و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.