معرفی و دانلود کتاب صوتی بازاریابی 5 و بازاریابی انسان به انسان

عکس جلد کتاب صوتی بازاریابی 5 و بازاریابی انسان به انسان
قیمت:
94000 تومان - 17.49€
خرید کتاب صوتی
۳۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب صوتی بازاریابی 5 و بازاریابی انسان به انسان و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی بازاریابی 5 و بازاریابی انسان به انسان و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی بازاریابی 5 و بازاریابی انسان به انسان

علی صنایعی، مهدی امامی و احمد سلیمی در کتاب صوتی بازاریابی 5 و بازاریابی انسان به انسان ضمن مرور نظریه‌های مشهور بازاریابی، به معرفی و ارائه‌ی شرحی دقیق از بازاریابی اچ تو اچ (انسان به انسان) پرداخته‌اند.

درباره کتاب صوتی بازاریابی 5 و بازاریابی انسان به انسان:

«بازاریابی 5 برمبنای سه چالش اصلی تحقق‌‌پذیر است: اختلاف فرهنگی بین نسل‌ها، رویکردهای مختلف نسبت به پیشرفت و شکاف دیجیتالی. در عصر حاضر پنج نسل متفاوت با عقاید، اولویت‌‌ها و رفتارهای گوناگون با هم زندگی می‌‌کنند. نسل انفجار جمعیت و نسل X پیشگامان و رهبران تجارت و کارآفرینی محسوب می‌‌شوند، ولی نسل‌‌هایY و Z که درک دیجیتالی مطلوبی دارند بیشترین نیروی کار و مصرف‌‌گرایی را به خود اختصاص داده‌‌اند. عدم تطابق رویکرد مدیران نسل قدیمی سازمان‌‌ها که تصمیمات عمده هر سازمانی را اتخاذ می‌‌کنند با مدیران و مشتریان نسل‌‌های جدید یک چالش اساسی محسوب می‌‌شود.»

آنچه خواندید بخشی از فصل نخست اثری‌ست که در دست دارید: کتاب بازاریابی 5 و بازاریابی انسان به انسان، نوشته‌ی علی صنایعی، مهدی امامی و احمد سلیمی که هر سه از متخصصانِ بادانش حوزه‌ی بازرگانی‌اند. ایشان در این اثر ابتدا آنچه را که «بازاریابی 5» نامیده می‌شود به اختصار تعریف می‌کنند، و بعد، به توضیحِ جزئیاتی در باب سازوکار آن می‌پردازند.

در اقتصاد نوین، تضمین‌شده‌ترین راهکار برای پیشرفت این است که به مشتری اطمینان داده و به برقراری روابطی نزدیک با او مبادرت ورزیم؛ این دقیقاً همان اصلی است که در بازاریابی انسان به انسان (H2H) مورد تأکید قرار می‌گیرد. این نوع بازاریابی روابط نزدیک‌تری را میان خریدار و فروشنده برقرار می‌سازد، و بر اهمیت حضور امر انسانی در سازوکار تجاری تأکید می‌کند. چنانکه گفتیم در اثر حاضر به طور دقیق با بازاریابی انسان به انسان آشنا خواهید شد.

البته باید متذکر شویم که کتاب بازاریابی 5 و بازاریابی انسان به انسان اثری تخصصی است و مطالعه‌ی آن مستلزم آشنایی با اصول اولیه‌ی بحث است. در انتهای مطلب حاضر، جهت آشنایی بیشتر با محتوای کتاب، بخش‌های دیگری از متن را نیز نقل کرده‌ایم.

کتاب صوتی بازاریابی 5 و بازاریابی انسان به انسان مناسب چه کسانی است؟

علاقه‌مندان به مطالب تخصصی پیرامون مباحث مربوط به بازاریابی مخاطبین اصلی این کتاب صوتی‌اند.

در بخشی از کتاب صوتی بازاریابی 5 و بازاریابی انسان به انسان می‌شنویم:

دستگاه‌های تلفن همراه ارزان، نقاط اتصال یا هات اسپات، وای فای رایگان، محرک‌های اساسی برای دسترسی اساسی سیل عظیمی از جمعیت جهانی به اینترنت است. اینترنت دستگاه‌ها و ماشین‌ها را به یکدیگر متصل می‌کند و همه چیز را می‌توان از راه دور و به طور خودکار، بدون نیاز به اپراتورهای انسانی کنترل کرد که این پدیده با عنوان اینترنت اشیاء شناخته می‌شود. ارتباط انسان با انسان و ماشین با ماشین، زیرساختی بنیادین برای یک اقتصاد کاملاً دیجیتال محسوب می‌شود. چنین فناوری‌ای موجب ارتقای سیستم اتوماسیون شده و تولید از راه دور را امکان‌پذیر می‌کند و منجر به منسوخ شدن زنجیره‌ی تأمین سنتی می‌شود. امروزه فناوری‌های دیجیتال به طور مداوم برای اهدافی چون ارتباطات و مصرف محتوا به کار می‌روند.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
3 دقیقه
مقدمه
12 دقیقه
فصل اول: معرفی بازاریابی پنج
17 دقیقه
فصل دوم: تأثیر اختلاف فرهنگی بین نسل‌ها بر فناوری دیجیتال
16 دقیقه
فصل سوم: بخش‌بندی فناوری دیجیتال
15 دقیقه
فصل چهارم: آمادگی پذیرش فناوری دیجیتال سازمان‌ها
14 دقیقه
فصل پنجم: چشم‌انداز فناوری آینده
30 دقیقه
فصل ششم: جایگاه حال حاضرِ بازاریابی
23 دقیقه
فصل هفتم: پارادایم جدید - بخش یک
28 دقیقه
فصل هفتم: پارادایم جدید - بخش دو
32 دقیقه
فصل هشتم: الگوی ارائه‌ی پیشنهاد مبتنی بر تمامیت در راستای پارادایم اچ تو اچ

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی بازاریابی 5 و بازاریابی انسان به انسان
نویسنده، ،
گویندهمینا علیپوری
ناشر صوتیانتشارات شرکت چاپ و نشر بازرگانی
سال انتشار۱۴۰۰
فرمت کتابMP3
مدت۳ ساعت و ۹ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی اقتصاد و مدیریت، کتاب‌های بازاریابی و فروش
قیمت نسخه صوتی
94000 ت - 17.49 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی بازاریابی 5 و بازاریابی انسان به انسان

مژگان سمیعی
۱۴۰۱/۸/۳۰
سلام به تمام علاقه مندان حوزه‌ی بازاریابی دیجیتال پیشنهاد میشه. کتاب دارای محتوای روان ‌و به روز است
مشاهده همه نظرات 1

راهنمای مطالعه کتاب صوتی بازاریابی 5 و بازاریابی انسان به انسان

برای دریافت کتاب صوتی بازاریابی 5 و بازاریابی انسان به انسان و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.