معرفی و دانلود کتاب صوتی بازاریابی

عکس جلد کتاب صوتی بازاریابی
قیمت:
۴۸۰۰۰ تومان - 8.99€
خرید کتاب صوتی
۴۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب صوتی بازاریابی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی بازاریابی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی بازاریابی

کتاب صوتی بازاریابی اثر برایان تریسی، راهنمایی کامل و جامع جهت آموزش هنر بازاریابی برای رسیدن به موفقیت است.

چگونه می‌توان از نقاط قوت خود برای کسب جایگاه برتر در بازار استفاده کرد؟ اگر کارتان را با محصول یا خدمتی خوب آغاز کنید و فرصت فروش تعداد زیادی از آن را با قیمت و سود خوب به دست آورید، آن وقت می‌توانید مطمئن باشید که رقبا بیکار نمی‌نشینند و فورا رقابت برای جذب همان مشتریان را آغاز می‌کنند.

قانونی در اقتصاد وجود دارد که هرگاه «سودی زیادتر از حد بازار» وجود دارد، ‌رقبا به آن بازار هجوم می‌برند تا کالاها و خدماتشان را ارائه کنند. برای مثال، هرگاه یک روند رشد در بازار املاک آغاز می‌شود، افراد کارآفرین بدون همکاری با هم هجوم می‌آورند تا خانه‌ها و املاک بیشتری بسازند و بفروشند. خیلی زود، بازار اشباع می‌شود و قیمت‌های بالایی که باعث جذب رقبا شده بود، به قیمت‌های پایینی تبدیل می‌شود که اغلب آن‌ها را مجبور به ترک کسب و کار می‌کند. 

رقبا به بازارهایی وارد می‌شوند که گمان می‌کنند سودی بالاتر از حد متوسط دارد. هر اقدامی برای منحرف کردن حواس آن‌ها از سود احتمالی یا واقعی‌تان، حضور شما در بازار را طولانی‌تر و قوی‌تر می‌کند. حتی اگر رقیب یا کسی که به او اعتماد ندارید از روند پیشرفت کسب‌وکارتان پرسید، همیشه بگویید «این یک مبارزه دائمی است، بازار خیلی پیچیده است و برای کسب هر دلار سخت تلاش می‌کنید». 

نخستین استراتژی هنگام ورود به یک بازار سودآور این است که جلب‌ توجه نکنید. خیلی کوچک و بی‌سروصدا وارد شوید و نشان دهید که سراغ بخش بسیار کوچکی از بازار رفته‌اید. معلوم نیست که استراتژی اپل در مورد آیفون هم همین بوده باشد اما احتمالاً همین بوده، زیرا رقبا آیفون و فعالیت‌های بازاریابی اپل را نادیده گرفتند تا وقتی که دیگر خیلی دیر شده بود. دومین اقدام این است که وقتی به سود زیاد رسیدید، خیلی درباره موفقیت خود سروصدا نکنید و لاف نزنید مگر وقتی که از رقبا خیلی پیشی گرفته باشید تا نتوانند به شما برسند.

هرگز پارچه قرمز را مقابل گاو خشمگین رقبا تکان ندهید. استراتژی بسیاری از شرکت‌ها این است که ابتدا خود را با قدرت در بازار جا می‌اندازند و سپس اعلام می‌کنند که بزرگ، قوی و کاملا مستحکم هستند و رقبایشان باید به جای دیگری بروند. گاهی این استراتژی کارساز است و گاهی خیر، ‌اما تسلط ناگهانی آن شرکت بر بازار یک محصول یا خدمت خاص اغلب باعث می‌شود رقبا به دنبال فروش و کسب سود در جای دیگری باشند. 

اولین دلیل موفقیت یا شکست هر کسب‌وکاری عملیات بازاریابی آن است. در همه کسب‌و‌کارهای موفق عملیات بازاریابی اصلی‌ترین فعالیت آن کسب‌و‌کار است. براساس تحقیق دان و برداِستریت، 48 درصد از کل شکست کسب‌وکارها به خاطر کاهش یافتن یا عملیات غیر‌ اثربخش در حوزه بازاریابی (Marketing) است.

بازاریابی استراتژیک یعنی یافتن راهی برای ساختار‌دهی کالا و خدمات‌تان به طوری که بتوانید تعداد بیشتری از آن را فروخته، آن را با قیمت بیشتری فروخته، آن‌ها را در نواحی جغرافیایی بیشتری فروخته و هر چقدر که بشود برای محصول‌تان رهبری بازار، تقویت بازار، و پایداری بازار بدست آورید.

همیشه حق با مشتری است. ادراک مشتری از نقطه نظر مشتری همیشه صحیح است. مشتریان بی‌وفا هستند، مشتریان خودخواه هستند، مشتریان طلبکار هستند، مشتریان بی‌ثبات هستند و مشتریان بی‌رحم هستند اما همیشه از دید عقلانی خودشان حق با آن‌هاست که به این معنی است که هر اشتباهی که ما می‌کنیم یا هرگونه کاهش در فروش یا فعالیت‌های بازاریابی ما نتیجه اشتباهات ما است نه اشتباهات مشتری‌یان. کار ما این است که خواسته‌ها و نیازهای مشتری، آنچه را که مشتری‌ها می‌توانند استفاده کنند و مبلغ قابل پرداخت توسط مشتریان را یافته و بر اساس آن به پیشنهادات خود طوری ساختار دهیم که بتوانند جوابگوی آرزوها، خواسته و نیازهای این مشتریان باشند.

مهم‌ترین وظیفه هر سازمانی که در اقتصاد پویا و رقابتی فعالیت می‌کند، بازاریابی است و شما می‌توانید به یک بازاریاب عالی تبدیل شوید. شما می‌توانید تبدیل به بازاریاب عالی‌ای شوید فقط تا حدی که بتوانید مهمترین مفاهیم را یاد گرفته و این مفاهیم را هر روز در برخورد با محصولات، خدمات، بازارها، مشتریان، کانال‌های توزیع و غیره در ذهن خودآگاه‌تان به یاد بیاورید.

برایان تریسی (Brian Tracy) متولد 1944 در شارلوت تاون کاناداست. او در آغاز زندگی به جز یک ذهن کنجکاو، برتری زیادی نسبت به دیگران نداشت. در مدرسه درس نمی‌خواند و شاگرد ضعیفی بود و در آخر هم ترک تحصیل کرد. سال‌های بسیاری را به انجام کارهای سخت بدنی گذراند و امیدی به آینده خود نداشت.

زمانی که توانش برای انجام کارهای سخت بدنی کم شد، به سراغ فروشندگی رفت. به جاهای بسیاری سر زد و با سود معینی که از فروش کالا به دست می‌آورد، زندگی‏ را می‌‏گذراند. زمان زیادی این کار را انجام داد تا این که یک روز به این فکر فرو رفت که با این همه تلاشی که من می‌کند، چرا دیگران در زندگی از او جلوترند؟

آن زمان بود که کاری را شروع کرد که زندگی‏‌اش را دگرگون کرد. فروشندگان موفق را دید و از آن ها درباره‏‌ی حرفه‌شان سوال کرد. بعد هم به توصیح‌های آن‌ها عمل کرد و فروشش بیشتر شد. آن‌قدر پیشرفت کرد که تبدیل به یک مدیر فروش شد. در کار مدیریت فروش هم از همان روش استفاده کرد تا فهمید کسانی که در مدیریت فروش موفق‌ترند، چه می‏‌کنند و خودش هم همان کارها را انجام داد و به این ترتیب مسیر موفقیتش شکل گرفت.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه 1
نمونه 2
۱۲ دقیقه
مقدمه - فصل 1
۷ دقیقه
فصل 2: چهار موضوع مهم در بازاریابی موفق
۶ دقیقه
فصل 3: سه سوال کلیدی در بازاریابی
۹ دقیقه
فصل 4: بررسی بازار و اطلاعات بازاری
۶ دقیقه
فصل 5: بازاریابی مشتری محور
۸ دقیقه
فصل 6: چرا مردم خرید می‌کنند؟
۱۰ دقیقه
فصل 7: تحلیل رقابت
۸ دقیقه
فصل 8: دستیابی به امتیاز رقابتی
۹ دقیقه
فصل 9: ترکیب بازاریابی
۵ دقیقه
فصل 10: راهکارهایی درباره‌ی جایگاه و محبوبیت
۸ دقیقه
فصل 11: چهار اصل راهبردی بازاریابی
۶ دقیقه
فصل 12: انتخاب میدان برد
۹ دقیقه
فصل 13: اصول نظامی راهکار بازاریابی
۶ دقیقه
فصل 14: راهکارهای بازاریابی برای به عقب راندن رقبا
۵ دقیقه
فصل 15: استراتژی اولین و بیشترین را تمرین کنید
۶ دقیقه
فصل 16: استراتژی جایی که نیستند ضربه را وارد کنید
۳ دقیقه
فصل 17: جایی در بازار برای خود باز کنید
۴ دقیقه
فصل 18: بازاریابی خلاق
۷ دقیقه
فصل 19: روش‌های دیگر
۴ دقیقه
فصل 20: مفهوم مجموعه منابع
۱۰ دقیقه
فصل 21: چهار روش برای تغییر دادن تجارت خود

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی بازاریابی
نویسنده
مترجممهدی قراچه داغی
گویندهحافظ کاظم زاده
ناشر چاپیانتشارات ذهن آویز
ناشر صوتی نوین کتاب گویا
سال انتشار۱۳۹۷
فرمت کتابMP3
مدت۲ ساعت و ۲۶ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی اقتصاد و مدیریت، کتاب‌های بازاریابی و فروش
قیمت نسخه صوتی
۴۸۰۰۰ ت - 8.99 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی بازاریابی

Amir . . .
۱۳۹۸/۶/۲۳
نکات ریز و کاربردی بیان شد و به عنوان بیس و پیش زمینه بازاریابی مفید بود ولی به عنوان کتاب مرجع و کامل نباید انتظار داشت
مهیار بیرک آبادی
۱۴۰۰/۱۲/۲۱
اطلاعات مفیدى داره این کتاب براى کسانى مثل من که هیچ پیش زمینه اى ندارند در بازاریابى
Hadi nikdel
۱۴۰۰/۶/۱۲
دوستان من یک تولید کننده هستم. و پیشنهاد میکنم این کتاب صوتی رو صدبار گوش بدید. وحشتناک عالیه
امیر محبی
۱۳۹۹/۱۱/۲۳
طبق معمول برایان پنج ستاره. و شما هم عالی کار میکنید.. ممنون.
معین حسینی
۱۳۹۹/۱۱/۳
به نظرم که عالی بود به درد من خورد مننونن کتاب راه
محمد الماس
۱۳۹۸/۱۱/۱۸
دست گلتون درد نکنه صدای عالی وروان لذت بردم
farkhondeh mozaffari
۱۳۹۸/۳/۶
راهکارهای عملی بینظیری داشت
بهمن احمدپور
۱۳۹۷/۱۰/۲
باسلام.. حرف نداره
فیروز لطفی ابیوردی
۱۴۰۱/۷/۲۲
بسیار عالی و مفید است
میلاد کمانکش
۱۴۰۱/۳/۶
کتاب جالبی نیست خوشم نیومد
مینا ایلدار
۱۴۰۰/۴/۱۶
بسیار عالی و تاثیر گذار
میلاد ایمانی
۱۴۰۰/۳/۵
کتاب قابلیه
ولی زیادی کلی نوشته شده
احمد نجفی مقدم
۱۳۹۹/۸/۲۳
عالی بود با صدای گرم و دلنشین
Mohammad Shafie
۱۳۹۸/۱/۱۱
خوب هست ولی بیشتر مربوط به کالا بود تا خدمات
مشاهده همه نظرات ۱۴

راهنمای مطالعه کتاب صوتی بازاریابی

برای دریافت کتاب صوتی بازاریابی و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.