معرفی و دانلود کتاب صوتی کتابخانه نیمه شب

عکس جلد کتاب صوتی کتابخانه نیمه شب
قیمت:
۲۸۰۰۰ تومان - 5.99€
خرید کتاب صوتی
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب صوتی کتابخانه نیمه شب و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی کتابخانه نیمه شب و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی کتابخانه نیمه شب

کتاب صوتی کتابخانه نیمه شب یک اثر داستانی پرفروش به قلم نویسنده‌ی خوشنام انگلیسی، مت هیگ است. ماجرای این رمان فانتزی درباره دختری به نام نورا است که با ورود به کتابخانه‌ای جادویی، فرصت جبران اشتباهات گذشته‌ی خود را می‌یابد. لازم به ذکر است که اثر حاضر، پس از انتشار در سال 2020، جایزه‌ی بهترین کتاب داستانی گودریدز را از آن خود نمود.

درباره کتاب صوتی کتابخانه نیمه شب:

مت هیگ در رمان کتابخانه نیمه شب (The Midnight Library)، از طریق روایتی خیالی، به برخی از اساسی‌ترین پرسش‌ها در باب معنای زندگی پرداخته است. در این رمان که از برخی جهات یادآور کتاب مشهور «دنیای سوفی» و از جنبه‌هایی نیز شبیه به برخی از داستان‌های کوتاه خورخه لوئیس بورخس است، با دختری به نام نورا همراه می‌شوید که در پی حادثه‌ای شگفت‌انگیز، با مکانی جادویی آشنا می‌شود. این مکان در واقع یک کتابخانه است که به تعبیر راوی، در جایی «میان مرگ و زندگی» قرار دارد.

نورا در این کتابخانه این فرصت استثنایی را می‌یابد که گذشته‌ی خود را مورد مشاهده‌ی دقیق قرار داده، و در صورت لزوم آن را تغییر دهد. در این مکان او با تمام اشتباهات پیشین خود مواجه می‌گردد، و این امر تأثیری دگرگون‌کننده بر شخصیتش می‌گذارد. او در کتابخانه نیمه شب، به وضوح این واقعیت دردناک را درمی‌یابد که زندگی‌اش را آنگونه که شایسته بوده نزیسته است. با این حال، حتی اگر حالا نیز این فرصت را داشته باشد که بار دیگر و از نو زندگی کند، از کجا می‌تواند مطمئن باشد که دوباره اسیر همان تصمیمات نادرست پیشین نخواهد شد؟ اصلاً از کجا می‌توان دانست که «زندگی خوب و شایسته» دقیق چه ویژگی‌هایی باید داشته باشد؟ اینها بعضی از سوالات مهم در باب معنا و ماهیت زندگی‌اند که به طور ضمنی در کتاب شنیدنی کتابخانه نیمه شب مطرح می‌شوند.

فارغ از این مسائل اما، پیرنگ کتاب نیز به شدت جذاب و هیجان‌انگیز است، و البته جز این هم نباید باشد؛ زیرا به هر حال ما با اثری فانتزی طرفیم، و نخستین انتظارمان از آن این است که سرگرممان کند. و این دقیقاً همان کاری است که هیگ در کتاب خود انجام داده؛ داستانی که او تعریف می‌کند به شدت تودرتو و چندلایه است. زبانی که برای روایت خود برگزیده شوخ است و سرزنده، و ریتم داستانش نیز، تند است و نفسگیر. خلاصه‌ی کلام: کتابخانه نیمه شب تمام آنچه را که یک داستان خوب باید داشته باشد، در خود دارد.

افتخارات کتاب صوتی کتابخانه نیمه شب:

- انتخاب به عنوان یکی از ده کتاب برتر سال به انتخاب Independent
- برنده جایزه بهترین کتاب گودریدز در بخش داستانی
- قرار گرفتن در لیست پرفروش‌های نیویورک تایمز
- برنده جایزه باشگاه کتاب آمریکا

نکوداشت‌های کتاب صوتی کتابخانه نیمه شب:

- رمانی بی نهایت جذاب! در دنیای آشفته امروزی، این همان کتابی‌ست که به آن نیاز داریم. (The New York Times)
- کتابی که حال و هواتان را عوض خواهد کرد! (The Washington Post)
- سرشار از بصیرت‌های التیام‌بخش. (Psychology Today)
- محبوب و مسحورکننده. (Barnes & Noble)

کتاب صوتی کتابخانه نیمه شب مناسب چه کسانی است؟

علاقه‌مندان به داستان‌های فانتزی و تخیلی، بیش از سایرین از این کتاب استقبال خواهند نمود.

با مت هیگ بیشتر آشنا شویم:

این نویسنده‌ی پرفروش زاده‌ی سال 1975 و اهل کشور انگلستان است. او از دانشگاه هال، در دو رشته‌ی تاریخ و زبان انگلیسی فارغ‌التحصیل شده است. مت هیگ (Matt Haig) پس از تجربه‌ی افسردگی شدیدی که در سن 24 سالگی پشت سر گذاشت، فهمید که مأوایش را تنها در ادبیات می‌تواند بیابد. به همین دلیل بود که به طور جدی‌تری به خواندن و نوشتن پرداخت، و ظرف سالیان بعد آثاری را به انتشار رساند که کمابیش تمامشان مورد تحسین منتقدین واقع شدند، و برخی‌شان نیز شهرتی جهانی یافتند. از جمله‌ی این آثار می‌توان به کتاب‌های «کتابخانه نیمه شب»، «دلایلی برای زنده ماندن» و «انسان‌ها» اشاره کرد.

در بخشی از کتاب صوتی کتابخانه نیمه شب می‌شنویم:

حسرت‌ها ادامه‌دار بودند و پیش‌زمینه داشتند و در صفحات متعدد تکرار می‌شدند. پشیمونم که توی گروه هزارتو نموندم، چون برادرم رو ناامید کردم، پشیمونم که توی گروه هزارتو نموندم، چون از خودم ناامید شدم، پشیمونم که تلاش بیشتری برای نجات محیط زیست نکردم، پشیمونم که وقتم رو صرف شبکه‌های اجتماعی مجازی کردم، پشیمونم که با ایزی نرفتم استرالیا، پشیمونم که وقتی جوون‌تر بودم بیشتر خوش نگذروندم، پشیمونم که اونقدر با بابا بحث و دعوا می‌کردم، پشیمونم که شغلی مرتبط با حیوانات نداشتم، پشیمونم که توی دانشگاه به جای فلسفه، زمین‌شناسی نخوندم، پشیمونم که یاد نگرفتم چطور آدم شادتری باشم، پشیمونم که اینقدر احساس گناهکاری کردم، پشیمونم که یاد گرفتن اسپانیایی رو ادامه ندادم، پشیمونم که توی آزمون دروس پیشرفته، رشته‌های علمی رو انتخاب نکردم...

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
۱ دقیقه
معرفی
۳۴ دقیقه
قسمت اول
۳۶ دقیقه
قسمت دوم
۵۹ دقیقه
قسمت سوم
۲۴ دقیقه
قسمت چهارم
۲۸ دقیقه
قسمت پنجم
۴۳ دقیقه
قسمت ششم
۳۶ دقیقه
قسمت هفتم
۴۶ دقیقه
قسمت هشتم
۳۱ دقیقه
قسمت نهم
۳۸ دقیقه
قسمت دهم
۲۵ دقیقه
قسمت یازدهم
۲۸ دقیقه
قسمت دوازدهم
۲۳ دقیقه
قسمت سیزدهم
۲۳ دقیقه
قسمت چهاردهم
۳۲ دقیقه
قسمت پانزدهم
۲۶ دقیقه
قسمت شانزدهم
۲۲ دقیقه
قسمت هفدهم
۳۰ دقیقه
قسمت هجدهم
۴۴ دقیقه
قسمت نوزدهم

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی کتابخانه نیمه شب
نویسنده
مترجممحمدصالح نورانی زاده
گویندهفاطمه فراهانی
ناشر صوتیانتشارات کتاب کوله پشتی
سال انتشار۱۴۰۰
فرمت کتابMP3
مدت۱۰ ساعت و ۲۸ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی داستان و رمان خارجی، کتاب‌های داستان و رمان خارجی
قیمت نسخه صوتی
۲۸۰۰۰ ت - 5.99 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی کتابخانه نیمه شب

سروش میرزائیان خمسه
۱۴۰۱/۱/۳۰
سلام و احترام؛ محتوای رُمان، عالی بود. صدا گذاری حرفه‌ای بود و برخلاف برخی کامنت‌ها نقص چندانی بهش وارد نیست. مجموعا این کتاب صوتی از نظر من، نمره کامل میگیره‌؛ کتابی درباره امید برای افراد ناامید، رمانی خواندنی و شنیدنی برای انسان‌های عصر حاضر؛ اما درباره‌ی محتوا: سیر و سفری برای مخاطب هست در جوار خانم نورا، که از نگاه ایشون، در ابتدا تاریکیِ نبود امید، سردی زندگی بی معنا و خاکستری‌ترین لحظات تنهایی و بدبیاری رو تجربه میکنیم. درست در لحظه‌ای که خانم نورا از زندگی قطع امید میکنه، آگاهی ایشون، تجربه‌ی خارج از کالبد رو شروع میکنه و به احتمالات (Possibilities) سفر میکنه: احتمالات کوانتومیِ جهان‌های موازی خودش. سفری از ناامیدی و نخواستن زندگی به سمت تغییرات بنیادین و چه بسا قدرت‌های معنوی؟ قدرت پیش بینی آینده یا به گفته نورا: " فقط یک حس خواهرانه؟ " 😉؛ این کتاب ارزش وقت شما را دارد. با‌ احترام؛ از کتابراه عزیز، نویسنده، مترجم و گوینده محترم سپاسگزارم.
محمود اژدری
۱۴۰۱/۲/۵
با سلام و احترام
در دورانی که با توجه به مشغله‌های کاری متاسفانه خواندن و مطالعه کتاب خیلی خیلی کم شده است یکی از راه‌هایی که می‌توان این نقیصه را کمی بهبود بخشید استفاده از کتاب‌های گویاست که کتابراه در این زمینه به نشر من خیلی خوش درخشیده است حالا بریم برای صحیت در مورد کتاب "کتابخانه نیمه شب"
که من هم نسخه چاپی کتاب را مطالعه کردم و هم نسخه گویای آن را به همت کتابراه شنیدم به نظر من کتاب خوبی است که ته مایه‌های فلسفه و مسائل زندگی ماشینی را به خوبی مورد بحث قرار داده است و قالب یک داستان برای ما بیان کرده کتاب از ترجمه نسبتاً خوبی برخوردار است. کتاب در مورد خانم جوانی است که مسائلی مانند زندگی ماشینی، و حسرت‌های او باعث می‌شود که از پوچی و احساس افسردگی رنج ببرد و حتی باعث شود که خودکشی کند ولی با رجوع به این کتابخانه می‌فهمد و درک می‌کند که خیلی از این حسرت‌ها بیهوده بوده و حتی آنقدر کم اهمیت است که زندگی او را به صورت کاملاً بیهوده نابود کرده است. ولی نقدی که از این کتاب می‌توان کرد این است در خیلی از قسمت متاسفانه ترجمه کمی لنگ میزند و حتی به درجایی بیجینگ را که خیلی راحت به پکن می‌توانسته ترجمه کند با همان واژه بیجینگ آوره شده و نقدی دیگر اینکه خیلی راحت به شنوده القا می‌کند که روابط زناشویی خیلی راحت می‌تواند گسسته شود و بیهوده است که این امر در جامعه خود باعث افسردگی می‌گردد و شاید همه آن بیشتر به ترجمه بازگردد. امید از مطالعه آن لذت ببرید. با آرزوی موفقیت برای همه.
کاربر کتابراه
۱۴۰۱/۴/۵
خود کتاب رمانی بسیار عالی است، اما متاسفانه این ترجمه و این نسخه‌ی صوتی از این کتاب که انتشارات کوله‌پشتی منتشر کرده است، چندان خوب نیست و دلیل کم بودن ستاره‌هایی که ثبت کردم نیز همین است.
نسخه‌ی صوتی دیگری از این کتاب که ناشر خوب صوتی ماه‌آوا منتشر کرده است، هم از نظر ترجمه هم از نظر گوینده، این
بسیاربهتراز کتاب انتشارات کوله‌پشتی است. پیشنهاد می‌کنم آن نسخه‌ی صوتی این کتاب که انتشارات ماه‌آوا منتشر کرده است از کتابراه تهیه بفرمایید.
متوجه نمی‌شوم چرا برخی از مترجمان محترم اصرار دارند که کار گویندگی کتاب صوتی را نیز انجام دهند. گویندگی کتاب صوتی هنر و مهارتی است که لازم نیست همگان توانایی انجام دادن آن را داشته باشند. بهتر است ناشران صوتی کسانی را برای خوانش کتاب صوتی انتخاب کنند که در این کار مهارت و تخصص دارند. تنها بدون تپق خواندن کتاب ملاک خوب بودن گوینده نیست. هنگام انتخاب گوینده‌ی کتاب صوتی، لحن و شیوه‌ی خوانش متناسب با متن کتاب صوتی باید مدنظر قرار گیرد.
با سپاس از کتابراه
Ghazale Ghasemi
۱۴۰۱/۳/۲۶
شگفت زده شدم!
احساس فوق العاده‌ای دارم!
در حال حاضر دارم بداهه مینویسم و نمیدونم قراره چه نظری در مورد کتاب بدم... من تو زندگی حسرت‌های زیادی داشتم واسه کارایی که کردم و واسه کارایی که نکردم، همیشه احساس میکردم عقبم همیشه فکر میکردم کمم اما “کتابخانه نیمه شب” نظرم رو عوض کرد. احساس کردم جای اره
درستی وایسادم، اینجا همونجایی هست که من باید باشم. احساس سبکی میکنم، این بهترین زندگی کردنی هست که من میتونستم بسازمش، نه فقط برای خودم بلکه برای خیلی از افرادی که باهاشون زندگی کردم. جمله‌ای توی کتاب هست که میگه کوچکترین تصمیمات ما میتونن بزرگترین رخداد هارو رقم بزنن.
قبل از خوندن کتاب انگار خودم رو مرکز دنیا می‌دیدم اما الان احساس و تفکر متفاوتی دارم. شاید در گذشته هم داشتم نمیدونم اما الان قوت گرفته. این کتاب مثل کتاب “کمانگیر” به قلم کوئیلو (کتاب قبلی که خوندم) نبود و جمله مستقیم و نصیحت گونه‌ای نداشت که بشه زیرش خط کشید شاید در حد ده تا خط شایدم کمتر اما با نقل قول کردن زندگی‌های مختلف شخصیت اصلی داستان درسهایی رو به من داد که انگار خودم تجربه شون کردم، عمیقا احساس میکنم دیگه میتونم خیلی کمتر از قبل خودمو در جایگاه مقایسه با دیگران قرار بدم، احساس میکنم میتونم کمتر از قبل حسرت کارهای کرده و نکرده م رو بخورم، میتونم بیشتر از قبل شکرگزار باشم میتونم بیشتر از قبل حال عزیزانم رو بپرسم میتونم صبور تر باشم.
اینها آموزه‌های این رمان شگفت انگیز بود بدون جمله‌های آموزنده.
فاطمه خجسته
۱۴۰۱/۳/۱۵
کتاب بسیار زیبا و آموزنده‌ای هست و به نظرم برای کسانی که بالاتر از سی سال سن دارند و به هر دلیلی، افسوس گذشته، باعث عدم آرامش خاطر و دلسردیشون نسبت به آینده شده، مناسب‌تر هست.
داستان در مورد زنی به نام نورا هست که ادامه‌ی زندگی رو بخاطر حسرت‌های درمان نشده‌ی گذشته، بی‌فایده می‌دونه و افسوس‌ها رو
باعث میشه وجود خودش در زندگی، بیهوده و حتی مزاحم قلمداد کنه.
در کمال ناامیدی، فرصتی پیدا می‌کنه تا در جهان‌های موازی، خودش رو در موقعیت‌های متفاوت احساس و تجربه کنه و سراغ درمان حسرت‌هاش بره و رفته رفته متوجه میشه رغبت و کشش کمی، نسبت به زندگی‌هایی داره که ذره ذره اونها رو نساخته، از لحظات زیبای اون خاطره‌ای در ذهن نداره و برای لحظه به لحظه‌ی اون زندگی تلاش نکرده و احساس تعلق خاطری نمی‌کنه.
کم کم متوجه میشه هر آنچه که همزادهای خودش در جهان‌های موازی دنبال کردند، در واقع انتخابی بوده که مسیر زندگیشون رو تحت تاثیر قرار داده و اونها رو از انتخاب‌ها و یا تجربه‌های دیگه محروم کرده‌. کم کم متوجه میشه در بهترین و ایده‌آل‌ترین ورژن‌های خودش هم، حسرت‌های درمان نشده‌ای می‌توونه که وجود داشته باشه و حتی ناامیدی به سراغش بیاد.
این کتاب در سال ۲۰۲۰ نوشته شده و نویسنده از وجود شبکه‌های مجازی مثل اینستاگرام الهام گرفته و قاب زندگی‌های گوناگون و آرزوهای دور و دراز یک شخص رو به صورت آرزوهای فردی دسته بندی کرده‌ و در قالب زندگی‌هایی که قبلا فقط اونها رو دل آرزو داشت یا از پشت صفحه‌ی گوشی می‌دید به قامت زندگی‌های متفات یک شخص در جهان‌های موازی آورده.
سعیده خرمی
۱۴۰۱/۳/۶
با سلام به همه‌ی دوستان داستان خوان
مدت‌ها بود، من کتاب داستانی نخوانده یا نشنیده بودم، اما به طور اتفاقی این کتاب خیلی خودشو به من نشون داد و منم تصمیم گرفتم بشنومش. در رابطه با صوتی بودن کتاب و گویندگی، به نظرم همه چیز خوب و عالی بود. صدا گذاری مناسب بود و سرعت خوانش هم اصلا باعث نمیشد شما حس در
کنید عجله اید یا حوصلیتان سر رفته است. در کل فقط چند جای معدود از کتاب برخی از جملات یا گاها کلمه‌ها تکرار میشد که به دلیل کم بودن این اتفاق میشه از آن چشم پوشی کرد‌.
در رابطه با خود کتاب و محتوای آن باید بگم که من واقعا با این کتاب ارتباط برقرار کردم و واقعا دوستش دارم و حتما به چند نفری که دوستشون دارم هدیه میدم.
داستان کتاب برای آدم‌هایی که احتمالا مثل من و شاید خیلی‌های دیگر که فکر میکنن این زندگی خیلی مسخره است و هیچ چیز جدید برای ارائه نداره، علیرغم همه‌ی تلاش‌ها، یا پر از سیاهی و سردرگمی است، می‌تواند واقعا جالب و لذت بخش باشد.
به نظرم، همه‌ی ما نوراسید‌هایی هستم که گاهی فکر میکنیم به بن بست رسیده ایم و تمام. این کتاب همانقدر که به من حس دوباره‌ای بخشیده، شاید به هریک از آدم‌های دیگه هم این حس رو بده اگرچه که نظریه‌های کلی همه آشنا‌اند.
به نظرم این کتاب ارزش گوش کردن و زمان گذاشتن رو حتماااا دارد‌.
محمدعلی کلوندی
۱۴۰۱/۲/۵
این مسئله که انسان بتواند نتیجه تصمیم‌هایی را که میتوانسته بگیرد اما تصمیم دیگری را گرفته آن طور که در کتاب گفته شده دیگر فایده نداردچون به کار نمی‌آید و اگر هنگام تصمیم گیری نتیجه همه تصمیم‌ها را ببینیم هم انسان اختیار و توانایی تصمیم گیری را از دست می‌دهد، نکته‌ای هم که در رابطه با متن کتاب باید بگویم این است که وقتی نورا وارد هریک از زندگی هایش می‌شود بر سر نورای که در آن زندگی بوده تا وقتی که نورای جدید هست چه می‌اید؟ همین که کتاب توضیح نمی‌دهد به نظرم کتاب مسخره می‌شود ودر آخر هم باید بگویم که قصد بی احترامی به راوی را ندارم اما بسیار افتضاح اجرا کرده چون آخر جمله‌ها میکشد ودر خیلی از موارد هم جمله‌ها رو طوری بیان می‌کند که جمله را سوالی می‌کند وهمین مسئله گوش کردن به کتاب ‌و تموم کردن آن را بسیار سخت و عذاب آور کرد
آقای شهابی
۱۴۰۰/۱۰/۴
به نظرم واقعا کتاب خوب و آموزنده‌ای بود. کتابی بود که مفاهیم و جملات روانشناسی گونه را در قالب داستان بهت میگفت. دید آدم را نسبت به زندگی و حسرت‌های گذشته و آرزوهای آینده تغییر میده. بهت نشون میده که حتی همین زندگی که شاید ازش راضی نباشی پر از اتفاقات خوب و بد و پر از امکان رشد و رسیدن هست که شاید تو متوجهشون نباشی و فقط به نقاط تاریک اون توجه کنی. بهت یاد میده که نباید خیلی افسوس گذشته را خورد. شاید اون گذشته‌ای که براش افسوس میخوری اصلا اون چیزی که تصور میکنی نباشه. گویندگی خوب و با احساس کتاب به همراه مطالب آموزنده این کتاب را به یک پیشنهاد عالی برای خواندن تبدیل میکنه
غزل عزیزی
۱۴۰۱/۲/۱۹
عالی. کتابی که شما را به این فکر می‌اندازد که اگرزندگی دیگری را تجربه میکردید چه روزگاری داشتید. رمانی انگیزشی درباره‌ی داستان زندگی دختری به نام نورا که افسرده و ناامید، قصد دارد به زندگیش پایان بدهد؛ ولی درعالم رویا وارد کتابخانه‌ی عجیبی میشود که هرکتابش قصه‌ای از زندگی اوست، زندگی‌هایی که با و و تصمیمات متفاوت میتوانست داشته باشد.این کتاب روان خوش خوان است من خوش حالم که اون رو در بیست سالگی خوندمش. چون درس مهمی داره و واقعا بهش نیاز داشتم. خواندن این کتاب رو به همه‌ی کسانی که در اولین سالهای جوانی هستند و کسانی که حسرت گذشته رو میخورند و یا از زندگیشون راضی نیستند و برای درک کردن خود واقعیتون توصیه میکنم.
ممنونم از کتابراه❤️
Maryam M
۱۴۰۰/۱۲/۱
کتاب خوبی بود، جالبه که یک کتاب بتونه رسالتش رو به درستی و به طور کامل انجام بده. رسالت این کتاب هم برگردوندن آدمهای ناامید که حس میکنن به آخر خط رسیدن به زندگیه. زندگی این نعمت بزرگ که به چشممون تکراری میاد 🙂
ولی برام عجیبه که چرا کاربران اینقدر در مورد گویندگی نظر مثبت داشتن. بسیار ضعیف، پر بی
اشتباه، دقت و کسالت بار بود. به شکل آشکاری حتی برای شنونده اینقدر ارزش قائل نشدن که اشتباهات رو اصلاح کنن. برام واقعا عجیب بود.
زهرا محمدی
۱۴۰۱/۲/۱
سلام من همین الان گوش کردن کتاب را تموم کردم. واقعا کتاب فوق العاده‌ای بود. از گوش کردنش لذت بردم. درک کردم که نکته‌ی اصلی زندگی این هست که به دیگران اهمیت بدهیم و دیگران به ما اهمیت بدهند. یک نکته‌ی ساده ولی بسیار مهم.
خیلی خوب زندگی‌های موازی را توضیح داده بود.
نکته‌ی دیگری که در کتاب بود این
نکته بود که پتانسیل درونی ما زیاد هست و ما هر کاری را که تصمیم بگیریم می‌توانیم انجام دهیم و حسرت انجام ندادن کاری را نداشته باشیم. در واقع زندگی بدون حسرت.
در مورد راوی کتاب همه چیز خوب بود جز اینکه چند بار قسمت‌هایی از متن دو بار خوانده میشد.
رویا +
۱۴۰۱/۳/۱۷
با داستان و نوع روایتش رابطه برقرار نمی‌کنم. داستانش برای من جذاب نیست البته فعلا چند فصل اول را گوش دادم و رهاش کردم. به مدل صحبت کردن راوی هم عادت ندارم، در کل روایت کردن داستان کار آسانی نیست. نمی‌توانم کار ایشان را نقد کنم چون خودم محتوای صوتی تهیه کردم و بعد که خودم گوش دادم متوجه شدم چقدر یا ممکنه صدای تنفس فرو دادن آب دهان یا گرفتگی صدا حین تدریس مجازی کیفیت کار را کاهش بدهد. تازه ما مجبور نیستیم حین درس دادن هیجانات را هم منتقل کنیم اما راوی داستان باید بتواند احساسات و هیجانات را هم منتقل کند.
مریم کفایتی
۱۴۰۱/۱/۳۰
از نظر من نمره کتاب ۵ تا ستاره است خیلی از شنیدنش لذت بردم برخلاف نظر بعضی‌ها از صدا و اجرای راوی هم لذت بردم و مضمون کتاب هم بسیار برای من آموزنده و ارزشمند بود و انگار کتاب را برای من نوشته بودند چون علاوه بر اینکه به زندگی‌های موازی فکر می‌کنم به اینکه انتخاب‌های من میتونست چه تاثیراتی بر زندگی من بگذاره هم خیلی زمانها فکر می‌کردم و این کتاب به من یاد داد روی همین زندگی خودم و احتمالاتی که میتونم در آینده داشته باشم تمرکز کنم …در هر صورت کتابیست که حتما ارزش خواندن و وقت گذاشتن دارد
شهبا شریفی
۱۴۰۰/۱۲/۱۹
کاش می‌تونستم کمی بیشتر از ستاره‌هایی‌که کتابراه در نظر گرفته امتیاز بدم!
جذاب‌ترین بخش کتاب که فکر می‌کنم قسمت سوم و درنهایت چهارم، به‌خوبی باهاش آشنا می‌شید، بخش «کتاب حسرت‌ها» هست. کاش زودتر این کتاب رو گوش کرده بودم و امیدوارم در آینده هم بهش برگردم برای یادآوری اینکه:
زندگی حال حاضر من، که
بهترین زندگی‌ای هست می‌تونستم داشته باشم! ازاین‌جا به‌بعد دست منه! ولی نه همه‌چیز! کم‌تر از خودت ایراد بگیر و امیدوارتر زندگی کن:) ☄️
مجید پاکنژاد
۱۴۰۰/۱۲/۱۰
کتابی بسیار زیبا و آموزنده در مورد جهان‌های موازی
این رمان بسیار تاثیرگذار بوده و تک تک انسانها میتوانند قهرمان این داستان باشند بطوریکه تمام حسرت‌ها و‌ای کاش‌های زندگی را بررسی کرده و ثابت میکند بهترین زندگی همان است که برایتان رقم خورده و میتوان در هر موقعیتی بهترین‌ها را برای خود ساخت
حتما و
قطعا خواندن این کتاب یا شنیدن این پادکست زیبا را برای تمام گروههای سنی خصوصا افراد بین ۳۰ تا ۶۰ سال توصیه میکنم
موفق باشید🌹🌹
مشاهده همه نظرات ۱۹۴

راهنمای مطالعه کتاب صوتی کتابخانه نیمه شب

برای دریافت کتاب صوتی کتابخانه نیمه شب و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.