معرفی و دانلود کتاب همسر عالیجناب عشق

عکس جلد کتاب همسر عالیجناب عشق
قیمت:
19000 تومان - 2.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب همسر عالیجناب عشق و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب همسر عالیجناب عشق و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب همسر عالیجناب عشق

کتاب همسر عالیجناب عشق به قلم منیره سادات امامی، داستان عاشقانه‌ی زنی را به تصویر می‌کشد که ناخواسته وارد زندگی مردی موفق و سرشناس می‌شود و بدون ازدواج رسمی با او زندگی می‌کند. داستان احساسی که همچون چیدن قطعات پازل شما را با خود همراه می‌کند تا به لذت کشف کل داستان برسید.

کتاب همسر عالیجناب عشق مناسب چه کسانی است؟

علاقه‌مندان به رمان‌های عاشقانه ایرانی را به خواندن این کتاب دعوت می‌کنیم.

در بخشی از کتاب همسر عالیجناب عشق می‌خوانیم:

گوشه‌ی اتاق نشستم و منتظر شدم حرف بزند. بعد از مدت‌ها جرئت کردم از او بپرسم. حتی با اینکه دروغگویی‌اش برایم مسلم شده بود. گفت خب! از من چه می‌خواهی؟ و خودش می‌دانست حرفم را و این را که من بعد از این چند سال زجر چه انتظاری از او دارم. انتظارم فقط و فقط این بود که مرا با خود ببرد. همه‌ی التماسم را در نگاهم ریختم تا ببیند و شاید دلش به رحم بیاید. او همه‌ی کارهایش را کرده بود و به زودی از این کشور می‌رفت در حالی که گریزش نبود از چشم‌های دختری که با دل و جان پایش ایستاده بود. می‌خواست مرا بگذارد و برود.

گفت باشد. حرفی نیست تو هم بیا برویم و من نمی‌دانستم حتی مقصد کجاست. گفتم تو در مرحله‌ی آخری و من در مرحله‌ی نخست. تو مدت‌هاست برای این سفر در تدارکی، من چگونه در این مدت کوتاه به تو برسم؟ گفت تلاشت را بکن شاید شد و می‌دانست محال است. رفتنش برایم واضح و شفاف شد. او برای همیشه قصد رفتن کرده بود بی‌آنکه بداند چقدر دوستم دارد. بی‌آنکه بداند مرزهای را هم اگر بپیماید باز از شر خواستن من خلاص نمی‌شود. اما اصل ماجرا این بود که با رفتنش، با تنها گذاشتن من، داشت قلبی را که برایش می‌تپید زنده به گور می‌کرد.

لحظات جان کندن برای سقط جنین بسیار برایم قابل تحمل‌تر از شرایطی بود که هر لحظه ندانم با من چه خواهد کرد. استرس به جانم افتاده بود و مرتب به خودم نهیب می‌زدم که استرس برای بچه سَم است. سؤال‌ها مثل موج‌های خروشانِ یک دریای طوفانی بر صخره‌های ساحل ذهنم می‌کوبید: آیا قبولش می‌کند؟ آیا خوشحال می‌شود؟ آیا با وجود بچه اسم مرا در شناسنامه‌اش وارد می‌کند؟ آیا ما با آمدن این بچه تا ابد با هم خواهیم بود؟ اگر قبول می‌کرد چقدر همه چیز عوض می‌شد.

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب همسر عالیجناب عشق
نویسنده
ناشر چاپینشر مانیان
سال انتشار۱۴۰۰
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات70
زبانفارسی
شابک978-622-7725-83-4
موضوع کتابکتاب‌های داستان و رمان ایرانی
قیمت نسخه الکترونیک
19000 ت - 2.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب همسر عالیجناب عشق

صادق ستوده نیا
۱۴۰۰/۹/۱۶
به خوبی میشه با مطالعه این کتاب، زندگی نزیسته یک خانم تنها در بین جامعه‌ای گرگ مسلک رو زندگی کرد، و با افکارش، دغدغه‌هاش و مشکلاتی که دست و پنجه نرم میکنه آشنا شد، سپاس از نویسنده این کتاب که باعث شده بیشتر توجه بشه به عضوی از جامعه که توسط خوب‌ها فراموش شده و توسط بد‌ها داره مورد آزار و اذیت و این سواستفاده قرار میگیره. پیشنهاد میکنم کتاب رو به کسایی که رمان‌های عاشقانه دوست دارن و کسایی که میخوان خانم‌ها رو بیشتر درک کنند و بشناسن، مخصوصا به کسانی که خودشون توی رابطه عاشقی هستن توصیه میکنم بخونن این داستان رو و به درک بهتری برسن. موفق باشید🍀🙏🏼
Ziba Abu
۱۴۰۱/۳/۱۰
به نظر من به کسانی که تو زندگی وابستگی بیش از حد دارن پیشنهاد میشه که این کتابو بخونن
Dina
۱۴۰۲/۱/۱۰
هیچی ازش نفهمیدم اتفاقات قاتی بود و درهم وبرهم
سمیه محبی
۱۴۰۰/۸/۱۱
خیلی کوتاه بود داستانی نداشت قیمتش هم اصلا نمی‌ارزید
گل بانو پورعباس
۱۴۰۱/۱۰/۱۶
زیبا بود ولی آبکی تموم شد
زهرا خسروی
۱۴۰۱/۷/۲
اصلا ارزش خوندن نداشت. افتضاح بود
خسرو خلج هدایتی
۱۴۰۰/۸/۱۳
حیف وقث برای خواندن این کتاب
مشاهده همه نظرات 7

راهنمای مطالعه کتاب همسر عالیجناب عشق

برای دریافت کتاب همسر عالیجناب عشق و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.