معرفی و دانلود کتاب صوتی اشتباهات یک زن

عکس جلد کتاب صوتی اشتباهات یک زن
قیمت:
۲۷۰۰۰ تومان - 5.49€
خرید کتاب صوتی
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب صوتی اشتباهات یک زن و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی اشتباهات یک زن و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی اشتباهات یک زن

کتاب صوتی اشتباهات یک زن اثری شنیدنی و آموزنده از ام. سوسا است که در آن، از باورها و رفتارهای نادرستی سخن گفته شده که هر زنی باید در رابطه‌ی احساسی یا زناشویی خود، از آن‌ها اجتناب کند. لازم به ذکر است که کتاب حاضر که ‌اینک در یک نسخه‌ی صوتی واحد خدمتتان عرضه می‌شود، پیش از این در دو مجلد با عناوینِ فرعی «تجربه‌هایی ارزشمند» و «شروعی تازه» به انتشار رسیده بوده است.

درباره کتاب صوتی اشتباهات یک زن:

بی‌تردید هر انسانی در روابط عاطفی و احساسی خود مرتکب اشتباهاتی کوچک و بزرگ شده است. این گونه اشتباهات بعضی اوقات به خود آن فرد و گاهی نیز به طرف دیگر رابطه آسیب می‌زنند. با این حال، به نظر می‌رسد که بسیاری از این اشتباهات، به سادگی قابل پیشگیری‌اند؛ به شرط آنکه فرد به راستی عزم اصلاح خود و نجات رابطه‌ای را که در آن است داشته باشد. آنچه در کتاب صوتی اشتباهات یک زن (The Mistakes Of A Woman) آمده، توصیه‌هایی کاربردی در همین راستاست.

ام. سوسا (M. Sosa) در این اثر، تجربه‌ی خود را از زندگی به عنوان یک زن، با آموخته‌های نظری‌اش در حیطه‌ی روانشناسی پیوند زده و از این طریق اثری جذاب و ارزشمند را به رشته‌ی تحریر درآورده است. او در کتاب اشتباهات یک زن شما را با ذهنیتی یکسره متفاوت نسبت به ماهیت رابطه آشنا می‌سازد و با برشمردن دسته‌ای از اصول کلی، برایتان نقشه‌ی راهی ترسیم می‌کند که با پیروی از آن، می‌توانید کیفیت رابطه‌ی عاطفی - زناشویی خود را تا حد زیادی بهبود ببخشید.

همانطور که پیش از این ذکر شد، کتاب اشتباهات یک زن در اصل از دو جلد تشکیل شده (که هر دو در اثر حاضر موجودند). تکیه‌ی ام. سوسا در جلد نخست بیشتر بر تعریف یک رابطه‌ی سازنده بوده است. حال آنکه در جلد دوم، بیشتر کوشیده تا چگونگی بازسازی یک رابطه‌ی به بن‌بست‌رسیده یا نحوه‌ی عبور از روابط اصلاح‌ناپذیر را آموزش دهد.

خلاصه‌ی کلام: کتاب صوتی اشتباهات یک زن به ریشه‌یابی معضلات عاطفی‌ای می‌پردازد که عدم توجه به آن‌ها می‌تواند صدماتی جبران‌ناپذیر به طرفین یک رابطه وارد کند. به این امید که شما نیز با فراگیری مطالب این کتاب، بتوانید از شر تمام مسائلی که رابطه‌تان را با مشکل مواجه می‌سازند، رها شوید.

در نکوداشت کتاب صوتی اشتباهات یک زن:

- اثری که همزمان شما را به گریه می‌اندازد، خاطرات تلخ گذشته را از ذهنتان می‌زداید و در نهایت، باعث رشد و پیشرفتتان می‌شود... (آمازون)

کتاب صوتی اشتباهات یک زن مناسب چه کسانی است؟

این اثر را بیش از همه به آن دسته از زنانی توصیه می‌کنیم که خواهان ترمیم رابطه‌ی خود با شریک زندگی‌شان هستند. همچنین، علاقه‌مندان به کتاب‌هایی با موضوع روابط زناشویی و روانشناسی جنسی، از مخاطبین عام کتاب اشتباهات یک زن محسوب می‌شوند.

با ام. سوسا بیشتر آشنا شویم:

او نویسنده‌ی سه کتاب با عناوین «اشتباهات یک زن»، «دوراهی‌»، «چیزهایی که می‌توانستم به او بگویم» است. ام. سوسا چندین سالی‌ست که افکار و تجریبات ارزشمند خود را علاوه بر نوشته‌های مکتوبش، در شبکه‌های اجتماعی نیز به اشتراک می‌گذارد. او از این طریق، به شهرت نسبتاً زیادی رسیده است. موضوعاتی که ام. سوسا به آن‌ها می‌پردازد، اغلب درباره زنان و مشکلات‌ گوناگونشان در روابط عاطفی است. او همواره از مخاطبینش می‌خواهد که به خود و دیگری احترام گذاشته و روابطشان را بر پایه‌ی عشقی بی‌شائبه بنا کنند.

جملات برگزیده کتاب صوتی اشتباهات یک زن:

- برای شناخت صحیح یک مرد، باید به حرف‌های او گوش دهید و وقت بگذارید، چرا که این‌گونه قلب او را به تسخیر خود در خواهید آورد.
- اگر مردتان مطابق میل شما نیست، چرا اصرار دارید تغییرش دهید؟ یا همان‌گونه که هست بپذیریدش، یا بگذارید بروید.
- رها کردن سخت است ولی ماندن کنار فرد اشتباه حتی از آن هم سخت‌تر است.
- دست بکشید از خیالبافی درباره اینکه شرایط چگونه باید باشد؛ آن را همان‌گونه که اکنون هست بپذیرید.
- من مخالف ایده‌ی مصالحه و آشتی نیستم، ولی کاملاً مخالف این هستم که از خوشحالی خودتان به خاطر فردی که سابقاً در زندگیتان بوده بگذرید.

در بخشی از کتاب صوتی اشتباهات یک زن می‌شنویم:

هر وقت به زندگی‌ام برمی‌گشت، همه چیز را واضح بیان می‌کرد: مثلاً می‌گفت هیچ هدف خاصی از این رابطه ندارد، اما باز هم می‌پذیرفتم که برگردد. چون فکر می‌کردم می‌توانم نظرش را در مورد خودم عوض کنم. فکر می‌کردم هر چه بیشتر بتوانم با او ارتباط داشته باشم یا عادت‌های اشتباهم را تغییر دهم، او بالاخره روزی قدرم را خواهد دانست. یک اشتباه دیگر!

او هیچ‌وقت مرا آنگونه که بودم نخواسته بود. تنها چیزی که باعث شده بود به من علاقه‌مند شود، وجود ارتباطی گذرا بود و تنها همین را می‌خواست: نه کمتر، نه بیشتر. بخشی از وجودم هنوز متوجه نبود که چرا از بازگشت به سوی نامزدم دست کشیده‌ام. تا اینکه روزی از خودم پرسیدم چرا باید به او زنگ بزنم یا پیام بدهم؟ و این افکار آشفته‌ام کردند. او مدام مرا با نامزد سابقش مقایسه می‌کرد و طوری رفتار می‌کرد که گویی او فرشته است و من شیطانم...

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
۱ دقیقه
معرفی عوامل تهیه‌ی کتاب
۲ دقیقه
آغاز جلد یک
۲ دقیقه
مقدمه جلد اول
۱۳ دقیقه
ارزش‌های فردیِ شما
۶ دقیقه
درک ‌کردن مردها
۹ دقیقه
تغییر دادن مردها
۵ دقیقه
احترام به حریم خصوصی فرد مقابل
۴ دقیقه
قدردان کارهایی که انجام می‌دهد باشید
۴ دقیقه
غر زدن شرایط را بهتر نمی‌کند
۵ دقیقه
خیلی سریع پیش‌ رفتن (در ایجاد ارتباط)
۱۴ دقیقه
این فقط یک ارتباط نیست
۵ دقیقه
شما کامل‌کننده‌ی خودتان هستید
۱۱ دقیقه
بازگشت به رابطه‌ای که به شما آسیب زده است
۱۱ دقیقه
تخریب (شروعی تازه)
۱۴ دقیقه
رها کنید تا بتوانید نفسی بکشید
۵ دقیقه
اشتباهاتم برایم به درس عبرت تبدیل شدند
۲ دقیقه
آغاز جلد دو
۵ دقیقه
مقدمه جلد دوم
۲۲ دقیقه
خداحافظی با روابط گذشته‌ام
۱۰ دقیقه
عصبانیت ممنوع!
۸ دقیقه
بیش‌ ازحد فکر کردن، بیش‌ از حد آنالیز کردن
۱۱ دقیقه
ترک احساس پشیمانی
۸ دقیقه
به خودتان بی‌توجه نباشید
۱۲ دقیقه
تعقیب
۱۳ دقیقه
او با یک دختر جدید آشنا شده
۲۴ دقیقه
فرایند التیام‌ یافتن
۸ دقیقه
استرس ممنوع! دوباره زندگی کن!
۸ دقیقه
هیچ‌وقت از مرد خوب ناامید نشو!
۱۴ دقیقه
شروعی تازه

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی اشتباهات یک زن
نویسنده
مترجمنجمه سالاری، سونیا سینگ
گویندهبهجت توجه
ناشر صوتیانتشارات مجید
سال انتشار۱۴۰۰
فرمت کتابMP3
مدت۴ ساعت و ۱۳ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی روانشناسی و موفقیت، کتاب‌های خانواده و روابط
قیمت نسخه صوتی
۲۷۰۰۰ ت - 5.49 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی اشتباهات یک زن

م مسعودی
۱۴۰۰/۱۲/۱۲
مطالعه کتاب را به همه خصوصا جوان‌ترها توصیه می‌کنم. فرقی نمی‌کند مرد یا زن.
شاید در نگاه اول به نظر بیاید اشتباهات یک زن، برای خانم‌ها نگاشته شده ولی در ادامه متوجه می‌شویم که با بیوگرافی دقیقی که از دو دیدگاه مردانه و زنانه نسبت به مسائل مختلف در زندگی بیان شده به کار هر دو طرف می‌آید تا با با و
آشنایی خصوصیات رفتاری تفکر طرف مقابل بتوانند از سوء برداشت و سوء تفاهم‌های احتمالی پیشگیری کنند.
مهم‌تر این‌که نویسنده تمام این مدت از تجربیات ملموس و زندگی شده خودش می‌نویسد و صرفا یک تحقیق آکادمی و از پشت میز‌تحریر نیست.
حتی از بازخوردی که در اثر کمبودها و کاستی‌های دوران کودکیش با مسائلش در جوانی و ادامه زندگی دارد می‌توان یاری گرفت برای توجه به نکات کلیدی تربیت کودک و نیز برای خودشناسی بهتر و تحلیل رفتار خودمان در اکنون و بزرگسالی.
حیف است که‌ زندگی ما با دسترسی به این‌همه اطلاعات وتجربیات افراد آگاه؛ با آزمایش و خطای فردی ادامه پیدا کند و روزهای قشنگ و خاطره‌ساز امروز به روزهای پر حسرت و ای‌کاش‌های فردا تبدیل بشود
از هر فرصتی برای افزایش آگاهی کمک بگیریم و حتی اگر نیک بنگریم برآیند هزینه کردن مبالغی در امروز برای افزایش آگاهی؛ موجب کسب آرامش روانی وطبعاً جسمی در آینده و احساس رضایت از زندگی می‌شود و صد البته که وجود کتابهای صوتی با اجراهای خوب جای هیچ بهانه‌ای برای کمبود وقت باقی نمی‌گذارد و می‌توان مانند یک گنجینه گرانبها در اوقاتی که در مسیر هستیم یا مشغول به انجام کارهای عملی روزمره و نیاز به تمرکز نداریم از آن استفاده کنیم
ممنون از کتابراه برای انتخاب‌های دقیق و مفید برای ارائه🙏🙏🙏🙏🙏⚘⚘⚘
r. Karimiyan
۱۴۰۰/۸/۲۲
کتاب خوبیه مطالبی که عنوان میشه شاید برای بعضیا پیش پا افتاده و ساده بنظر بیاد ولی هیچ انسانی خالی از اشتباه نیست و در هر سنی و هر شرایطی ممکن است رفتاری انجام دهیم که بعدا اون کار بنظرمون اشتباه بیاد در اصل مفهوم تکامل هم همین است هیچ کس در لحظه تولد کامل و بی عیب و نقص نیست و این روند تکامل به در صورت مستمر تمام طول عمر انسان شکل میگیرد، بنظر من پذیرش اشتباهات یک گام مهم در بهبود وضع روحی و جسمی و زندگی هر فردی است چرا که هر کسی به عنوان یک انسان ممکن است بارها و بارها مرتکب اشتباه شود.
Zynb Krmi
۱۴۰۰/۱۱/۱۹
این کتاب بسیار فوق العادس و مارو با باورهای غلطی که داریم بعد از شکست و پایان روابط اشنا میکنه.
این کتاب اموزش میده که اگر در روابط شکست خوردید و رابطتون پایان پیدا کرده بجای طرز فکرای غلط از این اتفاقات درس بگیریم و پافشاری و التماس نکنیم برای برگشتن به روابط.
در این کتاب کاملا خطاهای شفاف اگه
شناختیمون سازی میشه.
بنظرم در رابطه هاتون شکست داشتید و هر لحظه فکر میکنید به روابط حتما این کتاب رو مطالعه کنید. 🌱🌱🌱
ممنون از کتابره❤️❤️❤️
نسترن نادری راد
۱۴۰۰/۹/۴
کتاب رو میشه از دو دیدگاه بررسی کرد: اول اینکه خواندن این کتاب برای روابط مذکر و مونث نکات کاربردی دارد. به خصوص برای دخترانی که تازه به سن بلوغ رسیدند و نیاز به افزایش آگاهی دارند. دوم خواندن این کتاب و نکاتش میتونه به روابط مختلف از جمله روابط با دوستان و اقوام کمک کنه و از همه مهمتر به رابطه با خودتون خودتون کمک میکنه. اگر با دید باز به مطالب کتاب توجه بشه متوجه میشیم که نکاتش به درد ابعاد مختلف زندگی میخوره نه فقط رابطه مذکر و مونث.
Mohammad M
۱۴۰۰/۱۰/۹
اگه از همون اول اول اول قبل هررر چی روشن کنیم برای هم که هدفمون چیه برای این رابطه، دوستی یا ازدواج؟ اینکه حواسمون باشه به زور نخوایم باهامون ازدواج کنه وقتی شرایطشو نداره، این باعث میشه که بعد سالها رابطه‌ی جدی با جمله‌ی درداور " من فقط میخوام دوست باشیم" خورد بشید، اینکه این اشتباهو نکنیم و بگیم " فکر کردم میخواد باهام ازدواج کنه" و وسط رابطتون بفهمید اینطور نبوده… اینها خیلی مهمن👏🏻
آنیتا ارزانی
۱۴۰۰/۱۰/۶
سلام کتابراه عزیز. همیشه بموقع بداد دو دلیهای من میرسی. این بار هم بکمک کتاب فوق العاده‌ای ک بمن هدیه دادی بسیاری از تردیدهای سر راهم را برداشتم و مصمم ب نتیجه دلخواهم عمل کردم. هر روز ک میگذرد خوانندگان متون بهتر از پیش میشوند و با موسیقی هماهنگ با کتاب، ماندگاری آن را در ذهن دو چندان میکنند.
شاید بخش اعظمی از این کتاب برای آقایان بیهوده باشد، لذا امیدوارم وقت شریف را جای دیگری خرج کنند. 😎
ستایش پارسا
۱۴۰۰/۸/۲۳
کتاب خوبیه پیشنهاد میکنم خانم‌ها بخونن با زبانی ساده به بیان نکات ریزی اشاره میکنه که شاید خیلی بهشون اهمیت ندیم یا حق به جانب بودنمون در این موارد بهمون لطمه بزنه و بیشتر به کسانی که طلاق گرفتن پیشنهاد میکنم که حتما بخونن چون متوجه میشن افکار تو ذهنشون فقط برای اونا نیست و افراد زیادی هستن که هم درد هستن
سارا سالاری
۱۴۰۱/۱/۷
این کتاب فوق العاده مفید بود، پیشنهاد میکنم به اشخاصی که در یک رابطه هستند و یا در حال اتمام یک رابطن و یا یک رابطه‌ای رو‌تمام کردن، چرا که این کتاب یک آرامشی رو بهشون میده و یک مرحمی بر زخمشون خواهد بود … هیچ زمان پشیمون نیستم از گوش دادن به این کتاب ♥️
بشدت قدرت و اعتمادبنفس میده به خانما … و بهشون یادآوری میکنه که لایق بهترینان
sadaf khd
۱۴۰۰/۱۰/۴
کتاب خوبی بود به موضوعات خیلی خوبی اشاره کرده بود البته حرفای تکراری زیاد زده شد داخل کتاب ولی درکل خوب بود البته کتاب رو بهتره کسانی بخونن که هیچ تجربه‌ای تو روابط عاشقانه نداشتن تا خیلی چیزارو بدونن منکه خودم به همه حرفای کتاب خودم رسیدم اگر زودتر میخوندمش کمک بزرگی میشد درکل کتاب خوبیه گوش بدید حتما ترجمه و گویندگی هم عالی بود
عسل مهاجران
۱۴۰۱/۲/۹
این کتاب بسیار راهنمای خوبی برای زنان و دخترانی میباشد که در زندگی تصمیماتی اشتباه گرفته‌اند و دچار مشکل و ناراحتی شده‌اند. و همین طور برای کسانی که میخواهند از اشتباه پیشگیری کنند عالی میباشد. در این کتاب دختران و خانم‌ها یاد میگیرند که وجود بسیار ارزشمندی دارند و نباید خود را دست کم بگیرند و محتاج هرکسی بدانند.
A S
۱۴۰۰/۸/۲۶
بسیار عالی. ‌ای کاش این کتاب رو بیست سالگیم میخوندم. این کتاب رو به همه دختران سرزمینم توصیه میکنم هر هشت ساعت مثل قرص استفاده کنن توی زندگی و روابطشون تا از آدمهای بی ارزش عشق اشتباه درست نکنن و عشق رو با سوتفاهم اشتباه نگیرن. ممنون از کتابراه و نویسندش. صدای گوینده هم بسیار دلنشین بود.
Fereshteh k
۱۴۰۰/۹/۱
بسیار عالی بود
قسمت اول برای یادگیری اشتباهاتی که توی رابطه داشتیم و قسمت دوم برای التیام بعد رابطه و جلو گیری از اشتباهاتی که از سر دلتنگی ممکنه انجام بدیم بعد از تمام شدن رابطه.
مطالب بسیار ساده و کاربردی و گاهی نیاز داریم اینارو بشنویم حتی اگر ساده و ابتدایی باشند.
Sara MTR
۱۴۰۱/۴/۹
مطالب کتاب هر چند تکراری ولی خوب و آموزنده است برای همه خصوصا دختران کم سن و سال و خانمهایی که در روابط خود به دلیل عدم داشتن عزت نفس دچار وابستگی هستند مفید و‌مؤثر می‌باشد. اگر به موارد گفته شده به دقت عمل شود اجساس ارزشمندی فردی و‌ شایستگی را در روابط بالا می‌برد..
نسرین میرزایی
۱۴۰۱/۱/۱۹
عالیییییییی... هر چقدر از زیبایی و واقعیت کلام نویسنده بگم کم گفتم... این کتاب خیلی کمک میکنه به کسانی که زندگی زناشوییشون بهم ریخته و آشفته هستش و یامناسب کسانی هستش از هم جدا شدن.. تا بتونن دوباره رو پای خود وایسن... در کل عالی بود... و صدای گوینده بینهایت زیبا بود
شکوه سیدی
۱۴۰۰/۸/۲۲
این کتاب عالی بود.. برا هر خانمی نیاز بود.. اصولا خانمها تو هر سنی چ ۱۴ چ ۵۰ ب بالا وقتی وارد رابطه میشوند خیلی زود وابسته میشوند و تمام این اشتباهات میکنند.. من خیلی لذت بردم از کتاب از نویسنده و همینطور از گوینده
ممنون کتابراه
مشاهده همه نظرات ۱۷۳

راهنمای مطالعه کتاب صوتی اشتباهات یک زن

برای دریافت کتاب صوتی اشتباهات یک زن و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.