معرفی و دانلود کتاب صوتی مهربانی مهربانی می‌آورد!

عکس جلد کتاب صوتی مهربانی مهربانی می‌آورد!
قیمت:
10000 تومان - 1.49€
خرید کتاب صوتی
۳۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب صوتی مهربانی مهربانی می‌آورد! و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی مهربانی مهربانی می‌آورد! و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی مهربانی مهربانی می‌آورد!

کتاب صوتی مهربانی مهربانی می‌آورد! نوشته‌ی نازنین اسماعیل پور، داستانی دل‌نشین و جذاب درباره‌ی پسری به نام شهاب است که به دیگران کمک زیادی می‌کند و از این موضوع بسیار خوشحال می‌شود.

موضوع کتاب صوتی مهربانی مهربانی می‌آورد! چیست؟

این داستان درباره‌ی پسر کوچولویی به نام شهاب است که بسیار مهربانی بود. او همیشه می‌کوشید در کارهای خانه به مادر و پدر خود کمک کند و از اینکه مادرش از او راضی باشد، بسیار خوشحال می‌شد. به عنوان مثال گاهی برای خرید نان به نانوایی می‌رفت و بعضی اوقات که مادرش اجازه می‌داد در پهن کردن لباس‌ها به او کمک می‌کرد. بعضی مواقع هم با پدرش به خرید می‌رفت تا در آوردن کیسه‌های خرید به خانه به او کمک کند. در این مواقع پدر همیشه به او می‌گفت: من به داشتن پسری مهربان همانند تو افتخار می‌کنم و مادر هم همیشه به او می‌گفت: آفرین پسر خوبم! این را بدان که مهربانی همیشه مهربانی می‌آورد!

کتاب صوتی مهربانی مهربانی می‌آورد! مناسب چه کسانی است؟

این کتاب برای کودکان 9 تا 12 سال علاقه‌مند به داستان‌‌های زیبا و هیجان‌انگیز مناسب است.

در قسمتی از کتاب صوتی مهربانی مهربانی می‌آورد! می‌شنویم:

شهاب معنی حرف مادرش را نمی‌فهمید و مادر برایش توضیح می‌داد و می‌گفت: یعنی اگر تو با بقیه مهربان باشی بقیه هم با تو مهربان خواهند بود پسرم. آن روز مادر سبد کوچکی را به شهاب داد و با مهربانی گفت: شهاب‌جان از بقالی حسن ‌آقا چهار تا سوسیس بگیر و یک پفک هم برای خودت بخر. شهاب گفت: می‌تونم یک شکلات هم برای خودم بخرم؟ مادر پول خرید را توی سبد گذاشت و گفت: اگر پول اضافه آمد، می‌توانی برای خودت هم یک شکلات بخری.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
9 دقیقه
مهربانی مهربانی می‌آورد

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی مهربانی مهربانی می‌آورد!
نویسنده
ناشر صوتی شیما
سال انتشار۱۳۹۹
فرمت کتابMP3
مدت۹ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی کودک، کتاب داستان کودک
قیمت نسخه صوتی
10000 ت - 1.49 یورو
خرید کتاب صوتی

راهنمای مطالعه کتاب صوتی مهربانی مهربانی می‌آورد!

برای دریافت کتاب صوتی مهربانی مهربانی می‌آورد! و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.