معرفی و دانلود کتاب صوتی برادران سیسترز

عکس جلد کتاب صوتی برادران سیسترز
قیمت:
102000 تومان - 10.99€
خرید کتاب صوتی
۳۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب صوتی برادران سیسترز و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی برادران سیسترز و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی برادران سیسترز

کتاب صوتی برادران سیسترز روایت ماجراهای دو مزدور آدمکش است که با طنازی و جذابیت غیرمنتظره‌ی خود شما را غافلگیر می‌کنند. این اثر لیست بلندبالایی از جوایز و افتخاراتی مانند پرفروش نیویورک‌تایمز، کتاب سال واشنگتن‌پست و نامزدی اندرو کارنگی را دارد. همچنین در سال 2018 مورد اقتباس قرار گرفت و به لطف مهارت ستودنی پاتریک دوویت در داستان‌پردازی شهرتی جهانی یافت.

درباره‌ی کتاب صوتی برادران سیسترز

«هرمن کرمیت وارم قرار است بمیرد». این شروعی طوفانی برای یک کتاب است و در ابتدای امر به شما می‌گوید با چه چیزی طرفید. اگر به دنبال رمانی درباره‌ی مهربانی، فداکاری، ‌عشق و دوستی هستید پیشنهاد می‌کنیم اثر دیگری را انتخاب کنید. اما اگر به دنبال داستانی هیجان‌انگیز، ‌طعنه‌آمیز، کمی بی‌رحم و خشن هستید که شخصیت‌های آن به جای ابراز محبت‌های کلامی برای دفاع از همدیگر اسلحه می‌کشند، پس جای درستی آمده‌اید. پاتریک دوویت کتاب صوتی برادران سیسترز (The Sisters Brothers) را با چنان مهارت و ظرافتی نوشته که گویی مشغول صحبت با دوستی قدیمی هستید و خب، شاید هر از گاهی چند تیر هم شلیک کنید!

ایلای و چارلی دو برادر هستند که در آمریکای سال 1851 زندگی می‌کنند. آن‌ها که زندگی‌شان را از راه مزدوری می‌گذرانند ابایی از آلوده شدن دستانشان ندارند، اما محبت برادرانه‌ای که بینشان جریان دارد زهر ماجرا را می‌گیرد. همه چیز از روزی معمولی شروع می‌شود که پس از تمام یک ماموریت، در یک مهمانخانه مشغول استراحت هستند. چارلی از طرف رئیس‌شان - مردی که ناخدا نام دارد- نشانی مردی به اسم هرمن کرمیت وارم را دریافت کرده که قربانی بعدی آن‌هاست. هرمن متهم به دزدی از ناخداست، اما ایلای این اتهام را باور نمی‌کند و البته خوب می‌داند که حق انتخابی هم ندارد. به این ترتیب مزدوران کتاب صوتی برادران سیسترز به استقبال ماموریت خونین‌شان می‌روند و شکار و قتل را آغاز می‌کنند...

لازم به ذکر است که انتشار این رمان با استقبال بالای مخاطبان و منتقدان روبه‌رو شد. پاتریک دوویت به سرعت شهرتی جهانی پیدا کرد و استودیوهای سینمایی که شامه‌ای تیز در تشخیص ظرفیت‌های پنهان یک داستان دارند تصمیم به خرید حق اقتباس گرفتند. فهرست جوایز و افتخارات کتاب نیز هر روز طولانی‌تر می‌شد و مترجمان بسیاری آستین‌ها را برای ترجمه‌ آن بالا زدند. این اثر در ایران نیز با مهارت ستودنی پیمان خاکسار به فارسی برگردانده شد و می‌توانید نسخه‌ی گویای آن را با عنوان کتاب صوتی برادران سیسترز تهیه کنید.

جوایز و افتخارات کتاب صوتی برادران سیسترز

- بهترین کتاب سال آمازون
- بهترین کتاب سال واشنگتن‌پست
- بهترین کتاب سال پابلیشر ویکلی
- بهترین کتاب سال Hudson
- فینالیست جایزه‌ی من بوکر (2011)
- در فهرست برترین کتاب‌های «کمدی سیاه»
- برنده جایزه‌ی کتاب اورگان (2012)
- مدال یادبود استفان لیکاک (2012)
- نامزد جایزه گیلر (2011)
- برنده جایزه‌ی Governor General
- جایزه انجمن نویسندگان کانادا (2012)
- جایزه‌ی انجمن کتابفروشان کانادا
- برنده‌ی جایزه‌ی Prix des libraires du Québec (2013)
- برنده‌ی جایزه‌ی Rogers Writers' Trust
- نامزد مدال اندرو کارنگی (2011)
- نامزد جایزه والتر اسکات
- نامزد جایزه‌ی گودریدز در بخش داستان تاریخی
- برنده جایزه‌ی The Rooster

اقتباس سینمایی از کتاب صوتی برادران سیسترز

فیلمی با اقتباس از این اثر و با همین عنوان به کارگردانی ژاک اودیار ساخته شده است. این فیلم سینمایی اولین بار در سال 2018 به نمایش درآمد و واکین فینیکس، جیک جیلنهال، ریز احمد، ‌ ریچارد بریک و کرید برتن در آن به ایفای نقش پرداخته‌اند.

نکوداشت‌های کتاب صوتی برادران سیسترز

- پاتریک دوویت درست مثل تارانتینو می‌داند که چطور نوع نگاه ماجراهای خون‌بار را خنده‌دار جلوه دهد. (کلیولند پلین دیلر)
- به شکل عجیبی خنده‌دار، به شکل خیره کننده‌ای خشونت‌آمیز و غرق در اندوه. (واشنگتن پست)
- با یک راوی پیچیده و هیجان‌انگیز. (آمازون)
- یک شاهکار طنزآمیز فراموش‌نشدنی. (Barnes & Noble)
- چقدر عالی، چقدر خنده‌دار و چقدر غمگین. (آیریش‌تایمز)

کتاب صوتی برادران سیسترز مناسب چه کسانی است؟

اگر به رمان‌های تاریخی و کمدی علاقه‌مند هستید، ‌ کتاب برادران سیسترز از جمله آثاری‌ست که شما را شیفته‌ی خود می‌سازد.

با پاتریک دوویت بیشتر آشنا شویم

پاتریک دوویت (Patrick deWitt) نویسنده‌ی برجسته‌ی کانادایی‌ست. او در سال 1975 متولد شد. از میان آثار دوییت می‌توان به چندین رمان و یک فیلمنامه اشاره کرد که اغلب آن‌ها در فهرست پرفروش‌ترین‌ها قرار دارند. عنوان‌های برخی دیگر از آثار او که به فارسی برگردانده شده‌اند عبارتند از: «فرار فرانسوی» و «نایب پیشکار ماینر».

در بخشی از کتاب صوتی برادران سیسترز می‌شنویم

روزهای کوتاه آخر زمستان بود و ما در یک آبکند خشک توقف کردیم تا برای شب اتراق کنیم. شما این سناریو را در رمان‌های ماجرایی دنباله دار خواهی خواند: دو سوارکار بدهیبت جلو آتش نشسته‌اند و برای هم داستان‌های رکیک تعریف می‌کنند و ترانه‌های جگرخراش با مضمون مرگ و شلاق می‌خوانند. ولی من که بعد از یک روز سوارکاری دلم چیزی جز دراز کشیدن و خوابیدن نمی‌خواهد. آن شب هم دقیقا همین کار را کردم، حتا حوصله نداشتم درست غذا بخورم. صبح وقتی چکمه‌ام را پا کردم ناگهان انگشت دوم پای چپم به شدت تیر کشید. چکمه را درآوردم و دمر کردم و با دست به کفش کوبیدم، منتظر یک گزنه بودم که دیدم یک رطیل بزرگ پشمالو تلپی به پشت روی زمین افتد. هر هشت پایش در هوای سرد پدال می‌زدند...

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
1 دقیقه
شناسنامه
25 دقیقه
قسمت اول
27 دقیقه
قسمت دوم
31 دقیقه
قسمت سوم
30 دقیقه
قسمت چهارم
29 دقیقه
قسمت پنجم
24 دقیقه
قسمت ششم
28 دقیقه
قسمت هفتم
23 دقیقه
قسمت هشتم
28 دقیقه
قسمت نهم
24 دقیقه
قسمت دهم
22 دقیقه
قسمت یازدهم
24 دقیقه
قسمت دوازدهم
25 دقیقه
قسمت سیزدهم
27 دقیقه
قسمت چهاردهم
28 دقیقه
قسمت پانزدهم
32 دقیقه
قسمت شانزدهم
26 دقیقه
قسمت هفدهم
20 دقیقه
قسمت هجدهم
32 دقیقه
قسمت نوزدهم
30 دقیقه
قسمت بیستم
32 دقیقه
قسمت بیست‌ویکم
33 دقیقه
قسمت بیست‌ودوم

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی برادران سیسترز
نویسنده
مترجمپیمان خاکسار
گویندهاشکان عقیلی پور
ناشر چاپینشر چشمه
ناشر صوتی رادیو گوشه
سال انتشار۱۴۰۱
فرمت کتابMP3
مدت۱۰ ساعت
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی داستان و رمان خارجی، کتاب‌های داستان و رمان خارجی
قیمت نسخه صوتی
102000 ت - 10.99 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی برادران سیسترز

بهاره محمدی اسفه
۱۴۰۲/۷/۵
هیچ وقت فیلم‌ها و داستان‌های وسترن و غرب وحشی را دوست نداشتم ولی وقتی پای طنز به میان می‌آید می‌توانی چیزهایی را که دوست نداشتی دوست بداری و در واقع قصه و طنز دو راه ارتباطی با آن مقولاتی است که ارتباط با آن‌ها برایمان دشوار است.
در این کتاب طنز از عنوان داستان آغاز می‌شود. _برادران خواهر _ ولی و
بسیار زیر پوستی پیش می‌رود هرگز به لودگی نزدیک نمی‌شود. لبخند برلبتان می‌آید ولی قهقهه نمی‌زنید.
شخصیت پردازی و موقعیت پردازی بسیار بجاست. با این داستان به دل ماجراهای دو برادر آدمکش می‌رویم و آنقدر به آن‌ها نزدیک می‌شویم که می‌توانیم جنبه‌های مثبت و انسانی شان را هم ببینیم در حالی که از دور آن‌ها فقط دو مزدور قاتل هستند و این نزدیک شدن هنر نویسنده است. از آن جا که فیلمی هم از داستان این کتاب ساخته شده مایلم آن را هم ببینم.
جناب عقیلی پور بسیار بسیار عالی روایت کردند و به حق برزیبایی اثر افزودند. و حتی برای شخصیت‌های فرعی هم بسیار زحمت کشیدند.
با سپاس از کتابراه.
ازاده پورکریمی
۱۴۰۱/۶/۲۸
داستان جالبی است از دو برادر داستانی سراسر فراز و نشیب و خشونت..
داستانی تلخ که طنز زیبایی را نیز به تصویر می‌کشد که البته این هنر نویسنده است. داستانی که روح انسان را در شرایط و موقعیت‌های مختلف زندگی به چالش می‌کشد.. شاید هیچ گاه شخصیت واقعی انسان را از روی ظاهر نمی‌توان قضاوت کرد.. جنگ درونی
انسان، مبارزه با خیر و شر و انچه انسان انتخاب می‌کند در نهایت شخصیت او را می‌سازد. مجموعه‌ای از خوبیها و بدیها.. چرا که هیچ انسانی کامل نیست..
داستان زندگی دو ادم کش حرفه‌ای و دو برادر را که در جستجوی طلا و ثروت باد اورده هستند به تصویر می‌کشد. ادم کش‌های حرفه‌ای و خطرناکی که شهرت آن‌ها لرزه به تن همه می‌اندازد و برای کشتن کسی اجیر شده‌اند که گمان می‌رود ثروت زیادی دارد.
در کنار قلب سرد و بی رحم و خشن این دو برادر عواطف، احساسات و مهربانی انها نیز به زیبایی به تصویر کشیده است. انزجار از شغل فعلی، بذل و بخشش و گذشت و ابراز پشیمانی از کرده‌های پیشین بارها و بارها در داستان به چشم می‌خورد.
طنز تلخ و تضاد رفتاری عجیبی بین شخصیت و رفتارهای این دو برادر بسیار جالب است.
مانی آرش راد
۱۴۰۱/۶/۳
بهتر از این نمیشه. از دستش ندید، و با گوش دادن بهش، خودتونُ تو یه داستان ماجراجویانه ى جذاب غرق کنید. یه داستان فوق العاده ساده، جذاب و سرگرم کننده که در عین سادگى، بسیار فلسفى، عمیق و پر مغز (در باره ى زندگى) هم هست؛ که شمارُ به فکر وا میداره. نکته ى شیرین ماجرا فضاى داستانِ که در اواسط قرن نوزدهم میلادى، و در آمریکا اتفاق میفته. اندکى ته مایه ى طنز و شرایط به ظاهر احمقانه و خنده دار، همراه با روایت بسیار شیوا، هنرمندانه و دوست داشتنى گوینده، لذت شنیدن این کتابِ زیبارُ دوچندان میکنه.
انسیه عرفان
۱۴۰۲/۲/۸
این کتاب داستان جذابی داره، حتی برای من که اساساً به وسترن (مثلا سینمای وسترن) علاقه خاصی ندارم هم تا آخر کشش داشت. خالی از مفاهیم عمیق نبود و در عین حال به دام قصه‌گوییِ محض هم نیفتاده بود.
محمد فرهمند
۱۴۰۱/۱۰/۱۲
اولین بار که کتاب را مطالعه می‌کنید فقط یک اثر سرگرم کننده به نظر میاد، اما زمانی که برای بار دوم کتاب رو مطالعه می‌کنید متوجه عمق دیالوگ‌ها و اعتقاد عظیم نویسنده به فلسفه وجودی انسان می‌شوید
Nahid Ghovanloo
۱۴۰۱/۱۱/۱۷
یک داستان همه چیز تمام و جالب بود
روایت عالی و حرفه‌ای
به نظرم داستان بیشتر برای آقایان جذاب باشه
با اینکه ژانر داستان مورد علاقه‌ام نبود اما تا پایان با لذت گوش کردم
ممنون
Sanaz Nasiri
۱۴۰۱/۱۱/۱۳
مکالمه طرز تفکر این دو برادر جالب در حین نفی کردن و اذیت شدن از برخی رفتارهای همدیگر و تفاوت دیدگاهیشان باز حرمت برادر را دارند و نگران جانش میشوند جالب بود
محمد باقر عبیری
۱۴۰۱/۶/۱۴
یک سورئال عالی از سفر، ماجراجویی، عشق و تباهی در غرب وحشی. حتماً پیشنهادش میکنم. یک فصل متاسفانه جابجا شده که خیلی اذیت کننده نیست.
سیما عراقی
۱۴۰۲/۱/۱۴
ترکیبی جالب از خوی حیوانی و تعالی انسانی
ما انسانها هر دو هستیم، مهم این است که درک کنیم کدام به دردمان میخورد
Maryam Rajabi
۱۴۰۱/۶/۲۳
کتابی که تا پایان نمی‌شود رهایش کرد بسیار زیبا و پر ماجرا است. نوشتار کتاب با جزئیات مناسب و ملموس است
سید جواد دهقانی
۱۴۰۱/۱۲/۲۸
اجرای عالی آقای عقیلی پور و کتابی بسیار پر مغز که دیالوگهای زیبای به یاد ماندنی دارد
وحید سحری
۱۴۰۲/۵/۲۹
یعنی صدای گوینده عالی بود خصوصا صدای چارلی
خود کتاب هم عالی بود
بیتا بقالان
۱۴۰۱/۱۱/۱۷
عالی بود بخصوص صدای راوی خیلی مناسب شخصیتها بود
ترلان تبار
۱۴۰۱/۶/۱۱
داستان پرکشش و راوی عالی.
جای قسمت پنج و شش اشتباه شده.
Nooshin Sh
۱۴۰۲/۲/۱۵
این اثر بیشتر یک فیلمنامه است تا کتاب
مشاهده همه نظرات 15

راهنمای مطالعه کتاب صوتی برادران سیسترز

برای دریافت کتاب صوتی برادران سیسترز و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.