معرفی و دانلود کتاب کویر - بیکرانه کویر دکتر علی شریعتی

عکس جلد کتاب کویر - بیکرانه کویر دکتر علی شریعتی
قیمت:
۱۷۰۰۰ تومان - 3.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب کویر - بیکرانه کویر دکتر علی شریعتی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب کویر - بیکرانه کویر دکتر علی شریعتی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب کویر - بیکرانه کویر دکتر علی شریعتی

گفتاری پیرامون «کویر» اثر دکتر علی شریعتی: شش فصل اول کتاب کویر اثر جاودانه دکتر علی شریعتی بانضمام تحلیل آن توسط نرگس علی مردانی

در تاریخ هر کشور به مفاخر و برجستگانی برمی‌خوریم که مایه مباهات و افتخار مردم بوده و محبوبیت آنها سالها پابرجاست. این مفاخر جزئی از فرهنگ و میراث ماندگار آن کشور محسوب می‌شوند و دولت‌ها و مردم می‌کوشند به انحاء مختلف این مواریث را حفظ و به نسل بعد منتقل کنند. ادیبان، شعرا، دانشمندان علوم طبیعی، سیاسیون خوشنام و... به طور یکسان کما بیش نامشان در تاریخ یک کشور ماندگار می‌شود و ماندگاری آثار زندگی آنان بیشتر از طریق انتقال آن به نسل‌های بعدی ممکن است.

دکتر علی شریعتی یکی از این مفاخر است که همزمان در چند زمینه و حوزه نامی آشنا و ماندگار در قاموس فرهنگی این کشور از خود بر جای گذاشته است. او نه تنها ادیب و نویسنده‌ای خوش قریحه بلکه ایدئولوگی مذهبی و ملی و از سویی سیاستمداری انقلابی و آزادیخواه بود و از سوی دیگر سخنور و سخنرانی چیره دست و صاحب سبک به شمار می‌رفت.

بازشناسی «کویر» و شناساندن دوباره آن به نسل جوان کوششی در جهت تمجید و بزرگداشت این اثر و نگارنده آن است. جنبش‌زایی و حرکت‌آفرینی که مهمترین هدف خالق کویر است تنها این گونه تحقق می‌یابد.

فهرست مطالب کتاب

مقدمه
کویر چیست؟
بیکرانه کویر
کویر
کاریز
نامه ای به دوستم
دوست داشتن برتر از عشق است
معبودهای من
تراژدی الهی
در باغ ابسرواتوار

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب کویر - بیکرانه کویر دکتر علی شریعتی
نویسنده
ناشر چاپینشر وزرا
سال انتشار۱۳۹۰
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات۱۷۲
زبانفارسی
شابک978-600-91829-2-3
موضوع کتابکتاب‌های نقد و بررسی
قیمت نسخه الکترونیک
۱۷۰۰۰ ت - 3.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب کویر - بیکرانه کویر دکتر علی شریعتی

ماندانا نعیمیان
۱۳۹۹/۱/۲۰
از ابتدای کتاب هر چه که به انتها نزدیکتر میشدم سر در گمی و ندانم ندانم در من اوج میگرفت هر چند در قسمتهایی از کتاب آنچه که با روح ساده‌ی آدمی سازگار است حال خوش و سبکی داشتم. به نظر من کتابی است که ذهن انسان را گرداب وار میچرخاند تا جایی که خالی شوی.
رضا اهورا
۱۴۰۰/۵/۱۷
به پیشنهاد یه دوست شاعر و فوق احساسی باهاش آشنا شدم. بیش از حد ادبی و احساسی و واقعا میری تو دل متن‌ها. فقط یا باید ادبیاتت خوب باشه یا یکی یکی معنی کنی بری جلو. فوق العادس
زهرا حمیدی سوها
۱۳۹۷/۱۱/۲۵
هنوز نخوندم اما میدونم از کتاب‌های کوبنده ایشون هستش
مجید فرهمندیان
۱۴۰۰/۱۰/۱۲
فکر کردم کتاب کویر دکتر شریعتی خریدمش، چه ضد حالی خوردم
Mohammad Safdari
۱۳۹۸/۴/۳۰
This is the best app that I have used yet
مشاهده همه نظرات ۵

راهنمای مطالعه کتاب کویر - بیکرانه کویر دکتر علی شریعتی

برای دریافت کتاب کویر - بیکرانه کویر دکتر علی شریعتی و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.