معرفی و دانلود کتاب صوتی رازهایی برای جذب مشتریان جدید

عکس جلد کتاب صوتی رازهایی برای جذب مشتریان جدید
قیمت:
۳۸۰۰۰ تومان - 6.99€
خرید کتاب صوتی
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب صوتی رازهایی برای جذب مشتریان جدید و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی رازهایی برای جذب مشتریان جدید و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی رازهایی برای جذب مشتریان جدید

زیگ زیگلار در کتاب صوتی رازهایی برای جذب مشتریان جدید، راهکارهایی را به شما ارائه می‌دهد تا به کمک آن‌ها به یک فروشنده‌ای حرفه‌ای تبدیل شوید و میزان فروش خود را با جلب رضایت بیشتر مصرف‌کنندگان افزایش دهید.

دربارۀ کتاب صوتی رازهایی برای جذب مشتریان جدید:

تفاوتی نمی‌کند شما فروشندۀ چه خدمات یا محصولاتی هستید، چیزی که مهم هست این است که به چیزی که می‌فروشید باور و اعتقاد داشته باشید. فروشندگی اصلاً کار آسانی نیست! بلکه از جمله شغل‌هایی است که ذخیرۀ بدنی، معنوی و ذهنی بسیار بالایی می‌طلبد. به همین دلیل از هر 5 نفر تنها یک نفر می‌تواند در این جایگاه شغلی دوام آورده و موفق شود.

فروشنده‌هایی که به محصولشان اطمینان نداشته باشند و از اعتمادبه‌نفس برخوردار نباشند، مطمئناً به موفقیت نخواهند رسید. اعتمادبه‌نفس باید با ارائۀ اطلاعات صحیح و صادقانه به مشتریان همراه باشد. به همین علت باید اعتمادبه‌نفس، صداقت و باور به محصول یا خدماتتان را افزایش دهید تا قادر باشید فروش محصولات خود را بالا ببرید و به قله‌های موفقیت در فروش دست پیدا کنید.

شاید شما هم این سوال را داشته باشید که آیا در شرایط بد اقتصادی کنونی می‌توان سود خوبی به دست آورد؟ حتماً و قطعاً بله! این کتاب صوتی به شما می‌آموزد چگونه در شرایط بد اقتصادی صاحب سود شوید و چه ویژگی‌ها و خصوصیت‌هایی باید داشته باشید تا همچون یک فروشندۀ حرفه‌ای عمل کنید.

در کتاب صوتی فروش حرفه‌ای: رازهایی برای جذب مشتریان جدید یاد می‌گیرید با انتخاب درست کلمات، صداقت و وفاداری‌تان در فروشندگی را به مشتریانتان نشان دهید. همچنین این اثر به جایگاه درست ارزش‌گذاری، خرید به‌صرفه، سخت‌کوشی، منفعت مشتری و بسیاری از مطالب دیگر در هنگام فروش می‌پردازد.

برای دستیابی به قله‌های موفقیت در حرفۀ فروشندگی باید یک مسیر همیشگی و پیوسته در یادگیری، صداقت و همدلی داشته باشید. به یاد بسپارید که روزانه هزاران نفر به علت نیاموختن فنون درست و بهره‌گیری از کلمات نادرست در فروشندگی دچار شکست می‌شوند و سودی به دست نمی‌آورند. از این رو تلاش کنید با یادگیری تکنیک‌های فروشندگی رفتارهای نادرست خود در مسیر رسیدن به موفقیت را رها کنید. این کتاب همچنین به شما در روش درست سوال پرسیدن، جذب مشتریان جدید، بالا بردن اعتماد به نفس، افزایش اعتقاد و مبنای درست صداقت و اعتماد یاری می‌رساند.

ابراز همدردی با مشتریان، اعتقاد به محصول یا خدمات خود، داشتن صداقت و جلب اعتماد و جذب مشتریان جدید، تقویت خود از منظر ذهنی، معنوی و بدنی و در آخر زمان دادن به مشتریان از جمله مفاهیمی هستند که در این کتاب صوتی با آن‌ها آشنا خواهید شد.

کتاب صوتی رازهایی برای جذب مشتریان جدید برای چه کسانی مناسب است؟

شنیدن این کتاب صوتی به تمامی کسانی که در پی موفقیت و پیشرفت در فروشندگی هستند، توصیه می‌شود زیرا بعد از گوش کردن به این کتاب با ترفندها، ویژگی‌های رفتاری و نحوۀ صحیح برخورد با مشتریان آشنا می‌شوید.

با زیگ زیگلار بیشتر آشنا شویم:

هیلاری هیلتون زیگ زیگلار (Zig Ziglar)، نویسنده، مدیر فروش و سخنران انگیزشی در سال 1926 در ایالت آلابامای آمریکا به دنیا آمد و دهمین فرزند خانوادۀ خود محسوب می‌شد. در سال 1931 هنگامی که 5 سال داشت، پدرش در ایالت می‌سی‌سی‌پی در جایگاه مدیریت قرار گرفت و به ناچار به این ایالت نقل مکان کردند. هر چند یک سال بعد از این اتفاق، پدر زیگلار بر اثر سکته و دو روز پس از فوت دخترش درگذشت.

زیگلار بخشی از جوانی‌اش در سال‌های 1943 تا 1945 را در زمان جنگ جهانی دوم در ارتش آمریکا گذراند. هر چند به طور عملی وارد جنگ نشد و در این سال‌ها در یکی از برنامه‌های آموزشی ارتش مشغول فعالیت آموزشی بود.

او در کارنامۀ حرفه‌ای و شغلی‌اش در شرکت‌های گوناگون به فروشندگی و مدیریت فروش پرداخت که در برخی از آن‌ها تا جایگاه مدیریت ارشد سازمان هم پیش رفت. وی تا سال 2010 همچنان با سفر به شهرهای مختلف دنیا به سخنرانی انگیزشی برای مردم می‌پرداخت.

زیگ زیگلار سرانجام در سال 2012 از دنیا رفت. از دیگر آثار او می‌توان به توصیه‌های جادویی برای موفقیت، اسرار زیگ زیگلار در نهایی کردن فروش و فروش 101 اشاره کرد.

در بخشی از کتاب صوتی رازهایی برای جذب مشتریان جدید می‌شنویم:

من هیچ وقت از کار فروشنده‌هایی که ضبط‌صوت ندارند و هیچ علاقه‌ای به گوش دادن چیزهای محرک نشان نمی‌دهند سر درنمی‌آورم. خواهش می‌کنم وقتی که سوار اتومبیل‌تان هستید، وقتی که دارید به طرف محل کار، دفتر یا خانه‌تان می‌روید به یک چیز الهام‌بخش گوش دهید. مخصوصاً وقتی هنوز اول صبح است و تازه روزتان را شروع کردید. چیزی را انتخاب کنید که الهام‌بخش شماست. چیزی که به شما انگیزه می‌دهد. مطمئن باشید روی تمام روز شما تأثیر قابل توجهی خواهد گذاشت.

شما به عنوان یک فروشنده به ذخیرۀ معنوی احتیاج دارید. بعد از سال‌های طولانی سفر کردن و ملاقات با انواع و اقسام آدم‌ها به این نتیجه رسیدم که آدم‌ها به یک چیزی اعتقاد دارند، به مسیح یا هر چیز دیگر. راستش چندان مهم نیست که چه چیزی باشد، ذات اعتقاد داشتن است که مهم و انرژی‌زاست. وقتی شما به چیزی اعتقاد دارید، به این معناست که شما یک ذخیرۀ بی‌پایان معنوی در کنارتان است و این برای فروشنده واقعاً حیاتی است.

یک روز با رئیس هیئت‌مدیره یک شرکت تراکتورسازی صحبت می‌کردم. شرکتی که بیش از 300 شعبه و دفتر در سراسر آمریکا دارد. آقای رئیس موضوع جالبی را با من در میان گذاشت. او اعتراف کرد که هر وقت می‌خواهند نیروی جدیدی استخدام کنند از یک دستگاه دروغ‌سنج برای مصاحبه کمک می‌گیرند. یکی از سوالاتی که آن‌ها از نیروهای متقاضی می‌پرسیدند این بود که آیا شما معتقدید که خدایی وجود دارد؟ و تقریباً در همه مواردی که متقاضی جواب منفی می‌داده دستگاه دروغ‌سنج رسوایش می‌کرده است. نگذارید کار به دستگاه دروغ‌سنج بکشد!

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
۲۳ دقیقه
قسمت اول
۱۶ دقیقه
قسمت دوم
۲۲ دقیقه
قسمت سوم

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی رازهایی برای جذب مشتریان جدید
نویسنده
مترجمگروه مترجمان
گویندهنوید نوروزی
ناشر صوتی رادیو مثبت
سال انتشار۱۳۹۹
فرمت کتابMP3
مدت۱ ساعت
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی اقتصاد و مدیریت، کتاب‌های بازاریابی و فروش
قیمت نسخه صوتی
۳۸۰۰۰ ت - 6.99 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی رازهایی برای جذب مشتریان جدید

مهرداد زمانی
۱۴۰۱/۳/۵
مفید بود، نویسنده زوایای مهمی از دلایل و افکار خریدار را با استفاده از مثال‌های شخصی خودش توضیح میده و بنظرم همین الگو رو میشه به بسیاری از تجربه‌های شخصی خودمون تعمیم داد و روشهای جذاب و راحتری برای فروش بدست آورد.
یحیی صدری
۱۳۹۹/۱۱/۷
توی کتاب‌های صوتی خارج از متن. گوینده، اون ملاکه صداش گرمه اما انگار یه ربات داره متن رومیخونه چون سریع میگه. مکس نداره و نمیشه روش تمرکز کرد
سعید شیخیان
۱۴۰۱/۲/۲۸
کوتاه و عالی البته چیزایی رو میگه که خودمون میدونیما ولی توجه نمی‌کنیم
علیرضا کیخا
۱۴۰۱/۲/۲۷
فقط محتواش خیلی کم بود. نظر نهایی باشه بعد از فروش. خوش بین هستم.
زلیخا پاشایی
۱۴۰۰/۱۲/۲۹
برا فروشندگان توصیه موکد دارم، خواندنش دید وسیعی براشون ارائه میده
جواد جوادنیا
۱۴۰۱/۲/۱۲
کتابی هست که ترو به یه دنیای جدید یه بینش جدید هدایت می‌کنه
Mehdi Kanani
۱۴۰۰/۳/۱۵
خوب و مفید هست. زیگلار نویسنده عالی هستند
Amir Jahanshahi
۱۴۰۰/۲/۹
گوینده صداش خوبه ولی نحوه خواندنش خوب نیست.
ایمان رستمی
۱۴۰۱/۹/۱
عالی بود متشکرم کتابراه
حسین طهماسبی
۱۴۰۱/۸/۷
یکی از کتابهای مفید در زمینه بازاریابی
علیرضا رودگر
۱۳۹۹/۱۱/۲۶
عالی بود توضیحات عالی و شفاف
علی امیری
۱۳۹۹/۱۲/۲۹
جالب و کاربردی هست
مشاهده همه نظرات ۱۲

راهنمای مطالعه کتاب صوتی رازهایی برای جذب مشتریان جدید

برای دریافت کتاب صوتی رازهایی برای جذب مشتریان جدید و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.