معرفی و دانلود کتاب صوتی محدودیت صفر برای خانواده

عکس جلد کتاب صوتی محدودیت صفر برای خانواده
قیمت:
۴۰۰۰۰ تومان - 7.49€
خرید کتاب صوتی
۴۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب صوتی محدودیت صفر برای خانواده و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی محدودیت صفر برای خانواده و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی محدودیت صفر برای خانواده

کتاب صوتی محدودیت صفر برای خانواده نوشته‌ی اولریک امیل دوپری، درباره یک سنت بخشش هاوایی به نام هواوپونوپونو است که با کمک تمرین‌هایی به شما یاد می‌دهد تا قدرت پذیرش مشکلات مختلف زندگی‌تان را داشته باشید و سپاسگذاری از جهان را هیچ وقت فراموش نکنید.

درباره کتاب صوتی محدودیت صفر برای خانواده:

بسیاری از مشکلات شما در زندگی در حوزه روابط‌تان با دیگران است؛ اما ناامید نشوید چون می‌توانید تمام مسائل را حل کنید. کتاب صوتی محدودیت صفر برای خانواده (Ho'oponopono and family constellations) با استفاده از آیین آشتی و بخشش هاوایی (هواوپونوپونو)، راه حلی برای بهبود و حل تعارض‌های درونی و بیرونی شما ارائه می‌دهد.

شما اگر لحظه‌ای به روابط خود فکر کنید اولین کسانی که به ذهن‌تان خطور می‌کند، ممکن است شریک زندگی یا والدین‌تان باشد اما افراد دیگری در زندگی شما وجود دارند که تاثیر زیادی بر روحیه‌تان می‌گذارند مثل روابط با همکاران در محل کار، روابط گذشته و آینده، دوستان و ... بنابراین عوامل متعددی وجود دارد که باعث می‌شود گاهی احساس ناامیدی و خستگی کنید و فکر کنید که نمی‌توانید سر وسامانی به رابطه‌هایتان بدهید اما با استفاده از سنت بخشش هاوایی به قدرتی می‌رسید که از پس تمام موانع برخواهید آمد. کافی‌ست که تمرین‌های این کتاب را به خوبی انجام دهید تا کاملا درونی شوند.

پس در کتاب صوتی محدودیت صفر برای خانواده، اشاره‌هایی به دنیای روانشناسی اجتماعی - رفتاری می‌شود و در کنار آن، دستورالعمل‌هایی برای چینش خانوادگی یا سیستمی و به دنبال آن توصیف هواوپونوپونو (کنفرانس خانوادگی به روش هاوایی) به شما آموزش داده خواهد شد.

اولریک امیل دوپری را بیشتر بشناسیم:

اولریک امیل دوپری (Ulrich Emil Dupree) یک روحانی، معلم، رهبر و سخنران حرفه‌ای در محافل مختلف است. او در رشته‌های یوگا، فلسفه شرق و غرب و متافیزیک آموزش دیده و در حال حاضر در صومعه‌ای در کشور هند زندگی می‌کند. او از سال 2009 زیر نظر یک کشیش هاواییایی تعلیم دیده و پس از آن هواوپونوپونو و آداب بخشش را در میان مردم گسترش می‌دهد.

نکوداشت‌های کتاب صوتی محدودیت صفر برای خانواده:

- این کتاب راهنمایی مناسب برای تغییر در زندگی است که به خودسازی درون منجر می‌شود و باید آن را حتما در کتابخانه شخصی خود داشته باشید. (ماهنامه MBR Bookwatch)

- کار سختی بود که از طریق تمرین‌های داخل کتاب به سطح عمیق‌تری از درک و بخشش برسم. اما به لطف راهنمایی و رهبری نویسنده، گیج نشدم و به مرور پیش رفتم و موضوع برایم کاملا قابل درک شد. من این کتاب شگفت انگیز را به هر کسی که به دنبال آزادی درون است، پیشنهاد می‌کنم. (ریکی فرهمان، عارف)

-اولریش دوپری با بینش خاص خود و اشتیاقی که در قلب برای بخشش و صلح دارد، روشی را ارائه می‌دهد که ما را وارد ماجراجویی‌هایی تازه و جالبی می‌برد. قدرت این کتاب در تمرین‌های کاربردی و قابل فهم آن است که می‌توان آن را به تنهایی یا با دوست‌تان انجام بدهید. (جان ال. پین، نویسنده کتاب استقبال از قدرت حقیقت)

کتاب صوتی محدودیت صفر برای خانواده برای چه کسانی مناسب است؟

اگر از علاقه‌مندان به حوزه روانشناسی و آیین‌های عرفانی هستید و دوست دارید با انجام تمرین‌هایی به خودسازی درونی برسید، این کتاب به شما پیشنهاد می‌شود.

در بخشی از کتاب صوتی محدودیت صفر برای خانواده می‌شنویم:

هواوپونوپونو یکی از علوم عرفانی و از آموزه‌های عارفان هاوایی باستان است. روشی برای حل مشکلات شخصی و تعارض‌های بین فردی. هدف از هواوپونوپونو بهبود و شفای روابط در سطوح مختلف است.

1) در راس همه، رابطه فرد با خودش
2) رابطه با دیگران
3) رابطه او با محیط و طبیعت
4) رابطه اش با منشا جهان هستی

هواوپونوپونو قرن‌هاست که روشی برای خانواده درمانی و مدیتیشن مورد استفاده قرار گرفته اما در چند دهه اخیر این روش از کنفرانسی باستانی و خانوادگی به روشی برای خودیاری تبدیل شده و امروزه به شکل ساده شده‌ای مورد استفاده قرار می‌گیرد. هواوپونوپونو در اصل آیینی برای بخشش است و از طریق پذیرفتن، تبرئه کردن، بخشش و مصالحه به حل اختلافات در سه حوزه اصلی می‌پردازد:

1) روابط، ازدواج و خانواده
2) حرفه، شغل و امرار معاش
3) فعال سازی قدرت شفابخشی فرد برای مثال از طریق کاهش استرس او

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
۲ دقیقه
معرفی
۵۵ دقیقه
بخش اول: انفصال و اتصال
۶۸ دقیقه
عناصر یک چینش: مراجعه‌کننده و کانون
۳۵ دقیقه
هواپونوپونو: هواپونوپونو چیست؟
۶۷ دقیقه
اتصال و رهایی: چینش‌های خانوادگی و هواپونوپونو
۴۴ دقیقه
سه خود: خانواده‌درمانی
۸ دقیقه
پیوست یک: جزییات کنفرانس خانوادگی هاواییایی
۳۲ دقیقه
پیوست دو: یک: خودتان را در تجربه‌ی هواپونوپونو غرق کنید

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی محدودیت صفر برای خانواده
نویسنده
مترجممژگان جمالی
گویندهمحمدرضا علی اکبری
ناشر چاپیانتشارات کتیبه پارسی
ناشر صوتی استودیو نوار
سال انتشار۱۳۹۹
فرمت کتابMP3
مدت۵ ساعت و ۹ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی روانشناسی و موفقیت، کتاب موفقیت و خودسازی
قیمت نسخه صوتی
۴۰۰۰۰ ت - 7.49 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی محدودیت صفر برای خانواده

ریحانه صادقی
۱۴۰۰/۶/۶
هرخونواده ایی به این کتاب نیازداره واقعا 🙏
فرزانه حسینی
۱۴۰۱/۱۱/۱۵
نتونستم ارتباط برقرار کنم
فاطمه ذاکرحسین
۱۴۰۰/۱۰/۲۵
چیزهای خیلی جدیدی از این کتاب یاد گرفتم
مشاهده همه نظرات ۳

راهنمای مطالعه کتاب صوتی محدودیت صفر برای خانواده

برای دریافت کتاب صوتی محدودیت صفر برای خانواده و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.