معرفی و دانلود کتاب صوتی تراسکلر و تمساح پوزه‌ پهن

عکس جلد کتاب صوتی تراسکلر و تمساح پوزه‌ پهن
قیمت:
7000 تومان - 0.99€
خرید کتاب صوتی
۳۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب صوتی تراسکلر و تمساح پوزه‌ پهن و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی تراسکلر و تمساح پوزه‌ پهن و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی تراسکلر و تمساح پوزه‌ پهن

کتاب صوتی تراسکلر و تمساح پوزه‌ پهن قصه‌ای کودکانه و سرگرم‌کننده از پیتر هاگینز است. قهرمان این داستان تراسکلِر نام دارد؛ پسری عاشق خطر کردن و ماجراجویی که قرار است اتفاقات هیجان‌انگیزی را پشت سر بگذارد. بد نیست بدانید که کتاب تراسکلر و تمساح پوزه‌ پهن، از نگاه بانک استریت یکی از بهترین آثار ادبیات کودک به شمار می‌رود.

درباره کتاب صوتی تراسکلر و تمساح پوزه‌ پهن:

اسم قهرمان داستان ما تراسکلِره. اون یه پسربچه‌ی باهوش و پُردل و جرئته که از انجام هیچ کاری ابا نداره. تراسکلر در نزدیکی آبشار بایوو، جایی حوالی ایالت لوئیزیانا زندگی می‌کنه. محل زندگی این پسرک بازیگوش پر از جاذبه‌های عجیب و غریبه. از صخره‌های بزرگ گرفته تا مناطق ساحلی در امتداد رود. خلاصه که برای ماجراجوی کوچک ما، اینجا بهترین محل برای زندگیه.

یکی از تفریحات مورد علاقه‌ی تراسکلر قایق‌سواری و شکار لاکپشته. ماجرای عجیب و هیجان‌انگیزی که قراره تو کتاب تراسکلر و تمساح پوزه‌ پهن (Trosclair and the alligator) بشنوید، در جریان یکی از همین قایق‌سواری‌هاست که رخ می‌ده. یک روز که تراسکلِر مشغول گشت و گذار توی آب و جمع‌آوری تخم لاکپشت بوده، یک‌دفعه متوجه وجود یه تمساح خیلی خیلی ترسناک در نزدیکی خودش می‌شه. ولی خب، همونطور که گفتیم، اون خیلی نترس‌تر از این حرف‌هاست که بخواد با دیدن یه تمساح پا به فرار بذاره. تو این شرایط، به نظر شما چه اتفاقی ممکنه رخ بده...؟

افتخارات کتاب صوتی تراسکلر و تمساح پوزه‌ پهن:

- بهترین کتاب کودک بانک استریت
- بهترین کتاب CCBC

در نکوداشت کتاب صوتی تراسکلر و تمساح پوزه‌ پهن:

- مملو از گرما، طنازی و البته کمی ترس و دلهره. ( School Library Journal)

کتاب صوتی تراسکلر و تمساح پوزه‌ پهن مناسب چه کسانی است؟

اثر حاضر برای کودکان 5 تا 8 ساله نوشته و خوانده شده است.

با پیتر هاگینز بیشتر آشنا شویم:

پیتر هاگینز (Peter Huggins) نویسنده‌ی مطرح کودک و نوجوان و اهل کشور آمریکاست. او در ایالت می سی سی پی به دنیا آمده و در لوئیزیانا بزرگ شده است. «در جمع جغدها» و «تراسکلر و تمساح پوزه‌ پهن» از برجسته‌ترین آثار او به شمار می‌روند.

در بخشی از کتاب صوتی تراسکلر و تمساح پوزه‌ پهن می‌شنویم:

توی گذشته‌های نه چندان دور یکی از تفریح‌های بچه‌های آبشار بایوو رفتن به این جزیره و پیدا کردن تخم لاک‌پشت‌ها بود. این­کار همینطور ادامه ­داشت تا اینکه یک ­روز تمساح پوزه پهن ترسناکی به اسم غول‌پیکر برای زندگی به اونجا اومد.

هیچ حیوونی نمی‌تونست از چنگ غول‌پیکر فرار بکنه. اون به سگ‌‌ها، گربه‌ها، بزها و حتی چندتا گراز حمله کرده ­بود. به همین خاطر پدر پسرک بهش می‌گفت: «درسته که اون تمساح تا‌ به‌ حال به آدم‌ها آسیبی نزده ولی نمی‌تونیم خطر کنیم. غول‌پیکر اگه بخواد، می‌تونه توی یک چشم به ­هم زدن، هم تو و هم اُلی رو یک لقمه‌­ی چپتون کنه.»

اما تراسکلِر دوست داشت روی آب‌های آروم و زیر سایه‌ی درخت‌های سرو جزیره پارو بزنه. گاهی اوقات توی سکوت به صدای پارو زدنش یا به صدای مرغ‌های ماهی‌خواری که توی همون نزدیکی زندگی می‌کردن، گوش می‌داد و حسابی لذت می‌برد.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
14 دقیقه
تراسکلر و تمساح پوزه‌پهن

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی تراسکلر و تمساح پوزه‌ پهن
نویسنده
مترجمفاطمه زهرا حافظی
گویندهعارف امیری، محمد طالشیان
ناشر صوتی آوارسا
سال انتشار۱۴۰۰
فرمت کتابMP3
مدت۱۳ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی کودک، کتاب داستان کودک
قیمت نسخه صوتی
7000 ت - 0.99 یورو
خرید کتاب صوتی

راهنمای مطالعه کتاب صوتی تراسکلر و تمساح پوزه‌ پهن

برای دریافت کتاب صوتی تراسکلر و تمساح پوزه‌ پهن و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.