معرفی و دانلود کتاب صوتی دستمال مهربانی

عکس جلد کتاب صوتی دستمال مهربانی
قیمت:
۱۰۰۰۰ تومان - 2.49€
خرید کتاب صوتی
۴۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب صوتی دستمال مهربانی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی دستمال مهربانی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی دستمال مهربانی

کتاب صوتی دستمال مهربانی به قلم طیبه شامانی درباره جوجه کلاغی به نام قارقاری است که پرواز کردن را دوست دارد و می‌خواهد تمام وقت خود را به این کار بگذراند.

موضوع کتاب صوتی دستمال مهربانی چیست؟

قارقاری جوجه کلاغ کوچولو و بانمکی است. او همراه پدر و مادرش روی شاخه یک درخت بزرگ در حیاط خانه‌ای زندگی می‌کردند. قارقاری تازه یاد گرفته بود که پرواز کند. حتی شب‌ها از خوشحالی خوابش نمی‌برد و وقتی هم می‌خوابید، مدام خواب پرواز کردن در آسمان را می‌دید.

طیبه شامانی را بیشتر بشناسیم:

او یکی از شاعران و نویسندگان توانای حوزه کودک و نوجوان محسوب می‌شود که سال‌ها آثار زیادی از خود بر جای گذاشته است. شامانی از سال 1382 تاکنون عضو انجمن نویسندگان کودک و نوجوان بوده و نفر اول جشنواره کشوری یار و یادگار، نفر اول جشنواره فجر 91، برگزیده قلم زرین با کتاب دم گربه هارا بکش، برگزیده فجر و کتاب سال کانون با کتاب قچ قچ و برنده لوح زرین دوازدهمین جشنواره مطبوعات شده است.

کتاب صوتی دستمال مهربانی مناسب چه کسانی است؟

این داستان کوتاه جذاب برای کودکان 5 تا 7 سال مناسب است.

در بخشی از کتاب صوتی دستمال مهربانی می‌شنویم:

قارقاری چشم‌هایش را بسته بود و داشت گریه می‌کرد و ناله می‌کرد که یکدفعه دستی بال‌هایش را ناز کرد. قارقاری از درد و ترس یک قار بلند کشید. چشم‌هایش را که باز کرد، دختر کوچولویی را دید که همیشه در حیاط بازی می‌کرد.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
۸ دقیقه
دستمال مهربانی

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی دستمال مهربانی
نویسنده
ناشر صوتی شیما
سال انتشار۱۳۹۹
فرمت کتابMP3
مدت۷ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی کودک، کتاب داستان کودک
قیمت نسخه صوتی
۱۰۰۰۰ ت - 2.49 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی دستمال مهربانی

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.

راهنمای مطالعه کتاب صوتی دستمال مهربانی

برای دریافت کتاب صوتی دستمال مهربانی و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.