معرفی و دانلود کتاب صوتی سفرهای گالیور

عکس جلد کتاب صوتی سفرهای گالیور
قیمت:
4000 تومان - 0.49€
خرید کتاب صوتی
۳۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب صوتی سفرهای گالیور و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی سفرهای گالیور و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی سفرهای گالیور

کتاب صوتی سفرهای گالیور نوشته جاناتان سوییفت داستان گالیور مرد جوان، باهوش و بسیار ماجراجویی است که تنها آرزوی او دیدن کل جهان است.

گالیور عاشق یادگرفتن زبان جدید و دیدن آدم‌های جدید بود. برای همین تصمیم گرفت تا زندگی عادیش رو رها بکند و به سفرهای دریایی برود، دلش می‌خواست چیزهای جدیدی رو تجربه بکند. این داستان درمورد یکی از بهترین سفرهای گالیور است.

جاناتان سوییفت (Jonathan Swift) را یکی از چیره‌دست‌ترین نثرنویسان ادبیات انگلیسی می‌شناسند. معروف‌ترین اثر او سفرهای گالیور است. همچنین از آثار کوتاه‌ترش می‌توان، قصه یک لاوک، پیشنهاد مؤدبانه و نبرد کتاب‌ها را نام برد.

در قسمتی از کتاب صوتی گالیور می‌شنویم:

وقتی که گالیور (Gulliver) انگلستان رو به طرف دریاهای جنوبی ترک کرد، هیچ چیزی درمورد ماجراهایی پیش روش نمیدونست. گالیور و همکاراش به داخل کشتی رفتند و سفر طولانی را شروع کردند.

بعد از چند روز به جایی رسیدند که آب و هوای خیلی بدی داشت. باد خیلی سریع می‌وزید. افراد گالیور تمام تلاششان را کردند که جلوی باد را بگیرند ولی فایده‌ای نداشت و کشتی به یک سنگ برخورد کرد و...

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
15 دقیقه
سفرهای گالیور

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی سفرهای گالیور
نویسنده
مترجممحمد طالشیان
گویندهعادله نهاوندیان
ناشر صوتی آوارسا
سال انتشار۱۳۹۶
فرمت کتابMP3
مدت۱۵ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی کودک، کتاب داستان کودک
قیمت نسخه صوتی
4000 ت - 0.49 یورو
خرید کتاب صوتی

راهنمای مطالعه کتاب صوتی سفرهای گالیور

برای دریافت کتاب صوتی سفرهای گالیور و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.