معرفی و دانلود کتاب صوتی گذرگاه زندگی

عکس جلد کتاب صوتی گذرگاه زندگی
قیمت:
۱۵۰۰۰ تومان - 3.49€
خرید کتاب صوتی
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب صوتی گذرگاه زندگی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی گذرگاه زندگی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی گذرگاه زندگی

کتاب صوتی گذرگاه زندگی اثر سارا ام. هاپ، مجموعه‌ای از جملات قصار و زیباست که حضور گرم و آرامش بخش پروردگار را در زندگی تک تک انسان‌ها یادآوری می‌کند.

درباره کتاب صوتی گذرگاه زندگی:

سارا ام. هاپ (Sarah M. Hupp) با گردآوری اشعار مارگارت فیشبک پاورز و آیات متون مقدس در کتاب صوتی گذرگاه زندگی (Footprints: along the pathway of life)، به شما کمک می‌کند تا ردپای خداوند را در تمامی امور زندگی خود حس کنید و بدانید که پروردگار همیشه همراه شماست.

این اثر شنیدنی و آرام‌بخش می‌تواند راهنمایی مناسب برای خودسازی درونی شما باشد و هربار که درگیر مشکلات شخصی و کاری‌تان شدید، جملات قصار کتاب گذرگاه زندگی از حضور دائمی خداوند و نعمت‌هایش برایتان می‌گوید.

کتاب صوتی گذرگاه زندگی به چه کسانی پیشنهاد می‌شود؟

اگر می‌خواهید هر روز حس و حالی مثبت داشته باشید و با یاد خداوند کارهای روزمره‌تان را انجام دهید، این کتاب برای شما مناسب است.

در بخشی از کتاب صوتی گذرگاه زندگی می‌شنویم:

خداوند خودش را به ما می‌نمایاند؛ گرمی‌ست هنگامی که سرد می‌شویم؛ یار و همدم است، هنگامی که تنها می‌شویم؛ قدرت و قوت است، هنگامی که ضعیف می‌شویم؛ آشتی و آرامش است، هنگامی که آشفته می‌شویم؛ شجاعت و شهامت است، هنگامی که هراسان می‌شویم؛ شعر و ترانه است، هنگامی که غمگین می‌شویم و قوت و غذاست، هنگامی که گرسنه می‌شویم. (باب بنسن)

پروردگار ما را به سوی راه‌های ناشناخته و رو به ترقی تشویق و هدایت می‌کند؛ هرچند که آهسته قدم برداریم؛ هرچند که در راه‌مان ضعیف و متزلزل شویم؛ هرچند که طوفان و تاریکی‌ها بارها روز را تیره و تار کند. هنگامی که ابرها کنار بروند، می‌دانیم که اوست ما را هدایت و تشویق می‌کند. (ایرن ویلی)

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
۱ دقیقه
معرفی
۱۶ دقیقه
گذرگاه زندگی: بخش اول
۱۱ دقیقه
گذرگاه زندگی: بخش دوم
۱۶ دقیقه
گذرگاه زندگی: بخش سوم

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی گذرگاه زندگی
نویسنده
مترجمشباهنگ دلشاد
گویندهفرزانه فائزی
ناشر چاپیانتشارات آسمان نیلگون
ناشر صوتیانتشارات جیحون
سال انتشار۱۳۹۹
فرمت کتابMP3
مدت۴۴ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی روانشناسی و موفقیت، کتاب‌های شعر خارجی
قیمت نسخه صوتی
۱۵۰۰۰ ت - 3.49 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی گذرگاه زندگی

mahdi rashidzadeh
۱۴۰۰/۴/۲۶
از اون دسته کتابهایی هستش که با جملات مثبت حال آدم رو خوب میکنه خیلی دوست داشتم ممنونم
مشاهده همه نظرات ۱

راهنمای مطالعه کتاب صوتی گذرگاه زندگی

برای دریافت کتاب صوتی گذرگاه زندگی و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.