معرفی و دانلود کتاب صوتی مدیریت زمان موثر

عکس جلد کتاب صوتی مدیریت زمان موثر
قیمت:
۱۳۰۰۰ تومان - 2.49€
خرید کتاب صوتی
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب صوتی مدیریت زمان موثر و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی مدیریت زمان موثر و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی مدیریت زمان موثر

کتاب صوتی مدیریت زمان موثر اثر کریس کرافت، دربردانده‌ی راهکارها و نظریه‌های جدیدی برای مدیریت زمان است که به افراد برای رسیدن به زمان‌بندی کارآمد با توجه به متفاوت بودن درگیری‌ها و زندگی‌هایشان کمک می‌کند تا بتوانند زمان را به صورت روزانه مدیریت کنند.

بعضی‌ از کارها اختیاری هستند و امکان دارد به درد شما و شیوه کاری شما بخورند و یا شاید هم این‌طور نباشند. بعضی‌ از کارها ضروری‌ هستند و اگر آن‌ها را انجام‌ ندهید، دچار ناکارآمدی، دردسر، استرس، ناکامی، شکست، تنهایی و ناامیدی در زندگی می‌شوید. کتاب صوتی مدیریت زمان موثر (Efficient time management) چندین استراتژی عملی به شما معرفی می‌کند تا بتوانید در انجام فعالیت روزانه از آن‌ها استفاده کنید و به یک زمان دست نخورده و بی‌وقفه که مال خود شماست، دست یابید.

کرافت در این کتاب به شما نشان خواهد داد که چگونه می‌توانید با ایجاد رویکردهایی اصولی برای کارهای تکرار شونده باعث کاهش ناکارآمدی، نظم دادن به محیط کاری و استفاده از یک سازوکار موثر به منظور بایگانی کمتر شوید و محیطی پربار را فراهم آورید. او همچنین نحوه تهیه و مدیریت لیست‌های انجام کار، سازمان‌دهی اطلاعات حجیم روزمره، استفاده از نرم‌افزارها برای افزایش بهره‌وری و مدیریت ایمیل‌ها را به شما خواهد آموخت.

کارآمدترین افراد از تکنولوژی و سازوکارهای تثبیت‌ شده در سامان‌دهی برای مدیریت امور استفاده می‌کنند و زمان خود را برای کارهای دیگر ذخیره می‌کنند. در این اثر خواهید دید که چطور باید از این ترفندهای مدیریتی استفاده کنید تا برای شما نیز تاثیرگذار باشند.

کریس کرافت (Chris Croft) طی 20 سال گذشته دوره‌های آموزشی‌ و همین‌طور تحقیقاتی درباره مدیریت زمان داشته است، همه آن‌ها را امتحان کرده و به نظریه جدیدی رسیده است که برای رسیدن به زمان‌بندی کارآمد مناسب است. افراد متفاوت هستند و زندگی متفاوتی دارند پس مدیریت زمان موضوعی پیچیده‌ است. اما این کتاب کمک‌تان می‌کند تا زمان را به صورت روزانه مدیریت کنید. این کتاب مجموعه‌ای از توصیه‌ها و تکنیک‌هایی برای کارآمد بودن است.

در بخشی از کتاب صوتی مدیریت زمان موثر می‌شنویم:

دیوید آلن یک قانون دو دقیقه‌ای دارد که می‌گوید، اگه می‌توانید کاری را ظرف دو دقیقه انجامش بدهید، پس انجامش بدهید. یادداشت موارد توی لیست کارهایتان تقریبا دو دقیقه طول می‌کشد، پس احتمالا بهتر است همان‌وقت انجامش بدید. البته ممکن است اینجوری همیشه در حال انجام کارهای کوچک باشید. ولی اگر زندگی‌تان پر از این کارهای کوچک است، باید به این فکر کنید که علتش چیست و کمی وقت بذارید و این مشکل را ریشه‌یابی کنید. ممکن است به سازوکار بهتر یا آدم‌های آموزش دیده بهتری نیاز داشته باشید یا شاید هم باید واگذاری امور را بهتر انجام بدهید.

چرا کسی کارهایی که دو دقیقه‌ برای انجام دادن آنها نیاز است را فورا انجام نمی‌دهد؟ به نظر من دلیل آن تعلل است. شاید ان کار کوچک، ولی ناخوشایندی است و به خودتان می‌گویید، نه، بعدا انجامش می‌دهم. ولی بهتر است همین الان این جور کارها را انجام‌ بدید و از شرشان راحت شوید. پس فکر کنم اینجوری منطقی‌تر باشد. حالا می‌خواهم یک ایده جالب دیگر به اسم "فردا انجامش بده" را مطرح کنم و کمی گیج‌‌تان کنم. اولین بار که این ایده را شنیدم، حس کردم یک کتاب مدیریت طنز برای کسانی است که اهل تعلل‌ند، ولی در واقع موضوع آن واقعا جدید است و به نظرم خیلی هم موثر می‌باشد.

خودم هنوز امتحانش نکردم، دلیلش را الان به شما توضیح می‌دهم، ولی شما احتمالا باید امتحانش کنید. موضوع این است که اغلب یک برنامه عالی برای امروز دارید و بعد کلی کار ضروری پیش می‌آید و گند می‌زند به برنامه‌های‌ شما. از آنجایی که هیچ چیز انقدر ضروری نیست که حتما همین امروز انجام شود، می‌توانید هر کار ناگهانی‌ای را به لیست "فردا انجامش بده" منتقل کنید. مگر اینکه توی جایی مثل بیمارستان کار کنید. چرا باید همه مواردی که پیش می‌آیند را به لیست "فردا انجامش بده" منتقل کنید؟ بدلیل اینکه اینجوری برنامه امروزتان به خاطر کارهایی که امروز پیش می‌آیند، به هم نمی‌ریزد.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه 1
نمونه 2
۲ دقیقه
مقدمه
۵ دقیقه
مدیریت کارهای تکراری
۶ دقیقه
چطور ناکارآمدی را کاهش بدیم
۵ دقیقه
چطور میز کار بهتری داشته باشیم
۴ دقیقه
گذاشتن وسایل در جای درست
۷ دقیقه
چطور کمتر بایگانی کنیم
۵ دقیقه
استفاده حداکثر از اوقات فراغت
۴ دقیقه
گوش دادن بیشتر برای صرفه‌جویی در وقت
۵ دقیقه
استفاده از یک لیست اصلی
۶ دقیقه
استفاده از لیست روزانه
۶ دقیقه
استفاده موثر از تقویم
۳ دقیقه
همه چیز را یادداشت کنید
۵ دقیقه
استفاده یا عدم استفاده از کاغذ
۳ دقیقه
مرز مشخص میان کارها
۶ دقیقه
بایگانی براساس تاریخ
۴ دقیقه
بایگانی براساس شرایط
۵ دقیقه
توصیه‌هایی برای تایپ کردن
۷ دقیقه
افزایش بهره‌وری بوسیله اَپ‌ها
۴ دقیقه
استفاده بهینه از ورد و اکسل
۳ دقیقه
ارتباط ابرمحور (فضای ابری)
۴ دقیقه
استفاده از رسانه مناسب
۳ دقیقه
ارسال ایمیل‌های ساده
۴ دقیقه
اطمینان از دریافت پاسخ
۳ دقیقه
اطمینان از عدم دریافت پاسخ
۴ دقیقه
تناوب مناسب برای بررسی ایمیل‌ها
۴ دقیقه
نحوه پاک‌سازی صندوق ورودی
۵ دقیقه
فردا انجامش بدهید
۵ دقیقه
نکاتی برای بایگانی ایمیل‌ها
۱ دقیقه
نتیجه‌گیری

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی مدیریت زمان موثر
نویسنده
مترجمفریبا سبز چمنی
گویندهمهبد قناعت پیشه
ناشر صوتی شادن پژواک
سال انتشار۱۳۹۸
فرمت کتابMP3
مدت۲ ساعت و ۸ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی اقتصاد و مدیریت، کتاب‌های مدیریت و رهبری
قیمت نسخه صوتی
۱۳۰۰۰ ت - 2.49 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی مدیریت زمان موثر

gholamreza nobahar
۱۴۰۱/۶/۹
سلام
نسبت به زمانی که صرف مطالعه یا گوش دادن به این کتاب صرف میکنین فرصت و زمان زیادی بدست میارین.
شک ندارم یکی از عملی‌ترین روشهای مدیریت زمان و بهتون نشون میده و در کارش موفق هست آقای کرافت.
اوج تاثیر گذاری کتاب در نشون دادن جمع صرفه جویی‌ها در یکسال هست که خواننده رو در بهت فرو می‌بره که ما چقدر راحت عمر گرانمایه رو صرف چه چیزهایی میکنیم.
پیشنهاد میکنم در خرید شک نکنین و لذت ببرین
حامد جعفری
۱۳۹۸/۵/۲۳
کلا کتابهاز نویسدگانی مثل تریسی خوبه. و این مدل کتاب بصورت صوتی عالیهچندین بار گوش دادن به این کتاب رو به کسانی که وقت و زمان براشون با ارزشه، پیشنهاد میکنم
arman otroshi
۱۴۰۰/۳/۲۰
بسیار عالی و کاربردی است. نکات عملی را به تفصیل توضیح داده و کلی گویی و شعار گونه نیست.
younes tanha
۱۳۹۹/۱/۱۳
دو کتاب از کریس شنیدم، پیشنهاد میکنم گوش کنید، تغییر کنید، لذت ببرید.
نازیلا سلیمانی
۱۳۹۹/۱۲/۲۶
کتابهای کریس کرافت خیلی خوبن
مشاهده همه نظرات ۵

راهنمای مطالعه کتاب صوتی مدیریت زمان موثر

برای دریافت کتاب صوتی مدیریت زمان موثر و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.