معرفی و دانلود کتاب صوتی اتوبوس ساعت کوکی

عکس جلد کتاب صوتی اتوبوس ساعت کوکی
قیمت:
5500 تومان - 0.99€
خرید کتاب صوتی
۳۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب صوتی اتوبوس ساعت کوکی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی اتوبوس ساعت کوکی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی اتوبوس ساعت کوکی

کتاب صوتی اتوبوس ساعت کوکی نوشتۀ رادنی پپ، قصۀ شهری را به تصویر می‌کشد که تنها یک اتوبوس دارد و بیشتر به ارابه و وسیله مرگ شبیه است، به طوری که همه از آن می‌ترسند.

موضوع کتاب صوتی اتوبوس ساعت کوکی چیست؟

رادنی پپ (Rodney Peppe) قصۀ فروشنده‌ای به نام دی رت را در کتاب اتوبوس ساعت کوکی (The Mice and The Clockwork Bus) تعریف می‌کند. این فروشندۀ آهن‌آلات و ضایعات شهری، صاحب تنها اتوبوس شهر است. اتوبوسی که خود او به وسیلۀ کفش اسکیت، چرخ و وسایل دست دوم و دورریز ساخته و به اندازه‌ای پرسروصداست که اهالی شهر آن را تق‌تقی صدا می‌کنند.

این اتوبوس بسیار خطرناک است و روزانه یکی از مسافران خود را به بیرون پرتاب می‌کند! به عبارتی سرنشینانش به هیچ عنوان از امنیت جانی برخوردار نیستند و به گفتۀ خودشان هر بار که با وحشت و ترس فراوان برای رفتن به محل کار و مدرسه سوار آن می‌شوند انگار جانشان را در دست گرفته‌اند.

با این حال اهالی شهر مجبورند از تنها اتوبوس شهر استفاده کنند، چرا که تنها وسیلۀ نقلیۀ موجود در دیارشان است. سرانجام تعدادی از موش‌های زیرک تصمیم می‌گیرند ساخت اتوبوس جدید را شروع کنند. می‌توانید حدس بزنید که چطور و با چه وسایلی این کار را انجام می‌دهند؟

کتاب صوتی اتوبوس ساعت کوکی برای چه کسانی مناسب است؟

این داستان جذاب به کودکان 3 تا 7 سالۀ شما می‌آموزد تا در شرایط سخت از خلاقیت خود بهره بگیرند و راه‌حلی بیابند. همچنین این قصۀ دوست‌داشتنی به شکل‌گیری فرهنگ تولید زبالۀ کمتر و بازیافت و استفادۀ مجدد از زباله‌ها کمک می‌کند و به آنان یاد می‌دهد که می‌توانند با استفاده از زباله‌های خشک و قابل بازیافت، برای خودشان کاردستی بسازند.

در بخشی از کتاب صوتی اتوبوس ساعت کوکی می‌شنویم:

دی رَت که حتی به دست چپ خودش هم اعتماد نداشت، چه برسه به موش‌های دیگه، به گوشه‌ای اشاره کرد و گفت که می‌تونن از اونجا هر چی که می‌خوان بردارن.

موش‌ها انقدر لا‌به‌لای خرت و پرت‌ها رو گشتن تا دقیقاً چیزهای مورد نظرشون رو پیدا کردن.
یک کلاه آفتابی، یک ساعت کوکی، یک زنگوله، یک قفل در، چهار تا چرخ و کلی چیز دیگه.
مامان‌بزرگ موشه پیشنهاد داد که کلاه می‌تونه سقفِ اتوبوس باشه و ازشون در برابر بارون محافظت کنه.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
12 دقیقه
اتوبوس ساعت کوکی

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی اتوبوس ساعت کوکی
نویسنده
مترجمنشاط عزیزی
گویندهامیرحسین صداقتی
ناشر صوتی آوارسا
سال انتشار۱۳۹۹
فرمت کتابMP3
مدت۱۲ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی کودک، کتاب داستان کودک
قیمت نسخه صوتی
5500 ت - 0.99 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی اتوبوس ساعت کوکی

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.

راهنمای مطالعه کتاب صوتی اتوبوس ساعت کوکی

برای دریافت کتاب صوتی اتوبوس ساعت کوکی و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.