معرفی و دانلود کتاب صوتی ازدواج بدون شکست: اسرار ازدواج

عکس جلد کتاب صوتی ازدواج بدون شکست: اسرار ازدواج
قیمت:
30000 تومان - 3.99€
خرید کتاب صوتی
۳۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب صوتی ازدواج بدون شکست و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی ازدواج بدون شکست و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی ازدواج بدون شکست: اسرار ازدواج

با شنیدن کتاب صوتی ازدواج بدون شکست، یک رابطه‌ی پرنشاط و سرشار از شادی را در کنار همسر و شریک عاطفی‌تان تجربه کنید. ویلیام گلاسر و همسرش، کارلین گلاسر رازهای یک رابطه‌ی عاشقانه، پایدار و مملو از عشق را به شما می‌آموزند. گفتنی‌ست کتاب پیش‌رو از آثار فهرست «کتاب‌هایی که زندگی‌تان را دگرگون خواهند کرد» به شمار می‌رود.

درباره‌ی کتاب صوتی ازدواج بدون شکست

واقعیت این است که هیچ ازدواجی بدون چالش نیست و فرقی ندارد زندگی خود را با عشق فراوان آغاز کرده باشید یا صرفاً با یک علاقه‌‌ی ساده وارد زندگی زناشویی شده باشید، در هر دو حالت، مسائل ریز و درشت یکی‌یکی پیدا می‌شوند تا به شما ثابت کنند برای ازدواج هم به آموزش و یادگیری آگاهانه نیاز دارید. ویلیام گلاسر (William Glasser) و کارلین گلاسر (Carleen Glasser) که از متخصصان و مشاوران بین‌المللی حوزه‌ی ازدواج هستند، چکیده‌ای از سال‌ها پژوهش، زوج‌درمانگری و جلسات مشاوره را در قالب نکته‌هایی سودمند به شما ارائه کرده‌اند. اگر قصد ازدواج دارید و می‌خواهید از همان ابتدا، آگاهانه پا به این مرحله از زندگی خود بگذارید یا اینکه سال‌های طولانی را با همسر خود زندگی کرده‌اید اما همچنان بر مشکلات رابطه‌تان پیروز نشده‌اید، کافی‌ست بی‌درنگ، شنیدن کتاب صوتی ازدواج بدون شکست (Getting together and staying together) را آغاز کنید.

مبنای تمامی اطلاعاتی که نویسندگان در کتاب حاضر به شما عرضه می‌کنند، پژوهش‌های علمی روانشناختی است. به این صورت که براساس تئوری «انتخاب انسان»، نحوه‌ی تصمیم‌گیری آدم‌ها براساس نیازهایشان بررسی شده و از این طریق عملکرد انسان‌ها برای تأمین نیازهایشان در زندگی زناشویی شناساسی می‌شود. ویلیام گلاسر و کارلین گلاسر در کنار استفاده از نتایج آخرین تحقیقات علمی، تجربیات واقعی خود و مراجعانشان را در سال‌های زندگی زناشویی به کار می‌گیرند و به شما نیز ارائه می‌کنند. دانستن راهبردهایی که در بهبود زندگی عاطفی ایشان مؤثر بوده، قطعاً بر موفقیت شما نیز در ازدواج اثرگذار خواهد بود.

آشنایی با عوامل شکست در ازدواج، رفتارهای مخرب رابطه‌ی زناشویی و طیف متنوع چالش‌هایی که زن و مرد با آن‌ها روبه‌رو خواهند شد از دیگر دستاوردهای شنیدن کتاب صوتی ازدواج بدون شکست است. به کمک آموزش‌های این کتاب 7 رکن ویرانگر زندگی زناشویی و روابط عاطفی را خواهید آموخت. همچنین روش‌هایی را برای بنا کردن یک زندگی شاد، سالم و موفق در کنار همسر و کودکانتان یاد می‌گیرید.

اثر پیش‌رو از سوی نشر آتیسا و با برگردان فهیمه فتحی پا به دنیای کتاب نهاده. نشر صوتی رمانو نیز نسخه‌ی صوتی آن را با صدای امیررضا علی‌زاده به علاقه‌مندان کتاب‌های زوج‌درمانی عرضه کرده است.

در نکوداشت کتاب صوتی ازدواج بدون شکست

  • کتابی که مانند یک رمان آن را خواهید خواند و موجب تحول زندگی شما خواهد شد. من کتاب ازدواج بدون شکست را تحسین می‌کنم. این اثر به جنبه‌های کمترشناخته‌شده‌ی روانی می‌پردازد. (جان گری، نویسنده‌ی کتاب مردان مریخی و زنان ونوسی)

با ویلیام گلاسر و کارلین گلاسر بیشتر آشنا شویم

ویلیام گلاسر (1925 تا 2013)، نویسنده و روانپزشک آمریکایی‌ست که سال‌های فراوانی از عمر خود را صرف مشاوره‌ی‌های درمانی کرده. او که با سایر روانشناسان و روانپزشکان خود به لحاظ رویکرد، تفاوت بسیاری داشت، به جای تجویز انواع داروهای ضدافسردگی و اختلالات روانی، تلاش می‌کرد از طریق گفت‌و‌گو و تعامل با مراجعه‌کننده، در پی درمان مسائل روحی و روانی او باشد. تأسیس مرکز «تئوری انتخاب گلاسر» از اقدامات سودمند او در زمینه‌ی روان‌درمانی است.

کارلین گلاسر نیز چندین سال در مدارس به مشاوره مشغول بود. او به همراه همسر خود آثار متعددی در زمینه‌ی خودیاری و خودسازی به نگارش درآوردند و سمینارهای فراوانی را در سراسر جهان برگزار کردند.

از آثار این زوج درمانگر می‌توان به کتاب‌های «عشق چیست»، «تئوری انتخاب و مدیریت زندگی»، «راهنمایی تئوری انتخاب برای شادکامی» و... اشاره کرد.

در بخشی از کتاب صوتی ازدواج بدون شکست می‌شنویم

با اطمینان می‌توانیم بگوییم که تمام موجودات یا اندام‌های زنده از ویروس گرفته تا انسان‌ها، از لحظه‌ی تولد تا لحظه‌ی مرگ، در حال نشان دادن رفتارهای متفاوت هستند. علت و انگیزه‌ی بروز هر یک از این رفتارهای گسترده و متنوع در موجودات زنده این است که نحوه‌ی بروز رفتار در دنیای واقعی پیش از تولدشان در ژن‌هایشان نگاشته شده است. حتی بسیاری از رفتارهای حیواناتی مثل شامپانزه‌ها نیز در ژن‌هایشان تعبیه شده‌اند. بنابراین، علت اصلی بروز رفتارهای این موجودات، فرمان‌هایی است که در ژن‌هایشان نوشته شده‌ است.

آن‌ها همان‌طور رفتار می‌کنند که ژن‌هایشان به آن‌ها می‌گوید. یکی از شوخی‌هایی که در این زمینه می‌کنند این است که اگر دستگاه تایپی را جلوی شامپانزه بگذاریم او هرگر نمی‌تواند چیزی شبیه رمان جنگ و صلح را بنویسد. تفاوت ما انسان‌ها با حیواناتی که از نظر ژنتیکی مشابه ما هستند و نیازهای یکسانی داریم این است که هیچ برنامه‌ای در ژن‌های ما نوشته نشده است تا به ما بگوید چطور رفتار کنیم که نیازهای ما برآورده شود.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
2 دقیقه
معرفی
7 دقیقه
چرا این کتاب را نوشتیم؟
9 دقیقه
فصل یک
22 دقیقه
فصل دو
20 دقیقه
فصل سه
12 دقیقه
فصل چهار
49 دقیقه
فصل پنج
21 دقیقه
فصل شش
29 دقیقه
فصل هفت
23 دقیقه
فصل هشت
47 دقیقه
فصل نه - قسمت اول
51 دقیقه
فصل نه - قسمت دوم
30 دقیقه
فصل ده
38 دقیقه
فصل یازده
30 دقیقه
فصل دوازده
16 دقیقه
فصل سیزده
14 دقیقه
فصل چهارده

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی ازدواج بدون شکست: اسرار ازدواج
نویسنده،
مترجمفهیمه فتحی
گویندهامیررضا علی زاده
ناشر چاپیانتشارات آتیسا
ناشر صوتیانتشارات رمانو
سال انتشار۱۴۰۱
فرمت کتابMP3
مدت۶ ساعت و ۵۸ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی روانشناسی و موفقیت، کتاب‌های خانواده و روابط
قیمت نسخه صوتی
30000 ت - 3.99 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی ازدواج بدون شکست

پیمان مهدی علمدارلو
۱۴۰۲/۳/۹
به نظرم کتاب خوبی بود ولی انتقاداتی هم بر کتاب وارد هست
۱. کلی گویی کرده بود
۲. برای همه فرهنگ‌ها مناسب نبود مخصوصا برای فرهنگ ایرانی و اسلامی به عنوان نمونه ازدواج موقت و دایمی را مقایسه میکرد
۳. نویسنده و شخص اول خانم بوده است به نظرم کتاب صوتی هست گوینده هم خانم باشه بهتر هست تا آقا
رویا محمدی
۱۴۰۲/۳/۷
کتاب ازدواج بدون شکست گلاسر بسیار عالی می‌باشد و متاهلین می‌توانند از روشهای آن برای پیشرفت و دلزدگی خانواده استفاده نمایید با تشکر از کتابراه
Mahtab Faraji
۱۴۰۲/۲/۲۳
کتاب خوبی بود و ارزش خواندن داشت، به مواردی اشاره شده بود که در کتاب‌های مشابه نبود و خیلی خوب بود صدای گوینده هم خیلی خوب بود
مبین سعیدی
۱۴۰۲/۳/۴
هر زوجی نیاز داره رابطشو ارتقا بده وگرنه کم کم رابطه رو ب افول نهاده میشه این کتاب هم روش‌های خوبی برای ارتقا یابی رابطه گفته شده است
Maryam
۱۴۰۲/۱/۱۰
ویلیام گلسر یه متخصص به تمام معنا و همه کتابهاش کاربردی و دستورالعملهاش اجرایی و مفیده
اکرم واعظ
۱۴۰۲/۱/۲۰
بسیار بسیار کار بردی عینی و واقعی. اکیدا و شدیدا پیشنهاد میکنم به همه
Saraah
۱۴۰۲/۳/۶
بسیار عالی و کاربردی برای بهبود روابطتون حتما پیشنهاد میشه.
امیر
۱۴۰۲/۲/۳۱
بسیار عالی بود برای آقای دکتر و همسر خردمندشون ارزوی سلامتی دارم
میلاد نصیری
۱۴۰۲/۱/۱
به همه پیشنهاد میکنم واقعا کتاب خوبیه
نیل
۱۴۰۲/۲/۶
کتاب خوبیه پیشنهاد میکنم
فرزاد فرزادیان
۱۴۰۲/۳/۱۱
درصورت عملکرد عالی به نظر می‌رسد
Ali Asghar Radvash
۱۴۰۲/۳/۶
به نظرم کمی کلی گویی کرده
رضا
۱۴۰۲/۲/۲۹
به نظرم کتاب خوب کاربردی هست
مشاهده همه نظرات 13

راهنمای مطالعه کتاب صوتی ازدواج بدون شکست

برای دریافت کتاب صوتی ازدواج بدون شکست و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.