معرفی و دانلود کتاب صوتی ارتباط موثر به زبان آدمیزاد

عکس جلد کتاب صوتی ارتباط موثر به زبان آدمیزاد
قیمت:
۴۱۰۰۰ تومان - 7.49€
خرید کتاب صوتی
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب صوتی ارتباط موثر به زبان آدمیزاد و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی ارتباط موثر به زبان آدمیزاد و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی ارتباط موثر به زبان آدمیزاد

کتاب صوتی ارتباط موثر به زبان آدمیزاد نوشته‌ی مارتی برونستاین، به شما کمک می‌کند تا چالش‌ها و کشمکش‌های خود در ارتباط با دیگران به خصوص در محل کارتان را به آسانی حل و فصل کنید و مهارت‌های لازم برای ایجاد ارتباط موثر را فراگیرید.

برای بیشتر افراد به کارگیری دانش و مهارت لازم در انجام مسئولیت‌های شغلی کار آسانی است. قسمت سخت کار حرفه‌ای ارتباط با دیگران است. در تمام مشاغل به استثنای موارد محدودی مثل کار کردن در فانوس دریایی، برقراری روابط با دیگران بسیار مهم است. احتمالاً می‌دانید که برای موفق شدن در شغلتان، تنها داشتن مهارت و تخصص در رشته‌ای که در آن به کار مشغولید، کافی نیست بلکه باید بتوانید تخصص خود را به شکلی به کار بگیرید که دیگران نیز قادر به درک آن باشند. این کار شامل گوش دادن به نیازهای دیگران و همکاری با آن‌ها برای برقراری روابط است. این موضوع هنگامی اهمیت بیشتری پیدا می‌کند که در جایگاه مدیریت قرار داشته باشید. بزرگ‌ترین چالش برای بسیاری از افراد، برقراری تعامل با دیگران از جمله کارکنان، همکاران، خریداران، مدیران و فروشندگان است.

کتاب ارتباط مؤثر به زبان آدمیزاد (Communicating effectively for dummies) برای کمک به شما نوشته شده است. مارتی برونستاین (Marty Brounstein) به عنوان فردی که شغل شما را جدی ارزیابی می‌کند و می‌داند که مهم‌ترین چالش شما برقراری روابط با دیگران است، این کتاب را به رشته تحریر درآورده.

این کتاب شما را مجهز به توصیه‌ها و ابزارهایی می‌کند که می‌توانید هنگام مواجهه با چالش‌های ارتباطی و دست یافتن به نتایج مناسب از آن‌ها استفاده کنید. به عنوان مثال حرفتان را به درستی برای دیگران بیان کنید، مشکلات و کشمکش‌ها را حل کنید، سعی کنید هنگام ارتباط با دیگران منظور واقعی آن‌ها را بفهمید، نیازهای مشتریان را رفع کنید، برای انجام کارها با دیگران همکاری داشته باشید و... .

در این کتاب با روش‌های خوبی برای بهبود ارتباطات خود با دیگران آشنا می‌شوید. برخی از این روش‌ها عبارتند از: گوش دادن فعالانه و سخن گفتن قاطعانه. در سرتاسر این کتاب به گوش دادن فعالانه و سخن گفتن قاطعانه اشاره شده است. افراد به شیوه‌های مختلفی به حرف‌های یکدیگر گوش می‌دهند اما گوش دادن فعالانه مؤثرترین شیوه گوش دادن است. با گوش دادن فعالانه می‌توانید منظور فرد مقابل را به درستی درک کنید. همچنین افراد به شیوه‌های مختلفی سخن می‌گویند، اما سخن گفتن قاطعانه مؤثرترین شیوه است. در این شیوه شما پیام خود را به شیوه‌ای صریح، مثبت و با اعتماد به نفس بیان می‌کنید. ضمن اینکه به شنونده احترام می‌گذارید.

در این کتاب ابتدا چهارچوبی مفهومی درباره‌ی چگونگی برقراری ارتباط ارائه شده است. در ادامه چگونگی برقراری ارتباط مؤثر در ارتباطات تک نفره ارائه می‌شود.

در بخش اول کتاب شما با شیوه‌های مختلفی که می‌توانید با دیگران ارتباط برقرار کرده و به سخنان آنان گوش کنید، آشنا می‌شوید. در بخش دوم در مورد روش گوش دادن فعالانه، طریقه انجام و کاربرد آن صحبت شده است. بخش سوم کتاب به شما می‌آموزد که سخنان خود را چگونه با روشی قاطعانه مطرح کنید، همچنین ابزارهای غیرکلامی را فرامی‌گیرید.

در بخش چهارم ابزارها و الگوهایی به شما ارائه می‌شود تا با بهره‌گیری از آن‌ها موفق به حل و فصل کشمکش‌ها در محیط کار شوید. بخش پنجم کتاب شما را با چالش‌های رایج در محیط کار آشنا می‌کند و در بخش ششم ده توصیه به شما ارائه می‌شود تا بتوانید در موقعیت‌های ارتباطی خاص مانند ارتباطات تلفنی موفق ظاهر شوید.

با مارتی برونستاین بیشتر آشنا شویم:

مارتی برونستاین مدیریت گروه راه‌حل‌های کاربردیِ شرکتی مشاوره‌ای و آموزشی در سان‌فرانسیسکو را بر عهده دارد که در زمینه مدیریت و تأثیربخشی سازمانی دارای تخصص است. بعضی از فعالیت‌های مشاوره‌ای او شامل ارائه‌ی مشاوره به گروه‌هایی که قصد تشکیل یک تیم موفق را دارند، ارائه‌ی آموزش تک‌ نفره به مدیران و مدیران ارشد و راهنمایی سازمان‌هایی که در پی دستیابی به عملکرد بالا و نگهداری از کارکنان خود هستند، می‌شود.

برنامه‌های آموزشی او بر موضوعات مدیریتی و مسائل مربوط به پرورش کارکنان از جمله توسعه تیم، رهبری، خدمات مشتری و روابط مؤثر متمرکز است. برونستاین از سال 1991 در سِمت‌های مختلفی از جمله مشاور، سخنران و مربی در سازمان‌هایی مثل سازمان پیشرفته تکنولوژیکی، سازمان‌های دولتی و غیرانتفاعی به فعالیت پرداخته است.

او دارای مدرک کارشناسی در رشته‌های آموزش و تاریخ و کارشناسی ارشد در رشته‌ی روابط صنعتی است. مارتی پیش از شروع فعالیت مشاوره‌ای خود چندین سال در سِمت مدیر منابع انسانی مشغول فعالیت بود.

برونستاین نویسنده‌ی کتاب‌هایی چون «تمهیداتی برای استخدام به شیوه‌ای مؤثر: رویکردی مبتنی بر بازاریابی» و «مواجهه با کارمندان بدقلق: حل و فصل مشکلات مربوط به عملکرد» است. او در سال 2000 کتاب «هدایت و نظارت به زبان آدمیزاد» را نگاشت.

در بخشی از کتاب صوتی ارتباط مؤثر به زبان آدمیزاد می‌شنویم:

هنگامی که قصد دارید چیزی به دیگران اعم از همکاران، مدیر، مشتری، خریدار و کارکنانتان بگویید، انتظار دارید که آن‌ها گوش بدهند و شما را درک کنند. با این حال کم پیش می‌آید که افراد حقیقتاً به شیوه‌ای مؤثر به دیگران گوش فرادهند. بنابراین نمی‌توانید انتظار داشته باشید که مخاطبان شما با علاقه و توجه به سخنان شما گوش بدهند. برای اینکه توجه شنوندگان را جلب کنید باید پیامتان را به شیوه‌ای مثبت و با اعتمادبه‌نفس منتقل کنید.

اگر خود شما در ارائه پیامتان علاقه و قطعیت نشان ندهید، چگونه انتظار دارید که دیگران به شما گوش بدهند. شما نیاز دارید که شنونده به پیام شما توجه نشان دهد. زمانی که شنونده به پیام شما توجه می‌کند، احتمال اینکه پیام شما را به درستی درک کند، افزایش می‌یابد. هنگامی که افراد به شما و پیامتان توجه نمی‌کنند، ارتباط شما با آنان دچار اختلال می‌شود. شنوندگان ممکن است به دلایل متعددی به شما توجه نکنند اما این اتفاق اغلب به دلیل حسی که از شما دریافت می‌کنند رخ می‌دهد.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
۱ دقیقه
معرفی
۱۵ دقیقه
معرفی نویسنده
۲۵ دقیقه
بخش یک - برقراری ارتباط به شیوه‌ای موفقیت‌آمیز - فصل اول: کار کردن بر روی برقراری ارتباط
۳۷ دقیقه
فصل دوم - درک اینکه افراد چگونه منظور خود را بیان می‌کنند
۴۰ دقیقه
فصل سوم - آیا به راستی گوش می‌دهید؟
۵۱ دقیقه
بخش دو - توجه به قدرت گوش دادن فعالانه - فصل چهارم: تمرکز بر فرد سخنگو
۶۱ دقیقه
فصل پنجم: به کار بردن ابزارهای گوش کردن فعالانه
۵۹ دقیقه
فصل ششم - همدلی کردن
۱۸ دقیقه
بخش سه - صحبت کردن قاطعانه - فصل هفتم: تنها آنچه می‌گویید مهم نیست
۶۲ دقیقه
فصل هشتم - مثبت سخن گفتن
۶۵ دقیقه
فصل نهم - مجذوب نگه داشتن شنونده
۶۴ دقیقه
بخش چهار - حل و فصل کشمکش با رضایت دو طرف - فصل دهم: رویکردی سازنده برای کشمکش‌ها
۶۸ دقیقه
فصل یازدهم - برقراری ارتباط به منظور کنترل کشمکش‌ها
۸۶ دقیقه
فصل دوازدهم - حل و فصل کشمکش
۲۷ دقیقه
بخش پنج - حل و فصل چالش‌های مربوط به برقراری ارتباط - فصل سیزدهم: مدیریت روابط ایمیلی
۷۷ دقیقه
فصل چهاردهم - آه نه باز باید یک ارائه رسمی داشته باشم!
۷۰ دقیقه
فصل پانزدهم - غلبه بر چالش‌های مشتری
۷۴ دقیقه
فصل شانزدهم - مصاحبه از دو سوی میز
۴۰ دقیقه
فصل هفدهم - غلبه بر چالش‌های مدیریت
۱۶ دقیقه
بخش شش - ده‌تایی‌ها - فصل هجدهم: ده ایده برای در کنترل داشتن مؤثرتر تعاملات تلفنی
۱۲ دقیقه
فصل نوزدهم - ده توصیه برای مؤثرتر کردن کار گروهی
۱۲ دقیقه
فصل بیستم - ده کار که به ارتباطات شما اعتبار می‌بخشد
۹ دقیقه
برگه تقلب - ارتباط مؤثر به زبان آدمیزاد
۱ دقیقه
عوامل تولید

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی ارتباط موثر به زبان آدمیزاد
نویسنده
مترجمنرگس یزدی
گویندهمحسن خدری
ناشر چاپینشر هیرمند
ناشر صوتی استودیو نوار
سال انتشار۱۳۹۹
فرمت کتابMP3
مدت۱۶ ساعت و ۳۲ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی روانشناسی و موفقیت، کتاب‌های ارتباطات و روابط عمومی
قیمت نسخه صوتی
۴۱۰۰۰ ت - 7.49 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی ارتباط موثر به زبان آدمیزاد

مهدی حبیبی
۱۳۹۹/۷/۲۰
کتاب خوبی برای ارتباط برقرار کردن چه بصورت تخصصی چه غیر تخصصی کارامد میباشد
Ali Ghotbeddini
۱۴۰۰/۱/۳
سلام، حقیقت اینه که با یکبار گوش کردن نمیشه فهمید چی میگه. کتاب سنگینه.
مروا 🤗
۱۴۰۰/۱۰/۵
من با یکبار گوش دادن نفهمیدم باید دوباره گوش بدم
میلاد فتحی
۱۴۰۰/۲/۲۱
از هر نظر عالی، آموزش کامل و کاربردی
مشاهده همه نظرات ۴

راهنمای مطالعه کتاب صوتی ارتباط موثر به زبان آدمیزاد

برای دریافت کتاب صوتی ارتباط موثر به زبان آدمیزاد و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.