معرفی و دانلود کتاب صوتی بزرگتر، عضله‌ای‌تر، قوی‌تر

عکس جلد کتاب صوتی بزرگتر، عضله‌ای‌تر، قوی‌تر
قیمت:
39000 تومان - 7.49€
خرید کتاب صوتی
۳۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب صوتی بزرگتر، عضله‌ای‌تر، قوی‌تر و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی بزرگتر، عضله‌ای‌تر، قوی‌تر و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی بزرگتر، عضله‌ای‌تر، قوی‌تر

مایکل متیوس در کتاب صوتی بزرگتر، عضله‌ای‌تر، قوی‌تر، به شما یک تمرین دقیق و رژیم غذایی مناسب ارائه می‌دهد تا به حداکثر نتیجه در حداقل زمان برسید و شادابی، سلامت و تناسب اندام خود را برای یک عمر حفظ کنید.

کتاب صوتی بزرگتر، عضله‌ای‌تر، قوی‌تر (Bigger leaner stronger)، توصیه‌های مفیدی را در زمینه‌ی تغذیه‌ی مناسب و پیشگیری از بروز مشکلات رایج مربوط به رژیم‌های غذایی ورزشکاران ارائه می‌دهد. با این کتاب می‌توانید در سه ماه اول بدنسازی 4.5 تا 7 کیلوگرم عضله بدست آورید. این یک تغییر خیلی عالی است. مردم حتماً از شما درباره توصیه‌های تمرینی خواهند پرسید. حتی اگر شما یک مبتدی در بدنسازی هم نیستید، می‌توانید در هفته 450 گرم توده بدون چربی بدست آورید، تا جایی که از سایزتان راضی باشید.

اگر هدف شما تنها چربی‌سوزی است، این کتاب به شما نشان می‌دهد که چگونه 900-450 گرم از چربی‌ها را در هفته بسوزانید و چگونه به این روند ادامه دهید.

مهم نیست که فکر می‌کنید چقدر ژنتیک بدی دارید، مهم نیست چند بار بعد از تمرینات احساس شکست کرده‌اید، قطعا به طور مثبت می‌توانید همانطور که رویای آن را دارید، بدن‌تان را کات و عضلانی کنید.

چرا بزرگتر، عضله‌ای‌تر، قوی‌تر متفاوت است؟

• نیاز نیست صدها دلار در ماه برای مکمل‌های بی‌ارزش که در تبلیغات شیادی استروئید معرفی می‌کنند، خرج کنید.

• نیاز نیست به طور مداوم روال ورزش خود را تغییر دهید، برای اینکه عضلات خود را «گیج» کنید. مایکل متیوس (Michael Matthews)، نویسندۀ کتاب، کاملاً مطمئن است که عضلات فاقد توانایی‌های شناختی هستند، بنابراین این کار تنها خود شما را گیج می‌کند.

• نیاز نیست هر روز یک سطل پودر پروتئین را خالی کنید، این پروتئین‌ها آن‌قدر زیاد هستند که می‌شود در یک روز نیازهای یک دهکده را برآورده کرد.

• نیاز نیست چند ساعت در روز در باشگاه زجر بکشید و مجموعه‌ای از سِت‌، سوپرسِت، دراپ‌سِت، جاینت‌سِت و غیره را بزنید. چون در واقع بی‌فایده است و همان جایی که هستید می‌مانید.

• نیاز نیست برای آب کردن چربی‌های زشت شکمی و سیکس پک کردن آن، ساعت‌ها کاردیو خسته کننده را انجام دهید.

• نیاز نیست تا رسیدن به درصد چربی بدنی تک رقمی، به طور کامل از «تقلب» مواد غذایی پرهیز کنید. اگر برنامه تقلب وعده‌های غذایی را صحیح انجام دهید، در واقع می‌توانید سرعت سوخت و ساز خود را افزایش دهید و چربی‌سوزی را شدت بخشید.

این موارد فقط یک نمونه کوچک از اشتباهات آسیب‌زا بوده است که خیلی از افراد به آن اعتقاد داشتند! و در نهایت این موارد به خاطر عدم نتیجه درست و واقعی شما را مایوس خواهند کرد.

در بخشی از کتاب بزرگتر، عضله‌ای‌تر، قوی‌تر می‌خوانیم:

آقای ویلیام تامسون، که به نام لرد کولین شناخته می‌شود، یک فیزیک دان مبتکر و مهندس بود. او گفته است: «زمانیکه بتوانید چیزی را اندازه‌گیری کنید و آن را با اعداد بیان کنید، چیزی درباره آن می‌دانید؛ اما وقتی نمی‌توانید اندازه‌گیری کنید و آن را با اعداد بیان کنید، دانش شما کافی نیست.» 

این بینش برای رژیم غذایی و تمرین بسیار قابل اجرا و کاربردی بوده و اگر بتوانید پیشرفت‌تان را اندازه‌گیری کنید و آن را با اعداد واقعی بیان کنید، در این صورت خواهید دانست که مسیر درستی در پیش گرفته‌اید یا خیر. اگر هیچ راهی برای اندازه‌گیری پیشرفت‌تان ندارید، پس کورکورانه به امید بهترین‌ها به جلو می‌روید. یکی از راه‌های موثر برای جلوگیری از افزایش وزن، داشتن یک دفتر یادداشت روزانه رژیم غذایی و تمرین است. ممکن است در ابتدا کمی‌ عجیب به نظر برسد، اما مطمئن باشید با این کار ساده تفاوت بزرگی ایجاد می‌شود که برای رسیدن به نتایج دراز مدت لازم و ضروری است. 

اجازه دهید سوالی از شما بپرسم. خسته کننده‌ترین چیزی که افراد در اجرای تمرین خود با آن مواجه می‌شوند چیست؟ شاید زدن پرس سینه با وزنه‌های تکراری در همه هفته‌ها، یا زدن جلو بازو با دمبل‌های تکراری برای چند ماه؟ با این روند رشد عضلانی قابل توجهی رخ نمی‌دهد و هیچ چیز آزار دهنده‌تر از این نیست که هر روز به باشگاه بروید و هفته‌ها بعد از هفته‌ها مانند قبل به نظر برسید و پیشرفت خوبی نداشته باشید. 

درباره رژیم غذایی چطور؟ آزار دهنده‌ترین موضوع در این رابطه چیست؟ وزن‌تان با سرعت مناسبی که انتظار دارید کم یا زیاد نمی‌شود. بسیاری از افراد فکر می‌کنند درست غذا می‌خورند، اما به دلایل «غیر قابل توجیه» نمی‌توانند چربی بیشتری از دست دهند یا عضله بیشتری به دست آورند. باید به شما هشدار دهم که اگر تمرین و رژیم غذایی مجلات را دنبال کنید، بدون شک به این مشکلات دچار می‌شوید. تمرین‌تان بی‌اثر می‌شود و قطعاً درست غذا خوردن (به ویژه کم کردن غذا) نیز تحت‌الشعاع قرار می‌گیرد.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه 1
نمونه 2
نمونه 3
1 دقیقه
پیشگفتار
3 دقیقه
تعهد
2 دقیقه
درباره نویسنده
12 دقیقه
مقدمه
5 دقیقه
فصل 1: مانعی پنهان برای رسيدن شما به تناسب اندام و سلامتی مورد نظرتان
10 دقیقه
فصل 2: آنچه بيشتر مردم درباره سلامتی، تغذيه و تناسب اندام نمی‌دانند! - قسمت اول: علم بدن
11 دقیقه
فصل 3: آنچه بيشتر مردم درباره سلامتی، تغذيه و تناسب اندام نمی‌دانند! - قسمت دوم: مواد مغذی
8 دقیقه
فصل 4: آنچه بيشتر مردم درباره سلامتی، تغذيه و تناسب اندام نمی‌دانند! - قسمت سوم: سلامتی
15 دقیقه
فصل 5: شش اشتباه بزرگ درباره عضله‌سازی
8 دقیقه
فصل 6: علم واقعی رشد عضله
13 دقیقه
فصل 7: پنج اشتباه بزرگ درباره چربی‌سوزی
11 دقیقه
فصل 8: علم واقعی چربی‌سوزی
4 دقیقه
فصل 9: رعايت موارد درونی و بيرونی سلامتی در تناسب اندام
7 دقیقه
فصل 10: تنظيم اهداف تناسب اندام برای ايجاد انگيزه
4 دقیقه
فصل 11: قانون يار تمرينی خوب
13 دقیقه
فصل 12: رژيم غذايی خوب بايد قابل اندازه‌گيری باشد
4 دقیقه
فصل 13: دو اسحله‌ی پنهان شما: شدت و تمرکز
14 دقیقه
فصل 14: بلوک‌های ساختمانی تغذيه مناسب
20 دقیقه
فصل 15: چه چيزهايی بخوريم تا بزرگتر، عضله‌ای‌تر و قوی‌تر شويم؟
10 دقیقه
فصل 16: برنامه‌ريزی وعده‌های غذايی برای به حداکثر رساندن دستاوردها و کسب بهترين نتايج
41 دقیقه
فصل 17: برنامه غذايی بزرگتر، عضله‌ای‌تر، قوی‌تر
31 دقیقه
فصل 18: فرمول تمرينی بزرگتر، عضله‌ای‌تر، قوی‌تر
36 دقیقه
فصل 19: با حرکات سازنده بدن‌تان آشنا شويد: سه ليفتی که بهترين بدن‌ها را می‌سازند
7 دقیقه
فصل 20: چگونه درحالی‌که از صدمات پيشگيری می‌کنيد قدرت خود را بهبود بخشيد؟
26 دقیقه
فصل 21: برنامه‌ی تمرينی بزرگتر، عضله‌ای‌تر، قوی‌تر
13 دقیقه
فصل 22: راهنمای NO-BS برای مکمل‌ها
8 دقیقه
فصل 23: مکمل روتين بزرگتر، عضله‌ای‌تر، قوی‌تر
3 دقیقه
فصل 24: از اينجا بدن شما تغيير خواهد کرد
11 دقیقه
فصل 25: پرسش و پاسخ‌ها

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی بزرگتر، عضله‌ای‌تر، قوی‌تر
نویسنده
مترجمامیرحسین رحمانپور
گویندهمرآت بهنام، ژوبین دارابیان
ناشر چاپیانتشارات نور دانش
سال انتشار۱۳۹۷
فرمت کتابMP3
مدت۵ ساعت و ۵۱ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی سلامت، بهداشت و تغذیه، کتاب‌های تغذیه، رژیم و تناسب اندام
قیمت نسخه صوتی
39000 ت - 7.49 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی بزرگتر، عضله‌ای‌تر، قوی‌تر

مصطفی دشتی مومن ابادی
۱۴۰۰/۳/۴
با عرض سلام و خسته نباشید. من نظر خودم رو به عنوان یک دانشجوی دکتری فیزیولوژی ورزشی (تربیت بدنی) و هم به عنوان یک ورزشکار حرفه ای (والیبالیست) و هم به عنوان یک مربی (سطح۱ملی) والیبال و بدنسازی اعلام میکنم.
به نظر من کتاب به شدت مطالب عالی رو بیان میکنه. من صرف نظر از تایید مطالب تئوری کتاب، چون و
خودم مربی هستم با تمام سیستم‌های تمرینی اشنا و خب سالیانی هستش که خودم و شاگردام کار میکنیم بااون سیستم‌ها اما تمام اون هارو بعد خوندن کتاب کنار گذاشتم و دوس داشتم این کتاب رو به صورت عملی روی خودم ازمایش کنم الان تو ماه پنجم تمرینم باسیستم تمرینی و فرمول تغذیه‌ای این کتاب هستم و نتیجه اعجاب اوری گرفتم واقع فرم عضلانی عالی بی نقص همچنین قدرت عضلانی به شدت ایده آل گرفتم و ممنون از تیم ترجمه و دوبله که باعث کمک به افزایش علممون شون🌷
داخل کامنت‌ها چند مورد به چشمم خورد که اسیب دیدگی پیش اومده بود واسشون؛ خیلی خلاصه بخوام بیان کنم ممکنه مسائل پیش زمینه ای، تغذیه ای، استراحت (خواب)، و اشنا نبودن به علم بدنسازی و اجرای حرکات و همچنین ضعف عضلانی (ورزشکار مبتدی) بودن، ژنتیک و... هر کدام در ایجاد اسیب موثر باشه.
دوستانی که در ابتدای راه بدنسازی هستند خیلی مهمه که به اجرای صحیح حرکات و گرم کردن عمومی و اختصاصی و سرد کردن توجه داشته باشند.
Foruq Ysf
۱۳۹۹/۲/۳
من ب عنوان کسی ک کتاب صوتی زیاد گوش میدم باید بگم اینبار اشتباه بزرگی کردم ک این کتاب رو ب صورت صوتی خریدم و البته مجبور شدم نسخه پی دی اف هم بگیرم چون کتاب مفیدیه لحن گوینده خانم اصلا مناسب خوندن کتاب نیست و بسیار سریع میخونن ک باعث میشه خیلی مطالب رو نفهمید و حتی ازش بگذرین چون دلتون نمیخاد بزنید عقب و اون صدا رو دوباره گوش بدینب نظرم کتابراه درین باره ب شدت مسئوله و تقاضا دارم بررسی بشه و این کتاب ارزشمند با این صوت فقط هدر دادن وقت و هزینه ست باتشکر
حامد کارخانه
۱۴۰۱/۱۲/۲۸
کتاب مفید و کاربردی است و اطلاعات لازم در خصوص دانش تغذیه و مواد غذایی و مکمل‌ها منتقل میکند و همچنین فرمولهای تمرینی و تعداد ست‌ها و انتخاب وزن مناسب وزنه‌ها تعداد تکرارها و برنامه ریزی روزهای تمرین در هفته و بسیاری اطلاعات درست در اختیار قرار میده و پیشنهاد‌های کتاب رو در تمرینات خودم استفاده و و کردم تغییرات غافلگیرم کرد مطالعه‌اش رو ۱۰۰ درصد توصیه میکنم. در بخش راوی کتاب بسیار خوب روان و ترجمه عالی است
علی زریباف
۱۳۹۹/۱/۷
باسلام و تشکر از مترجم کتاب و عوامل کتابراه
صداگذاری عالی بود اما حجم صدای خانم بالا و پایین زیادی دارد. انگار که دارد گویندگی رادیو انجام میدهد.
خیلی گارد گرفته است!
لطفا با صدای نرم و سبکتر و بدون حس گرفتن زیاد!!!
کتابراه حتما و حتما برسی کنید.
Amirhossein Aarb
۱۳۹۹/۵/۳
چیزهایی ک درمورد چربی سوزی و تغذیه میگه خوبه اما برنامه تمرینیش اصلا مناسب نیست و بشدت اسیب زاست! من با برنامه این کتاب یک هفته تمرین کردم همونجور ک گفته بود ست‌های تعداد کم و سنگین!!! دچار انواع اسیب سرشونه و... شدم با وجود اینکه حرکات رو درست و بعد از گرم کردن اجرا میکردم
Hamed yaaghoobi
۱۳۹۸/۲/۱۹
کتاب پر محتوا و خوبیه، گوینده خانم خیلی فراز و نشیب بیش از حد به گفتار میده و گاهی اصلا صداش به گوش نمیرسه چون احتمالا از میکروفون دور میشه، دلیل دو ستاره کمتر فقط بخاطر صدای خانم هست.
Behnam Golpour
۱۴۰۰/۱۰/۲۶
من مربی فیتنس هستم
محتوی کتاب و دوست داشتم
صدا و خوانش هم خوب بود
برخی اطلاعات تخصصی رو کمی متفاوت تلفظ کرد گوینده که خب نمیشه ایراد گرفت. به هر حال تخصصی بود
پیشنهاد میکنم گوش کنید
خوبه 🌹👍
Parviz Behruzifar
۱۳۹۹/۷/۸
کتاب بسیار خوب و آموزنده‌ای بود.
من تونستم از این کتاب مطالب زیادی رو فرابگیرم و امیدوارم که برای شما هم همینطور باشه.
کتاب بسیار روان و خوبی در زمینه سلامتی و تناسب اندام است.
پوریا احسانی
۱۳۹۸/۶/۱۱
اصلا برای افراد متوسط و در حد حرفه‌ای پیشنهاد نمیکنم نکاتش اولا خیلی تکرار میکنه در فصل هادوما بعد برای افرادی که هیچی از بدن سازی نمیدونن خوبه و در کل کاربردی برای افراد مبتدیه
فاطمه خانی
۱۴۰۲/۶/۳۱
به نظرم این کتاب برای کسی که برای افزایش ابتدایی علم تمرین بخواد بد نیست، اما اگه برای افزایش علم مربیگری و در حوضه مربیگری میخوایین بخونید اونقدر مفید‌و کاربردی نیست
hossain ansari
۱۴۰۲/۴/۲۸
این کتاب فقط برای کسانی خوبه که میخوان کلی وقت بزارن و به صورت کاملا حرفه‌ای به بدنسازی بپردازن. من که به شخصه حوصله این کارارو ندارم چون خیلی دقت میخواد و زمان می‌بره
younes tanha
۱۴۰۰/۲/۱۳
اگر به دنبال چربی سوزی و مراحل عضله سازی و تغذیه مناسب و کلی فوت و فن درمورد شیوه‌ی تمرین صحیح هستید این کتاب یک مربی حرفه‌ای هست البته بستگی به سطح نگرش شما دارد.
PedrAm Pourak
۱۳۹۸/۹/۲۵
واااااااای مگه داریم از این بهتر؟!!!!
من ک دارم ۲۰ سال ورزش با علم میکنم کلی چیز ب معلوماتم اضافه شد
کوتاه، مفید، پر از مطلب و دوس داشتنی

ممنونم از کتابراه 🌹🌹🌹
Haleh Haghighinejad
۱۴۰۱/۶/۱۴
ممنون از کتابراه برای صوتی کردن این کتاب،
امیدوارم بازهم کتاب‌های خوب و‌مفیدی در این زمینه صوتی بشه چون هر وقت هر جا امکان گوش دادن رو‌فراهم می‌کنه
رضا فیضی
۱۴۰۱/۲/۲۶
با سلام
خدمت همه دوستان
کتاب خیلی مفیدی هست که من با عمل به تمرینات کتاب تو خونه تمرین میکنم
هر کدوم از دوستان میبینه میگه باشگاه میری
؟؟؟؟
مشاهده همه نظرات 87

راهنمای مطالعه کتاب صوتی بزرگتر، عضله‌ای‌تر، قوی‌تر

برای دریافت کتاب صوتی بزرگتر، عضله‌ای‌تر، قوی‌تر و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.