معرفی و دانلود کتاب صوتی قوانین نفوذ

عکس جلد کتاب صوتی قوانین نفوذ
قیمت:
۸۲۰۰۰ تومان - 14.99€
خرید کتاب صوتی
۴۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب صوتی قوانین نفوذ و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی قوانین نفوذ و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی قوانین نفوذ

تا به حال به تأثیرگذاری بر روی دیگران و نفوذ در ذهن و قلب آن‌ها به چشم یک هنر نگاه کرده‌اید؟ رابرت گرین، نویسنده‌ی آمریکایی، در دومین اثر خود با عنوان کتاب صوتی قوانین نفوذ قدرت اجتماعی را از دریچه‌ی اغواگری و مسلط شدن بر دیگران بررسی می‌کند. این اثر در زمره‌ی یکی از پرفروش‌ترین کتاب‌های بین‌المللی قرار دارد.

درباره‌ی کتاب صوتی قوانین نفوذ

نفوذ و اغواگری تنها در زمینه‌ی روابط عاطفی نیست که معنادار است. اگر به این هنر آراسته باشید می‌توانید آن را در بسیاری از زمینه‌های دیگر از جمله رهبری افراد و مسائل شغلی نیز استفاده کنید. رابرت گرین (Robert Greene) در کتاب صوتی قوانین نفوذ (The art of seduction) 24 تکنیک اغواگری و نفوذ در دیگران را به شما می‌آموزد. او در پایان هر تکنیک به ذکر نمونه‌ای از شخصیت‌های تاریخی مانند کلئوپاترا، جاکومو کازانووا، دوک الینگتون و جان اف کندی می‌پردازد تا مقصود خود را با روشنی بیشتری انتقال دهد. گرین معتقد است نفوذ کردن و اغواگری به همان اندازه که در بستر قدرت از آن استفاده می‌شود و به همان میزان که در روابط عاطفی دیده می‌شود، می‌تواند در دیگر زمینه‌ها نیز به کار گرفته شود؛ هر جا و هر زمان که می‌خواهید کسی را تحت‌الشعاع خود قرار دهید.

رابرت گرین در این کتاب صوتی ضمن معرفی انواع تیپ‌های شخصیت‌های نفوذکننده یا به تعبیر دیگری اغواگر، تکنیک‌های مؤثری را به شما ارائه می‌دهد که با به کار بردن آن‌ها می‌توانید در هر زمینه‌ای طرف مقابل خود را متقاعد کنید و بر روی او تأثیری عمیق بگذارید.

  • چگونه کاریزماتیک باشم؟
  • در نسبت با رقبا چه کارهایی را باید و چه کارهایی را نباید انجام دهم؟
  • القا کردن هم یک هنر است؟
  • آیا باید تمام شخصیت خود را با هر نقص و کاستی که دارد به نمایش بگذارم؟
  • اغواگری و نفوذ کردن الزاماً خودخواهانه است؟
  • چگونه از خود در نگاه دیگران شمایلی فراموش‌نشدنی بسازم؟

این پرسش‌ها بخشی از سؤالاتی هستند که در کتاب صوتی قوانین نفوذ به آن‌ها پاسخ داده می‌شود. نشر صوتی رادیو مثبت این اثر را در قالب کتاب گویا تهیه و منتشر کرده است.

نکوداشت‌های کتاب صوتی قوانین نفوذ

  • کتابی شفاف و روشن‌کننده. (گاردین)
  • بسیار متقاعدکننده. (فوربز)
  • تخصص گرین تجزیه و تحلیل زندگی و فلسفه‌ی شخصیت‌های تاریخی مانند سان تزو و ناپلئون و استخراج نکاتی از آن‌ها درمورد نحوه‌ی انجام کارها با مهارت زیاد است. (نیویورک تایمز)
  • گرین لیستی از رفتارهای بلندپروازانه افراد را در این کتاب تنظیم کرده است. فقط خواندن فهرست مطالب برای برانگیختن کمی شهوت برای کسب قدرت کافی است. (New York magazine)

کتاب صوتی قوانین نفوذ برای چه کسانی مناسب است؟

اگر می‌خواهید توجه افراد خاصی را به سوی خود جلب کنید، اگر به کتاب‌های خودسازی و توسعه‌ی فردی علاقه دارید، شنیدن این کتاب صوتی را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

با رابرت گرین بیشتر آشنا شویم

او یکی از نویسندگان پرفروش نیویورک‌تایمز است که در 14 می‌1959 به دنیا آمد. وی تاکنون کتاب‌هایی مثل «48 قانون قدرت»، «33 استراتژی جنگ» و «پنجاهمین قانون» را نوشته و هرکدام فروش قابل‌توجهی را نیز کسب کرده‌اند. رابرت گرین (Robert Greene) در دنیای تجارت نیز طرفداران زیادی دارد و همواره از او به‌عنوان نویسنده‌ای یاد می‌شود که طیف مخاطبان و هوادارانش گسترده و متنوع است. همچنین کارهای گرین در رسانه‌های مطرحی چون نیویورک تایمز، USA Today، CNN، نیویورکر، نیوزویک، لس‌آنجلس تایمز، فوربس، هافینگتون پست، هفته تجارت و... دیده شده است.

در بخشی از کتاب صوتی قوانین نفوذ می‌شنویم

جان اف کندی در بحران موشکی کوبا نشون داد که از اون بیدهایی نیست که به این بادها بلرزه. برخورد شارل دوگل با سرکشی و عصیان قوایش در الجزایر، او رو یک سر و گردن نسبت به هم‌قطارانش برتر ساخت. این کسان برای نشان دادن نیروی کاریزمایشان به این چالش‌ها نیاز داشتند. حتی بعضی از اون‌ها متهم شدن که برای این منظور خود به این بحران‌ها دامن می‌زنند. به هر حال برای بهره‌مندی از نیروی کاریزما، در تمام طول عمر ضرورت داره از قدم برداشتن در قلمرو مجهول و ناشناخته‌ای که تضمینی بر اون نیست، هراس به دل راه ندید. زیرا کوچک‌ترین علائمی ناشی از ترس و بزدلی نیروی کاریزما رو به طور کامل از میان برداشته و محو و ناپدید می‌سازه.

9- پایبندی به ارزش‌ها: اغلب ما برای این که از یک معرکه جان سالم به در ببریم به مصالحه و سازش تن درمی‌دیم. اما بعضی از افراد به‌طور دقیق بر اساس معیارهایی که برگزیده‌اند زندگی می‌کنند و در هر شرایطی و بدون توجه به این که رعایت معیار هاشون چه عواقبی ممکنه براشون داشته باشه، در پیروی از اون‌ها کمترین تردید و تزلزل رو به دل راه نمی‌دن. سیاستمدارانی مانند جرج واشنگتن و لنین به رغم این که زمام قدرت رو در اختیار داشتند، ساده‌زیست بودند.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
۱۹ دقیقه
قسمت اول
۲۰ دقیقه
قسمت دوم
۱۵ دقیقه
قسمت سوم
۱۸ دقیقه
قسمت چهارم
۱۸ دقیقه
قسمت پنجم
۱۷ دقیقه
قسمت ششم
۱۷ دقیقه
قسمت هفتم
۱۶ دقیقه
قسمت هشتم
۱۷ دقیقه
قسمت نهم
۱۸ دقیقه
قسمت دهم
۲۰ دقیقه
قسمت یازدهم
۱۵ دقیقه
قسمت دوازدهم
۱۷ دقیقه
قسمت سیزدهم
۱۷ دقیقه
قسمت چهاردهم
۱۹ دقیقه
قسمت پانزدهم
۱۷ دقیقه
قسمت شانزدهم
۱۹ دقیقه
قسمت هفدهم
۱۷ دقیقه
قسمت هجدهم
۱۶ دقیقه
قسمت نوزدهم
۱۶ دقیقه
قسمت بیستم
۱۹ دقیقه
قسمت بیست‌ویکم
۱۹ دقیقه
قسمت بیست‌ودوم
۱۸ دقیقه
قسمت بیست‌وسوم
۲۰ دقیقه
قسمت بیست‌وچهارم

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی قوانین نفوذ
نویسنده
مترجممحمدرضا آل یاسین
گویندهبابک مینایی
ناشر چاپیانتشارات هامون
ناشر صوتی رادیو مثبت
سال انتشار۱۴۰۱
فرمت کتابMP3
مدت۷ ساعت و ۲ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی روانشناسی و موفقیت، کتاب‌های ارتباطات و روابط عمومی
قیمت نسخه صوتی
۸۲۰۰۰ ت - 14.99 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی قوانین نفوذ

امیر اسلامزاده
۱۴۰۱/۱۰/۲۴
کتاب خیلی خوبی هستش ولی کاش نریشنش کمی بهتر میگفت چون به مدت طولانی گوش میدیم خسته کننده میشه و‌ای کاش بشه چندتا نریتور باشه و از بینشون یکی رو انتخاب کنیم
جلال مدرسی
۱۴۰۱/۱۱/۷
عالی بود هم گوینده عالی اجرا کرده و هم مطالب مانند دیگر کتاب‌های این نویسنده توانمند؛ مفید و کاربردی است
Zafarali Jafari
۱۴۰۱/۹/۲
بهترین بهترین کتاب در زمینه نفوذ به قلب و روح و ذهن و‌جسم دیگران این کتابه بخون حالشو ببر
محمود قربانی
۱۴۰۱/۱۰/۲۶
کتاب خوبیه. مثالها و قوانینی که میگه کاربردیه. ساده و خودمونی میگه و نمیپیچونه. بنظرم بخونید
متین ستوده
۱۴۰۱/۱۰/۱۵
کتاب خیلی جالبیه و به شدت توصیه میشه به علاقه مندان در زمینه نفوذ کلام و استراتژیک‌های تاثیر گزاری
مشاهده همه نظرات ۵

راهنمای مطالعه کتاب صوتی قوانین نفوذ

برای دریافت کتاب صوتی قوانین نفوذ و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.