معرفی و دانلود کتاب صوتی داستان‌های هیولا: بی‌رحم، خرخرو و دم سفید

عکس جلد کتاب صوتی داستان‌های هیولا: بی‌رحم، خرخرو و دم سفید
قیمت:
35000 تومان - 6.49€
خرید کتاب صوتی
۳۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب صوتی داستان‌های هیولا: بی‌رحم، خرخرو و دم سفید و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی داستان‌های هیولا: بی‌رحم، خرخرو و دم سفید و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی داستان‌های هیولا: بی‌رحم، خرخرو و دم سفید

کتاب صوتی داستان‌های هیولا: بی‌رحم، خرخرو و دم سفید قصه‌ای شیرین و کودکانه به قلم فرن پارنل است. مخاطبین خردسال با گوش سپردن به این اثر که درباره‌ی شیطنت‌های سه هیولای ترسناک و عجیب و غریب است، اوقاتی شاد و مفرح را پشت سر خواهند گذاشت.

درباره کتاب صوتی داستان‌های هیولا: بی‌رحم، خرخرو و دم سفید:

ماجراهای کتاب داستان‌های هیولا: بی‌رحم، خرخرو و دم‌سفید (Grim, Grunt and Grizzle-Tail: A Tale from Chile) به زمان‌های خیلی خیلی دور برمی‌گردد؛ به دوران پادشاهان بزرگ و ملکه‌های زیبا؛ اسب‌های شاخدار و پرنده‌های سخنگو؛ و البته، دوره‌ی هیولاهای مهیب و دیوهای عجیب! در این کتاب قرار است داستان یکی از همین هیولاهای مهیب را بشنوید. البته یکی نه، بلکه سه تا! سه هیولا به نام‌های بی‌رحم، خرخرو و دم‌سفید.

ماجرا از جایی شروع می‌شود که هیولاهای ما هوس شکار به سرشان می‌زند. همین می‌شود که به سراغ سه دختر شیطان‌بلا و ناقلای پادشاه شهر می‌روند و... چشمتان روز بد نبیند: آن‌ها را می‌ربایند! بعد از این پادشاه برای کشتن سه هیولای قصه‌ی ما جایزه تعیین می‌کند. ولی بی‌رحم و خرخرو و دم‌سفید قرار نیست به این سادگی‌ها دم به تله بدهند...

کتاب صوتی داستان‌های هیولا: بی‌رحم، خرخرو و دم سفید مناسب چه کسانی است؟

کودکان 3 تا 7 ساله مخاطین اصلی کتاب صوتی داستان‌های هیولا: بی‌رحم، خرخرو و دم‌سفید از فرن پارنل هستند.

با فرن پارنل بیشتر آشنا شویم:

فرن پارنل (Fran Parnell) نویسنده‌ی آثار کودک و نوجوان و شیفته‌ی موجودات خیالی از جمله هیولاها و اژدهایان است! کتاب داستان‌های هیولا: بی‌رحم، خرخرو و دم‌سفید یکی از بهترین قصه‌های ترجمه‌شده از او به زبان فارسی است.

در بخشی از کتاب صوتی داستان‌های هیولا: بی‌رحم، خرخرو و دم سفید می‌شنویم:

همین‌طور که نگهبان از ترس فریاد می‌زد، از قصر بیرون اومد و با تمام سرعت فرار کرد. این بار هم دم‌سفید به راحتی با پنجه‌هاش دومین پرنسس‌پرتقال رو چید، بعد به طرف آسمون اوج گرفت و به سمت خونه برگشت. صبح روز بعد، وقتی خبر به گوش پادشاه رسید، بلافاصله با چشم‌هایی گریون ارزش جایزه رو بالاتر برد، ولی هیچ‌کس نمی‌دونست دخترهای دزدیده شده‌ش کجان و هیچ‌کس هم نمی‌خواست با نگهبانی از درخت جونش رو به خطر بندازه. قبول کنین بچه‌ها که نگهبان‌ها حق داشتن. هیولا خیلی ترسناک و قوی بود! پدرو رو یادتونه؟ همون جوونی که تمام کارهای سخت قصر روی دوشش بود و دخترها خیلی سربه‌سرش می‌ذاشتن، مرد جوون دلش برای پرنسس کوچولوها تنگ شده بود. درسته خیلی اذیتش می‌کردن، ولی قصر بدون سروصدا، پرحرفی و شیطنت‌های اون وروجک‌ها اصلاً صفا نداشت و خیلی سوت‌وکور بود.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
32 دقیقه
داستان‌های هیولا: بی‌رحم، خرخرو و دم‌سفید

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی داستان‌های هیولا: بی‌رحم، خرخرو و دم سفید
نویسنده
مترجمفاطمه زهرا حافظی
گویندهمحمد طالشیان، نرگس داغمه چی
ناشر صوتی آوارسا
سال انتشار۱۴۰۰
فرمت کتابMP3
مدت۳۲ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی کودک، کتاب داستان کودک
قیمت نسخه صوتی
35000 ت - 6.49 یورو
خرید کتاب صوتی

راهنمای مطالعه کتاب صوتی داستان‌های هیولا: بی‌رحم، خرخرو و دم سفید

برای دریافت کتاب صوتی داستان‌های هیولا: بی‌رحم، خرخرو و دم سفید و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.