معرفی و دانلود کتاب صوتی رازهای نوع دوستی

عکس جلد کتاب صوتی رازهای نوع دوستی
قیمت:
20000 تومان - 2.49€
خرید کتاب صوتی
۳۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب صوتی رازهای نوع دوستی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی رازهای نوع دوستی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی رازهای نوع دوستی

کتاب صوتی رازهای نوع دوستی نوشته‌ی محمود دانایی، به شما کمک می‌کند بعد معنوی خود را ارتقا دهید و آسایش و آرامش را در زندگی اجتماعی و شخصی خود بهبود بخشید.

انسان موجودی دو بعدی و اجتماعی است که برای رسیدن به هدفی که برای آن خلق شده است، باید نگاه خود را به هر دو بعد خود معطوف دارد. یعنی همان‌طور که متوجه بعد ظاهری و مادی خود است و دقت می‌کند که چه بخورد و چه بپوشد تا بتواند از زندگی‌اش لذت ببرد و در جامعه‌ای که زندگی می‌کند مقبول واقع شود، به همان اندازه بلکه بیشتر نیز باید مراقب بعد معنوی خود هم باشد.

این بعد معنوی انسان مانند بعد مادی او نیاز به غذا و نگه‌داری دارد. بهترین غذا برای بعد معنوی انسان عمل به اخلاقیات حقیقی و اصیل است. اخلاقیاتی که در زندگی روزمره قابل اجرا هستند و ضامن بقای معنویت انسان هستند. عمل به این اخلاقیات علاوه بر اینکه بعد معنوی او را تغذیه می‌کند، زندگی راحت‌تر و لذت‌بخش‌تری را هم برای او به همراه خواهد داشت.

کتاب صوتی رازهای نوع دوستی در مورد پرورش و گسترش صفت فروتنی در خود می‌باشد که برای مدت 30 روز طراحی شده است.

در قسمتی از کتاب صوتی رازهای نوع دوستی می‌شنویم:

نوع دوستی مختص پزشکان یا داوطلبانی نیست که به کشورهای دورافتاده می‌روند و زندگی خود را وقف رسیدگی به مردم می‌کنند. نوع دوست کسی نیست که فداکاری خارق‌العاده‌ای انجام می‌دهد. در معنویات نوع دوستی اهمیتی اساسی دارد. به همین علت عمل به آن در زندگی روزمره باید برای هر کسی و در هر شرایطی امکان‌پذیر باشد.

نوع دوستی یعنی دوست داشتن دیگران و کمک به آن‌ها، محبت و خیرخواهی بی‌ریا و بی‌توقع، آرزوی خوشبختی و سعادت برای دیگران بدون انتظار پاداش.

نوع دوستی توجه و گوش دادن به درد و دل دیگران است، برای این کار باید توجه‌مان را از خودمان برگیریم تا بتوانیم دیگران و نیازهایشان را ببینیم. برای شروع کمک به دیگران باید به حرف‌‌هایشان گوش کنیم. کارهای ساده‌ای مانند قطع نکردن صحبت‌شان و توجه کامل به آنچه می‌گویند.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
1 دقیقه
شناسنامه
1 دقیقه
متن پشت جلد
2 دقیقه
پیشگفتار
5 دقیقه
روز اول تا پنجم
4 دقیقه
روز ششم تا هشتم
3 دقیقه
روز نهم تا دهم
4 دقیقه
روز یازدهم تا سیزدهم
4 دقیقه
روز چهاردهم تا هفدهم
4 دقیقه
روز هجدهم تا بیستم
6 دقیقه
روز بیست‌ و یکم تا بیست ‌و ‌ششم
4 دقیقه
روز بیست‌ و ‌هفتم تا سی‌ام

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی رازهای نوع دوستی
نویسنده
گویندهشهره روحی
ناشر چاپیانتشارات پندار تابان
ناشر صوتیانتشارات جیحون
سال انتشار۱۳۹۹
فرمت کتابMP3
مدت۳۶ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی روانشناسی و موفقیت، کتاب موفقیت و خودسازی
قیمت نسخه صوتی
20000 ت - 2.49 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی رازهای نوع دوستی

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.

راهنمای مطالعه کتاب صوتی رازهای نوع دوستی

برای دریافت کتاب صوتی رازهای نوع دوستی و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.