معرفی و دانلود کتاب صوتی اعتراف‌های یک تبلیغاتچی

عکس جلد کتاب صوتی اعتراف‌های یک تبلیغاتچی
قیمت:
۲۰۰۰۰ تومان - 6.99€
خرید کتاب صوتی
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب صوتی اعتراف‌های یک تبلیغاتچی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی اعتراف‌های یک تبلیغاتچی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی اعتراف‌های یک تبلیغاتچی

دیوید اگیلوی نویسنده‌ی کتاب صوتی اعتراف‌های یک تبلیغاتچی، همان فردی‌ست که مجله تایم او را در دهه شصت میلادی جادوگر تبلیغات خواند و تحولات موثری در این حوزه ایجاد کرد. این کتاب پرفروش نیز حاصل تجربیات او در زمینه ساخت انواع تبلیغات و جذب و مدیریت مشتریان یک شرکت است.

درباره کتاب صوتی اعتراف‌های یک تبلیغاتچی:

دیوید اگیلوی یک نابغه در حوزه تبلیغات بود که در سن 37 سالگی شرکت خود را در نیویورک تاسیس کرد و بعدها با ادغام شدن با مراکز دیگر به یک شرکت بین‌المللی معروف به نام Ogilvy & Mather تبدیل شد. او که به عنوان پدر تبلیغات مدرن شناخته می‌شود، در طول سال‌ها فعالیت خود به یاد ماندنی‌ترین کمپین‌های تبلیغاتی را ایجاد نمود و تکنیک‌های منحصر به فردش را در پروژه‌های گوناگون به کار گرفت.

سرانجام او در سال 1963 تمامی تجربیات و آموزه‌هایش را در کتاب پرفروش خود یعنی اعتراف‌های یک تبلیغاتچی (Confessions of an Advertising Man) منتشر کرد. اثری ماندگار که در سطح بین‌المللی به فروش بالایی رسید، به چهارده زبان دنیا ترجمه شد و در دهه 1960 میلادی به عنوان کتاب مقدس دنیای تبلیغات شناخته شد.

با شنیدن این کتاب علاوه بر آشنایی با ایده‌های پیشگامانه اگیلوی در زمینه تبلیغات، با نحوه مدیریت کارکنان، اخلاق شرکتی و سیاست‌های موثر در این زمینه نیز آشنا می‌شوید. همچنین در ابتدای کتاب بخشی از زندگی نویسنده را می‌شنوید و درباره چگونگی و چرایی نوشتن این اثر اطلاع بیشتری پیدا می‌کنید.

برخی از مهم‌ترین سرفصل‌هایی که در کتاب اعتراف‌های یک تبلیغاتچی یاد می‌گیرید، عبارتند از: «آشنایی با تبلیغات تلویزیونی و آگهی‌ها و پوسترهای تبلیغاتی، نحوه مدیریت یک بنگاه تجاری، چگونگی پیدا کردن و حفظ مشتری و ...»

نکوداشت‌های کتاب صوتی اعتراف‌‌های یک تبلیغاتچی:

- اوگیلوی نیروی خلاق تبلیغات مدرن است. (نیویورک تایمز)

- هرکسی که در حوزه تجارت فعال است باید این کتاب را بخواند. (Media Week)

- برای هر کسی که در حرفه بازاریابی کار می‌کند، این کتاب یک متن اصلی به شمار می‌رود. (Financial Times)

- شما در طول مطالعه کتاب اعتراف‌های یک تبلیغاتچی، بینشی عمیق درباره نحوه مدیریت و فرهنگ شرکت پیدا خواهید کرد. (The Huffington Post)

- نوشته‌های اوگیلوی پرتحرک و پر جنب و جوش است. این کتاب پر از داستان‌های عالی از دنیای تبلیغات در دهه 1960 است. (IndependentMail.com)

- کتاب اعتراف‌های یک تبلیغاتچی راهنمایی خوب، محکم، هوشمندانه، عالی و الهام بخش است که هرکسی که در حوزه تجارت کار می‌کند، باید آن را بخواند. (The Agency Review)

- این یک کتاب خوب و دقیق است که مفاهیم و تاکتیک‌هایی را آموزش می‌دهد و فعالان حوزه بازاریابی و روابط عمومی باید آن را بخوانند. (ران توروسیان، مدیرعامل شرکت روابط عمومی 5WPR)

کتاب صوتی اعتراف‌های یک تبلیغاتچی برای چه کسانی مناسب است؟

هرکسی که در گوشه‌ای از جهان عظیم تبلیغات فعالیتی می‌کند و در جایگاه یک بازاریاب، مدیر فروش، روابط عمومی، مدیر یک کسب‌وکار و... به فکر پیشرفت و یادگیری بیشتر است، شنیدن این کتاب برای او ضروری به شمار می‌رود.

با دیوید اگیلوی بیشتر آشنا شویم:

پیشگام تبلیغات، پدر فروش ساده، آقای تبلیغات و پدر تبلیغات مدرن، القابی‌ست که به دیوید اگیلوی (David Ogilvy) نسبت داده‌اند. او در دنیای تبلیغات اسطوره‌ای تکرار نشدنی به حساب می‌آید و در زمان حیاتش، چندین برنامه آموزشی برای جوانان برگزار کرد تا اصول حرفه‌ای تبلیغات را به آن‌ها بیاموزد. همچنین او نویسنده کتاب پرفروش اعتراف‌های یک تبلیغاتچی است و توانسته جایگاه‌های ارزشمندی در طول سال‌ها فعالیت خود به دست بیاورد. برای مثال در سال 1977 به عنوان یکی از مشاهیر حوزه تبلیغات ایالات متحده و در سال 1990 نیز به عنوان نماینده هنری و ادبیات فرانسه انتخاب شد.

او برای خود فلسفه‌ای ابداعی در تبلیغات دارد که از این چهار اصل اساسی پیروی می‌کند: درخشش ایده‌های خلاق، تحقیق، رسیدن به نتایج واقعی فروش و نظم حرفه‌ای.

در بخشی از کتاب صوتی اعتراف‌های یک تبلیغاتچی می‌شنویم:

چندی پیش یکی از بزرگ‌ترین شرکت‌های تبلیغاتی از یک موسسه آمار خواسته بود که ارتباط بین میزان تبلیغات انجام شده و بازدهی مالی‌اش را برآورد کند. مسئول انجام دادن این تحقیق دچار اشتباهی شده بود که برای خیلی‌ها هم مسئله‌ساز بوده.

به تصور او تنها متغیر این معادله مقدار پولی‌ست که سالانه صرف هزینه‌های تبلیغات می‌شود. غافل از اینکه اگر با یک میلیون دلار یک کار تبلیغاتی اصولی انجام شود، میزان فروش آن محصول ده‌ها برابر محصولی‌ست که با صرف ده میلیون دلار برایش تبلیغ غیراصولی انجام شده. در تبلیغ‌هایی که از طریق پست فرستاده می‌شوند، فقط با تغییر چند کلمه می‌توان میزان فروش را تا ده برابر افزایش داد و اگر از شعار تبلیغاتی که برای یک محصول نوشته‌ایم، در چند زمینه متفاوت استفاده شود، در میان آن‌ها تبلیغ تلویزیونی بیشترین فروش را به ارمغان می‌آورد.

فهرست مطالب کتاب صوتی

۲ دقیقه
معرفی
۲۹ دقیقه
داستان خلق اثر
۶ دقیقه
پیشینه
۳۲ دقیقه
فصل اول: چگونه می‌توان یک بنگاه تبلیغاتی را اداره کرد
۶۷ دقیقه
فصل دوم: چطور مشتری پیدا کنیم
۳۰ دقیقه
فصل سوم: چطور مشتریان خود را نگه داریم
۳۶ دقیقه
فصل چهارم: چطور یک مشتری خوب باشیم
۲۴ دقیقه
فصل پنجم: چطور می‌توان درست تبلیغ کرد
۱۵ دقیقه
فصل ششم: چگونه یک آگهی تبلیغاتی بنویسیم
۱۴ دقیقه
فصل هفتم: چگونه آگهی‌های تبلیغاتی و پوستر بسازیم
۸ دقیقه
فصل هشتم: چطور یک تبلیغ تلویزیونی خوب بسازیم
۱۵ دقیقه
فصل نهم: چطور می‌توانیم برای محصولات غذایی، شهرهای دیدنی و... تبلیغ بسازیم
۱۲ دقیقه
فصل دهم: چطور به اوج قله صعود کنیم، نصیحت به جوان‌ترها
۶ دقیقه
فصل یازدهم: آیا تبلیغ کردن باید منسوخ شود؟
۲ دقیقه
کلام آخر
۱ دقیقه
عوامل تولید

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی اعتراف‌های یک تبلیغاتچی
نویسنده
مترجمرویا گذشتی
گویندهشهاب ایلکا
ناشر چاپیانتشارات سیته
ناشر صوتی استودیو نوار
سال انتشار۱۴۰۰
فرمت کتابMP3
مدت۴ ساعت و ۵۹ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی اقتصاد و مدیریت، کتاب‌های زندگی نامه
قیمت نسخه صوتی
۲۰۰۰۰ ت - 6.99 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی اعتراف‌های یک تبلیغاتچی

مریم بن رشید
۱۴۰۰/۴/۷
کتاب خیلی خوبی است و لازمه هر گرافیستی اون رو بخونه
اکرم شهبازی
۱۴۰۰/۳/۱۸
کتاب عالی هست ومن چون تعریفشو شنیدم دانلودکردم
Nader Biabanaki
۱۴۰۰/۴/۶
دیدگاههای خوب و کاربردی را ارائه میدهد.
esmaeil roomi
۱۴۰۰/۲/۲۴
بی نظیر یه کتاب عالی برا تبلیغات
مشاهده همه نظرات ۴

راهنمای مطالعه کتاب صوتی اعتراف‌های یک تبلیغاتچی

برای دریافت کتاب صوتی اعتراف‌های یک تبلیغاتچی و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.