معرفی و دانلود کتاب صوتی استابی سگ قهرمان

عکس جلد کتاب صوتی استابی سگ قهرمان
قیمت:
۵۰۰۰ تومان - 1.49€
خرید کتاب صوتی
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب صوتی استابی سگ قهرمان و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی استابی سگ قهرمان و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی استابی سگ قهرمان

کتاب صوتی استابی سگ قهرمان نوشته‌ی هنا بلیک، داستانی هیجان‌انگیز و حقیقی از زندگی سگی فداکار و باوفاست که جان سربازان فراوانی را در جنگ جهانی اول نجات داده است.

موضوع کتاب صوتی استابی سگ قهرمان (Stubby The Dog Soldier) چیست؟

داستان این کتاب صوتی درباره‌ی سگ ولگردی به نام استابی است که در یکی از روزها مردی به او کمی گوشت می‌دهد. استابی هفته­‌ها مرد را تعقیب می‌کند و با او دوست می‌شود. مرد که نامش کانروی بود، وقتی سگ را این‌قدر پیگیر می‌بیند، در جایی از سربازخانه برای او جای خواب درست می‌کند.

سگ سرباز­هایی را که در سربازخانه بودند را با هیجان تماشا می‌کند. یکی از آن‌ها گفت که سگ­‌ها اجازه‌­ی ورود به این­‌ مکان را ندارند و دیگری هم نام او را پرسید که کانروی پاسخ داد که به خاطر دمِ زبرش، نام سگ را استابی گذاشته است.

کتاب صوتی استابی سگ قهرمان مناسب چه کسانی است؟

این کتاب برای کودکان 8 تا 12 سال که علاقه‌مند به داستان‌های هیجان‌انگیز هستند، مناسب خواهد بود.

در قسمتی از کتاب صوتی استابی سگ قهرمان می‌شنویم:

سربازها در حالی که گاز سمی شش‌هاشون رو پر می‌کرد ماسک‌های تنفسشون رو گرفتن تا بپوشن. گاز، پوست و چشم‌هاشون رو می‌سوزوند. بعضی از سربازها مسموم شدن اما کسی جونش رو از دست نداد. استابی اون‌ها رو نجات داده بود و هیچ کس دیگه اخطار‌های اون رو نادیده نمی‌گرفت.

به زودی استابی به صداهای جنگ عادت کرد و ارزش خودش رو توی میدان جنگ ثابت کرد. اون به هر طرف می‌دوید و با واق واق کردن به اون‌ها روحیه می‌داد. اگر سربازی در حین جنگ مجروح می‌شد، استابی به کنارش میرفت و زوزه می‌کشید تا امدادرسان‌ها صداش رو بشنون و سرباز مجروح رو پیدا کنن.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
۱۰ دقیقه
استابی سگ قهرمان

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی استابی سگ قهرمان
نویسنده
مترجمنشاط عزیزی
گویندهمهدی صفری
ناشر صوتی آوارسا
سال انتشار۱۳۹۹
فرمت کتابMP3
مدت۱۰ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی کودک، کتاب داستان کودک
قیمت نسخه صوتی
۵۰۰۰ ت - 1.49 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی استابی سگ قهرمان

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.

راهنمای مطالعه کتاب صوتی استابی سگ قهرمان

برای دریافت کتاب صوتی استابی سگ قهرمان و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.