معرفی و دانلود کتاب صوتی موفقیت به شیوه خود

عکس جلد کتاب صوتی موفقیت به شیوه خود
قیمت:
49000 تومان - 5.49€
خرید کتاب صوتی
۳۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب صوتی موفقیت به شیوه خود و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی موفقیت به شیوه خود و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی موفقیت به شیوه خود

جیمز بی راسو در کتاب صوتی موفقیت به شیوه خود با ارائه‌ی شش پیشنهاد سودمند، آزموده‌شده و کاربردی، به شما کمک می‌کند که اشتیاق خود را شعله‌ور سازید، در کار و حرفه‌تان پیشرفت کنید و زندگی‌ای رؤیایی برای خود بسازید.

درباره کتاب صوتی موفقیت به شیوه خود:

واقعیت این است که اغلب مردم از کیفیت زندگی خود ناراضی‌اند. آنها مدام از دشواری‌های شغل خویش شکایت می‌کنند؛ کیفیت روابط خود با دیگران را زیر سوال می‌برند؛ از بهره گرفتن از اوقات فراغتشان ناتوان‌اند و بسیاری چیزهای دیگر. با وجود این مسائل، ایشان معمولاً تلاشی در جهت تغییر زندگی خود نمی‌کنند. آنها به همان کاری که دوستش ندارند ادامه می‌دهند؛ با همان آدم‌هایی که دلشان را می‌زنند رفت و آمد می‌کنند، و همان کارهای ملال‌آور همیشگی را در ساعات بی‌کاری انجام می‌دهند.

جیمز بی راسو با نوشتن کتاب موفقیت به شیوه خود (Success on Your Own Terms)، قصد داشته به شما در بر هم زدن رویه‌ی باطل و ناکارآمد فوق یاری رساند. او باور دارد که موفقیت امری بسیاری شخصی است؛ یعنی هر کس آن را به شیوه‌ی خاص خود تعریف می‌کند. حال که چنین است، رسیدن به موفقیت نیز مستلزم پیروی از روش‌های شخصیِ متناسب با روحیات و خُلقیات هر فرد است.

حالا ممکن است بگویید که "بسیار خب، همه‌‌ی این حرف‌ها درست. اما هنوز مطلب تازه‌ای گفته نشده است." خب، راستش حق با شماست. اینکه موفقیتْ شخصی است حرفی کلی و نسبتاً کلیشه‌ای است. این موضوع اما تمام آنچه جیمز بی راسو در کتاب حاضر بیان کرده نیست. اصلی‌ترین آموزه‌ی او این است که چگونه می‌توان همواره انگیزه‌ی خود را در مسیر زندگی بالا نگاه داشت و در مواجهه با موانع، به سرعت تسلیم نشد. راسو با نوشتن کتاب موفقیت به شیوه خود این آموزه را در قالب شش دستورالعمل طلایی در اختیار همه‌ی علاقه‌مندان و مخاطبین خود در سراسر جهان گذاشته است.

نکوداشت‌های کتاب صوتی موفقیت به شیوه خود:

- اثری شگفت‌انگیز از رهبری که نه تنها هرگز ریشه‌های خود را فراموش نکرده، بلکه همین را به مزیت خود نیز بدل ساخته است. (Kim Davis)
- سخنان جیمز به راستی الهام‌بخش است... (Mark Berman)

کتاب صوتی موفقیت به شیوه خود مناسب چه کسانی است؟

افرادی که خواهان راهنمایی‌هایی سودمند برای ارتقای کیفیت زندگی و بهبود عملکرد کاری خویش هستند، بی‌شک از کتاب موفقیت به شیوه خود بهره‌های فراوانی خواهند گرفت.

با جیمز بی راسو بیشتر آشنا شویم:

جیمز بی راسو (James Rosseau) مربی، تاجر، سخنران، نویسنده و مهم‌تر از همه، مدیری کاربلد و ماهر است. او که در سال 1971 متولد شده، این روزها بیش از همیشه دغدغه‌ی به اشتراک گذاشتن تجربیات ارزشمند خود با دیگران را دارد. در این راستا او هم قلم می‌زند و هم سمینار و سخنرانی برگزار می‌کند.

در بخشی از کتاب صوتی موفقیت به شیوه خود می‌شنویم:

در این فصل به توصیه‌ی شماره‌ی دو می‌رسیم که همانا، اقدام برای پیشرفت کردن است. در ارتباط با منابع، تقاضا بیش از عرضه است. در نتیجه باید اولویت‌بندی کنید. در این فصل درباره‌ی اولویت‌بندی، نوآوری و پیشرفت هدفمند بحث می‌کنیم.

در اوایل کار در چیس، رئیس منابع انسانی، جان فارل بود. فرصتی دست نمی‌داد که فارل را آنطور که دلم می‌خواست بشناسم. اما در جلسات گروهی فرصتی پیدا می‌شد که با او حرف بزنم. او یک مربی نامتعارف بود و پیشرفت کارکنان را نادیده می‌گرفت.

اغلب ما در مقطعی از زندگی خود تجربه کرده‌ایم که کمال‌طلبی می‌تواند ما را فلج کند. به جای اینکه بخواهیم کامل و صددرصد بی‌عیب و نقص باشیم، باید سعی کنیم چنان عملکردی داشته باشیم که ما را به سمت هدف‌هایمان سوق دهد...

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
42 دقیقه
چگونه موفق شویم
36 دقیقه
مشتاق باشید
24 دقیقه
شرکت من
13 دقیقه
برای پیشرفت عمل کنید
22 دقیقه
باشگاه پیشرفت مستمر
19 دقیقه
مسیر حرکت خود را شناسایی کنید
18 دقیقه
از مربی و راهنما استفاده کنید
12 دقیقه
هدف‌دار باشید و رشد کنید
13 دقیقه
شبکه‌سازی، شغل دوم
12 دقیقه
بر نیروی خود بیفزایید
18 دقیقه
بر توان خود بیفزایید
7 دقیقه
کلاژ
17 دقیقه
عمل کنید
10 دقیقه
بشردوست باشید

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی موفقیت به شیوه خود
نویسنده
مترجممهدی قراچه داغی
گویندهحامد فعال
ناشر چاپیانتشارات ذهن آویز
ناشر صوتی نوین کتاب گویا
سال انتشار۱۴۰۰
فرمت کتابMP3
مدت۴ ساعت و ۲۲ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی روانشناسی و موفقیت، کتاب موفقیت و خودسازی
قیمت نسخه صوتی
49000 ت - 5.49 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی موفقیت به شیوه خود

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.

راهنمای مطالعه کتاب صوتی موفقیت به شیوه خود

برای دریافت کتاب صوتی موفقیت به شیوه خود و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.