معرفی و دانلود کتاب صوتی تراژدی به سبک یونانی

عکس جلد کتاب صوتی تراژدی به سبک یونانی
قیمت:
2000 تومان - 0.49€
خرید کتاب صوتی
۳۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب صوتی تراژدی به سبک یونانی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی تراژدی به سبک یونانی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی تراژدی به سبک یونانی

کتاب صوتی تراژدی به سبک یونانی اثر لرد هاوارد جفری آرچر، داستان مردی است که سال‌ها پیش در خلال یک مراسم حراجی خیریه صلیب سرخ با جورج چاکریس آشنا شده است. همسر جورج "کریستینا" از اعضاء و مدیران مراسم بود.

هاوارد جفری آرچر (Jeffrey Archer) به مدت 5 سال در مجلس عوام و 14 سال نیز در مجلس اعیان انگلیس عضویت داشت. او دو سال را به اتهام فساد مالی در زندان بسر برد و این رویداد، منجر به خلق مجموعه آثاری تحت عنوان prison diaries شد. این سه کتاب با استقبال چشمگیری روبرو گردید.

کتاب دیگری از این نویسنده تحت عنوان fales impression توانست جایگاه پرفروش‌ترین کتاب جهان را نصیب خود سازد. این کتاب به مدت سه ماه در صدر فهرست پرفروش‌ترین‌ها در آیالات متحده امریکا قرار داشت و آرچر سرگرم تهیه فیلمی بر اساس این کتاب است. این داستان از کتاب "گربه وار" برگرفته شده است.

در قسمتی از کتاب صوتی تراژدی به سبک یونانی می‌شنویم:

قبل از اینکه پشت تریبون بایستم و سرتاسر سالن را ورانداز کنم، می‌دانستم که یک بار دیگر آب در هاون می‌کوبم! شاید به این دلیل که روی سخاوتمندی جورج حسابی باز نکرده بودم.
با لحن امیدوارانه‌ای پرسیدم: آیا موافقید که حراج را با مبلغ 1000 لیره اغاز کنیم؟ اما هیچکس به پیشنهاد من پاسخی نداد!
تلاش کردم تا زیاد ناامید به نظر نیایم. تکرار کردم: 100 لیره؟
درست هنگامی که تصمیم داشتم به این تلاش بیهوده پایان دهم، دستی همچون قایق نجات از آستین کت مشکی رنگی بیرون آمد. او "جورج" بود.
این بار اعلام کردم: آیا کسی با مبلغ 2000 لیره موافق است؟ اما هیچ کس تمایلی نشان نداد. اعلام کردم 3000 لیره و مستقیماً چشم در چشمان جورج دوختم! او بار دیگر دست خود را بلند کرد. با اعتماد به نفس اعلام کردم: 4000 لیره؟ اما اعتماد به نفس من چندان دوامی نداشت. بنابر این دوباره به سمت جورج بازکشتم و گفتم: 5000 لیره!؟ جورج نیز یک بار دیگر به پیشنهاد من روی خوش نشان داد!
از آنجائی که جورج همسر یکی از مدیران مراسم خیریه بود، احساس کردم که نباید پای را از گلیم خود درازتر کنم. بنابر این اعلام کردم: تابلو به مبلع 5000 لیره به آقای جورج چاکریس فروخته شد. صدای کف زدن بلند شد. در نگاه کریستینا، احساس خرسندی را یافتم.
بدین ترتیب بود که جورج بینوا یا بهتر بگویم "جورج ثروتمند" به پای ثابت مراسم خیریه مبدل شد. اغلب اوقات او یگانه خریدار اشیاء پیش پا افتاده بود. اشیائی که من گمان نداشتم حتی با پائین ترین قیمت نیز بفروش برسد.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
35 دقیقه
تراژدی به سبک یونانی

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی تراژدی به سبک یونانی
نویسنده
مترجمفرید یاسمین
سال انتشار۱۳۹۶
فرمت کتابMP3
مدت۳۵ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی داستان و رمان خارجی، کتاب‌های داستان و رمان خارجی
قیمت نسخه صوتی
2000 ت - 0.49 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی تراژدی به سبک یونانی

مهتا بیاتی
۱۴۰۰/۱۲/۵
داستانش خیلی قشنک بود
راوی صداش خوب بود
ولی گویندگیش خیلی ضعیف بود
اصلا حس نداشت و انگار داره از رو میخونه
فقط بخاطر متنش گوشش دادم
در اخر ممنون ازکتابراه
Ro Saza
۱۴۰۲/۲/۴
گوینده عزیز خسته نباشی ولی حوصله مخاطب با گویندگیت سر میره
اما راوی و متن کتاب خیلی خوب
Masoome simari
۱۳۹۹/۵/۶
خیلی خوشم اومد من لذت بردم ولی کتاب یچیز خیلی سلیقه ایه
علی زیوه ای
۱۴۰۰/۱/۶
یونانی‌ها آدمای جالبی هستن بی ریا و مهمان نواز
مشاهده همه نظرات 4

راهنمای مطالعه کتاب صوتی تراژدی به سبک یونانی

برای دریافت کتاب صوتی تراژدی به سبک یونانی و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.