معرفی و دانلود کتاب صوتی مراقبه‌ی شفا

عکس جلد کتاب صوتی مراقبه‌ی شفا
قیمت:
۱۲۰۰۰ تومان - 2.49€
خرید کتاب صوتی
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب صوتی مراقبه‌ی شفا و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی مراقبه‌ی شفا و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی مراقبه‌ی شفا

جان کابات زین در کتاب صوتی مراقبه‌ی شفا با تمرکز بر مراقبه به شیوه‌ی ذهن‌آگاهی به شما کمک می‌کند تا سطح اضطراب خود را کاهش داده و حالات خلقی و روانی خود را بهبود ببخشید. می‌توانید در هر ساعتی از شبانه‌روز به این اثر جذاب و کاربردی گوش بسپارید و از این طریق سطح زندگی خود را ارتقاء بخشید.

درباره کتاب صوتی مراقبه‌ی شفا:

ذهن‌آگاهی یا توجه‌آگاهی شیوه‌ای از مراقبه است که ریشه‌های آن به آیین‌های شرقی از جمله بودا باز می‌گردد. به زبان ساده، حضور ذهن یعنی آگاه بودن از هیجانات، احساسات،‌ افکار و رفتارها و آن را درمان‌های موج سوم شناختی – رفتاری می‌نامند. این شیوه‌ی مراقبه می‌تواند در پیشگیری و بهبود بسیاری از بیماری‌های روان به شما کمک کند.

جان کابات زین (Jon Kabat Zinn) در کتاب صوتی مراقبه‌ی شفا، حضور ذهن را به عنوان هدف درمان خود قرار داده است. با گوش سپردن به این اثر می‌آموزید بدون قضاوت به خود و جهان پیرامونتان نگاه کنید و در لحظه‌ی حال حضور داشته باشید. این نوع درمان، شیوه‌ای اثبات شده و کارآمد برای کاهش افسردگی، اضطراب و از بین بردن افکار منفی در میان متخصصان سلامت و بهداشت روان است.

تمرینات این اثر به شما کمک می‌کند تا از افکار رنج‌آور جدا شوید و با دید بهتری به جهان نگاه کنید. وارد کردن توجه‌آگاهی به زندگی، ثمراتی را برایتان به همراه دارد که از مشاهده‌ی آن‌ها غافلگیر خواهید شد. نه تنها در درمان بیماری‌های روان، بلکه در بهبود مبتلایان به ام. اس، سرطان و دیابت می‌توان از آن بهره گرفت. جان کابات زین، نویسنده‌ی این کتاب ثمربخش از بنیان‌گذاران این سبک است.

کتاب صوتی مراقبه‌ی شفا مناسب چه کسانی است؟

اگر به مراقبه و مدیتیشن علاقه‌مند هستید،‌ کتاب صوتی مراقبه‌ی شفا مناسب شماست.

در بخشی از کتاب صوتی مراقبه‌ی شفا می‌شنویم:

حضور ذهن کیفیتی از هوشیاری‌ست که انسان باید در تمام ساعات شبانه‌روز و در هر موقعیتی که هست سعی کند به آن دست یابد. در این راستا اکنون مراقبه‌ی مبتنی بر حضور ذهن را به منظور اثربخشی در پیشگیری و درمان بیماری‌ها و کسب سلامت و شادمانی گوش جان نمایید.

لطفاً در یک وضعیت راحتی قرار بگیرید. با نفس‌های عمیقی که به تو آرامش می‌دهد شروع می‌کنیم. چند نفس عمیق بکش. اکسیژن و زندگی را به داخل بدنت ببر. مشکلات، افکار و ترس‌ها را بیرون بریز. درست مثل این که اون‌ها رو در بادکنکی دمیده‌ای و به دست باد می‌سپاری. تو به خاطر انسان بودن شایستگی این را داری که در آرامش، عشق و اکسیژن تنفس کنی. هر وقت آماده شدی چشم‌هات رو به آرامی ببند و حالا بگذار موجی از آرامش سرتاسر بدن تو را فرا بگیرد.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
۲۶ دقیقه
مراقبه‌ی شفا

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی مراقبه‌ی شفا
نویسنده
مترجممژگان صبری
گویندهمژگان صبری
ناشر صوتی واوخوان
سال انتشار۱۴۰۰
فرمت کتابMP3
مدت۲۶ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی روانشناسی و موفقیت، کتاب موفقیت و خودسازی
قیمت نسخه صوتی
۱۲۰۰۰ ت - 2.49 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی مراقبه‌ی شفا

حسین اسدی
۱۴۰۱/۱/۵
برای من خیلیلی خوب و مفید هست. از مکان و زمآن خارج میشم. احساس شادابی و تازگی میکنم و روزی دو با گوش میکنم و تمرین میکنم. در کل خیلی خوبه.
قاسم رجایی
۱۴۰۱/۱/۶
حتما کتابای کابات زین رو بخونید اگر یه نفر بتونه خود آگاهی و ذهن اگاهی رو به شما درست یاد بده این پرفسور هست مخصوصا صوتی!
مرتضی
۱۴۰۱/۲/۳
محتوای این کتاب خوب بود
زهرا ایزدی
۱۴۰۱/۱/۱۵
خیلی خوب بود ولی میتونست بهترم باشه
Shahrzad Soufi
۱۴۰۰/۱۲/۱۳
برای یکبار خوندن کافی است
رضا محمدی
۱۴۰۰/۱۲/۱۰
واقعااین مراقبه عالیه و آرومم میکنه
مشاهده همه نظرات ۶

راهنمای مطالعه کتاب صوتی مراقبه‌ی شفا

برای دریافت کتاب صوتی مراقبه‌ی شفا و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.