معرفی و دانلود کتاب صوتی دانستن و به کار بردن

عکس جلد کتاب صوتی دانستن و به کار بردن
قیمت:
17500 تومان - 2.49€
خرید کتاب صوتی
۳۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب صوتی دانستن و به کار بردن و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی دانستن و به کار بردن و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی دانستن و به کار بردن

کن بلانچارد در کتاب صوتی دانستن و به کار بردن، ابزار ساده و کاربردی به مخاطبان برای از میان برداشتن فاصله بین «دانستن» و «انجام دادن» ارائه می‌دهد تا بتوانند بوسیله‌ی آن دانسته‌هایشان را احیا کنند.

کن بلانچارد (Kenneth Blanchard) یکی از برجسته‌ترین نویسندگان حوزه‌ی مدیریتی است و کتاب‌های بسیاری در این زمینه دارد. یکی از کتاب‌های او به نام مدیر یک دقیقه‌ای تاکنون به ۳۷ زبان دنیا ترجمه شده است و بیش از ۱۳ میلیون نسخه به فروش رفته است.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه 1
نمونه 2
6 دقیقه
بخش اول
7 دقیقه
بخش دوم
8 دقیقه
بخش سوم
3 دقیقه
بخش چهارم
9 دقیقه
بخش پنجم
13 دقیقه
بخش ششم
12 دقیقه
بخش هفتم
14 دقیقه
بخش هشتم
10 دقیقه
بخش نهم
19 دقیقه
بخش دهم
17 دقیقه
بخش یازدهم
5 دقیقه
بخش دوازدهم
3 دقیقه
بخش سیزدهم
19 دقیقه
بخش چهاردهم

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی دانستن و به کار بردن
نویسنده
مترجمفریبا سبز چمنی
گویندهفرزانه فائزی، علی بهرامی، محسن زرآبادی پور
ناشر صوتی شادن پژواک
سال انتشار۱۳۹۷
فرمت کتابMP3
مدت۲ ساعت و ۲۵ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی داستان و رمان خارجی، کتاب‌های داستان و رمان خارجی
قیمت نسخه صوتی
17500 ت - 2.49 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی دانستن و به کار بردن

علی صوفی
۱۴۰۰/۱۰/۲۴
نویسنده محترم با معرفی ۳عاملی که باعث میشود مردم به دانسته هایشان عمل نکنند اقدام به ارائه پیشنهادهایی جهت برداشتن فاصله بین دانستن و عمل کردن می‌کند. گرچه راه حلهایی مانندتمرکز و تکرار، داشتن تفکر مثبت، وپیگیری جهت عمل کردن به چیزهایی که یادگرفته ایم، ساده به نظر می‌رسند
اما بکاربستن همین امور که
ساده می‌تواند چالش برانگیز باشد.
علم چندان بیشتر خوانی، چون عمل در تو نیست نادانی
درنهایت از صداگذاری قوی و چند گوینده شادن پژواک تشکر می‌کنم.
شهرزاد منصوری
۱۴۰۱/۳/۱۱
اکثر وقت‌ها ما عادت می‌کنیم به جمع آوری و بایگانی اطلاعات. ساعت‌ها و روزها کتاب می‌خونیم یا کلاس میریم و به دانسته هامون اضافه می‌کنیم و به این کار عادت می‌کنیم. یه جایی به خودمون میایم و می‌بینیم با اندوخته‌ی زیادی از دانش و اطلاعات هیچ اقدام تاثیر گذاری در زندگیمون نداشتیم و همون جایی که قبلا این بودیم، درجا زدیم. کتاب کمک خوبیه برای بیرون اومدن ازین بی عملی و فقط ذخیره کردن اطلاعات
به عمل کار برآید به سخن دانی نیست
Mahdi Borojerdi
۱۴۰۰/۱/۳
دانستن برای دانستن جهل است کسی که می‌داند و عمل نمی‌کند با کسی که نمی‌داند تفاوتی ندارد. تکرار تکرار تکرار مهم است هرچیز که یاد میگیرید بپرسید به چه کارم می‌آید اگر انجامش بدهم چه تغییری در رفتار و درآمدم ایجاد می‌کند؟ برای بکارگیری دانسته‌ها طرح و برنامه و ارزیابی داشته باشید. فاصله ما با بهترین جایی که باید باشیم یک ایده یک نظر یک بکارگیری است.
موفق و پیروز باشید.
Omid Azad
۱۴۰۰/۱۱/۱۷
وقتی آموخته‌های اون بکار می‌بری و چندبار مطالعه میکنی، واقعاً نتایج طلائی اون رو با تمام وجود لمس می‌کنی، در یک کلام این کتاب بسیار عملاً کاربردی و بسیار مفید هست وقتی با تکرار بکار ببری، خودم اون رو با تجربه هام که بدست اوردم سازنده دیدم، کتاب با مغز و بسیار مفید هست.
Sima Kia
۱۳۹۷/۶/۲۱
به نظرم برای موفق شدن واقعی خوندن این کتاب احتیاجه،
با ۳ محور کلی که توی کتاب گفته شده کاملا متوجه میشیدید چرا خوندن کتاب‌های موفقیت تا الان نتونسته اونطور که باید براتون مفید بوده باشه
سیدمحمد هاشمی
۱۴۰۱/۶/۳
این کتاب پیش نیاز خواندن کتابهای دیگه است و بهترین نقشه راه و راهنما برای فراگیری مهارتهای جدیده. پیشنهاد میکنم این کتاب رو به کسانی که دوستشون دارید و میخوان در زندیگشون تحولی ایجاد کنن هدیه کنید قطعا یک هدیه ارزشمنده
کیوان همتی
۱۳۹۹/۲/۲۳
من کتاب عملی کردن دانسته‌ها را مطالعه نمودم کتاب فوق العاده عالی بود و نویسنده بسیار شیوا هر سه راه برای به کار بردن مطالب را ارائه داد. بسیار متشکرم از فعالیتتون.
امید آزاد
۱۳۹۷/۶/۲
فوق العاده هست برای بکاربردن دانستها خودمان، بی‌نهایت ارزش گوش کردن دارد چون عملا زندگیتان رو متحول میکنه وقتی اون رو بکار ببریم
می نا
۱۴۰۱/۱۱/۲۶
بسیار عالی پنجره جدیدی به روی اطلاعات من باز کرد و باعث شد اصرار و تکرار به دانستنم رو بار دیگر تمرین کنم
آرزو شیخی
۱۴۰۱/۶/۱۳
کتاب خیلی خوب بود مخصوصا صداگذاری زیبا و جذابش عالی بود، آموزنده و مفید بود
Milad Kashani
۱۴۰۰/۱۲/۳
بسیار کاربردی بود البته اگر عمل بشه بهش
مرجان کشاورز
۱۴۰۰/۱۰/۲۰
پسندیدم و اما خیلی کلی گویی میکنه
مشاهده همه نظرات 12

راهنمای مطالعه کتاب صوتی دانستن و به کار بردن

برای دریافت کتاب صوتی دانستن و به کار بردن و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.